Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αλό αλό φιλενάδες! πως είστε σήμερα;

εγώ η χαζή έχω ξεχάσει ότι περιμένω από mandco και δεν έχω τσεκάρει γραμματοκιβώτιο από την Πέμπτη...οεο!

 

λοιπόν, καθότι είμαι αρκετά τρελλή, κοιτάξτε τι ζαχαρώνω (το βρήκα στο τοπικ των χριστουγέννων):

 

http://www.bigstore.gr/product_info.php?cPath=497_498_578&products_id=3908

 

ξέρει καμιά αυτό το σαιτ ή να είμαι η πρώτη που θα τολμήσω; χεχεχεχε

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλό αλό φιλενάδες! πως είστε σήμερα;

εγώ η χαζή έχω ξεχάσει ότι περιμένω από mandco και δεν έχω τσεκάρει γραμματοκιβώτιο από την Πέμπτη...οεο!

 

λοιπόν, καθότι είμαι αρκετά τρελλή, κοιτάξτε τι ζαχαρώνω (το βρήκα στο τοπικ των χριστουγέννων):

 

http://www.bigstore.gr/product_info.php?cPath=497_498_578&products_id=3908

 

ξέρει καμιά αυτό το σαιτ ή να είμαι η πρώτη που θα τολμήσω; χεχεχεχε

 

σε βλεπω....να εισαι η πρωτη που θα το δοκιμασει..χε χε

 

 

και λέω να πάρω του μικρού μου αυτό:

 

http://www.amazon.co.uk/Worlds-Apart-Thomas-Friends-Station/dp/B001TH78J4/ref=dp_cp_ob_k_h_b_cs_title_1

 

πως σας φαίνεται; :)

 

ωραια φαινονται ουλα το πρωτο μου αρεσε ποιο πολυ και το δευτερο, τα αλλα δυο εχει και στο τζαμπο κουζινες με 15-20ευρω

αλλα δες και στο εμπευ αυτα του αμαζον μη τα βρεις φθηνοτερα εκει.

σμουτσ

 

Link to comment
Share on other sites

αλό αλό φιλενάδες! πως είστε σήμερα;

εγώ η χαζή έχω ξεχάσει ότι περιμένω από mandco και δεν έχω τσεκάρει γραμματοκιβώτιο από την Πέμπτη...οεο!

 

λοιπόν, καθότι είμαι αρκετά τρελλή, κοιτάξτε τι ζαχαρώνω (το βρήκα στο τοπικ των χριστουγέννων):

 

http://www.bigstore.gr/product_info.php?cPath=497_498_578&products_id=3908

 

ξέρει καμιά αυτό το σαιτ ή να είμαι η πρώτη που θα τολμήσω; χεχεχεχε

 

Εγω το τολμησα απο το πρωι εχω παραγγειλει κορυφη για το δεντρο, φατνη, και 2 σετ απο ξυλινα στολιδια!!!!!

Πληρωσα με paypal ηρθε επιβεβαιωση αλλα απο αυτους μονο το καλοσωρισμα μολις παραλαβω θα σας πω!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω το τολμησα απο το πρωι εχω παραγγειλει κορυφη για το δεντρο, φατνη, και 2 σετ απο ξυλινα στολιδια!!!!!

Πληρωσα με paypal ηρθε επιβεβαιωση αλλα απο αυτους μονο το καλοσωρισμα μολις παραλαβω θα σας πω!!!!!

 

ωωωω είσαι πιο τολμηρή από μένα (βασικά πρέπει να πείσω τον σύζυγο να τρυπήσω τον τοίχο χεχεχεχε)... περιμένω νέα σου!!!! Υ.Γ. μεταφορικά έχει;;; από την χαρά μου δεν κοίταξα!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ωωωω τώρα το είδα! δωρεάν αποστολή!!! (πω βλέπω να μου φέρνετε τσιγάρα στη στενή...αλλά θα έχω το πιο στολισμένο σπίτι στα βορειανατολικά του νομού λέμε!!!!!!)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά, έχω παραγγείλει κάτι πραγματάκια από αγγλικό άμαζον και μου είπαν ότι έφυγαν με " Deutsche Post DHL" :confused:. Αυτό είναι το γερμανικό ταχυδρομείο ή η εταιρεία κούριερ DHL?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω παραγγείλει κάτι πραγματάκια από αγγλικό άμαζον και μου είπαν ότι έφυγαν με " Deutsche Post DHL" :confused:. Αυτό είναι το γερμανικό ταχυδρομείο ή η εταιρεία κούριερ DHL?

είναι το ίδιο και το αυτό :D:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω το τολμησα απο το πρωι εχω παραγγειλει κορυφη για το δεντρο, φατνη, και 2 σετ απο ξυλινα στολιδια!!!!!

Πληρωσα με paypal ηρθε επιβεβαιωση αλλα απο αυτους μονο το καλοσωρισμα μολις παραλαβω θα σας πω!!!!!

 

εγω παντως λεω αν θετε...να συγκρατηθειτε γιατι ηδη ειδα δυο τρια πραγματακαι που τα εχει και το τζαμπο πιο φθηνα...

 

Link to comment
Share on other sites

αααααα αρχίσαμε με τα Χριστουγεννιάτικα?? και έλεγα ότι είναι νωρίς........μας κολλάζετε καλέ λέμε......

 

λοιπόν, είχα πάει στο διάφανο για ένα δώρο και τρελάθηκα με τα στολίδια που είχε!! τα έχετε δεί?? αφού ψήνομαι να αλλάξω στολίδια για φέτος..............χρειάζομαι χρήματα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω το τολμησα απο το πρωι εχω παραγγειλει κορυφη για το δεντρο, φατνη, και 2 σετ απο ξυλινα στολιδια!!!!!

Πληρωσα με paypal ηρθε επιβεβαιωση αλλα απο αυτους μονο το καλοσωρισμα μολις παραλαβω θα σας πω!!!!!

Αααα! Προβλέπω αγορές από εκεί!

Αναμένουμε να μας πεις όταν με το καλό παραλάβεις.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, αρ γιου σουρ (πωπω...) ότι θες να τρυπήσεις τοίχο?

 

όχι δεν θέλω...και ο Γιώργος θα με κράξει στάνταρ...σκέφτομαι εναλλακτικές...πχ να το δέσω στη βιβλιοθήκη :mrgreen::lol:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως λεω αν θετε...να συγκρατηθειτε γιατι ηδη ειδα δυο τρια πραγματακαι που τα εχει και το τζαμπο πιο φθηνα...

 

για πες τι είδες...είμαι γνωστό γκαγκά που βαριέται να κάνει έρευνα αγοράς :rolleyes:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

αααααα αρχίσαμε με τα Χριστουγεννιάτικα?? και έλεγα ότι είναι νωρίς........μας κολλάζετε καλέ λέμε......

 

λοιπόν, είχα πάει στο διάφανο για ένα δώρο και τρελάθηκα με τα στολίδια που είχε!! τα έχετε δεί?? αφού ψήνομαι να αλλάξω στολίδια για φέτος..............χρειάζομαι χρήματα!!!!

 

πωπω διάφανο!!!! έχω ερωτευτεί ένα χιονανθρωπάκι που κάθεται στον κ@λο του να το βάλω πάνω στο τζάκι...

 

έχει ΤΕΛΕΙΑ πράγματα!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

λοιποοοοον, μετα απο μια αναζητηση βλεπω οτι δεν εχουν παραγγειλει πολλες crocs για ενηλικες..... το μονο σαιτ ειναι το επισημο που ψωνισε καποια..... δε παιζει ομως με τετοιες τιμες!!! το απογευμα μου καναν παραγγελια οτι θελουν crocs (με φλις επενδυση κ χωρις) η μανα μου, ο πατερας μου, η αδελφη μου ο γαμπρος μου και.... αν μη παρω κ γω και ο αντρουλης μου ενα??? για xmas δωρακι......

οπως καταλαβαινετε οι τιμες του crocs.eu μας πεφτουν "βαριες" για τοσα κομματια..... ο μονος πωλητης σε εβαυ αυτη τη στιγμη ειναι αυτος http://shop.ebay.co.uk/goodclothingseller/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686 θα κοιταξω κ κανα αμαζον αυριο... ας βοηθησει οποια θελει!!!! θελουμε ολη τη γκαμα απο νουμερα....... 38-39, 40, 43, 45...... με φλις πιο πολυ τα γυναικεια και χωρις τα αντρικα :):):):):)

 

 

1. απο νουμερα τι παιζει? παιρνουμε να μεγαλυτερο αποτι διβασα σε αυτα με την επενδυση....

2. ειναι αραγε αυθεντικα ή μουφα αρα και ποιοτητα χαλια????

3.αλλα σαιτ εκτος απο αμαζον και εβαυ???????

 

οποια εχει κανει μελετη σε crocs να προσελθει παρακαλωωωωωωωωω

 

ΥΓ ααα και αν βρω καποιον που να πουλαει κ παιδικα θα παρω κι ενα της μικρης!!!! 20 φοραει, βγαινουν τοσο μικρα???????? χαχαχα

 

Irida εγώ είχα πάρει τα mammoth γυναικεία από αμαζον. τα είχε και προσφορά τότε, δεν ξέρω αν τα έχει ακόμη. Γενικά φοράω 36. Μου έχει τύχει να πάρω και 35 και σε κάποια αθλητικά 36.5. Στα mammoth πήρα 37 (αγγλικό 4) και μου κανουν κουτί όταν έχει και τη γούνα μέσα (χωρίς τη γούνα δεν τα έχω δοκιμάσει...). Γενικά είναι πολύ καλά και ζεστάθηκαν τα ποδαράκια μου:P Το μόνο αρνητικό είναι ότι αν φοράς λίγο πιο χοντρή καλτούλα και πας να βγάλεις το κροκάκι βγαίνει και η γούνα μαζί με το πόδι...

 

έντιτ: και στο ε-μπέι είχα βρει κάποια με καλές τιμές αλλά δεν είχε στο νούμερο μου...

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλε μήνυμα το MYTOYS.DE ότι ξεκίνησε και τη λειτουργία του MYTOYS.COM αρχικά μόνο για παιχνίδια..και μόνο που είναι στα αγγλικά, λέει..και έχει και εδώ εκπτώσεις....http://mytoys.com

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως λεω αν θετε...να συγκρατηθειτε γιατι ηδη ειδα δυο τρια πραγματακαι που τα εχει και το τζαμπο πιο φθηνα...

 

 

μπορει να εχεις δικιο καλαμαρακι μου αλλα εδω εκτος οτι ειναι πανακριβα ειναι και πολυ λιγα επισης πηρα μια φατνη μια κορυφι και 2 πακετακια με ξυλινα στολιδια 15? μια χαρα νομιζω!!!!!!

 

Μολις παραλαβω θα σας ενημερωσω!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...