Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αρα κλαρκς κατα το 6 μαλλον θα ειμαι, αλλα πρπει και να το τσεκαρω πρωτα!!!!

δε ξερω ποσα μαγαζια τετοια υπαρχουν αλλα αυτος στη καλλιθεα ειχε μονο τετοια!

τιμες απο 45+ μεχρι 120, μποτες 90 + αν θυμαμαι καλα

το 6 είναι το 39,5 και το 6 1/2 το 40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eμενα μου ηρθε χθες το δεντρο μου απο εκει τωρα περιμενω κατι στολιδια ακομα απο www.bigstote.gr και στολιζουμε!!!!

 

κοριτσάκι μου, εσύ έχεις παραγγείλει το κρεμαστό δέντρο;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

 

χαχαχχαχααααααααα......δειτε και στο delivery τι λεει:Get it in time for the holidays!!!!!!!!!

με ξεπατωσατεεεεε σημερα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

αρα κλαρκς κατα το 6 μαλλον θα ειμαι, αλλα πρπει και να το τσεκαρω πρωτα!!!!

δε ξερω ποσα μαγαζια τετοια υπαρχουν αλλα αυτος στη καλλιθεα ειχε μονο τετοια!

τιμες απο 45+ μεχρι 120, μποτες 90 + αν θυμαμαι καλα

 

Μπορεί να πετύχεις clarks και σε άλλα μαγαζιά (όχι μαγαζιά clarks εννοώ)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω κι εγώ τη βοήθειά σας...

 

Ψάχνω στη λίστα, και στη λίστα με το ebay και στο ebay φόρμες σαν αυτές που έχει το mothercare 2 μπλούζες 3 παντελόνια σετ, δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι λέω και δε βρίσκω.'Εχει αγοράσει καμμία κάτι τέτοιο από κάπου να με κατατοπίσει που να βρω?

 

Κοριτσάκια μου δε με ξεχάσατε, έτσι???

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρα κλαρκς κατα το 6 μαλλον θα ειμαι, αλλα πρπει και να το τσεκαρω πρωτα!!!!

δε ξερω ποσα μαγαζια τετοια υπαρχουν αλλα αυτος στη καλλιθεα ειχε μονο τετοια!

τιμες απο 45+ μεχρι 120, μποτες 90 + αν θυμαμαι καλα

 

λοιπον,σχετικα με τα Clarks...και φανταζομαι εννοεις των ενηλικων:εγω ειμαι φουλ ευχαριστημενη και εχω τουλαχιστον 3 ζευγαρια τα οποια ειναι σε πολυ καλη κατασταση...κατα την γνωμη μου μπορει να ειναι ακριβα αλλα αξιζουν καθε ευρω.

Στις εκπτωσεις δεν εχουν τρομερη διαφορα,δεν ξερω φετος τι θα γινει...

εχει σιγουρα στο The Mall επισημο καταστημα του brand,

και με πιστωτικη κανουν και ατοκες δοσεις.

Μονο ενα ζευγαρι που πηρα στην πεθερα μου χαλασε λιγο πισω στη σολα απο την πολλη πιεση στο γκαζι του αυτοκινητου(ενα σαραβαλακι που εχει!!) αλλα κατα τα αλλα τα εχει καταχαρει!

αν σε ενδιαφερει να σου πω και τι νουμερο γραφει πανω στα κουτια,να κοιταξω.Φοραω φουλ 40αρι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τί ωραία πραγματάκια είναι αυτά?? Για να καταλάβω......είναι φως για το βράδυ? Και πόσο μεγάλο είναι δηλαδή??

 

 

τι να σου πω, δε ξερω, μια κοπελα ηθρλε να τα αγορασει και ετυχε να πεσω πανω τους οταν εψαχνα κατι αλλο στο ebay.... παντως με τετοιες τιμες ψηνομαι να παρω κανα δυο για δωρακι χριστουγεννιατικο.....

 

λογικα θα ξαναμπει η κοπελα να μας πει λεπτομεριες... το βλεπεις πολυ μπεμπε??? για παιδακι δημοτικου κανει????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι!! Και εγώ το πήρα. Μάλιστα την Κυριακή που μας πέρασε ήταν να πάμε αλλά μας αποθάρρυναν οι τιμές. Τέλος πάντων με αυτή την προσφορά κάτι γίνεται....

 

 

 

Να σε ρωτησω σου ηρθε μειλ για το κουπονι γιατι εμενα μου απαντησαν οτι το αγορασα και οτι θα μου στειλουν αλλο μειλ με το κουπονι και ακομα τιποτα μηπως πρεπει να ληξει η προσφορα και μετα στελνουν?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσακια και maanton (που τα λεγαμε χθες) μου ηρθαν χθες απο www.myseason.gr μια παρτιδα 180 λαμπακια και μια φατνη, συνολο 38 ευρα, δεν πληρωσα μεταφορικα. Επειδη τους ειχα ψιλο-πρηξει για το ποτε θα ερθουν, μου τηλ χθες στις 8 και μου ειπε αν μπορει να ξεκινησουν ή ειναι αργα. Δεχτηκα και ηρθαν στις 9.15μμ. Τους ειχα γραψει οτι θελω και κρεμασταρια για μπαλιτσες, αλλα δεν μου εφεραν. Πολυ καλα τα πραγματα αλλα παρατηρησα οτι ενω στην περιγραφη τους στο site για τα λαμπακια αναφερουν οτι δεν εχουν προγραμμα, τελικα μια χαρα προγραμματιζονται σε διαφορες σκαλες συμφωνα με τον ρυθμο που αναβοσβηνουν.

Τί είναι αυτό το κακό με τα κρεμαστάρια για τις μπάλες; Πέρισυ δε βρήκα πουθενἀ.

Μπορείς να μου πεις ποιά φωτάκια πήρες; Πήρες μήπως και παιδικά στολίδια (με γλυφιτζούρια);

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki!!!!!!!!!!Πού είσαι????Περιμένω με αγωνία την ανανέωση της λίστας για να αρχίσω να ψάχνω δώρα για φίλους και βαφτισίμια.( άντρα τον εθέλω τώρα τον εθέλω!!)Αν δεν ήσουν και εσύ βρε Καλαμαράκι τι θα ήμουν στη γη!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης χθες ηρθαν τα γαλοτσακια μας!!!

 

Τελεια!!!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250680257637&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

να σε ρωτήσω andraki: τί νούμερο φοράτε και τί πήρατε στα γαλοτσάκια? τα ζαχαρώνω και εγώ αυτά για τον παιδικό

φοράει 25 ο μικρός μου αλλά ακόμα τις περσινές γαλότσες έχουμε...

 

 

 

τι να σου πω, δε ξερω, μια κοπελα ηθρλε να τα αγορασει και ετυχε να πεσω πανω τους οταν εψαχνα κατι αλλο στο ebay.... παντως με τετοιες τιμες ψηνομαι να παρω κανα δυο για δωρακι χριστουγεννιατικο.....

 

λογικα θα ξαναμπει η κοπελα να μας πει λεπτομεριες... το βλεπεις πολυ μπεμπε??? για παιδακι δημοτικου κανει????

 

πολύ ωραίο είναι!! καθόλου μπεμπέ. εγώ σκέφτομαι να το πάρω και στα παιδιά μου και να μην σου πω και στο δικό μου δωμάτιο θα μου άρεσε.....

 

 

Ναι!! Και εγώ το πήρα. Μάλιστα την Κυριακή που μας πέρασε ήταν να πάμε αλλά μας αποθάρρυναν οι τιμές. Τέλος πάντων με αυτή την προσφορά κάτι γίνεται....

 

 

 

Να σε ρωτησω σου ηρθε μειλ για το κουπονι γιατι εμενα μου απαντησαν οτι το αγορασα και οτι θα μου στειλουν αλλο μειλ με το κουπονι και ακομα τιποτα μηπως πρεπει να ληξει η προσφορα και μετα στελνουν?

 

όχι! το κουπόνι το στέλνουν μετά αφού ληξει η προσφορά

το εκτυπώνεις και το δείχνεις όταν πας

 

 

Τί είναι αυτό το κακό με τα κρεμαστάρια για τις μπάλες; Πέρισυ δε βρήκα πουθενἀ.

Μπορείς να μου πεις ποιά φωτάκια πήρες; Πήρες μήπως και παιδικά στολίδια (με γλυφιτζούρια);

 

εγώ είχα βρει πακετάκι με κρεμασταράκια πριν 2-3 χρόνια στο jumbo

κοίταξες εκεί???

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki!!!!!!!!!!Πού είσαι????Περιμένω με αγωνία την ανανέωση της λίστας για να αρχίσω να ψάχνω δώρα για φίλους και βαφτισίμια.( άντρα τον εθέλω τώρα τον εθέλω!!)Αν δεν ήσουν και εσύ βρε Καλαμαράκι τι θα ήμουν στη γη!!

 

Ελα Raw_Shooter Ζητώ ταπεινα συγνωμη....:oops:

εχεις δικιο την αμελησα αυτες τις μερες....αλλα τρεχω με τα συνδικαλιστικα μας κατεβαινουμε απεργια ντε εμεις οι δημοσιοι υπάλληλοι απληρωτοι εδω και δυο μηνες ....

και με τον παιδικο της μικρης

Ξεκινω τωρα να τα φτιαχνω ....

Και παλι σορυ....:oops:

 

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτό το κακό με τα κρεμαστάρια για τις μπάλες; Πέρισυ δε βρήκα πουθενἀ.

Μπορείς να μου πεις ποιά φωτάκια πήρες; Πήρες μήπως και παιδικά στολίδια (με γλυφιτζούρια);

 

Έχει στο Jumbo σίγουρα και απ'οτι είδα έχει και το ΙΚΕΑ

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτό το κακό με τα κρεμαστάρια για τις μπάλες; Πέρισυ δε βρήκα πουθενἀ.

Μπορείς να μου πεις ποιά φωτάκια πήρες; Πήρες μήπως και παιδικά στολίδια (με γλυφιτζούρια);

 

Και εγω απο τζάμπο τα πηρα τα κρεμασταρακια για τις μπαλες σε πολυ χαμηλη τιμη

 

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτό το κακό με τα κρεμαστάρια για τις μπάλες; Πέρισυ δε βρήκα πουθενἀ.

Μπορείς να μου πεις ποιά φωτάκια πήρες; Πήρες μήπως και παιδικά στολίδια (με γλυφιτζούρια);

 

έχει απίθανα κρεμασταράκια (και κάτι κόκκινες κορδελίτσες μούρλια) στο ικέα...δε θυμάμαι τιμή, αλλά θυμάμαι που μου φάνηκε καλή ;)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

έχει απίθανα κρεμασταράκια (και κάτι κόκκινες κορδελίτσες μούρλια) στο ικέα...δε θυμάμαι τιμή, αλλά θυμάμαι που μου φάνηκε καλή ;)

 

 

Γλυκια μου Σουβλακαδερφη χε χε Πολυ καλησπερα σας!!!

Ξεκιναω την ανανεωση της λιστας....καλο μου κουραγιο....:wink:

Θα πας το απογευμα εσυ με τις αλλες?

 

Link to comment
Share on other sites

 

εγώ είχα βρει πακετάκι με κρεμασταράκια πριν 2-3 χρόνια στο jumbo

κοίταξες εκεί???

Ευχαριστώ θα κοιτάξω εκεί στην τελική.Ο σκοπός είναι όμως αφού την κάνω την online την παραγγελία, ας ερχόντουσαν όλα μαζί, αμαρτία να τρέχω jumbo για ένα πραγματάκι...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...