Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κικη, στις εκπτωσεις, ελα για ΝΕΧΤ καρδια μου και θα βρεις!!!!

αμα δεν απαντανε, απλα δε ξερουν μαλλον!

 

ψαξε με 3 piece set μηπως δεις κατι

 

Ευχαριστώ γατούλα!Θα ψάξω λοιπόν!;)

Γιατί τις χρειαζόμαστε άμεσα!!!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγόρασα αυτές τις μπότες για τη μικρή το νούμερο οκ παραγγείλα στις 10/11 και ήρθαν σήμερα

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140451967653&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123

 

Πολυ ωραια πανεμορφα !! Θα τον βαλω στη λιστα μας τοτε οκ?

 

Καλαμαράκι ευχαριστούμε!!!!

 

Τιποτα μωρε και παλι συγνωμη που αργησα τοσες μερες να την ανεβασω...:mrgreen:

 

Καλέ κορίτσια γιατί με ξεχάσατε?:(

 

Δεν έχει αγοράσει καμμία κάτι τέτοιο,οεο?

 

Κοπελλια οπως σε ειπε και η Γατα μαλλον καποια δεν εχει παρει σετακι κτλπ

Εγω θυμαμαι μονο μια κοπελλα που πηρε εσωρουχα μοδερ και ενα πιτζαμακι...

Ψαξτα οπως σου ειπε η Γατα.

Σου στελνω πμ πως να φτιαξεις την υπογραφη σου

 

Link to comment
Share on other sites

Κοπελλια οπως σε ειπε και η Γατα μαλλον καποια δεν εχει παρει σετακι κτλπ

Εγω θυμαμαι μονο μια κοπελλα που πηρε εσωρουχα μοδερ και ενα πιτζαμακι...

Ψαξτα οπως σου ειπε η Γατα.

Σου στελνω πμ πως να φτιαξεις την υπογραφη σου

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!Κι εγώ και όλοι μου οι γνωστοί!

 

Περιττό να πω ότι όποτε κάποιος θέλει να αγοράσει κάτι, του λέω:ΜΗ!Πρώτα θα το βρούμε στο ίντερνετ!!!!!

 

Εδώ ρε κορίτσια ο άντρας μου ένα εργαλείο που θέλει για τη δουλειά του και κάτι υλικά τα βρήκε στο ίντερνετ πολύ πιο φθηνά!

Το εργαλείο εδώ το πουλάνε 3100? και από το νετ μαζί με μεταφορικά και ukmail του βγαίνει 1600?!Και τα υλικά μισή τιμή!

Αηδία νιώθω πλέον με τους έλληνες καταστηματάρχες!

 

Α, και κάτι ακόμη.Έχουμε ψυγείο samsung δίπορτο και παίρνει ένα φίλτρο εκεί που βγάζει το νερό για να είναι καθαρό.Το βρίσκουμε Ελλάδα 70?.Δυστυχώς δεν είχαμε ανακαλύψει ακόμη εσάς και έτσι κάναμε μια πατέντα για να μην το αγοράζουμε.

Το βρήκα όμως προχθές στο ebay 30? με τα μεταφορικά!!!

 

ΥΓ:Ο άντρας μου είναι υδραυλικός, το λέω σε όποια έχει παρόμοια

επαγγέλματα να ψάχνετε!

 

ΥΓ2:Όπως είπα και στο καλαμαρίδιον σε πμ η ξανθιά έκανα copy paste αυτό που γράφετε στην υπογραφή όχι τη διαδρομή!!Μη βαράτε!!Λίγο το ξανθό, λίγο ο φόρτος τελευταία,ε συμβαίνουν αυτά:mrgreen:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ!Κι εγώ και όλοι μου οι γνωστοί!

 

Περιττό να πω ότι όποτε κάποιος θέλει να αγοράσει κάτι, του λέω:ΜΗ!Πρώτα θα το βρούμε στο ίντερνετ!!!!!

 

Εδώ ρε κορίτσια ο άντρας μου ένα εργαλείο που θέλει για τη δουλειά του και κάτι υλικά τα βρήκε στο ίντερνετ πολύ πιο φθηνά!

Το εργαλείο εδώ το πουλάνε 3100? και από το νετ μαζί με μεταφορικά και ukmail του βγαίνει 1600?!Και τα υλικά μισή τιμή!

Αηδία νιώθω πλέον με τους έλληνες καταστηματάρχες!

 

Α, και κάτι ακόμη.Έχουμε ψυγείο samsung δίπορτο και παίρνει ένα φίλτρο εκεί που βγάζει το νερό για να είναι καθαρό.Το βρίσκουμε Ελλάδα 70?.Δυστυχώς δεν είχαμε ανακαλύψει ακόμη εσάς και έτσι κάναμε μια πατέντα για να μην το αγοράζουμε.

Το βρήκα όμως προχθές στο ebay 30? με τα μεταφορικά!!!

 

ΥΓ:Ο άντρας μου είναι υδραυλικός, το λέω σε όποια έχει παρόμοια

επαγγέλματα να ψάχνετε!

 

ΥΓ2:Όπως είπα και στο καλαμαρίδιον σε πμ η ξανθιά έκανα copy paste αυτό που γράφετε στην υπογραφή όχι τη διαδρομή!!Μη βαράτε!!Λίγο το ξανθό, λίγο ο φόρτος τελευταία,ε συμβαίνουν αυτά:mrgreen:

 

Μηπως μπορεις να βαλεις το λινκ γιατι και εγω αυτο εχω και ειναι πανακριβο!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια θέλω κι εγώ τη βοήθειά σας...

 

Ψάχνω στη λίστα, και στη λίστα με το ebay και στο ebay φόρμες σαν αυτές που έχει το mothercare 2 μπλούζες 3 παντελόνια σετ, δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι λέω και δε βρίσκω.'Εχει αγοράσει καμμία κάτι τέτοιο από κάπου να με κατατοπίσει που να βρω?

 

κικη το ειδα που ρωταγες, αλλα κι εγω μονο απο μαδερ τα εχω παρει αυτα... εννοεις μαλλον 3 μπλουζες και 2 πανταλονακια-κολαν ε???

τι νουμερο ψαχνεις??? να σε βοηθησω με το ψαξιμο.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κικη το ειδα που ρωταγες, αλλα κι εγω μονο απο μαδερ τα εχω παρει αυτα... εννοεις μαλλον 3 μπλουζες και 2 πανταλονακια-κολαν ε???

τι νουμερο ψαχνεις??? να σε βοηθησω με το ψαξιμο.....

 

Για 18 μηνών και πάνω!

Ευχαριτώ!Και όλες εννοείται!!!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις να βαλεις το λινκ γιατι και εγω αυτο εχω και ειναι πανακριβο!!!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/Compatible-DA29-00003B-Filter-For-Samsung-Fridge-/360203932047?pt=UK_HGKitchen_SmallApp_RL&hash=item53ddd3d18f

 

Το αυθεντικό της samsung

 

http://cgi.ebay.co.uk/COMPATIBLE-SAMSUNG-DA29-10105J-FRIDGE-FILTER-HYDRO-/350383166370?pt=UK_HGKitchen_SmallApp_RL&hash=item519476d3a2

 

Αυτά δεν είναι samsung αλλά είναι συμβατά.

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=samsung+filter&_sacat=0&_odkw=samsung+filter&_osacat=293&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

Κι εδώ είναι όλο το ψάξιμο!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκιαα!!

τι κάνετε?? κοιμηθηκε το μπουμπουκάκι μου και ήρθα να ξεχαστώ :-P:-P

 

ΓΑΤΟΥΛΑΑΑ αι νιντ γιου!!

αν δν με απατά η μνήμη μου πρέπει να είχες αναφρέρει παλιά οτι έχεις αγοράσει οθονη λαπτοπ απο εδω?

http://myworld.ebay.co.uk/lcdkings/

ή κάποιο άλλο μέλος αν το δεί να με βοηθήσει.

Εχει ο σύζηγος ένα μινι λαπτοπ και έχει χαλάσει η οθόνη λέω τώρα τα χριστούγεννα να του πάρω για να το φτιάξω γιατί εδω η αντιπροσωπεία ζητάει 200ευρώπουλα και είναι σαν να αγοράζεις καινούριο.

Ηταν οκ η οθόνη? την έβαλες δύσκολα??

Link to comment
Share on other sites

κατινακι εγω ημουν,

δουλευει η οθονη σας???? η καθολου?

ψαξε αν εχει πρωτα

εμενα ηταν μαυρη, ντεντ!

ενωσα λαπτοπ με οθονη υπολογιστη και ειδα οτι δεν ειχε θεμα η μητρικη του

παραγγειλα, 600 μου ζηταγαν εδω,ουτε θυμαμαι ποσα λιγοτερα ηθελαν αυτοι, 150-200?

μετα για εγκατασταση μου την εκανε ενας συναδελφος σε 10 λεπτα, το πλαισιο ζηταγε 60 ευρο και για αυτο

δες αν αξιζει γενικα ολη αυτη η δουλεια

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκιαα!!

τι κάνετε?? κοιμηθηκε το μπουμπουκάκι μου και ήρθα να ξεχαστώ :-P:-P

 

ΓΑΤΟΥΛΑΑΑ αι νιντ γιου!!

αν δν με απατά η μνήμη μου πρέπει να είχες αναφρέρει παλιά οτι έχεις αγοράσει οθονη λαπτοπ απο εδω?

http://myworld.ebay.co.uk/lcdkings/

ή κάποιο άλλο μέλος αν το δεί να με βοηθήσει.

Εχει ο σύζηγος ένα μινι λαπτοπ και έχει χαλάσει η οθόνη λέω τώρα τα χριστούγεννα να του πάρω για να το φτιάξω γιατί εδω η αντιπροσωπεία ζητάει 200ευρώπουλα και είναι σαν να αγοράζεις καινούριο.

Ηταν οκ η οθόνη? την έβαλες δύσκολα??

 

Γατούλα, η οθόνη είναι γνήσια ή κάποια απομίμηση?

Link to comment
Share on other sites

γνησια δε θα το ελεγα! πανω σε αυτο και καλα ειχε πατημα η Hp που της εστειλα μαιλ! Ε και που ειχα γνησια και σε 3 χρονια καπουτ δε μου λεει τιποτα! παντως 600 δε θα τους εδινα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γνησια δε θα το ελεγα! πανω σε αυτο και καλα ειχε πατημα η Hp που της εστειλα μαιλ! Ε και που ειχα γνησια και σε 3 χρονια καπουτ δε μου λεει τιποτα! παντως 600 δε θα τους εδινα

 

Δηλαδή είναι απομίμηση, αλλά άμα δουλεύει καλά... Έχει ωραία χρώματα? Κι τί χρώμα έχει? Επίσης, κάτι διάβασα στο φιντμπακ για ξεχωριστό καλώδιο...

Link to comment
Share on other sites

κατινακι εγω ημουν,

δουλευει η οθονη σας???? η καθολου?

ψαξε αν εχει πρωτα

εμενα ηταν μαυρη, ντεντ!

ενωσα λαπτοπ με οθονη υπολογιστη και ειδα οτι δεν ειχε θεμα η μητρικη του

παραγγειλα, 600 μου ζηταγαν εδω,ουτε θυμαμαι ποσα λιγοτερα ηθελαν αυτοι, 150-200?

μετα για εγκατασταση μου την εκανε ενας συναδελφος σε 10 λεπτα, το πλαισιο ζηταγε 60 ευρο και για αυτο

δες αν αξιζει γενικα ολη αυτη η δουλεια

 

οχι δουλεύει αν το συνδέσω σε αλλο πσ πέταξε το ποντίκι πάνω στην οθόνη ο βλάκας απο τα νεύρα του και σαν να "εσπασε" μαυρίλα με κάτι κίτρινες γραμμές. θα τους στείλω και μειλ και φοτο απο το πσ αν είναι να μου πουν αν θα είναι οκ αν την αγοράσω...πιάνουν τα χέρια μου πολύ στα ηλεκτρονικα άν μου βάλουν οδηγίες ανετα θα το φτιάξω..

μαλιστα ολα καλα λοιπον την αντικατέστησες και επαιξε..μάλιστααα

Link to comment
Share on other sites

γνησια δε θα το ελεγα! πανω σε αυτο και καλα ειχε πατημα η Hp που της εστειλα μαιλ! Ε και που ειχα γνησια και σε 3 χρονια καπουτ δε μου λεει τιποτα! παντως 600 δε θα τους εδινα

 

ασε τους μωρέ 200ευρώ για οθόνη 8,9ιντσών + 45 εργατικά λέει...καλύτερα να μην έιναι γνήσια την δουλειά της να κάνει με ενδιαφέρει.

με 200 παίρνω καινούριο καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

παντως κικη, αυτο που ψαχνεις το εψαχνα κι εγω στο ιντερνετ, αλλα τελικα πηγα σε καταστημα ακατανομαστου και τα εσκασα! εδω ομως δεν εχουμε και πολλες επιλογες.... ε ενταξει, δε μπορουμε να τα βρουμε ολα στο ιντερνετ.... ουτε να τα εχουμε με αμεση παραδοση..................

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα εμενα μου εκατσε και ο συναδελφος μια χαρα στη τελικη! παντως δυσκολο πολυ δεν ητανε απλα θελει προσοχη και καταλληλα εργαλειακια

βρες τον κωδικο ακριβως του λαπτοπ σου και ψξε με αυτο να δεις ποιος την εχει

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξα ενα νεο θεμα με sites που βαζουν προσφορες, μαλλον επρεπε να γραψω εδω, εσεις οι πιο παλιες και πιο εμπειρες, δειτε μηπως κανετε copy paste kai το μεταφερετε εδω, σας βαζω το link.

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1797536#post1797536

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.Εχει παρει καμμια espresso capsules της nespresso απο το εξωτερικο και εαν ναι απο που και ποσο κοστιζαν εαν θυμοσαστε?Ευχαριστω

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα παρελαβα απο bigstore με πηραν 2 φορες τηλ μια γιατι δεν ειχαν την κορυφη και ζητησα μια αλλη και αλλη μια φορα γιατι ειχα παραγγειλει μια μικρη φατνη η οποια δε υπηρχε και μου εστειλαν μια λιγο μεγαλυτερη χωρις φυσικα να ζητησουν διαφορα χρηματων.

Παντος ηταν ευγενεστατη και μου εστειλαν τα πραγματα μου με κουριερ ενω μου ειχαν πει οτι τα στελνουν με ελτα προφανος επειδη ειχαν ελλειψεις.

Οσο αφορα τα πραγματα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!

και τα στολιδακια και η φατνη και η κορυφη επισης πολυ καλα συσκευασμενα με φουσκαλιτσες ολα καλα καλαμαρακι μπορεις να το βαλεις στην λιστα!!!!!

http://www.bigstore.gr

 

 

Α!!!! και μεσα ειχαν ενα φακελακι με την αποδειξη!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...