Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α! ωραια! αρα να το δοκιμασω γιατι θελω πραγμα αρκετο !!!

να σαι καλα!

 

εχω κωδικο εκπτωσης(χρησιμοποιησε το για εκπτωση 20%):

Use Code: ULTRA

 

(This offer expires November 17, 2010 at 23:59 in your local time zone.)

 

καλαμαρακι ειναι 9,50? τα μεταφορικα( εχω παρει πολλες φορες ποστερς καρτες ημερολογια)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Αλισια αν θελεις σε παρακαλω μην αναπαράγεις την ιστοσελιδα του....

κανε εντιτ στο μυνημα σου και διεγραψε την ιστοσελιδα του....

 

Kαλαμαρακι ευχαριστω Ειναι οκ γιατι πρωτη φορα κανω edit ?:)

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα χρειαστει...νομιζω η female καταλαβε για αγορα απο Αγγλια και αποστολη Ελλαδα.

 

Όχι νόμιζα ό,τι θα της το στείλει από εδώ, από Ελλάδα.

Βαλεντίνη θα σε χτυπήσει το τελωνείο κορίτσι μου.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιο παλια ειχε αναφερθει μια ιστοσελιδα απο Βουλγαρια (νομιζω) που εστελνε πανες Ελλαδα σε πολυ καλη τιμη. Τελικα δοκιμασε καμια κοπελα να αγορασει?

 

http://www.ibebe.bg

 

Αυτη ειναι η σελιδα...σε επικοινωνια μαζι τους μου ειχαν πει να τους κανω μια λιστα με τα προιοντα που θελω και να μου πουν τα μεταφορικα. Δεν δοκιμασα ακομα βεβαια ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σερφάροντας βρήκα συτήν την σελίδα για παιδικά ρούχα και απ' ότι γράφει στέλνει Ελλάδα και έχει πολύ καλές τιμές http://www.cachetkids.co.uk/

έχει ψωνίσει καμιά σας από εκεί? έψαξα στην λίστα και δεν το είδα.

Λέω να παραγγείλω παιδικό κουστούμι και στις σελίδες που έχει στην λίστα δεν βρίσκω κάτι στο νούμερό μας να μου αρέσει.

Περιμένω γνώμες:D

Link to comment
Share on other sites

εχω κωδικο εκπτωσης(χρησιμοποιησε το για εκπτωση 20%):

Use Code: ULTRA

 

(This offer expires November 17, 2010 at 23:59 in your local time zone.)

 

καλαμαρακι ειναι 9,50? τα μεταφορικα( εχω παρει πολλες φορες ποστερς καρτες ημερολογια)

 

Να σαι καλα !! ευχαριστω παρα πολυ!!

 

Αν καταφερω να αποφασισω μεσα σε τοσα πολλα...........θα παραγγειλω!!!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ενδιαφέρομαι για τα mammoth. Απ'όσο ξέρω βέβαια, πρέπει να τα πάρεις ένα νούμερο μεγαλύτερο λόγω γούνας. Εγώ τα ψάχνω σε μαγαζί για να τα δοκιμάσω πριν παραγγείλω

 

δε θα σου προτεινα να παρεις τα mammoth ενα νουμερο μεγαλυτερα. τα ειχα παρει για τον μικρο μου στο κανονικο του νουμερο κ ηταν μια χαρα. οταν δε εβγαλα τη γουνα γιατι ειχε καλοκαιριασει κ δεν τα εβγαζε απο πανω του(η γουνα βγαινει απο τα πλαινα κουμπακια) ηταν λιγακι μεγαλα.

 

Δε θελω βεβαια να σε παρω στο λαιμο μου το καλυτερο ειναι να πατε σε ενα φυσικο καταστημα να τα δοκιμασετε κ να τα παρετε απο ιντερνετ.

 

Εμεις τα πρωτα μας crocs τα πηραμε απο το καταστημα φενα στη θεσσαλονικη 19 μολις ευρω σε διαστημα προσφορων. Απο τοτε δεν ξεκολαμε......

 

εχω παρει κ απο http://www.asos.com με αρκετα καλη τιμη απο οσο θυμαμαι....

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε και εμεις την αφιξη της και εχουμε αγχωθεί με τις ετοιμασίες που πρεπει να κανουμε.

 

βρήκαμε το καρότσι

PEG-PEREGO PLIKO P3 ON TRACK SWITCH MODULAR

 

με τεράστιες διαφορές στη τιμή

1. http://www.bimbomarket.it/gb/en/trio-pliko-p3-on-track-modular-es-sunny-P16913.htm

2. http://www.skroutz.gr/c/788/vrevika-karotsakia-kathismata/m/3496/Peg-Perego/f/6376/%CE%A3%CE%B5%CF%84.html

 

379 με 539.

ειναι ασφαλές να το παραγγείλουμε από το 1?

Δεν ξέρουμε ιταλικά και δεν μπορουε να καταλάβουμε αν είναι πραγματι το ίδιο και αν τα περιλαμβανει όλα.

στο σκρουτζ με 379 έχει μόνο το καρότσι χώρις τίποτε άλλο

ειναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιες διαφορές?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια θελω να αποκτησω http://www.amazon.co.uk/Cloud-b-7353-ZZ-Twilight-Ladybug/dp/B000VZKGYY/ref=sr_1_3?s=baby&ie=UTF8&qid=1289684749&sr=1-3

 

αυτη την πασχαλιτσα, τη χελωνα και το προβατακι αλλα δεν μπορω να τα βρω απο τον ιδιο πωλητη και μου βγαινουν αρκετα τα μεταφορικα! μπορει να με βοηθησει καμια σας?

http://www.amazon.co.uk/Cloud-b-7323-ZZ-Twilight-Turtle/dp/B000BNQC58/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1289684872&sr=1-2

 

http://www.amazon.co.uk/Cloud-b-7303-ZZ-Sleep-Sheep/dp/B000GKWA66/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1289684928&sr=8-2-catcorr

 

 

 

εν τω μεταξυ πρωτα τα βρηκα εδω http://www.peasorbeans.co.uk/index.php?cPath=27&osCsid=ea253ac0b77e59f1e5b14b0d2b3f560f

αλλα εκτος του οτι δεν μου κανει την παραγγελεια δεν μου απαντανε και στα μηνυματα! κριμα και τα ειχα βρει ολα μαζι με μεταφορικα 4,50...

 

 

h pasxalitsa kai h xelwna einai dwrean i metafora tous!! To probataki 8a pliroseis metafora kai den einai polla giati den exei megalo baros!! Kai na ksereis oti pi8anon na min ep8oun mazi giati einai apo allo politi!!!

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε και εμεις την αφιξη της και εχουμε αγχωθεί με τις ετοιμασίες που πρεπει να κανουμε.

 

βρήκαμε το καρότσι

PEG-PEREGO PLIKO P3 ON TRACK SWITCH MODULAR

 

με τεράστιες διαφορές στη τιμή

1. http://www.bimbomarket.it/gb/en/trio-pliko-p3-on-track-modular-es-sunny-P16913.htm

2. http://www.skroutz.gr/c/788/vrevika-karotsakia-kathismata/m/3496/Peg-Perego/f/6376/%CE%A3%CE%B5%CF%84.html

 

379 με 539.

ειναι ασφαλές να το παραγγείλουμε από το 1?

Δεν ξέρουμε ιταλικά και δεν μπορουε να καταλάβουμε αν είναι πραγματι το ίδιο και αν τα περιλαμβανει όλα.

στο σκρουτζ με 379 έχει μόνο το καρότσι χώρις τίποτε άλλο

ειναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιες διαφορές?

 

Nai einai dunaton!!! Kai egw pira to karotsi moy (Peg Perego) apo to Bimbomarket me 200 euro diafora apo edw!! Einai ena site pou einai 1000000% asfales!!! Prosopika mou ekane 1 mina na er8ei!!! Gia ta italika....mporeis na allakseis tin glwsa se english!! Pikse kai mia matia sto www.ebaby.gr ena allo asfales site!!!

Link to comment
Share on other sites

 

καλαμαρακι ειναι 9,50? τα μεταφορικα( εχω παρει πολλες φορες ποστερς καρτες ημερολογια)

 

Εγινε μαριλια , θα το βαλω την επομενη φορα, αν το ξεχασω σφυριξτο μου πληηηηζ!

 

περιμένουμε και εμεις την αφιξη της και εχουμε αγχωθεί με τις ετοιμασίες που πρεπει να κανουμε.

 

βρήκαμε το καρότσι

PEG-PEREGO PLIKO P3 ON TRACK SWITCH MODULAR

 

με τεράστιες διαφορές στη τιμή

1. http://www.bimbomarket.it/gb/en/trio-pliko-p3-on-track-modular-es-sunny-P16913.htm

2. http://www.skroutz.gr/c/788/vrevika-karotsakia-kathismata/m/3496/Peg-Perego/f/6376/%CE%A3%CE%B5%CF%84.html

 

379 με 539.

ειναι ασφαλές να το παραγγείλουμε από το 1?

Δεν ξέρουμε ιταλικά και δεν μπορουε να καταλάβουμε αν είναι πραγματι το ίδιο και αν τα περιλαμβανει όλα.

στο σκρουτζ με 379 έχει μόνο το καρότσι χώρις τίποτε άλλο

ειναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιες διαφορές?

 

 

1.το λινκ που εδωσες εμενα παντως στα αγγλικα τα εβγαλε

A single purchase from 0 to 3 years of age.

 

The system includes: Pliko P3 On Track, Navetta XL On Track, Primo Viaggio Tri-Fix ES, Diaper bag, Rain canopy, Zippered hood for sun canopy use, The Navettaʼs XL On Track cover can also be used on the stroller.

 

Pliko P3 On Track pushchair :

 

* Rain canopy.

* Cup Holder.

* Cover that can be applied to the Navetta XL On Track and stroller.

* Footrest with a non-skid rubber insert to carry an older brother or sister.

* Back wheels have new centralized brake cable.

* Five-point seat belt.

* Front bumper hinges open for access to baby or removes for toddlers.

* Large, practical basket.

* Umbrella folding.

* Extremely compact when closed, it can even stand up alone.

* Side carrying handle.

 

Μετάφραση

Μια ενιαία αγορά 0 έως 3 ετών.

 

Το σύστημα περιλαμβάνει: Pliko P3 On Track, Navetta XL On Track, Primo Viaggio Tri-Fix ES, πάνες τσάντα, θόλος βροχή, με φερμουάρ κουκούλα για χρήση θόλων και τον ήλιο, XL Η Navetta για την κάλυψη Track μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για το καρότσι.

 

Pliko P3 Στις καροτσάκι Track:

 

* Βροχή κουβούκλιο.

* Κάτοχος Κυπέλλου.

* Η κάλυψη που μπορεί να εφαρμοστεί στην Navetta XL σε καλό δρόμο και το καρότσι.

* Υποπόδιο με φύλλο από καουτσούκ μη ολισθηρά να πραγματοποιήσει έναν μεγαλύτερο αδελφό ή αδελφή.

* Πίσω τροχοί έχουν νέο κεντρικό καλώδιο του φρένου.

* Πέντε σημείων ζώνη ασφαλείας.

* Μεντεσέδες εμπρός προφυλακτήρα ανοικτό για την πρόσβαση στο μωρό ή να αφαιρεί για τα μικρά παιδιά.

* Μεγάλο, πρακτικό καλάθι.

* Πτυσσόμενα ομπρέλα.

* Εξαιρετικά συμπαγής όταν είναι κλειστό, μπορεί ακόμη και να σταθεί μόνη της.

* Μεταφέρουν Πλαϊνή λαβή.

 

 

Το σαιτ ειναι δοκιμασμένο, ειναι αξιοπιστο για αγορες . Σου προτεινω να ελεγξεις τη λιστα των αξιοπιστων σαιτ απο το λινκ της υπογραφης μου και να χαζεψεις λιγο.

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!θα ηθελα να μαθω αν το amazon com στελνει πραγματα.ηθελα κατι βιβλια και κατι φορεματακια για την μικρη μου που τα βρηκα σε προσιτες τιμες.με ενδιαφερει ομως πιο πολυ το μιξερ της kitchen aid που εδω το εχει η παρουσιαση 590 ευρω το απλο και στο amazon com ειναι κοντα στα 200 δολαρια.αν στελνουν ποσο περιπου θα πανε οι φοροι?σ

eNortjK1UrI0MDEwU7IGXDASrgKf85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πω. Εγώ και τις 2 φορές παράγγειλα από την Δασκαλογιάννη και μάλιστα την τελευταία φορά είχαν σπάσει την παραγγελία σε 2 δέματα. Οπότε κάνε μια προσπάθεια και εκεί γιατί μπορεί να έχουν σπάσει την παραγγελία. Μέχρι 2 κιλά χρεώνονται απλό γράμμα και τους συμφέρει.

Καλημερα κι απο μενα ,ο οδυσσεια της κατατρεγμενης μανας συνεχιζεται ....παιρνω τηλ σημερα στην αθηνα στα ελτα και μου λενε "το δεμα σας ειναι κρητη" ουαου !!λεω η αμοιρη και αμαθη !!!παιρνω τηλ στα ελτα της περιοχης μου ...δεν εχουμε τιποτα !!!!παιρνω τηλ στα ελτα Ηρακλειου στην εθν αντιστασεως και μου λεει μια κοπελα "δεν βλεπω κατι!!" της λεω λοιπον οτι απο αθηνα το βλεπουν κρητη και μου λεει ...."μαλλον ειναι στη βιπε στις αποθηκες μας ,καποια απ αυτες τις μερες θα ερθει!!!!" της απανταω να μου δωσετε το τηλ τους να επικοινωνησω μαζι τους ...μου το εδωσε αλλα δεν απαντανε!!!!!!!!!α ρε Ελλαδαρα με τα ωραια σου!!!η οδυσσεια μου συνεχιζεται...και απ οτι φαινεται θα εχει πολλα επεοσοδια ακομα!!

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Θέλω την βοήθειά σας στο εξής: Κέρδισα χτες 2 κρέμες από τον ίδιο πωλητή. Σε μεταξύ μας επικοινωνία είχαμε διαπραγματευτεί τα μεταφορικά, οπότε του έστειλα μήνυμα να διορθώσει τα μεταφορικά ώστε να προχωρήσω στην πληρωμή.

Σήμερα όμως μου βγάζει το ένα από τα δύο είδη "payment sent" χωρίς εγώ να έχω πληρώσει (εφόσον περιμένω την διόρθωση) και βέβαια δεν φαίνεται και στον λογαριασμό μου στο paypal.

Σας έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο? Πως θα προχωρήσω στην πληρωμή και των 2 ειδών, εφόσον το 1 το δείχνει πληρωμένο?

 

 

Το βρήκα! Για κάποιο λόγο είχε σημειωθεί ως "payment sent" και απλά έκανα "unmark"

Οπότε τώρα όλα καλά, απλά περιμένω την διόρθωση στα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα ,ο οδυσσεια της κατατρεγμενης μανας συνεχιζεται ....παιρνω τηλ σημερα στην αθηνα στα ελτα και μου λενε "το δεμα σας ειναι κρητη" ουαου !!λεω η αμοιρη και αμαθη !!!παιρνω τηλ στα ελτα της περιοχης μου ...δεν εχουμε τιποτα !!!!παιρνω τηλ στα ελτα Ηρακλειου στην εθν αντιστασεως και μου λεει μια κοπελα "δεν βλεπω κατι!!" της λεω λοιπον οτι απο αθηνα το βλεπουν κρητη και μου λεει ...."μαλλον ειναι στη βιπε στις αποθηκες μας ,καποια απ αυτες τις μερες θα ερθει!!!!" της απανταω να μου δωσετε το τηλ τους να επικοινωνησω μαζι τους ...μου το εδωσε αλλα δεν απαντανε!!!!!!!!!α ρε Ελλαδαρα με τα ωραια σου!!!η οδυσσεια μου συνεχιζεται...και απ οτι φαινεται θα εχει πολλα επεοσοδια ακομα!!

 

Aφου το βρηκες μη λες τιποτα!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ειναι στο Ελ Βενιζελος ακομα... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Aφου το βρηκες μη λες τιποτα!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ειναι στο Ελ Βενιζελος ακομα... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ελπιζω δηλαδη να το βρηκα !!!αυριο θα δουμε ,επικοινωνησα μαζι τους τηλεφωνικα πριν λιγο και μου ειπαν οτι θα μου το φερουν αυριο !!!περιμενω λοιπον με συγκρατημενη αισιοδοξια!!

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ψάχνω να βρω παιδικά ρολογάκια για 2-5 χρονών αγοράκια στο ebay.Κοιταξα τα links που δίνει το Kalamaraki αλλά αυτά που βρήκα είναι με bids ενώ εγω θέλω να αγοράσω με buy it now γιατί τα bids δεν τα κατέχω.Σας παρακαλώ βοηθήστε με λίγο.Δωστε μου κανένα λινκ από ebay.Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εμένα έφυγε η παραγγελία από mandco για 2 προιοντα που δεν έχουν φύγει - ξέρετε αν με χρεώνουν ή μετα - οταν θα τα έχουν θα πληρώσω 2 μεταφορικά?

Μπητε στο mytoys.de έχει καλές εκπτώσεις για παιχνίδια

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...