Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

με το καλο το στολισμα! ειναι πολυ ομορφο! κι εγω λευκο δεντρο εχω, μονο που εγω το ειχα χρυσοπληρωσει τοτε. μπραβο. πολυ καλη κι εξυπνη αγορα! καλες γιορτες!

 

 

σε ευχαριστω ,να σαι καλα,επισης!!

πρωτη φορα που στολιζουμε σαν οικογενεια,και ηθελα σωνει και καλα λευκο,μου ειχε κολλησει! κι εδω που μενω πολύ ακριβα,αστα να πάνε! ευτυχως που εχουμε και το ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κορίτσια!μόλις επέστρεψα απο την πρωτη βόλτα ,έρευνα αγορ'ας και ταπαιξαααααααα!!!!!!!τουλάχιστον είδα απο κοντά κάποια πράγματα για να κάνω τώρα τις αγορές μου απο το ιντερνετ!!λοιπόν για καρότσι τρελάθηκα με το στοκκε αλλα η τιμή τρέλή 1.200 ευρώ παρακαλώ! αν έχει πάρει το μάτι καποιας καμία προσφορά κάπου θα ήμουν υπώχρεη!!!!!

 

εμείς το είχαμε πάρει πριν καποιους μήνες απο εδώ http://dinkyinc.co.uk/puschairs-accessories/xplory-package-deals.html και μείναμε πολυ ευχαριστημένοι απο την εξυπηρέτηση!! Καθυστέρησε μεν να έρθει, αλλα είμασταν ενημεροι απο πριν. Και οποτε στείλαμε μεηλ για να δουμε την πορεία του πάντα απαντούσαν αμέσως! Μεχρι προσφατα παρέμενε το site με τις καλύτερες προσφορές για αυτο το καρότσι!

 

Καλαμαράκι μπορείς να βαλεις το site και στη λίστα απο ότι είδα δεν υπάρχει!

L0Zkp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμείς το είχαμε πάρει πριν καποιους μήνες απο εδώ http://dinkyinc.co.uk/puschairs-accessories/xplory-package-deals.html και μείναμε πολυ ευχαριστημένοι απο την εξυπηρέτηση!! Καθυστέρησε μεν να έρθει, αλλα είμασταν ενημεροι απο πριν. Και οποτε στείλαμε μεηλ για να δουμε την πορεία του πάντα απαντούσαν αμέσως! Μεχρι προσφατα παρέμενε το site με τις καλύτερες προσφορές για αυτο το καρότσι!

 

Καλαμαράκι μπορείς να βαλεις το site και στη λίστα απο ότι είδα δεν υπάρχει!

 

Πολυ ευχαριστως , απλα οτι θελετε να το βαλω στη λιστα επειδη εδω λεμε πολλα και χανονται τα μυνήματα, να αναφέρετε την εμπειριας σας εδω και αν γινεται να μου στελνεται ενα πμ με τις διευθυνσεις και εγω θα τις βαζω στην επομενη ανανέωση.:-D

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ τώρα σας πήρα χαμπάρι!! (όλη μέρα με την δουλειά πήζω!)

 

ναιαιαια!!

αυτη ειναι:

http://www.amazon.fr/Smoby-24559-dimitation-Cuisine-App%C3%A9tit/dp/B003JZCLS2/ref=dp_cp_ob_t_title_1

 

μαζι με τα μεταφορικα μου βγηκε 40 ευρω!εδω την βρηκα πιο φθηνα απο όλα τα καταστηματα που κοιταξα

 

kira μου, είναι πολύ μικρή? θέλω να πω για την μεγάλη μου πού είναι 6 ετών και χτες μου ζήτησε κουζίνα για τα χριστούγεννα θα είναι καλή ή είναι για πιο μικρά κορίτσια??

παρέλαβες εεε? ή όχι??

Link to comment
Share on other sites

παρελαβε κανεις πανες απο amazon?

 

εμένα βρίσκονται καθ'οδόν. Έχει "Delivery Estimate: 8 Dec 2010" αλλά φαντάζομαι ότι θα έρθουν νωρίτερα σύμφωνα με tracking information.Τις είχα παραγγείλει στις 23/11

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα, το amazon θα βγάλει παρόμοιο ποδηλατάκι για αγοράκια http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003ZZULQK σε προσφορά, αλλά δε ξέρω σε τι τιμή, σε μία ώρα και κάτι και ξαναβγάζει το Little Tikes Cozy Coupe Ruby Coupe που ήθελε μια κοπέλα σε δύο ώρες και κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!

Σκέφτομαι να αγοράσω την tefal jamie oliver clipso χύτρα ταχύτητας απο το amazon.co.uk. . Θέλω να ρωτήσω αν είναι καλή και μήπως να περιμένω για εκπτώσεις. Αν ξέρετε πότε ξεκινάνε στο άμαζον και αν συνήθως γίνονται και σε είδη που δεν είναι εποχικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ρωτήσω που είστε ειδικές. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω κάτι μέσω AMAZON.CO. Η πληρωμή γίνεται μόνο μέσω πιστωτικής κάρτας ή μπορώ να πληρώσω και με κάποια κάρτα που παίρνω από το περίπτερο (pay safe ή κάπως έτσι μου φαίνεται ότι λέγεται);

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!

Σκέφτομαι να αγοράσω την tefal jamie oliver clipso χύτρα ταχύτητας απο το amazon.co.uk. . Θέλω να ρωτήσω αν είναι καλή και μήπως να περιμένω για εκπτώσεις. Αν ξέρετε πότε ξεκινάνε στο άμαζον και αν συνήθως γίνονται και σε είδη που δεν είναι εποχικά.

 

Γεια σου!

Δεν έχω την jamie oliver αλλά σκέτη την tefal clipso. Αν και ήταν η πρώτη μου χύτρα και άρα δεν έχω και μεγάλη εμπειρία, είμαι αρκετά ικανοποιημένη. Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι καμιά φορά δεν "ανεβαίνει" η βαλβίδα, παρά μόνο αν πιέσω το καπάκι, αλλά μπορεί να φταίει το ότι έπλυνα κάτω από νερό το εξάρτημα το οποίο δεν κάνει να το πλένεις παρά μόνο να το σκουπίζεις...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πειτε μου γρηγορα γιατι δειχνει να εχει χρεωθει η καρτα μου,θα παρω την τραπεζα να δω.Καλα ειμαι φοβερη απο το αγχος μου να προλαβω δεν προσεξα το χρωμα

 

Ναι, κανένα πρόβλημα, απλά σβήσε το από το καλάθι σου. Αν δεν το σβήσεις εσύ θα σβηστεί αυτόματα τα μεσάνυχτα. Αρκεί να μην προχωρήσεις στην αγορά του. Καλύτερα όμως να το σβήσεις εσύ, να είσαι και σίγουρη.

 

Edit τώρα είδα ότι χρεώθηκε η κάρτα σου, οπότε μάλλον δύσκολο να το ακυρώσεις... ίσως άμα τηλεφωνήσεις στην τράπεζα να γίνει κάτι? Αλλιώς σου μένει ή να το πουλήσεις από το φόρουμ αυτό, ίσως κάποια να ενδιαφέρεται, ή να το επιστρέψεις στην amazon όταν σου έρθει... (ίσως να μπορείς και απλώς να μην το παραλάβεις όταν έρθει, ώστε να επιστραφεί σε αυτούς και να σου δώσουν τα χρήματα? Θα πρέπει να το διευκρινήσεις με την amazon...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια πειτε μου γρηγορα γιατι δειχνει να εχει χρεωθει η καρτα μου,θα παρω την τραπεζα να δω.Καλα ειμαι φοβερη απο το αγχος μου να προλαβω δεν προσεξα το χρωμα

 

Πάντως αργότερα έχει και για αγοράκια κάτι σχετικό, όχι ακριβώς το ίδιο, γίνεται πατίνι, αλλά δε ξέρω ποια θα είναι η τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

tella μολις πηρα την τραπεζα κ μου ειπαν οτι δεν μπορουν να κανουν τιποτα την τυχη μου μεσα

 

Ε ρε τι να πω κρίμα!... πάντως πιστεύω ότι κάποια θα ενδιαφερθεί άμα το βάλεις στο φόρουμ... η τιμή είναι αχτύπητη για τέτοιο ποιοτικό ποδηλατάκι, μεταλλικό, με αναπαυτικό καθισματάκι, καμιά σχέση με τις πλαστικούρες που κυκλοφορούν... :cool:

Link to comment
Share on other sites

καλέ τώρα σας πήρα χαμπάρι!! (όλη μέρα με την δουλειά πήζω!)

 

 

 

kira μου, είναι πολύ μικρή? θέλω να πω για την μεγάλη μου πού είναι 6 ετών και χτες μου ζήτησε κουζίνα για τα χριστούγεννα θα είναι καλή ή είναι για πιο μικρά κορίτσια??

παρέλαβες εεε? ή όχι??

 

 

κι εγω για ενα κοριτσακι 6 ετων την παραγγειλα,γραφει οτι στο υψος ειναι 95 εκατοστα,οπότε μεγαλη μου φαινεται.δεν παρελαβα ακομα,αυριο θα γινει η αποστολη

Link to comment
Share on other sites

Πόσο το πουλάς?

Ευχαριστώ.

 

Αν απευθύνεσαι σε εμένα, εγώ δεν το πουλάω :D, δεν ξέρω για τη Vann που το πήρε κατά λάθος, αλλά είμαστε off topic εδώ. Υπάρχει άλλο thread για αγοραπωλησίες, ίσως το ποστάρει εκεί όταν (και αν) το παραλάβει

Link to comment
Share on other sites

Bρε κοριτια πως προλαβαινετε στο αμαζον......εχω πατησει σε ποσα ακριβως μολις αρχιζειη προσφορα αλλα στο καλαθι μου δε λενε να μπουνε.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα! Σας διαβάζω πολύ καιρό αλλά δεν σας έχω γράψει γιατί ίσα που προλαβαίνω να ενημερώνομαι και να ψωνίζω!! Σας ευχαριστώ που μου έχετε ανοίξει τα μάτια και σώσει το πορτοφόλι! Θα ήθελα να ρωτήσω όσες μαμάδες έχουν παραγγείλει από το shoesforkids.co.uk. Σε πόσο καιρό περίπου έχετε παραλάβει;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...