Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώωωω. Δυστυχώς δεν έχει κανένα το συγεκριμένο χαλί που ψάχνω -κλαψ-

Να κάνω μια ερώτηση για το mytoys? Δύο ερωτήσεις...

1. Δεν έχει αγγλικά, ε? Μετάφραση πως κάνουμε?

2. Θέλουμε να πάρουμε ένα σπιτάκι απο αυτά τα πλαστικά που έχουν στους παιδότοπους & μπαίνουν μέσα τα παιδάκια. Θα συμφέρει άραγε να το πάρουμε απο εκεί ή θα μας πάει ακριβά με τα μεταφορικά (αφού είναι τεράστιες οι συσκευασίες)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωωω. Δυστυχώς δεν έχει κανένα το συγεκριμένο χαλί που ψάχνω -κλαψ-

Να κάνω μια ερώτηση για το mytoys? Δύο ερωτήσεις...

1. Δεν έχει αγγλικά, ε? Μετάφραση πως κάνουμε?

2. Θέλουμε να πάρουμε ένα σπιτάκι απο αυτά τα πλαστικά που έχουν στους παιδότοπους & μπαίνουν μέσα τα παιδάκια. Θα συμφέρει άραγε να το πάρουμε απο εκεί ή θα μας πάει ακριβά με τα μεταφορικά (αφού είναι τεράστιες οι συσκευασίες)

 

για μετάφραση πας εδώ http://translate.google.gr/?hl=el&tab=wT#

για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να σε βοήθήσω!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Μαίρη

δυστηχώς δεν ξέρω να σου πω γιατι στου κέντρου δεν έχω παει ποτε΄!!

Μονο στο πολιτεια εχω παει και στο κουκου...

 

α καλα κοπελα μου.αμα εχεις κανενα νεο πες μου;)

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι να σε ρωτησω,πιο mothercare ειναι πιο μεγαλο?στο κεντρο ή εδω ανατολικα?και τι ωρα ανοιγουν?

συγνωμη για την καταχρηση του τοπικ.

 

 

καλη χρονια! το καταστημα στο Ικεα απέναντη είναι ποιο μικρό απο το κέντρο...στο κέντρο έχει 3 επίπεδα. η διαφορά είναι ότι στο κέντρο δεν έχει το ELC. τώρα τι ώρα ανοίγει νομίζω ωράριο αγοράς, 9.00. ελπίζω να βοήθησα..

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια! το καταστημα στο Ικεα απέναντη είναι ποιο μικρό απο το κέντρο...στο κέντρο έχει 3 επίπεδα. η διαφορά είναι ότι στο κέντρο δεν έχει το ELC. τώρα τι ώρα ανοίγει νομίζω ωράριο αγοράς, 9.00. ελπίζω να βοήθησα..

 

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά !

 

Δυστυχώς ανακάλυψα αυτό το thread αργά ,και τώρα έχω κάνει όλες τις "χοντρές" αγορές μου απο το mothercare της Ελλάδος .Κρεββάτια ,καρότσια,μπανάκια,ρουχισμός κτλπ.

Συγκρίνω τις τιμές και πραγματικά δεν το πιστεύω !

Νιώθω πως έχω πιαστεί απίστευτο κορόιδο !!!

Οι διαφορές στις τιμές είναι πραγματικά σκανδαλώδεις και θα είχαμε γλυτώσει πολλά χρήματα που θα μπορούσαμε να τα διαθέσουμε για το μπέμπη μας .Κάπου μέσα στο thread αναφέρθηκε σα δικαιολογία το 19%ΦΠΑ που εχουμε εμείς εδώ σα δικαιολογία για τις "φουσκωμένες" τιμές .Μα εδώ μιλάμε για διαφορές που σε ορισμένα είδη ξεπερνούν και το 50% !!!

 

Ελεος !!!

 

Φιλικά

Λίνα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Καλη Χρονια!!!

 

Δεν ειμαστε καλα μου φαινετε σημερα πηρα ενα mail απο το mothercare

 

 

Thank you for placing an order with Mothercare.

 

We regret that unfortunately we have had to cancel your order (details below) as the item(s) you requested are not currently available.

 

If you ordered online, by telephone or by mail order & paid by credit/debit card please note that your credit/debit card has not been charged for this order.

 

If you ordered by telephone or by mail order & paid by any other method we are currently processing a full cheque refund which will be posted to your billing address as soon as possible, please allow a maximum of ten working days for receipt.

 

If you placed your order instore for a full refund please visit any Mothercare store, taking with you your receipt and a copy of this e-mail. If this is not possible please write to us at the address below (enclosing your receipt and a copy of this e-mail), and we will arrange for a refund to be posted to your billing address.

 

Mothercare Customer Service Centre

Cherry Tree Road

Watford

Hertfordshire

WD24 6SH

 

 

Φανταστειτε οτι την παραγγελια την ειχα κανει 30 Νοεμβριου και μου ειχαν στειλει mail οτι ακυρωθηκε!!!!

 

Και τωρα στειλανε αυτο μετα απο τοσο καιρο καλα αντε γεια ειναι οι ανθρωποι μου φαινετε!!!!!!!!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο περιεργεια ειδες αν αυτα που ειχες παραγγειλει αν οντως δεν ειναι διαθεσιμα?

 

 

οχι δεν εχω ξαναμπει απο τοτε που δεν στελνουν Ελλαδα!

 

Εκανα παραγγελια απο το http://www.asos.com και απο http://www.childrensalon.com

 

μηπως ξερει καμμια κοπελα κανενα side με επωνημα παιδικα ρουχα και καλες τιμες!!!!!!!!!!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εχω παρει διαφορα απο κινα την μια φορα ηρθαν ems και δεν πληρωσα τιποτα την αλλη με το courier ελτα και εδωσα 6 ευρω για αντικειμενα 60 δολλαριων ενω εδω θα μου στοιχιζαν πολυ παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το ebay ειναι το πιο εγκυρο και ασφαλες!Εγω περιμενω ακομη μια παραγγελια που εκανa πριν ενα μηνα στο Chemistdirect!Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει....Το παραξενο ειναι οτι παρηγγειλα κι αλλες φορες κι ηταν ενταξει.Τωρα ουτε στα εμαιλ δεν απαντανε....Γι αυτο λοιπον ebay και παλι e bay......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

A κι εγω κατι τετοιες μποτες ειδα και ηθελα και το σκεφτομουνα αμα ειναι ετσι μια χαρα φθηνα ειναι . ποσες μερες εκαναν να ερθουν?

 

Μου έστειλε μαιλ 29/12 ότι έφυγαν και ότι σε καμιά βδομάδα θα παραλάβω και σήμερα πρωί πρωί ήρθαν :)

ο χρήστης που τις είχε είναι ο anglosinomix αν θες να τον ψάξεις, πολύ καλή εξυπηρέτηση, επικοινωνία, τα μποτάκια ήρθαν σε άψογη κατάσταση και φαίνονται αυθεντικά!

στη διάθεσή σου ότι θες :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε μαιλ 29/12 ότι έφυγαν και ότι σε καμιά βδομάδα θα παραλάβω και σήμερα πρωί πρωί ήρθαν :)

ο χρήστης που τις είχε είναι ο anglosinomix αν θες να τον ψάξεις, πολύ καλή εξυπηρέτηση, επικοινωνία, τα μποτάκια ήρθαν σε άψογη κατάσταση και φαίνονται αυθεντικά!

στη διάθεσή σου ότι θες :)

 

για πες σε ποιο ebay? Στο αγγλικό?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...