Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Είχα βάλει ένα στρώμα έξτρα μέσα και είχε μικρύνει ο εσωτερικός του χώρος. Πάντως όπως και να έχει, θα μπορούσα και χωρίς αυτό!

 

α γι'αυτο!εγω ειχα και το θεμα να μην ανεβοκατεβαζω συνεχεια τις καλαθουνες απο τον πανω οροφο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικα μου ηρθε μειλ απο το chemist και μου ζητουν συγνωμη για την καθυστερηση, αλλα λεει οτι περιμενουν να παραλαβουν καποια πραγματα που ειναι σε ελλειψη και μολις τα παρουν θα τα στειλουν αμεσως και κατι τετοια..:rolleyes: Επισης λενε οτι δεν πληρωνονται πριν στειλουν τα πραγματα, να πω την αληθεια δεν ελεγξα το λογαριασμο μου να δω αν τραβηξαν τα λεφτα. Τι να κανω δεν ξερω..να ακυρωσω την παραγγελια?? Θα δω αν τραβηξαν τα λεφτα αν οχι μπορει και να το κανω...αλλιως εχει ο Θεος:|

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

Εχεις απολυτα δικιο το σχολιο μου ηταν εκτος οριων , συγνωμη αν σε εκανα να νιωσεις ασχημα δεν το ηθελα!

Απλα αναρωτιεμαι και για αυτο το εγραψα αλλωστε αφου δεν καταλαβες αν στελνει ελλαδα πως εκανες την παραγγελια...Δηλαδη με ποια σιγουρια η με ποιο τροπο? Γιατι δεν ηξερα στο πρωτο μυνημα σου τις λεπτομερειες απο την φορμα υποβολης..

Τεσπα εσυ δεν εχεις κανενα λογο να ζητας συγνωμη

Η συγνωμη ειναι ολη δικη μου για το λαθος τροπο μου

Και παλι συγνωμη αν σου μιλησα ασχημα!!

Φιλικα

Καλαμαρακι

 

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Καλαμαράκι!!!Εγώ ήμουν μάλλον υπερβολική....Μη δίνεις σημασία....Οι ορμόνες μου δεν ισορρόπησαν ακόμη....Αυτά είναι τα άσχημα του internet...Μπορεί κάποιος να σου μιλάει απολύτως φιλικά και τα λόγια του να παρερμηνεύονται, καθώς απουσιάζει η ένταση και η χροιά της φωνής.

Πάντως κατάφερα να μιλήσω μαζί τους και τελικά μου είπαν ότι δεν παραδίδουν Ελλάδα, όπως σωστά μου είπε και η φίλη ravT.

Όπως και να έχει σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

 

Με εκτίμηση

Μαρία

chUom7.png

 

 

t5ycn1ruabb63qw3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη απο το www.pharmacy4u.gr

Εχω παραγγείλει ηδη δυο φορες και μεσα σε δυο μερες εχουν ερθει.Και πολυ καλες τιμες.Τουλαχιστον στα βρεφικα που εχω αγορασει

Επισης απο www.bimbomarket.it Πολυ καλες τιμες παρόλο τα ακριβα μεταφορικα.

Καθως επισης και το www.babybutt-de.erwinmueller.com

Αγόρασα κουβερτουλες,πετσετες και σεντονακια.Πολυ φθηνα και τα μεταφορικά.Μονο 7,50 ευρω

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΓΑ το bimbomarket έχει μειώσει τα μεταφορικα του! Ήταν 35 ευρώ πριν 10 μήνες που πήρα τα πράγματα της μικρής και τώρα είναι 21,90

Αντιθέτως το olivers αύξησε τα μεταφορικά για Ελλάδα από 39,90 σε 46,90!

Έλεος...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟΛΓΑ το bimbomarket έχει μειώσει τα μεταφορικα του! Ήταν 35 ευρώ πριν 10 μήνες που πήρα τα πράγματα της μικρής και τώρα είναι 21,90

Αντιθέτως το olivers αύξησε τα μεταφορικά για Ελλάδα από 39,90 σε 46,90!

Έλεος...

 

Αλήθεια....πω πω τι γαιδ@#ρια!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τα πράγματα μου απο το φραουλονετ!

Ηταν και τυλιγμενα σαν δωράκια λογω χριστουγέννων και μου εστειλαν και ενα δωρακι μεικ απ σε μορφη στικ της Στιλα !!!

Ηδη ετοιμαζω την επομενη παραγγελια μου !

 

Link to comment
Share on other sites

αα δεν ηξερα οτι ηταν και παραπάνω.Αλλα και πάλι συμφερει.Εχω γλυτωσει πολλα χρήματα με τις αγορες μεσω internet.

Αλλα ρε γαμωτο πρεπει να διορθωθεί το πρόβλημα και με το mothercare.Ακομη τιποτα

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι αυτο και εχει καλλυντικα αρώματα για τα μαλλιά κτλπ θα παθεις πλακα με τις τιμες τους....!!!Εγω πήρα τις κρεμες μου biotherm με 50% κάτω και χωρίς μεταφορικά, βεβαια κανουν γυρω στις 2βδομαδες να έρθουν αλλά αξίζει την αναμονή!!!

www.strawberrynet.com

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης Ολγα μου αν σε ενδιαφέρει εχουμε φτιάξει μια λιστα εδώ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1443823#post1443823

νομίζω πισω δυο σελίδες εχει την λιστα

ειναι ολα τσεκαρισμένα σαιτ

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε αφου εχει τιτλο πανω το τι ειναι η καθε λιστα

οταν εχεις χρονο να τα βλεπεις αξιζει

γλυτωνεις πολλα λεφτα

εγω τωρα ετοιμαζω για καλλυντικα για μενα , την μαμά μου και την αδερφή της!!

αλλα επειδη αυτες τα βιαζονται θα βαλω την επιλογη με εξτρα 10ευρω για να ερθουν σε 2-3εργασιμες!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω πάντως την εχω στειλει την λιστα σε ολες τις φιλες μου και γνωστές μου συν το γκρουπακι στο φεισμπουκ για να τις βοηθήσω!!

Ηδη η κουμπάρες μου εχουν παρει καλλυντικα και αρώματα

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ το ebay to ψιλοφοβάμαι ακόμα, γιατι μου ειναι αγνωστο

εχω βαλει στο ματι κατι ρουχα για την μικρή για τα γενεθλια της το καλοκαιρι κ κατι μποτες για μενα...

αλλα κομπλάρω μωρέ!

 

Link to comment
Share on other sites

εδω μπορεις να σιγκρινεις τιμες http://www.beautycom.gr

εμενα τις αγοραζε η κουνιαδα μου και μου ειπε οτι ειναι καλες και κανουν δουλεια οχι θαυματα! Και ετσι αποφασισα με το που τις βρηκα φτηνες να τις παρω!

 

Link to comment
Share on other sites

των ματιων μου ειναι 18ευρω φθηνοτερη http://oth.strawberrynet.com/skincare/biotherm/#8450

και του προσωπου ειναι 38 ευρω φθηνοτερη....τραγικα χαμηλοτερη http://www.beautycom.gr/Jproduct.asp

Δηλαδη ελεος με την αισχροκερδια τους!!

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ το ebay to ψιλοφοβάμαι ακόμα, γιατι μου ειναι αγνωστο

εχω βαλει στο ματι κατι ρουχα για την μικρή για τα γενεθλια της το καλοκαιρι κ κατι μποτες για μενα...

αλλα κομπλάρω μωρέ!

 

κανω συνεχεια αγορες απο ebay.Μην το φοβασαι.Αν τυχει κανενας πολητης απατεωνας το λες στο ebay και σου επιστρεφουν τα χρηματα στο paypal

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλαμαράtsi ??????? για πες μου μήπως εχει αντιριτιδικη καμια γνωστη ????

 

την Αvene exei ??????

 

θελεις να γινουμε φιλες στο φεις μπουκ ????? :)

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα αυτη http://oth.strawberrynet.com/skincare/biotherm/age-fitness-power-2-recharging/42535/#DETAIL φιλιτσα μου! Η κουνιαδα μου ειπε οτι κανει δουλεια θα δουμε απο σημερα ξεκινω εφαρμογη!

 

Θελω.....!χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως αγόρασα όλο το σετ tou quinny καθώς και το κάθισμα αυτοκινήτου αλλά το πορτ μπεμπέ τελικά ήταν η πιο άχρηστη αγορά μου...!

Στον μπέμπη μου δεν άρεσε καθόλου το τόσο ξαπλωτό , ούτε αυτό το "χουχούλισμα" ! Από 8 ημερών βγαίνουμε βόλτες αλλά με το maxi cosi ςω 3 μηνών (στο αμάξι και στο καρότσι), και με το κανονικό καρότσι έπειτα ...

Νόμίζω είναι θέμα παιδιού τελικά!

 

 

Εγώ κορίτσια το χρησιμοποίησα πολύ το port bebe - το είχα αντι για καλαθούνα δίπλά στο κρεββάτι μου

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...