Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Έχω θέμα ε και τα χω πάρει... Προχθες έκανα παραγγελία από la senza. Δεν μου ήρθε ποτέ mail επιβεβαίωσης παραγγελίας αλλά μου ήρθε mail απ το paypal ότι το ποσό για το lasenza είναι το τάδε και επειδή δεν υπάρχουν τόσα στην κάρτα το ποσό θα πιστωθεί μόλις υπάρχουν τα χρήματα. Την ίδια μέρα έβαλα χρήματα στην κάρτα αλλά από la senza κανένα mail. Τους έστειλα εγώ χθες αλλά ούτε σε αυτό απάντησαν. Την ίδια ώρα, στο i-card που βλέπω τις κινήσεις της κάρτας, εκκρεμεί ένα ποσό μικρότερο από την παραγγελία la senza και δεν ξέρω τι στα διαλα είναι αυτό.

Μπορεί καμία να με ξεμπερδέψει?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελενη ταξε μου!!!!!!!!!! θα στη βρω την ακρη που θα μου παει!!!!!!!!!!!!!!!

 

παρε τηλ εδω 2106073005 επιλογη 3

και δωσε το νουμερο σου EE...GB

οχι δεν σου ταζω :) !!!!!!!!ουτε κι εκει εχουν κατι μου ειπαν !!!!!!στις 4/11 μου ειπαν οτι εφυγε απο αγγλια ...απο κει κι επειτα ...τελος!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε ελενη!!!!!!!!!!!! πλακα μας κανουν????????????????????????

ενταξει εφυγε απο αγγλια και πως θα το βρουμε τωρα????????

α ρε ελτα!!!!!! δεν τους εβρισες??????? εγω κοβω το κεφαλι μου οτι ειναι στο ταχυδρομειο το δεμα σου κ καθεται κ ξεκουραζεται........

ξαναπαρε και ρωτα πως θα το βρεις κ να σου δωσουν τα τηλ τα τοπικα καταστηματα κοντα σου να το ψαξεις το δεμα σου...

 

οσες φορες εχω παρει δεμα απο parcel2go σε 5-6 εργασιμες ηταν στο νησι....... τι να πω πια...........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα ρε ελενη!!!!!!!!!!!! πλακα μας κανουν????????????????????????

ενταξει εφυγε απο αγγλια και πως θα το βρουμε τωρα????????

α ρε ελτα!!!!!! δεν τους εβρισες??????? εγω κοβω το κεφαλι μου οτι ειναι στο ταχυδρομειο το δεμα σου κ καθεται κ ξεκουραζεται........

ξαναπαρε και ρωτα πως θα το βρεις κ να σου δωσουν τα τηλ τα τοπικα καταστηματα κοντα σου να το ψαξεις το δεμα σου...

 

οσες φορες εχω παρει δεμα απο parcel2go σε 5-6 εργασιμες ηταν στο νησι....... τι να πω πια...........

 

εχω ψαξει και στο τοπικο ελτα αλλα τιποτα ...τα νευρα μου με τους δημοσιους υπαλληλους

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο το καταστημα ελτα, υπαρχει και ενα κεντρο διανομης για τα μεγαλυτερα δεματα... κατι πραγματα ογκωδη απο αμαζον εκει τα βρηκα....

 

αλλα και στο ιδιο το τοπικο ελτα υπαρχει πχ εδω το υπογειο οπου εχουν τα δεματα... ειναι μπολικα τα μερη που πρεπει να ψαξουν κι ετσι τρεχα γυρευε........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο το καταστημα ελτα, υπαρχει και ενα κεντρο διανομης για τα μεγαλυτερα δεματα... κατι πραγματα ογκωση απο αμαζον εκει τα βρηκα....

 

αλλα και στο ιδιο το τοπικο ελτα υπαρχει πχ εδω το υπογειο οπου εχουν τα δεματα... ειναι μπολικα τα μερη που πρεπει να ψαξουν κι ετσι τρεχα γυρευε........[/quote

το θεμα ειναι που ακριβως ξεκουραζεται.....ηλπιζα τουλαχιστον σημερα να το εβρισκα ,εχουν περασει ηδη 8 μερες (6 εργασιμες)

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε ελενη μου.... ειλικρινα καναμε τα παντα νομιζω για να το βρουμε.........

ευχησου να σε λυπηθει ο καλος θεος κ να σου δωσουν χαρτακι ειδοποιησης απο ελτα..........

με αγχωσες τωρα γιατι περιμενω κι εγω δεμα.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α ελενη, βρες κ το κεντρο διανομης της περιοχης σου, γιατι τα μεγαλα δεματα πανε εκει.

λογικα θα ναι μεγαλο δεμα, σου πε ποσα κιλα ειναι?

 

πρεπει να ειναι 5-10 κιλα οχι παντως παντω απο 10 κιλα

στην περιοχη μου δυστυχως δεν υπαρχει κεντρο διανομης

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!!!!Βασίλισσες του e-shopping!!!:):):)

Παρήγγειλα 2 αρώματα στις 10 Οκτωβρίου και ήρθαν σήμερα!!!

Είχα ένα άγχος, αλλά ήμουν αισιόδοξη!!!:D:D:D

Για μένα κάτι γίνεται εδώ και δεν φτάνουν τα δέματα ποτέ, αφήστε που το αφήνουν έξω από την πόρτα και απλά μου χτυπάνε το κουδούνι, χωρίς να δουν εαν είμαι εκεί!!!:mad::mad::mad:

Αυτό επιτρέπεται; Δεν νομίζω!!!Θα τους τα πω από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τι λέτε για αυτο? είναι κανονικό ρελαχ ή μονο το υφασμάτινο? και αν μπορειτε πείτε μου τι χρώμα ειναι στην φωτο γιατι το pc μου τα δειχνει όλα ενα ωραίο ροζουλι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια τι λέτε για αυτο? είναι κανονικό ρελαχ ή μονο το υφασμάτινο? και αν μπορειτε πείτε μου τι χρώμα ειναι στην φωτο γιατι το pc μου τα δειχνει όλα ενα ωραίο ροζουλι!!!!!!!

 

Καλέ εγώ το βλέπω χρυσαφί...:shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τι λέτε για αυτο? είναι κανονικό ρελαχ ή μονο το υφασμάτινο? και αν μπορειτε πείτε μου τι χρώμα ειναι στην φωτο γιατι το pc μου τα δειχνει όλα ενα ωραίο ροζουλι!!!!!!!

εδώ περισσότερες πληροφορίες http://www.bloombaby.com/collection/main.php?sID=46

Link to comment
Share on other sites

ναι καλέ αλλα εμένα τα πάντα ροζ τα δείχνει γιατι μάλλον κρύωσε και αυτό όπωσ εγώ!!!!!!αν είναι αυτό που ρελαχ τησ bloom κάνει παντού που το έχω δει απο 250-350 λίρεσ γιαυτό το λέω!!!!λέέι κάτι που τα αγγλικά μου δεν έπιασα?

Link to comment
Share on other sites

ναι καλέ αλλα εμένα τα πάντα ροζ τα δείχνει γιατι μάλλον κρύωσε και αυτό όπωσ εγώ!!!!!!αν είναι αυτό που ρελαχ τησ bloom κάνει παντού που το έχω δει απο 250-350 λίρεσ γιαυτό το λέω!!!!λέέι κάτι που τα αγγλικά μου δεν έπιασα?

Κοπελιά νομίζω ότι είναι μόνο το ύφασμα και όχι και η βάση γιατί λέει βάρος

 

  • Item Weight: 907 g
  • Boxed-product Weight: 862 g

Link to comment
Share on other sites

Λιουλα......ακομα δεν εγραψες εντυπωσεις!!! λεγε τι παρελαβες!!!

 

 

Αρχοντουλα δυστυχως κατω απο 2 κιλα εχουν το δικαιωμα να του φερθουν λες και ειναι γραμματακι απλο! Πεταμα και ο θεος βοηθος!

 

 

Παρελαβα 3η παραγγελια απο μαντκο. (σε 1 βδομαδα, η 2η στην Ηλιουπολη απο 30/10 στο περιμενε)

Και μια μπλουζα δικια μου

Και ομως σουλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι στο 20 μπαινω μαλλον, ανετη φαρδουλα αλλα ετσι της θελω χιχιχιχιιιχιιχιιχιιχι

 

το μονο που δε τρελλαθηκα ειναι οι παντοφλιτσες με τη πεπα η ροζ για του χρονου για την μικρη.

Ε λιγο φτηνη μου φανηκε!

Αντιθετως οι παντοφλες ΒΕΝ 10 για Βασιλη ηταν μια χαρα

 

Ηρθε και το πρωτο μου βιβλιαρακι απο αμαζον απο 3/11 σημερα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όταν στελνεις δεμα το οποιο ειναι μεχρι 2 κιλά χρεώνεται σαν γραμμα απο τα ΕΛΤΑ. Αν ειναι πανω απο 2 κιλά χρεωνεται σαν δέμα. Οι γονείς μου εχουν αποκτήσει τεράστια πείρα στην αποστολή δεμάτων στην Αγγλία απο το '95 (λόγω σπουδων δικών μου και του αδερφού μου). Ετσι παντα υπολόγιζαν να κανουν δεματακια μεχρι 1.800 - 1.900 γρ (εκει να δεις ζυγαρια που επαιζε). Τελευταία αποστολή πριν καμια 15αρια μέρες στην Ολλανδία, πακετακι κατω των 2 κιλων και πλήρωσα 12-13?.

 

Εσενα γιατι σε χρεωνουν τοσο? Προφανως ηταν ανω του 2κιλου. Εχετε το υπόψη σου παντως σε επόμενη αποστολή στο εξωτερικο ;)

 

και εγω το ιδιο ηξερα αλλα αλλαξαν τιμοκαταλογο χθες ρωτησα για φακελο εως 2 κιλα και μου εδωσαν αυτη την τιμη χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...