Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

http://www.littlepartybugs.co.uk/index.asp Έχει ψωνίσει καμιά από εδώ; Πώς σας φαίνεται;

 

Καλημερα Φανή, κοιτα στη λιστα δεν ειναι....βεβαια μπορει να το ξερει καποια κοπέλλα αλλα και παλι αφου εχει πληρωμή με πευπαλ, εγω προσωπικα εχω ξεθαρεψει οταν καποιο καταστημα εχει πευπαλ γιατι λεω στην χειροτερη και να μη ερθουν θα κανω ακυρωση πληρωμης και σιγουρα δεν χανω τα λεφτα μου αφου εχει πευπαλ.

Αλλα θα το εκανα για μικρο ποσο οχι για ποσο που θα με εκαιγε...

Πχ χτες παρήγγειλε ο συζηγος μπουζι για τη βεσπα του απο ενα σαιτ...ουτε που το ξερουμε ουτε βρηκαμε reviews για αυτο το σαιτ , αλλα οταν ειδα οτι εχει πευπαλ λεω οκ σιγα ειναι 20ευρω μας παιρνει να ταλαιπωρηθουμε!

Εσυ θα κρινεις....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, τη δευτερα θα σου απαντησουν και σε 2-3 μερες το πολυ θα σου δωσουν τη διευθυνση

 

Πωπω...Αμάν βρε παιδί μου...Με τα πολλά καταλήξαμε σε αυτή τη λύση και επειδή είχαμε αποφασίσει κάτι άλλο προηγουμένως τώρα έχουμε το καλάθι και περιμένει (με αποτέλεσμα να εξαντλούνται κάποια προιόντα) και τα χρήματα στην προπληρωμένη να κάθονται και εγώ να χω χάσει τον ύπνο μου. Ουφ...

 

Υ.Γ. Ευχαριστώ Ράννια

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

 

Παρακαλώ :mrgreen: Εγω για μικροποσά το ρισκάρω οταν εχει πευπαλ, εννοειτε να μας ενημερώσεις αν το τολμήσεις και εχεις θετικά νεα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξερει μηπως καμια κοπελα το dorothyperkins με τι στελνει?

 

ειμαι σχεδον σιγουρη οτι στέλνει με Royal Air Mail....

εχει και λινκ με εξοδα αποστολής για ολες τις χωρες

 

http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/StaticPageDisplay?storeId=12552&catalogId=33053&identifier=dp2-helpandcontact#fragment-2tab-2-2

 

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σχεδον σιγουρη οτι στέλνει με Royal Air Mail....

εχει και λινκ με εξοδα αποστολής για ολες τις χωρες

 

http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/StaticPageDisplay?storeId=12552&catalogId=33053&identifier=dp2-helpandcontact#fragment-2tab-2-2

 

Παντα προθυμη να απαντησεις!!!!...Ευχαριστω πολύ!

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το λεπτομερέστατο ποστ που έχουμε εδώ για το my-uk-mail έκανα χθες join αν και είδα την ανακοίνωση ότι είναι κλειστά μέχρι αύριο Κυριακή. Μου ήρθε επιβεβαίωση πληρωμής αλλά τίποτα παραπάνω. Δε μου ζητήθηκαν στοιχεία, ούτε ταυτότητες ούτε τίποτα. Μόνο στοιχεία κάρτας για την πληρωμή. Έτσι έπρεπε? Να ελπίζω πως τη Δευτέρα θα προχωρήσει η διαδικασία?

 

 

θα στα ζητησουν τα στοιχεια σιγουρα οταν ανοιξουν!

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ Ράννια μου παρέλαβα εχθές κ είχα ημερομηνία παράδοσης 23/12.Κάνε υπομονή..Θα έρθουν..Την γνώμη μου για τα Ελτα κ κυριώς τα δικά μας στην έχω πει αλλά οι πάνες δεν μπορώ να πω...Ήρθαν!!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κ καλη χρονια με υγεια σε ολες!!!!

Η μικρη μου αρχισε το περπατημα κ εχω ξεχασει τι θα πει ιντερνετ....ολη μερα τρεχω.

 

Ξερει μηπως καμια κοπελα το dorothyperkins με τι στελνει?

 

Εχω παραγγειλει 2 φορες κ τις 2 μου ηρθαν με Αcs στην πορτα μου!

Εχει βαλει κ 70% τωρα κ ψηνομαι να ξαναπαραγγειλω:mrgreen:

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο που με "αγχωνει" ειναι οτι και το tracking number....δε μου τα λεει καλα...

 

Ουτε κ σε μένα τα έλεγε καλά...Σύμφωνα με αυτό οι πάνες δεν έχουνε έρθει ακόμα Ελλάδα..Δεν τις έβρισκα πουθενα..Ούτε dhl,ούτε eltacourier..Και όμως ήρθαν με ΕΛΤΑ.

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ράνια αλήθεια σου λέω πιστεύω ότι θα σου έρθουν!!!Και εμενα το τράκινγκ ναμπερ ακόμα Γερμανία λέει....να δεις που Δευτέρα θα είναι σπίτι σου!

Πήρες τηλέφωνο στις ελληνικές ταχυμεταφορές;

Κουράγιο...και θετική σκέψη!

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η διαφορα κοριτσια μου...εμενα δεν εχουν παει καν γερμανια. μωρε και στα ελτα πηρα, και στην dhl πηρα, και με το αμαζον μιλησα...κανεις δε ξερει τιποτα.....

 

ε ρε παρτυ που θα κανω αν ερθουν!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ καλη χρονια με υγεια σε ολες!!!!

Η μικρη μου αρχισε το περπατημα κ εχω ξεχασει τι θα πει ιντερνετ....ολη μερα τρεχω.

 

 

 

Εχω παραγγειλει 2 φορες κ τις 2 μου ηρθαν με Αcs στην πορτα μου!

Εχει βαλει κ 70% τωρα κ ψηνομαι να ξαναπαραγγειλω:mrgreen:

 

 

Το εχω ξαναγραψειαλλα αν παραγγειλεις χρησιμοποιησε και στο τελος τον κωδικο DPWEL10 θα παρεις ενα 10% εξτρα εμενα το δεχτηκε.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να ρωτησω κ εγω κατι?Ειχα κανει μια αγορα απο το Γερμανικο ebay πριν 3 βδομαδες περιπου...το δεμα αφαντο κ προχθες στελνω μνμ στον πωλητη κ μου λεει οτι το εστειλε στις 21-12 με http://www.post.at/ τι ειναι παλι τουτο?Δηλαδη εγω με Ελτα θα παραλαβω ή με καποια αλλη εταιρεια?

 

edit

dimitrab. τι μου κανεις!!!! Τωρα εγω με -80% να μην ψωνισω?χιχιχιχι!!!

Ευχαριστω!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...