Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια ξερετε αν τον καιρο εκπτώσεων εχουν εκπτώσεις και τα e-shos?

βασικα θελω να αγοράσω καροτσάκι, πορτμπεμπέ και καρε. αυτοκινήτου.

ευχαριστω..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω οσες φορες εχω ψωνίσει απο το myToyς με προπληρωμένη ήταν!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην θέση του κατόχου τί βάζεις?Το όνομα σου ή την λέξη Prepaid card?

 

το ονομα που αναγράφετε πάνω στην κάρτα

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

παράξενο.... μα γιάτι?

Εχει τα απαραίτητα λεφτά μέσα η κάρτα?

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

τα άλλα πεδία τα έχεις βάλει σωστά?

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω.... Εγώ αγοράσει από εκεί παααααααρα πολλές φορές και δεν είχα ποτέ πρόβλημα! για να δούμε μήπως και σου απαντήσουν από Δευτέρα που ανοίγουν

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Nαι,παρε παραδειγμα τη συγκεκριμενη σελιδα απο την οποια εχω παρει κι εγω το καροτσι μου

http://www.pramworld.co.uk/

 

απο αυτο το site σκέφτομαι να ψωνίσω κ εγω..αλλα επειδή το πσαχνω απο το καλοκαιρι μην σου πω,τις συγκεκριμένες τιμες τισ ειχε τον σεπτεμβρη.

μετα ακρίβυνε τα πραγματα και τωρα ξανα έβαλε τις παλιές τιμες....

απο την αλλη δεν εχω βρει καλύτερες τιμες για το quinny μας....

να περιμένω λιγο ακομα μπας κ κατεβάσει τιμες η θα φαω φολα???

 

γενικα ευχαριστημένη απο τους συγκεκριμένους?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

απο αυτο το site σκέφτομαι να ψωνίσω κ εγω..αλλα επειδή το πσαχνω απο το καλοκαιρι μην σου πω,τις συγκεκριμένες τιμες τισ ειχε τον σεπτεμβρη.

μετα ακρίβυνε τα πραγματα και τωρα ξανα έβαλε τις παλιές τιμες....

απο την αλλη δεν εχω βρει καλύτερες τιμες για το quinny μας....

να περιμένω λιγο ακομα μπας κ κατεβάσει τιμες η θα φαω φολα???

Ισως να είναι καλύτερα να το παραγγίλης γιάτι 2-3 φορές την έχω πατίσει να έχουν εξαντληθεί τα πράγματα που ήθελα:?

τώρα όμως μην με κυνηγάς αν σε μια εβδ. κάνει κι άλλη έκπτωση:lol:

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια γεια σας! Οπως ειπα και σε αλλη κατηγορια ειμαι νεα εδω και αγοραζω αρκετα πραγματα απο ιντερνετ, μια καλη σελιδα για ρουχακια με ΠΟΛΥ καλες τιμες ειναι η http://www.milliebethbabywear.com/index.php, μπορειτε να την ελεγξετε! Για αγορακια και κοριτσακια μεχρι 6 ετων.

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω, ναι female. Η ξαδερφη μου παρηγγειλε απο εκει (εχει αρκετο καιρο) και εμεινε πολυ ευχαριστημενη, τα ρουχα ειναι σε πολυ καλη κατασταση, πεντακαθαρα και πολυ καλα. Οι τιμες ειναι εξευτελιστικες...τα μεταφορικα επισης ειναι αρκετα φθηνα. Θα το δοκιμασω και εγω και θα ενημερωσω μολις τα παρω!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις παρήγγειλα ρούχα εγκυμοσύνης (με έπιασε καταναλωτική μανία βασικά) από το

http://www.seraphine.co.uk.

 

Είδα ότι είχε καλές κριτικές στο reviewcentre, κι επίσης κι από άλλα σάιτ θεωρείται αξιόπιστο.

 

Τα έξοδα αποστολής για Ελλάδα είναι 10 λίρες και στέλνουν με FedEx. Ελπίζω ως το τέλος της βδομάδας να τα έχω :D

 

Θα σας γράψω εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Κalamaraki και το sportdirect από έσας το διάβασα, πριν λίγες μέρες...

(δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας που το ανέφερε).

Μόλις παραλάβω θα σας ενημερώσω αμέσως, για την ποιότητα , τον τρόπο συσκευασίας κτλ... Ευχαριστώ!

 

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν υπάρχει site που να μπορώ να παραγγείλω κούνια (εκτός του Primimesi).

Θέλω την λευκή με τον ουρανό και την κουνουπιέρα που έφεραν τα δικά μας mothercare , -αν την έχετε δει σε κάποιο κατάστημα-, αλλά φυσικά δεν ψωνίζω τίποτα από αυτούς όόόσο και αν μ΄αρέσει! (549e στοιχίζει)

 

 

μπορείς να δεις εδώ κάτι σαν κι αυτό,εγώ ειχα παραγγείλει λίκνο με σετ προίκα και ήμουν πολύ ευχαριστημένη!και πολύ φθηνά μεταφορικά,και καλή εξυπηρέτηση

http://babybutt-com.erwinmueller.com/shop/item-COM-en-BB/4000-4003-(22346,34669,5852)/Pinolino-7-pc-baby-bedding-set-5852.htm

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια, γεννάμε το Μάρτη και ψάχνω στο ιντερνετ να βρω το bebecomfort Loola up ή high treck καρότσι 3 σε 1.

Είναι όπως τα λέτε πιο φθηνά από τα καταστήματα εδώ, αλλά στο ebaby.gr δεν έχει πολλές επιλογές και έχει παράδοση σε 2 μήνες.

Ξέρει καμία σας κάπιο άλλο site που να έχει bebecomfort???

 

Εντωμεταξύ μια ρητορική ερώτηση...ποιος ο λόγος αν αγοράσουμε καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου ππυ κουμπώνει στον σκελετό του καοτσιού ,να αγοράσουμε και το πορτ-μπεμπέ?? Το κάθισμα αυτοκινήτου μέχρι να μπορέσει η μικρή να κάτσει στο καροτσάκι δεν κάνει την ίδια δουλειά με το πορτ μπεμπέ??

 

Ευχαριστώ κορίτσια για τη βοήθεια

Ελενα

Link to comment
Share on other sites

Για κοιταξε εδω,ειναι τσεκαρισμενο σαιτ,εχω παρει το καροτσι μου απο αυτους

http://www.pramworld.co.uk/category/222/Bebe_Confort_Prams_Pushchairs

Εχουν κι εκπτωσεις!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...