Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτη ειναι η απαντηση τους:

 

Dear Anna Tsakireli,

 

Thank you for your e-mail.

 

I am sorry that we are currently unable to dispatch orders to Greece, this is due to an

ongoing issue with Customs & Excise. Ireland and Romania have also been affected by this

problem.

 

We are unable to advise when we will be able to resume deliveries, please check online at

http://www.mothercare.com for further updates.

 

Please accept my sincere apologies for any inconvenience caused.

 

Kind Regards

 

Matthew Whitebread

Customer Care Advisor

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.Εγω εκανα μια παραγγελια πριν ενα μηνα και οταν τους εστειλα μαιλ μου ειπανε να περιμενω 1μηνα και μετα να τους ξαναστειλω τα λεφτα φυσικα τα πηρανε δε μου ηρθε τπτ μεχρι σημερα για ακυρωση αλλα ουτε η παραγγελια.Αυριο ειχα σκοπο να τους ξαναστειλω να δω τι γινεται με αγχωσατε με αυτα που λετε ελπιζω η παραγγελια να ερθει εστω και την αλλη εβδομαδα.Παντως κριμα γιατι παρολο την καθυστερηση ειχα σκοπο να παρω κι αλλα πραματα.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εμένα μια από τα ίδια μου απάντησαν και σημειωτέον ηταν ο αγαπητός GAVIN που απάντησε και στο kalamaraki οπότε..βλέπουμε και αν είναι ξαναπλακώνουμε στα μηνύματα.:wink:

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites

ξαναποστάρω για να μην τα γράφω δυο φορές....

 

 

Καλησπέρα κορίτσια !

Λοιπόν εγώ προτείνω ξανά να στείλουμε το πρωί και όλη μέρα μόλις μπορεί η κάθε μια από εμάς! Και να τονίσουμε ότι έτσι και αλλιως δεν πρόκειτε να αγοράσουμε από τον ελληνάρα...Πρέπει να δουν ότι είμαστε πολλές και ότι έχουμε ρεύμα!

Σας φιλω όλες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Εχετε κανει παραγγελια απο το kidsroom.de??

Aν ναι,μπορειτε να μου πειτε λεπτομερειες?!Αν ειστε ικανοποιημενες,ποσες μερες κανατε να παραλαβετε κ οτι αλλο νομιζετε πως θα μου φανει χρησιμο!

 

Ευχαριστω πολυ!:)

zuQwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Eίμαι νέα στο site και θέλω να σας συγχαρώ γιατί είστε γάτες. Ψωνίζω από το Internet τα τελευταία 10 χρόνια και χαίρομαι πολύ που όλο και αυξάνεται ο κόσμος που προτιμάει το internet για τις αγορές του. Γιατί όχι μόνο η Αγγλίδα πληρώνει 3 φορές πιο κάτω αλλά έχει και 3 φορες πιο πάνω μισθό από την Ελληνίδα.......!!!! Enough is enough!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή εμείς φτάσαμε στην ηλικία του Nitendo, μήπως ξέρετε από που στο ιντερνετ (εκτός από ebay από όπου ψωνίζω συχνά) θα μπορούσα να το πάρω σε καλύτερη τιμή? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου εχουν απαντησει , θα το στειλω και εγω 50 φορες το μηνυμα , για α μαθουν

 

με κοροιδέυουν ρε κορίτσια.....

μου στείλαν πάλι κωδικό έκπτωσης...

θα τους δαγκώσω.....γκρρρρρρρρ

καλά πηγα στο elc να δω παιχνίδια για τα χριστούγεννα , το οποίο συστεγάζεται με το mothercare....

αχ κατάθλιψη με έπιασε με τις τιμε΄ς τους....

 

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια τα μειλ με κωδικους εκπτωσης κ γενικες προσφορες ερχονται απ'το συστημα!

Δεν ξερουν αυτοι που ζει ο καθε πελατης!Στελνουν σε ολους!

 

Παντως κατι παιζει με την Ευρωπαικη ενωση-διαφορετικο νομισμα των Αγγλων απ'οτι εμαθα!!!

 

 

Για το kidsroom δεν γνωριζει καποια να με βοηθησει?????

zuQwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοπόν μου ύστερα από το επαναληπτικό μου μέιλ μου απάντησαν το εξής:

 

Thank you for your e-mail.

 

I can confirm that there is an issue with customers and excise, this is an internal issue which we are unable to discuss.

 

This is only temporary, we will still continue to ship to Greece once the issue has been resolved.

 

I am again sorry for any disappointment caused, if you have any further questions please do not hesitate to contact me again in the future.

 

Kind Regards

 

Lewis Adams

Senior Customer Advisor

 

..άρα κάπως αισιόδοξα τα νέα..ε δεν πιστεύω να μας δουλέψουν:rolleyes:

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπωω αυτο κ αν ειναι ακτιβισμος :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: πρεπει να ταραχτηκαν παντως σε καθε μειλ απαντα κ καποιος ανωτερος χιχιχιχιχιχιχι!κι εγω εστειλα:wink: και μου ειπαν οτι υπαρχει προβλημα κ με ιρλανδια κ με μια ακομα χωρα που μου διαφευγει ....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια εγω μιλαγα με το mothercare για τον δικο μου πονο και αφου τελικα βγαλαμε ακρη οτι θα μου στειλουν την παραγγελια σε 14 εργασιμες μερες και ειπα οκ ας ερθουν μετα τα χριστουγεννα,ηρθε το παρακατω μαιλ το απογευμα.Γιατι ολα σε μενα! Τωρα πρεπει να ψαξω αλλου αλλα που?οεο

Dear Customer,

 

Greetings from Mothercare.

 

We are writing to confirm that we have processed your refund in the amount of £17.35 for your Order 026-8495674-4509157 from Mothercare.

 

This refund is for the following item(s):

 

Item: Robots Socks 5-Pack

Quantity: 1

ASIN: B002HT56LU

Reason for refund: Item billing error

 

The following is the breakdown of your refund for this item:

 

Shipping Refund: £4.34

 

Item: Unisex Christmas pyjamas - 2pk

Quantity: 1

ASIN: B002PMCC52

Reason for refund: Item billing error

 

The following is the breakdown of your refund for this item:

 

Shipping Refund: £4.33

 

Item: Christmas bibs - 3pk

Quantity: 1

ASIN: B002LFV3DU

Reason for refund: Item billing error

 

The following is the breakdown of your refund for this item:

 

Shipping Refund: £4.34

 

Item: Little Bear Bodysuit 7-Pack

Quantity: 1

ASIN: B002NR3GBI

Reason for refund: Item billing error

 

The following is the breakdown of your refund for this item:

 

Shipping Refund: £4.34

 

Your refund is being credited as follows:

 

Credit Card: £17.35

 

These amounts will be returned to your payment instruments within 10 business days.

 

Thank you for shopping at Mothercare.

 

Sincerely,

 

Mothercare Customer Service

http://www.mothercare.com

 

 

Note: this e-mail was sent from a notification-only e-mail address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχει ψωνισει καμια απ το http://www.toys.de?μεινατε ευχαρηστιμενες?πρεπει να εγγραφεις κ μετα να κανεις παραγγελια?προσπαθω αλλα μου βγαζει με κοκκινα γραματα συνεχεια τον κωδικο-οτι θελει αλλαγη?κ την πολη-περιοχη που θα γινει η αποστολη.

AfgIp2.png

 

our daugher 5/8/2009

our son 2/9/2012

our little girl 11/10/2014 we love you all♥

Link to comment
Share on other sites

ποντικακι σε 3 μερες θα τα εχεις τα λεφτα σου ειναι Αγγλοι ;))

 

Σκεφτομαι οτι αν ειχε πεσει συρμα θα τα στελνανε στο ποντικακι μιας και ειχε πληρωσει και μετα δεν θα ξαναστελνανε , αρα καποιο προβλημα υπάρχει ..

 

ουφ θα σκασωωωωωωωωωω και ειδα και ενα φουστανι της μικρης 14 λιρες και εδω το εχει 58 ευρω μου ερχετε να μπω μεσα και να τα σπασω χαχχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

pontikaki έχουν αναφέρει άλλες κοπέλες νομίζω ό,τι το marks ^ spencer στέλνει μόνο μέσω αντιπροσώπου όχι σε ιδιώτες.

 

Εψαχνα αλλα ειναι πολλες οι σελιδες και δεν μπορεσα να γαλω ακρη.Κριμα γιατι ειδα ωραια πραματακια:-(:sad::-(

 

ποντικακι σε 3 μερες θα τα εχεις τα λεφτα σου ειναι Αγγλοι ;))

 

Σκεφτομαι οτι αν ειχε πεσει συρμα θα τα στελνανε στο ποντικακι μιας και ειχε πληρωσει και μετα δεν θα ξαναστελνανε , αρα καποιο προβλημα υπάρχει ..

 

ουφ θα σκασωωωωωωωωωω και ειδα και ενα φουστανι της μικρης 14 λιρες και εδω το εχει 58 ευρω μου ερχετε να μπω μεσα και να τα σπασω χαχχα

 

 

Και γω ετσι νομιζω οτι θα μου τα στελνανε εμενα οποτε μετα ειχαμα ελπιδες αλλα λογικα κατι συμβαινει ας ελπισουμε να μπορεσουμε να ξαναπαραγγειλουμε με τη νεα χρονια.

Και αυτα που ειχα δει ητανε πολυ ωραια και εδω δε βρισκω :-(:-(:-(:-(:-(:-(:?:???::?:???::?:confused::confused::confused::confused:

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όταν κάνουμε μια παραγγελία δε μας στέλνουν κάποιο εμαιλ για επιβεβαίωση?

Και αν περίπου σε πόσες μέρες το στέλνουν?

Παίζει ρόλο που η παραγγελία έγινε Παρασκευή?

Δηλ να το περιμένουμε αύριο Δευτέρα?

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...