Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια μια και μιλάμε για αγορές μέσω ιντερντ, έχω να σας πω οτι αν κάποια είχε σκοπό να αγοράσει κάτι από το Perfect shop.gr να μην το τολμήση διότι οι άνθρωποι είναι μέγιστοι απατεώνες, ζητούν κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό και μετά η παραγγελία δεν έρχεται ποτε. Μπορείτε να επιβεβαιώσετε την αλήθεια των όσων λέω αν κάνετε μια αναζήτηση στο google προσοχή λοιπόν.

 

 

Εγω περιπου πριν 1,5 μηνα αγορασα καποια πραγματα κ εμεινα παρα μα παρα πολυ ευχαριστημενη!!!Και γλιτωσα κ αρκετα χρηματα αφου εχει αρκετα χαμηλες τιμες σε σχεση με αλλα καταστηματα

Κατεθεσα σε λογαριασμο κ δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα μαζι τους

Η εξυπηρετηση αψογη κ οι ανθρωποι με τους οποιους μιλουσα ευγενεστατοι!!

Ειχα γραψει αλλωστε κ τοτε που ειχα κανει την αγορα οτι εμεινα ικανοποιημενη

Μηπως απλα ετυχε η καθυστερηση της αποστολης γιατι καμια φορα συμβαινουν κ απροοπτα...μπορει να μην ειχαν στοκ το προιον που τους ζητηθηκε,καποια καθυστερηση απο την εταιρεια...δεν ξερω τι να πω

Εγω παντως θα ξαναψωνισω σιγουρα

 

edit

Mολις διαβασα οτι ειναι πολλες οι αναφορες για το καταστημα...αν ηταν μια οκ μπορει να ετυχε?

Αλλα αφου υπαρχουν κ αλλες καταγγελιες κ μαλιστα αρκετες μαλλον κατι υποπτο συμβαινει

Παλι καλα που μου ηρθαν τα πραγματα!!!! :):)

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πάντως μια φορά από το perfectshop που παρείγγειλα ένα πιστολάκι με πιστωτική κάρτα μου το έφεραν μέσα σε μια εβδομάδα με δωρεάν μεταφορικά σε ανταγωνιστική τιμή... Δεν ξέρω γιατί τα γράφουν όλα αυτά...

Link to comment
Share on other sites

διαβασα πολλες καταγγελιες για το perfectshop .Μαλλον παει για κανονι αν δεν το εχει ηδη κανει.Μεχρι εμα χρονο πριν δεν ειχαμε προβλημα αλλα για να υπαρχουν τοσες πολλες καταγγελιες σιγουρα υπαρχει προβλημα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια και μιλάμε για αγορές μέσω ιντερντ, έχω να σας πω οτι αν κάποια είχε σκοπό να αγοράσει κάτι από το Perfect shop.gr να μην το τολμήση διότι οι άνθρωποι είναι μέγιστοι απατεώνες, ζητούν κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό και μετά η παραγγελία δεν έρχεται ποτε. Μπορείτε να επιβεβαιώσετε την αλήθεια των όσων λέω αν κάνετε μια αναζήτηση στο google προσοχή λοιπόν.

 

Μπορεις να γινεις ποιο σαφής σε παρακαλω......

Γιατι αυτο το πεταω μια κουβεντα δεν ειναι και οτι καλυτερο....εννοω να καθομαστε να ψαχνομαστε.

 

 

διαβασα πολλες καταγγελιες για το perfectshop .Μαλλον παει για κανονι αν δεν το εχει ηδη κανει.Μεχρι εμα χρονο πριν δεν ειχαμε προβλημα αλλα για να υπαρχουν τοσες πολλες καταγγελιες σιγουρα υπαρχει προβλημα

 

Συγνωμη.....ποιες ειναι οι πολλες....?????:confused::confused:

 

Ενα μονο ατομο διαβασα εγω....με αρνητική εμπειρια!:|

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα και μάλιστα μου το έφερε σπίτι ο ταχυδρόμος!

Λογικά θα έχεις και συ το δικό σου αύριο...

 

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και έχω αγοράσει πολλά..σε πολύ καλές τιμές και πρόσφατα το στεγνωτήριο στην καλύτερη τιμή (παλι καλά πρόλαβα) είχα πάντα την καλύτερη εξυπηρέτηση η αλήθεια είναι οτι μάλλον έχει βαρέσει κανόνι και καλό θα είναι να κανουμε αγορές με αντικαταβολή για σιγουριά

 

http://www.insomnia.gr/topic/393151-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CF%89%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-perfectshop/

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου έχει παραγγείλει κ παραλάβει κάποια απο το ioffer.com???έχει πολύ ωραία πράγματα..Είναι κάτι σαν το ebay?

 

Αυτό φαίνεται σουπερ. Τι τιμές είναι αυτές !!!!! Λέτε να τολμήσουμε ή έχει τολμήσει κάποιος άλλος να μας πει.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ τις πήρα στις 20/12 με estimated delivery στις 16... Πήρα στο 2109890020 που είναι η dhl μεταφορές οδικώς και μου είπαν οτι "είναι καθ' οδόν" και οτι αν δεν έφταναν ως τις 22/12 να ξαναπάρω τηλ. Ευτυχώς ήρθαν τελικά στις 20/12... Με τη λογική οτι οι δικές μου πήγαν πίσω 4 μέρες θα έλεγα οτι κάπου τόσο και οι δικές σου θα κάνουν. Εμένα τα μωρομάντηλα τα έφερε η γενική ταχυδρομική αλλά τις πάνες η πόρτα-πόρτα των Ελτα(!) Απ΄ότι κατάλαβα με ότι να 'ναι στέλνουν. Πάντως μη μασάς θα έρθουν...

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!Δεν πολυαγχώνομαι αλλά θέλω να ξέρω που και πως να τις ψάχνω...δηλαδή αν έχω ενημέρωση ότι θα αργήσουν τόσο γιατί είναι εκεί και θα τις φέρουμε εμείς (οι όποιοι δηλαδή) είμαι πιο ήσυχη!!

 

Ευχαριστώ πολύ και την AGE φυσικά..πήρα τηλέφωνο εκεί που μου είπες και μου είπαν ότι είναι εκτός Ελλάδας ακόμα και θα μου τις φέρουν οι ταχυμεταφορές..άντε να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

 

Συγνωμη.....ποιες ειναι οι πολλες....?????:confused::confused:

 

Ενα μονο ατομο διαβασα εγω....με αρνητική εμπειρια!:|

 

καλαμαρακι εγω εκανα αναζητηση στο google και διαβασα αυτα:

http://www.insomnia.gr/topic/393151-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CF%89%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-perfectshop/

 

&

 

http://troktiko.blogspot.com/2010/06/perfectshopgr.html

 

&

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=80&aid=223464&cid=122

 

και μαλιστα οι περισσοτερες ειναι προσφατες. Εγω πριν ενα χρονο οπως εγραψα δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.

 

 

 

Σημερα παρελαβα απο m&co το μισο της παραγγελιας που μου ελειπε. Το θεμα ειναι οτι αυτοι μου το αντικατεστησαν και μου στελνουν εκ νεου την παραγγελια την οποια θα επιστρεψω οταν φτασει εδω.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

γατονια μου εσεις..για φωτίστε με λιγακι.σε αυτο το σαιτ http://www.globalluggage.co.uk/υπαρχει μαιλ επικοινωνίας γιατι δεν βρισκω τιποτα μονο τηλ.

βασικα θελω να βρω τα εξοδα αποστολης

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κουκλες!! Xρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε!!

Έχω ρωτήσει και σε άλλα 2 θέματα που αφορά το συγκεκριμένο καρότσι, αλλά δεν μου απάντησαν και θέλω την βοήθειά σας...

Αγορασα το maclaren techno xlr (θυμάστε που σας έπρηξα?) και εμαι σουπερ ικανοποιημενη, ΑΛΛΑ: δεν μπορω να βαλω την επενδυση καθισματος. Δεν καταλαβαινω πώς να λυσω τα λουρια, αφου ειναι διπλοραμμενα ωστε να μην αποχωριζονται. Ουτε οι οδηγιες με βοηθησαν και στο ιντερνετ δεν βρηκα κατι...

Πώς λυσατε τα λουρια και βαλατε την επενδυση??

Help me!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι εγω εκανα αναζητηση στο google και διαβασα αυτα:

http://www.insomnia.gr/topic/393151-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CF%89%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-perfectshop/

 

&

 

http://troktiko.blogspot.com/2010/06/perfectshopgr.html

 

&

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=80&aid=223464&cid=122

 

και μαλιστα οι περισσοτερες ειναι προσφατες. Εγω πριν ενα χρονο οπως εγραψα δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.

 

 

 

Σημερα παρελαβα απο m&co το μισο της παραγγελιας που μου ελειπε. Το θεμα ειναι οτι αυτοι μου το αντικατεστησαν και μου στελνουν εκ νεου την παραγγελια την οποια θα επιστρεψω οταν φτασει εδω.

 

χμ...εγχμ καλε εγω ειπα που νομιζα εννοουσες εδω στο τοπικ....!! :mrgreen:

και ειπα ειμαι τοοοοοσο γκαβη ρε γμτ! :roll:

ετσι ναι εχεις απολυτο δικιο..:-D

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!

Ψάχνω κάποια σελίδα αξιόπστη για να παραγγείλω μπρελόκ μεταλικά για τα κλειδιά μου που θα μπορώ να βάλω φωτογραφία της μικρής μου (τυπωμένη στο μέταλλο δηλ θα είναι.) Ξέρετε καμιά ιδέα?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα σε όλους και ΧρόνιαΠολλά!!!

 

Παρέλαβα μόλις γαλότσες από ebay (καλαμαράκι μου σου στέλνω πμ)

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250736327593&var=550019450938&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250736327593&var=550019450949&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

είναι πολύ ωραίες, ανυπομονώ να πάω σπίτι να τους τις δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!

Ψάχνω κάποια σελίδα αξιόπστη για να παραγγείλω μπρελόκ μεταλικά για τα κλειδιά μου που θα μπορώ να βάλω φωτογραφία της μικρής μου (τυπωμένη στο μέταλλο δηλ θα είναι.) Ξέρετε καμιά ιδέα?

 

συνήθως αυτοι που εχουν φωτογραφειο δεν τα κάνουν αυτα?

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα σε όλους και ΧρόνιαΠολλά!!!

 

Παρέλαβα μόλις γαλότσες από ebay (καλαμαράκι μου σου στέλνω πμ)

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250736327593&var=550019450938&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250736327593&var=550019450949&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

είναι πολύ ωραίες, ανυπομονώ να πάω σπίτι να τους τις δοκιμάσω

 

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου Καρδια μου

τις ανταποδιδω

Καλα χριστουγεννα να εχετε και να τα περάσεις ομορφα με την οικογένεια σου

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοπελιές και καλές γιορτές! Ψιλοχάθηκα από'δω γιατί είπα λίγο να χαλαρώσω με το e-bay!!! Τέλος πάντων, διάβασα πιο πάνω για το perfectshop.gr. Το καλοκαίρι ψωνίσαμε από αυτούς με αντικαταβολή στεγνωτήριο και καταψύκτη και ήρθαν σε 3 μέρες. Η εξυπηρέτηση άψογη πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου Καρδια μου

τις ανταποδιδω

Καλα χριστουγεννα να εχετε και να τα περάσεις ομορφα με την οικογένεια σου

 

ευχαριστώ, ευχαριστώ!!

με υγεία!!

Link to comment
Share on other sites

συνήθως αυτοι που εχουν φωτογραφειο δεν τα κάνουν αυτα?

 

 

Δεν ξέρω βρε Καλαμαράκι μου η αλήθεια είναι πως επειδή παραγγέλνω τις φωτο μου από το ιντερνετ δεν ρώτησα σε φωτογραφείο. :roll::roll::roll::roll:

Μάλλον θα κάνω μια βόλτα να δω :-D.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!

Ψάχνω κάποια σελίδα αξιόπστη για να παραγγείλω μπρελόκ μεταλικά για τα κλειδιά μου που θα μπορώ να βάλω φωτογραφία της μικρής μου (τυπωμένη στο μέταλλο δηλ θα είναι.) Ξέρετε καμιά ιδέα?

Μιας και το ανέφερες, δεν είμαι σίγουρη πού θα βρεις φθηνότερα (αν και στο ebay έχει πολλά), αλλά σκέφτηκες να πάρεις μπρελοκάκι με ψηφιακή φωτογραφία; Θα βάλεις παραπάνω από μία και θα είναι και πιο στυλάτο.

Δεν έχω πάρει, αλλά τα ζαχαρώνω :D

 

Edit πχ κάτι τέτοιο

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πήρα δώρο!!! Ο άντρας μου είχε δει τι κοιτούσα και είχε παραγγείλει τον babybjorn original spirit από το babyinn.gr που σας είχα δείξει. Επιφυλάσσομαι να σας πω αν θα μας βολέψει, πάντως σαν πρώτη εντύπωση φαίνεται αρκετά εύκολος στη χρήση, ελπίζω να αρέσει και στη μπεμπα...

Εκτός του μάρσιπου είχα και άλλο ένα υπέροχο δώρο της babyart, ένα καδράκι στο οποίο φτιάχνεις το αποτύπωμα από τα πατουσάκια.

Καλά Χριστούγεννα σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το ανέφερες, δεν είμαι σίγουρη πού θα βρεις φθηνότερα (αν και στο ebay έχει πολλά), αλλά σκέφτηκες να πάρεις μπρελοκάκι με ψηφιακή φωτογραφία; Θα βάλεις παραπάνω από μία και θα είναι και πιο στυλάτο.

Δεν έχω πάρει, αλλά τα ζαχαρώνω :D

 

Edit πχ κάτι τέτοιο

 

ΑΧ μου αρέσει πολύ και για δωράκι... Ευχαριστώ πολύ!

 

Και Χρόνια Πόλλα σε όλους!!!

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια δωράκια πάντως, υπέροχα ημερολόγια, ακόμα και εκτύπωση φωτογραφιών, μια φίλη μου τα κάνει από εδώ http://www.snapfish.com/ , και της βγαίνει αρκετά φτηνά και ποιότικά παρά το ότι έρχονται από μακριά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!! Xρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε!!

Έχω ρωτήσει και σε άλλα 2 θέματα που αφορά το συγκεκριμένο καρότσι, αλλά δεν μου απάντησαν και θέλω την βοήθειά σας...

Αγορασα το maclaren techno xlr (θυμάστε που σας έπρηξα?) και εμαι σουπερ ικανοποιημενη, ΑΛΛΑ: δεν μπορω να βαλω την επενδυση καθισματος. Δεν καταλαβαινω πώς να λυσω τα λουρια, αφου ειναι διπλοραμμενα ωστε να μην αποχωριζονται. Ουτε οι οδηγιες με βοηθησαν και στο ιντερνετ δεν βρηκα κατι...

Πώς λυσατε τα λουρια και βαλατε την επενδυση??

Help me!!

Κοριτσάκι, δεν βρήκες τίποτα σε πληροφορίες γιατί είναι κάτι πασιφανές!

ΔΕΝ λύνεις τα λουριά. Βγαίνει όλο μαζί το σύστημα των λουριών αν κοιτάξεις στην πλάτη του καθίσματος. Όχι εκεί που μπαίνει το μωρό, απ' την έξω πλευρά!!! Το βγάζεις, περνάς την επένδυση και το μαξιλαράκι για το κεφαλάκι του μωρού, ρυθμίζεις σε ποιο ύψος θα είναι κατάλληλο για το μπεμπέ και ξαναπερνάς τα λουριά!

Αν χρειαστείς κάτι άλλο είμαι στη διάθεσή σου!

Φιλάκια και Χρόνια Πολλά!!!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...