Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

37.5 Λίρες μέχρι 30 κιλά, τα πρώτα 2 δέματα δωρεάν, από το 3ο, 2 λίρες ανά δέμα...

 

αν μπεις εδώ, τα λέει αναλυτικά:

 

http://www.my-uk-mail.co.uk/rates.htm

 

σε ευχαριστω εχω ηδη myukmail και το εχω χρησιμοποιησει

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χιουιτα...τα κουκλακια ειναι φανταστικα στην αφη!

Το σπιτακι ναι πλαστικο ειναι αλλα με φανταστικη λεπτομερεια, η βαφτιστηρα (8 ετων) της αρεσαν παρα πολυ!!!!

Και συγνωμη και το σπιτακι της δικια μου απο ELC και ο πυραυλος του βασιλη, ε πλαστικα ειναι, σιγα!!!!

 

 

Να σου πω ψιλοτσαντιστηκα λιγο γιατι ειχα σκοπο να της παρω αυτα με επιπλακια, ζωακια κλπ (θα τα εσκαγα δλδ), και να της ξαναπαρω απο την ιδια σειρα να τα εχει ολα σετ... Αλλα... η παραγγελια για το ξυλινο που ηθελε η μαμα της δεν μπορουσε να γινει... και θα της το επαιρνα αδειο γιατι ειναι αρκετα ακριβο και δεν με επαιρνε!

Αλλα σκεφτομαι να το παρω στην ανηψια μου, που ειναι μεγαλητερη... γι'αυτο σε ρωτησα εντυπωσεις. Ευχαριστωωωωω!

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα.....πριν ειχατε πει οτι δε προλαβατε το BAG15 στο μαντκο

οντως μπηκα και δε τον αναγνωριζε

ειχα απο χτες ενα καλαθακι , ετσι για να υπαρχει

πριν απο λιγο ηρθε μαιλ τους (αντε φοβηθηκα για καμια ακυρωση, με εχετε τρομαξει χαχχαχαχχα) παλι γιαν ιδιο κωδικο! οτι ειδαμε οτι εχετε καλαθι κλπ κλπ

παω τον βαζω κι ξαναλειτουργει!!!!

 

λετε να παιζει και το αν εισαι πελατης??? γιατι εγω εχω γινει ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ πελατης τους!!!!

 

ωπααααα

 

 

Offer ends 23:59 21st January 2011 αρα για καποιες μερες, δοκιμαστε ξανα

Γατούλα ευχαριστώ για την πληροφορία. Τώρα ξαναπροσπάθησα και τον πήρε!!! Ρε γμτ και γω έχω κάνει 3 παραγγελίες ως σήμερα, αθροιστικά πρέπει να τους έχω σκάσει περί τα 400 ευρώ και αυτή πάλι είναι καμμιά διακοσάρα και δε θέλω να τα πάρω με την αρχική τιμή.

Εύχομαι να μην ακυρωθεί πάλι η παραγγελία.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

38 ευρωπουλα ειναι τα μεταφορικα απο myukmail? Για ποσα τεμαχια ?

 

Δηλαδη ποσα jumbo κουτες pampers μπορουμε να παρουμε για να μας μας βγουν τοσα τα μεταφορικα χωρις να τις σπασουν τις παραγγελιες?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, εσείς που θέλατε την TEFAL ACTIFRY, νομίζω ότι έχει προσφορά το amazon.co.uk. Για δείτε εδώ :

 

http://www.amazon.co.uk/Tefal-ActiFry-Low-Electric-Fryer/dp/B000T76UOE/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1294154547&sr=1-1

 

Φαίνεται να είναι σχεδόν μισή τιμή.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τελικά τι κάνατε με την tassimo ? Δοκίμασα μια σελίδα από το αμαζον και δεν στέλνει στην Ελλάδα ?

 

Τελικά, παρήγγειλε καμμιά σας ? Από που και πόσο ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

μονο εμενα δεν αγαπανε στο μαντκο?? η παραγγελια που ειχα κανει πριν 2 μηνες εχει ερθει μιση...τους εχω στειλει 6 μειλ και με εχουν γραψει κανονικα! ουτε μια απαντηση... μπηκα λοιπον μια μερα και παρηγγειλα κατι αλλα πραγματα και μετα απο 1 μερα μου ηρθε μειλ οτι η παραγγελικα μου ακυρωθηκε!! :shock: τους ρωτησα γιατι και παλι δε μου απαντησανε... Μηπως εχετε καμια ιδεα??

επισημαινω οτι τους ειχα παρει και τηλεφωνο και μου ειχαν πει οτι σπανε τις παραγγελιες σε 2 δεματα και να κανω υπομονη...

Εχεις πάει στο ταχυδρομείο να ρωτήσεις; Αμα σου ήρθε χαρτάκι και χάθηκε;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

το SORRY τον εχεις δοκιμασει?

Ναι, νομίζω τον έβαλα και αυτό και δεν δούλεωε. τεσπά, τέλος καλό όλα καλά, αφού δούλεψε επιτέλους το bag15.

Κρατώ επιφύλαξη ώσπου να γίουν dispatch μην την ακυρώσουν πάλι...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ποσα jumbo κουτες pampers μπορουμε να παρουμε για να μας μας βγουν τοσα τα μεταφορικα χωρις να τις σπασουν τις παραγγελιες?

 

δεν ξερω δεν εχω παρει pampers. Εγω εχω παραλαβει μεχρι τωρα απο Myukmail αλλου ειδους πραγμα ενα δεμα μονο.

Ισως τα κοριτσια που αγοραζουν τα pampers να ξερουν να πουν καλυτερα.

Παντως ειδα οτι μια κουτα pampers στο amazon ζυγιζει περιπου 3kl

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω δεν εχω παρει pampers. Εγω εχω παραλαβει μεχρι τωρα απο Myukmail αλλου ειδους πραγμα ενα δεμα μονο.

Ισως τα κοριτσια που αγοραζουν τα pampers να ξερουν να πουν καλυτερα.

Παντως ειδα οτι μια κουτα pampers στο amazon ζυγιζει περιπου 3kl

 

Εχει παρει καμια κοπελα να μας πει?Άραγε υπολογιζουν μονο το βαρος ή και τον όγκο?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα και στο ανάλογο ποστ, αλλά εδω ειστε πιο "εμπειρες"...

 

Υπαρχει καποιος που εχει παραγγείλει απο το mytoys γυρω στις 16/12 και δεν εχει παραλαβει ακομα??Στην αρχη ελεγα μηπως ειναι λόγω κακοκαιριας στην Γερμανια αλλα....παραπάει!

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τελικά τι κάνατε με την tassimo ? Δοκίμασα μια σελίδα από το αμαζον και δεν στέλνει στην Ελλάδα ?

 

Τελικά, παρήγγειλε καμμιά σας ? Από που και πόσο ?

Όσες φορές προσπάθησα να παραγγείλω καφέ από amazon δεν τα κατάφερα. Είδη "μπακαλικής" δεν στέλνει.

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

 

Εφροσυνη, τι καρτα χρησιμοποιεις??? δε μπορω να σκεφτω το γιατι?

 

Χρησιμοποιω VISA, την ιδια που χρησιμοποιω τα τελευταια 11 χρονια...δυστυχως δεν ειμαι καινουργια στο θεμα των αγορων μεσω ιντερνετ... με εχει καταστρεψει :) αλλα μπορω να πω οτι με εχει σωσει σε παρα πολλες περιπτωσεις!

το προβλημα μου με το μαντκο δεν ειναι τοσο οτι χαθηκαν καποια πραγματα...αυτο να το καταλαβω. Αλλα το οτι δεν μου απαντανε στα εμειλ. Αυτο ομολογω οτι δε μου εχει ξανασυμβει...διαφημιστικα παντως και προσφορες συνεχιζουν να μου στελνουν...

τι να πω...

λεω να τους παρω παλι τηλεφωνο

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχεις πάει στο ταχυδρομείο να ρωτήσεις; Αμα σου ήρθε χαρτάκι και χάθηκε;

 

εχω παει ... αν και σε μενα δεν αφηνουν ποτε χαρτακι εκτος αν ειναι τιποτα γιγαντιο... ερχεται ο ταχυδρομος το Σαββατο το πρωι και μου χτυπαει κουδουνι.. Απο τοτε που μετακομισαμε στο Μαρκοπουλο ειναι λες και εχω ερθει στο χωριο

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει καμια κοπελα να μας πει?Άραγε υπολογιζουν μονο το βαρος ή και τον όγκο?

 

Μετραει και ο ογκος. Γιατι αλλο να παρεις 30 κιλα βαμβακι και αλλο 30 κιλα σιδερο (που ελεγαν και στο σχολειο :P)

 

Καλο ειναι να στειλει κανεις ενα μηνυμα και να πει....θελω 10 κουτες παμπερς (μαζι να επισυναψει και λινκ με τη φωτο της κουτας) και να ρωτησει αν βγαινει σε μια αποστολη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια μπορειτε να με βοηθησετε να βρω καρεκλακι φαγητου αρκετα οικονομικο?

ειδα ενα στο jumbo με 30 ευρω αλλα μου φανηκε πολυ ψευτικο κ δεν εγραφε αν ειναι για μεγαλυτερο παιδακι...

 

βρηκα στο amazon http://www.amazon.co.uk/Little-Helper-Baby-Highchair-Aqua/dp/B0037NYU3A/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1294173624&sr=1-2 αυτο και ειναι εως 3 χρονων...ή http://www.amazon.co.uk/Alpha-Highchair-Pad-Winnie-Pooh/dp/B000YW8DQW/ref=sr_1_8?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1294173597&sr=1-8

 

η τιμη ειναι καλη ?τι λετε?

 

ευχαριστω!!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που εχει παραγγείλει απο το mytoys γυρω στις 16/12 και δεν εχει παραλαβει ακομα??Στην αρχη ελεγα μηπως ειναι λόγω κακοκαιριας στην Γερμανια αλλα....παραπάει!

 

Εγώ παρήγγειλα από mytoys.com(φαντάζομαι πως είναι το ίδιο με το .de) στις 24/12.Μου έστειλαν αμέσως μέιλ πως καταχωρήθηκε η παραγγελία αλλά από τότε τίποτα.Μέχρι που έστειλα σήμερα το πρωί συγκεκριμένα να ρωτήσω τί γίνεται και αν υπάρχει πρόβλημα και πότε θα φύγουν και μου απάντησαν αμέσως πως για Ελλάδα κάνουν 9-12 και μου έδωσαν πιθανή ημερομηνία παραλαβής 11-19/1 (που είναι παραπάνω από 9-12 μέρες).

Αυτά...μάλλον χρειάζεται λίγη υπομονή..

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα και στο ανάλογο ποστ, αλλά εδω ειστε πιο "εμπειρες"...

 

Υπαρχει καποιος που εχει παραγγείλει απο το mytoys γυρω στις 16/12 και δεν εχει παραλαβει ακομα??Στην αρχη ελεγα μηπως ειναι λόγω κακοκαιριας στην Γερμανια αλλα....παραπάει!

 

Λογω κακοκαιριασ και λόγω φορτου εργασίας (χριστουγεννα=δώρα στα παιδιά:lol:) έχουν πάρα πολύ δουλειά. Εγω είχα παραγγείλει 30/11 και παρέλαβα την εβδομαδα των Χριστουγένων. Σου εχουν στείλει μέιλ ότι τα έστειλαν?

Με πόρτα-πόρτα των ΕΛΤΑ έρχονται.

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εσείς που θέλατε την TEFAL ACTIFRY, νομίζω ότι έχει προσφορά το amazon.co.uk. Για δείτε εδώ :

 

http://www.amazon.co.uk/Tefal-ActiFry-Low-Electric-Fryer/dp/B000T76UOE/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1294154547&sr=1-1

 

Φαίνεται να είναι σχεδόν μισή τιμή.

 

 

όσες ενδιαφέρεστε πάτνως διαβάστε λίγο και τα reviews άπο άλλους αγοραστές....απ'οτι λένε κάποιοι, μετά τη λήξη της εγγύησης εμφανίζουν προβλήματα όπως να βγάζει καπνούς...

Link to comment
Share on other sites

μολις αγορασα 4 τμχ. μασκαρα ysl faux cills (τη χρυση σειρα),την καλυτερη μου μασκαρα μολις με 50 ευρω!!!(περ.32ευρω πουλιεται το τμχ στα καλλυντικαδικα)..το παρηγγειλα απο ebay..μολις παραλαβω στελνω πωλητη!!!

ααα,η μασκαρα ειναι αυτη http://www.yslbeautyus.com/Volume-Effet-Faux-Cils/157YSL,default,pd.html

 

Καλά το θυμόμουν ότι ήταν κάποια ακόμη YSLορικιά, πέρα από την kikileuterakis... Τελικά τι έγινε φιλενάδα, παρέλαβες;;; Λοιπόν;

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

efrosyni τοτε με τη πρωτη παραγγελια που δεν ειχαν ερθει, σε 6 μαιλ, μου απαντησαν 2 φορες

σε μια αλλη που αργουσε τωρα εστειλα 2 μαιλ, τιποτα, αλλα ουτως η αλλως τα ειχα στειλει για να ειμαι κατοχυρωμενη για επιστροφη χρηματων! ευτυχως ολα τα παρελαβα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τελικά τι κάνατε με την tassimo ? Δοκίμασα μια σελίδα από το αμαζον και δεν στέλνει στην Ελλάδα ?

 

Τελικά, παρήγγειλε καμμιά σας ? Από που και πόσο ?

 

Αν εννοεις την καφετιερα την πουλαει το αμαζον σαν πωλητης και την στελνει ελλάδα

 

βρε παιδια μπορειτε να με βοηθησετε να βρω καρεκλακι φαγητου αρκετα οικονομικο?

ειδα ενα στο jumbo με 30 ευρω αλλα μου φανηκε πολυ ψευτικο κ δεν εγραφε αν ειναι για μεγαλυτερο παιδακι...

 

βρηκα στο amazon http://www.amazon.co.uk/Little-Helper-Baby-Highchair-Aqua/dp/B0037NYU3A/ref=sr_1_2?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1294173624&sr=1-2 αυτο και ειναι εως 3 χρονων...ή http://www.amazon.co.uk/Alpha-Highchair-Pad-Winnie-Pooh/dp/B000YW8DQW/ref=sr_1_8?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1294173597&sr=1-8

 

η τιμη ειναι καλη ?τι λετε?

 

ευχαριστω!!

 

Παντως το δευτερο λινκ που εβαλες ειναι για το μαξιλαρακι.....αν παρατηρήσεις παρακάτω στις πληροφοριες του προιοντος θα δεις το βαρος θα το καταλάβεις, η καρέκλα σου ειναι αυτή

http://www.amazon.co.uk/Hauck-Alpha-Wooden-Highchair-Natural/dp/B000K7BELW/ref=pd_cp_by_1

 

Link to comment
Share on other sites

Μετραει και ο ογκος. Γιατι αλλο να παρεις 30 κιλα βαμβακι και αλλο 30 κιλα σιδερο (που ελεγαν και στο σχολειο :P)

 

Καλο ειναι να στειλει κανεις ενα μηνυμα και να πει....θελω 10 κουτες παμπερς (μαζι να επισυναψει και λινκ με τη φωτο της κουτας) και να ρωτησει αν βγαινει σε μια αποστολη.

 

ναι και ο ογκος μετραει . ΑΛλα ισως συμφερει να κανετε παραγγελια pampers μεσω my uk mail δυο ή τρια ατομα μαζι και να μοιραστειτε τα εξοδα αποστολης.

 

Σ.σ. Θα ανοιξουν μετα τις 9/1 παλι οποτε περιμενετε απαντηση τοτε αν στειλετε email να ρωτησετε για το αντικειμενο. Αλλα μεχρι τοτε δεχονται δεματα κανονικα τις εργασιμες ημερες.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...