Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

 

τα αγορασα την προηγουμενη εβδομαδα,και φυσικα συμφερουν.3 ευρω το ενα εχει εδω!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-MONNALISA-GIRLS-PINK-CREAM-DRESS-SIZE-3-98-CM-BOW-/150516098611?pt=Girl_s_Clothing&hash=item230b756633

Για τη μαρκα του ειναι τραγικά χαμηλη η τιμη του..

:D:Dαππαααααααααα θα με πεθάνεις,:roll: δεν σε ήξερα τότε να ξεφορτωθώ κάτι φλοραλ που μου κάναν δώρο στην βάφτιση χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:D:Dαππαααααααααα θα με πεθάνεις,:roll: δεν σε ήξερα τότε να ξεφορτωθώ κάτι φλοραλ που μου κάναν δώρο στην βάφτιση χαχαχαχαχα

 

χαχαχαχαχα αι χασου ρε....γιατι ωραιο ειναι!!!

Κοιτα δεν την ντυνω ετσι...ρομαντικα πχ αλλα που και που μου αρεσουν κατι τετοια!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις.............

θελω μια βοήθεια....

οταν με το καλο δεήσει η κα.Αννουλα και μας πληρωσει.....γκρρρρ

θελω να μου κανω δωρο ενα briefcase....για το σχολειο...οχι απαραιτητα δερματινο..

Πως να το ψαξω...? Η εχετε κατι κατα νου να με δειξετε?

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθαν την πρώτη φορά με courier και τη δεύτερη με ταχυδρομείο.

Άσχετο, αλλά για την καφετέρια θα χρειαστείς και αντάπτορα. Εγώ την πάτησα με την ενδοεπικοινωνία της Angelcare!

 

 

οπότε θα ειμαστε σε επιφυλακη για όλες τις ταχυδρομικες.κανενα προβλημα για το θεμα ανταπτορα,το λαπτοπ μου,το πιστολάκι,ατμομαγειρας της μικρης και διαφορα αλλα,αγορασμενα απο αγγλια ,τα δουλευω με ανταπτορα,και μια χαρα,2 ευρω κανει.Θα της το πω βεβαια της φιλεναδας,αν και δνε θα εχει θεμα.Μεγαλη διαφορα ρε συ στην τιμή! 80 ευρω με δωρεαν μεταφορικα,και εδω που μενουμε στα 140!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπούλες, ερώτηση κρίσεως:

σας βλέπω που αγοράζετε πράγματα για δωράκια σε βαφτιστήρια, ανηψάκια κλπ από mandco και αλλού.

Το ξέρω ότι συμφέρουν απίστευτα, αλλά κολλάω στο εξής: αν δεν αρέσουν στην μαμά του παιδιού, ή δεν του κάνει, ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο και θέλει να το αλλάξει, τι της λες, ότι το πήρα από το ίντερνετ? Εκεί κολλάω, ότι δεν θα μπορεί να το αλλάξει (συν ότι ντρέπομαι να παραδεχτώ ότι το ρουχαλάκι που πήρα τελικά το αγόρασα σε εξευτελιστική τιμή για τα ελληνικά δεδομένα). Και άμα μπουν στην σελίδα του εν λόγω καταστήματος και δουν την τιμή και με περάσουν για πτωχό (λέμε τώρα)? Και αν τους το πω και νομίσουν ότι είναι μεταχειρισμένο?

Μόνο εγώ έχω αυτά τα κολλήματα η κολλημένη??

Εεεεε?

Για την μπέμπα μου πάντως δεν κολλάω, αγοράζω από ebay καινούρια πάντα και από sites, στα άλλα παιδάκια όμως έχω θέμα...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω εδω και καιρο ενα μιξερ...και αυτο που θελω εδω κανει 416ευρω στο electroworld ενω στο αμαζον....258ευρω..! Διαφορα 158ευρω.............

 

 

λες για αυτο που τα ...κανει οοολαααα;;;; κι εγω το..χαλβαδιαζα προχτες ,αλλα και πάλι ακριβο ειναι για μενα..:(

Link to comment
Share on other sites

Αγαπούλες, ερώτηση κρίσεως:

σας βλέπω που αγοράζετε πράγματα για δωράκια σε βαφτιστήρια, ανηψάκια κλπ από mandco και αλλού.

Το ξέρω ότι συμφέρουν απίστευτα, αλλά κολλάω στο εξής: αν δεν αρέσουν στην μαμά του παιδιού, ή δεν του κάνει, ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο και θέλει να το αλλάξει, τι της λες, ότι το πήρα από το ίντερνετ? Εκεί κολλάω, ότι δεν θα μπορεί να το αλλάξει (συν ότι ντρέπομαι να παραδεχτώ ότι το ρουχαλάκι που πήρα τελικά το αγόρασα σε εξευτελιστική τιμή για τα ελληνικά δεδομένα). Και άμα μπουν στην σελίδα του εν λόγω καταστήματος και δουν την τιμή και με περάσουν για πτωχό (λέμε τώρα)? Και αν τους το πω και νομίσουν ότι είναι μεταχειρισμένο?

Μόνο εγώ έχω αυτά τα κολλήματα η κολλημένη??

Εεεεε?

Για την μπέμπα μου πάντως δεν κολλάω, αγοράζω από ebay καινούρια πάντα και από sites, στα άλλα παιδάκια όμως έχω θέμα...

 

Κοίτα, έχει να κάνει με την σχέση που έχεις με την μαμά. Η δικιά μου κουμπάρα είναι κολλητή μου και έτσι και αλλιώς ποτέ δεν αλλάζει κάτι από αυτά που παίρνω. Επίσης πχ. σε λίγο καιρό που γιορτάζει τις έχω πάρει παπούτσια και ένα παλτό, αν ψώνιζα από εδώ θα ψώνιζα μόνο ένα κομμάτι. Δηλαδή το ποσό που θέλω να διαθέσω σχεδόν το εξαντλώ απλά παίρνω περισσότερα κομμάτια. Αν κάτι δεν κάνει (δύσκολο γιατί ξέρω τα νούμερα της μικρής και την συννενοούμε πριν παραγγείλω όπου κρίνω απαραίτητο) της ζητάω να μου το δώσει πίσω και την παίρνω κάτι άλλο. Έχω μια ανιψιά μικρότερη οπότε αν δεν κάνει κάτι στην βαφτιστήρα θα το δωρίσω σε εκείνη σε κάποια περίσταση.

Τα ρούχα είναι πάντα σε συσκευασία και με ταμπέλες, σίγουρα δεν μπορεί να τα περάσει για μεταχειρισμένα. Επίσης ακόμη και αν τσεκάρει την τιμή (αν είναι τέτοιος άνθρωπος) μπορείς να αναφέρεις κάποια στιγμή ό,τι υπάρχουν και μεταφορικά στην μέση. Τελοσπάντων εγώ αν έπαιρνα τώρα κάτι στην βαφτιστήρα μου άπό εδώ θα ήταν ένα ζευγάρι παπούτσια που θα τα πλήρωνα 60-70 Ευρώ. Της πήρα παπούτσια και παλτό με 45 Ευρώ:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

λες για αυτο που τα ...κανει οοολαααα;;;; κι εγω το..χαλβαδιαζα προχτες ,αλλα και πάλι ακριβο ειναι για μενα..:(

 

ναι ναι αυτο λεω....αλλα χωρις τον θερμαινόμενο κάδο....εκεινο μετα ξεφευγει παρααα πολυ...το αμεσως προηγουμενο θελω με τα ολα του χε χε

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε σεις.............

θελω μια βοήθεια....

οταν με το καλο δεήσει η κα.Αννουλα και μας πληρωσει.....γκρρρρ

θελω να μου κανω δωρο ενα briefcase....για το σχολειο...οχι απαραιτητα δερματινο..

Πως να το ψαξω...? Η εχετε κατι κατα νου να με δειξετε?

 

Αχχχχχχχχχχχχ! Πριν ερωτευτώ τον άντρα μου είχα ερωτευτεί αυτόν : http://www.luxurylaunches.com/fashion/louis_vuitton_taiga_anton_briefcase_is_stylish.php

 

Τελικά καλά που παντρεύτηκα τον Τάσο γιατί δεν με βλέπω να κατακτούσα τον Luis ποτέ!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ τη χαζομάρα την έκανα με το mandco...

 

άσε που δεν έβαλα τους εκπτωτικούς κωδικούς...

 

παράγγειλα και δυο κομμάτια (μια ζακέτα και μια μπλούζα για τους γιους μου) διπλή φορά...

 

πόσο νούμερο είμαι;;;;;

 

θα τα πουλήσω κι εγώ εδώ.....

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω, πριν από 2,5 χρόνια είχα πάρει τη φριτέζα της TEFAL (αυτή που χρησιμοποιεί ένα κουταλάκι λάδι) από αυτό το e-shop σε πολύ καλύτερη τιμή απ' ότι στα καταστήματα εδώ. Τότε δεν είχα συγκρίνει με εξωτερικό. Όλα ήταν άψογα, απλά τα βιβλιαράκια όλα ήταν στα γερμανικά αλλά μου τα έστειλαν με e-mail άμεσα στα ελληνικά... οι τιμές πρέπει να είναι λίγο πιο πάνω από το εξωτερικό, αλλά καμιά φορά ίσως να βρούμε κάτι που δεν έχει την τεράστια διαφορά και έτσι να στηρίξουμε και κάτι καλό... όπως και προσωπικά με κάνει να αισθάνομαι και μια ασφάλεια σε περίπτωση που είναι κάτι ελαττωματικό, ειδικά όταν πρόκειται για ηλεκτρική συσκευή...

Α, να σημειώσω ότι είχα επιλέξει να πάω να το παραλάβω από το μαγαζί τους, έτσι μου φαίνεται δεν είχα μεταφορικά (αν θυμάμαι καλά).

Δεν ξέρω βέβαια αν έχει αλλάξει κάτι από τότε στο σέρβις τους.

http://www.technixx.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρη κοριτσακια αγγλομαθη!!! Μπορειτε να δειτε στις επιστροφες του mandco τι αναφερει? Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν πληρωνουμε για να τα επιστρεψουμε πισω! Γραφει πανω στο δελτιο επιστροφης

fix stamp here

\οποτε λογικα το μονο κοστος ειναι το να το στειλουμε πισω?

Και ποσο να ειναι αυτο ας πουμε για μια μονο μπλουζιτσα?????

Καλα εχουν ενα καραλαθος στα μεγεθη τους!!!

το 18 plus το εχουν 103 ενω παρατηρωντας διαπιστωνω οτι ειναι 108!!!!

σιττττττττττττττττττττττττττττ

σουλίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αυτο ειναι το μεγεθος μου χοχοχοχοχοοχο

18 plus και οχι 20 plus

οχι οτι ειναι ασχημη η μπλουζιτσα αλλα εεεε λιγο μικροτερη δε με χαλαγε!!!

τα επομενα ξερω πως να τα παραγγειλω τουλαχιστον!!!!

 

ΣΚ εχει εκπτωσεις σε διαφορα!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

 

Αρχοντουλα δυστυχως κατω απο 2 κιλα εχουν το δικαιωμα να του φερθουν λες και ειναι γραμματακι απλο! Πεταμα και ο θεος βοηθος!

 

 

Σ'ευχριστώ πολύ πολύ για την ενημέρωση!!!:):):)

Καλέ δεν σας προλαβαίνω, σας διαβάζω συνέχεια για να είμαι μες στην επικαιρότητα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα ,στο site τους λενε για free return label μαλλον αυτοκολλητη ετικετα που την κολλας στο πακετο σου.Κι αφου λένε free γιατι να πληρώσεις?:) Έχεις τετοια ετικετα?Κι αν θέλεις αλλαγή π.χ μεγεθους καλο εινα να τους στειλεις πρωτα ενα mail με τον αριθμο παραγγελιας,κτλ για να εξυπηρετηθεις γρηγοροτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,να σας ρωτησω βρε κοριτσια εσεις που ξερετε? θελω να παρω απο το e-bay παπουτσακια του μικρου και δε μπορω να βρω την αντιστοιχια απο τα νουμερα πια θα με βοηθησει?

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Oυφ....40 σελίδες διάβασα!!!! σαν κοτόπουλο είμαι τώρα:P

 

απο αρτα ποιος ειναι????κατι θυμαμαι για αρτα.....η γιαγια???????

 

Kαι εγώ από Άρτα, μην ξεχνιόμαστε!!! Βρήκε ο γύφτος την γενιά του...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια συγγνώμη αν έχει ξαναειπωθεί, αλλά δεν σας προλαβαίνω πάντα.

Υπάρχει εκπτωτικό "κουπόνι" για τα παιδικά του mandco?

 

nai, otan eisai sth fasi tis paraggelias grafeis SORRY ekei pou leei voucher code an thimamai kala...'simera ekana paraggelia, 20% ekptvsi

Episis mou irthan ta papoytsakia apo to spanishoes teleiaaaaaaaaaa!!!

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...