Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Σμακο ειναι τελειο!! Σε ευχαριστουμε και ας μην εχω αγορακι θα το στειλω στην

MUMSOFIA που ψάχνει παπουτσακια στο εμπευ!!

 

Ο μικρός φοράει 25,5 να του πάρω το 7 uk

 

Ξερετε μεταφορικά???

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο μικρός φοράει 25,5 να του πάρω το 7 uk

 

Ξερετε μεταφορικά???

 

Tα kickers εγώ τα βρήκα αρκετά άνετα στη φόρμα τους. Εμένα φοράει 22,5 και το 6 στα kickers του είναι μεγάλο για την ώρα οπότε νομίζω πως θα τα φορέσει μετά τον Φεβρουάριο. Τα ταχυδρομικά απ το kickers.co.uk δεν θυμάμαι πόσο ήταν, νομίζω γύρω στις 6 λίρες αγγλίες, αλλά κοίτα στο σάιτ τους για σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ουτε και σημερα ....και παιρνω και ξαναπαιρνω στα ελτα και μου ζητανε ενα ασχετο νουμερο με δυο γραμματα μπροστα 9 νουμερα να ακολουθουν ....τους εξηγω οτι η p2g μου εδωσε ενα κωδικο με p2gκαι 7 νουμερα να ακολουθουν αλλα αυτοι το χαβα τους!!!!αχ κοριτσια βοηθεια !!!!τι να κανω ?????

 

Βρε κορίτσι μου, από σαλοπέτα περιμένεις? Αν ναι, στείλτης ένα mail ότι δεν έχεις παραλάβει και ότι δεν βρίσκεις άκρη. Προσωπικά δεν έχω καταλάβει, ΕΛΤΑ έρχεται, Πόρτα-πόρτα ή ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

παρηγγειλε καμια σας χριστουγεννιατικα στολιδια

σκεφτομαι να τα αλλαξω ολα γιατι τα βαρεθηκα και εχω αρκετα μεγαλο δεντρο

που θα βρω καλες τιμες;

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές!

Θα ήθελα καταρχήν να σας καταγγείλω, γιατί παρασέρνετε μια αθώα κοπελίτσα σαν και εμένα και έχω κάνει του κόσμου τις παραγγελίες!!! :-)))) Ειδικά με το ebay έχω πάθει κόλλημα, τι κακό και αυτό!!! Αλλά μου αρέσει τρελά!!! Και πέραν των άλλων, με όλα αυτά τα σχόλια για τα ρουχαλάκια της MANDCO ξαναέκανα παραγγελία και περιμένω δεματάκι!!! Αδιόρθωτη??? Χαχαχ!!!

Τώρα στην ουσία... σήμερα μου ήρθαν τα πρώτα πραγματάκια από ebay (ο ταχυδρόμος τα άφησε έξω από την εξώπορτα, πάλι καλά που δεν τα πήρε κανείς...) και είναι αυτά (Καλαμαράκι θα σου τους στείλω με πμ):

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290491779581&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_841wt_1018 (31/10 το πλήρωσα, την επόμενη το έστειλε, σήμερα το πήρα)

και

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320602928505&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_892wt_1018

Αυτό το τελευταίο ήρθε από Αμερική (25/10 το πλήρωσα, την επόμενη το έστειλε, σήμερα το πήρα) και τα ίδια τα βρήκα εδώ στα Λητώ με 25 ευρωπουλάκια... είναι πολύ όμορφα, βγαίνουν σε διάφορα χρώματα και νομίζω ιδανικά δωράκια για μέλλουσες μανάδες!

Γενικά πολύ καλή επικοινωνία με τους πωλητές και όλα άψογα... τώρα περιμένω άλλα 10 περίπου τέτοια πακετάκια!!!

Αυτά... α, επίσης και μια δυσάρεστη εμπειρία: Παρήγγειλα στις 15/10 από LAREDOUTE, και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Τους έστειλα mail να ακυρώσουν την παραγγελία και μου είπαν ότι ήταν ήδη στη Θεσ/νίκη και θα τα έπαιρνα από μέρα σε μέρα... τίποτα όμως... ευτυχώς τα πήρα αντικαταβολή, οπότε όταν και εάν έρθουν δεν θα τα παραλάβω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ψαχνω για τον γάμο του αδελφού μου να βρω ένα φόρεμα σαν αυτό:

http://www.allsaints.com/women/dresses/alyassi-long-dress/stone|ox-silver/wdf095-1391

(ή ακόμη και στο μαύρο του).

Εσείς που κοιτάτε ρούχα και για εσάς,αν πετύχετε κανένα φόρεμα σε τέτοιο στυλ βάλτε ένα λινκ σας παρακαλώ.

Γιατί δεν το αγοράζεις από το Allsaints. Και βέβαια στέλνει Ελλάδα, έχω αγοράσει πάνω από 10 φορές και έχει τόσο τέλεια πράγματα, μακάρι να είχα χρήματα να τα πάρω όλα.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

παρηγγειλε καμια σας χριστουγεννιατικα στολιδια

σκεφτομαι να τα αλλαξω ολα γιατι τα βαρεθηκα και εχω αρκετα μεγαλο δεντρο

που θα βρω καλες τιμες;

Εμένα μου άρεσαν πολύ του Zarahome, αλλά δεν ξέρω να συγκρίνω τιμές.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χθες παρέλαβα τα ρουχαλάκια από mandco! Φα-ντα-στι-κα! Μέχρι και ο άνδρας μου όταν τα είδε από κοντά μου λεει "Και πόσο τα πήραμε αυτά?" και μόλις του είπα το ποσό, κούναγε το κεφάλι σκεπτόμενος πόσο θα πληρώναμε εδώ! Πολύ καλή ποιότητα!

 

Έτσι, έτσι, να βλέπουν πόση οικονομία τους κάνουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επωνυμα αθλητικα παπουτσια ( και οχι μονο επισης CATERPILLAR,CONVERSE,TIMBERLAND,UGG κ.α.) με διαφορη τιμης τουλαχιστον 40Ε απο Ελλαδα τα παρελαβα σημερα απο :

 

http://www.branch309.co.uk/

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Ψάχνω να βρω μπότες για τη μικρή και δεν μπορώ να βρώ ή όσες βρίσκω δεν έχει 25 νούμερο.

Στις πιο πολλές σελίδες που γράφεται έχω μπει. Η τελευταία ελπίδα μου ήταν shoesfor kids αλλά δεν βρίσκω αυτό που θέλω .Τον πόνο μου ήθελα να πώ.

thanks για όλα τα ωραία site

4f1Up3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μήπως ξέρετε τι έγινε με το ebaby δεν μου ανοιγει με τίποτα όχι τιποτα αλλο πάνω που είχα βρει καροτσι. τωρα δεν θυμαμαι ουτε το μοντέλο που ήταν και σε όλα τα άλλα site δεν μπορω να βρω το χρωμα.

και γενικα σε περιπτωση που διορθωθει το προβλημα τους εχετε παραγγείλει απο εκεί? απο χρονο δεν με πειραζει ποτε θα τα φερουν άλλα γενικα ήταν όλα οκ με την αποστολη, πιστωτικές κλπ.;

ccBbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το αγοράζεις από το Allsaints. Και βέβαια στέλνει Ελλάδα, έχω αγοράσει πάνω από 10 φορές και έχει τόσο τέλεια πράγματα, μακάρι να είχα χρήματα να τα πάρω όλα.

 

κούκλα πως είναι τα νούμερα του allsaints?

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια κοπέλα είχε βάλει ένα λινγκ από το ebay με πολύ φθηνά leggings και χωρίς μεταφορικά.

Μήπως μπορεί να ξαναβάλει γιατί δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ.

 

Νομίζω οτι ψάχνεις αυτό:

http://stores.ebay.co.uk/Eastalent-Lifestyle/Baby-Products-/_i.html?_fsub=901052014&_sid=640239624&_trksid=p4634.c0.m322

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ουτε και σημερα ....και παιρνω και ξαναπαιρνω στα ελτα και μου ζητανε ενα ασχετο νουμερο με δυο γραμματα μπροστα 9 νουμερα να ακολουθουν ....τους εξηγω οτι η p2g μου εδωσε ενα κωδικο με p2gκαι 7 νουμερα να ακολουθουν αλλα αυτοι το χαβα τους!!!!αχ κοριτσια βοηθεια !!!!τι να κανω ?????

 

 

ελενη μου το ξαναειπαμε, το νουμερο που βγαζει η μεταφορικη P2G123456 χρησιμευει μονο για το δικο τους τρακινγκ.

για να βρεις το δεμα σου στην ελλαδα πρεπει να σου δωσουν το ελληνικο τρακινγκ που ειναι κατι σαν EE123456789GB αν σου ερθει μεσω ελτα (ταχυμεταφορες αν δε κανω λαθος, δεν ειμαι σιγουρη γιατι εμενα ολο χαρτι μου αφηνουν να παω να τα παρω οτι και αν ειναι) ή κατι σαν 123456789 αν σου ερθουν μεσω ACS

δεν ειμαι 100% σιγουρη αλλα νομιζω οτι ο αποστολεας δεν ξερει αυτο το νουμερο, και ο μονος που μπορει να μας το δωσει ειναι η ιδια η P2G

 

προσωπικα εχω επικοινωνησει μαζι τους μεσω του Live chat και εχω παρει αυτο το νουμερο, εξηγωντας τους τι ακριβως ψαχνω το βρηκαν σε 2 λεπτα!!!!!!!!!!! επισης εχω επικονωνησει μαζι τους με ε-μαιλ (οταν το τσατ δεν ειναι διαθεσιμο) και εκανα μερες να λαβω ικανοποιητικη απαντηση.... ακομα τη περιμενω δηλαδη, εχω τσαντιστει... στο τσατ σε 2 λεπτα το βρηκε ο ανθρωπος και αυτη που μου απαντησε στο μαιλ εδω και 3 μερες δε το βρισκει?????????? ανοργανωσια μου μυριζει και ασυνενοησια τμηματων αλλα το παραβλεπω, δε μπορω να κανω κι αλλιως.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το αγοράζεις από το Allsaints. Και βέβαια στέλνει Ελλάδα, έχω αγοράσει πάνω από 10 φορές και έχει τόσο τέλεια πράγματα, μακάρι να είχα χρήματα να τα πάρω όλα.

 

Αχ,δυστυχώς δεν εχει καθόλου νούμερα (σνιρφφφφφ).Θα δουμε μήπως ξαναβάλει νουμεράκια.

Link to comment
Share on other sites

τα κλαρκς, νομιζω εχω ξαναρωτησεις βρε παιδια αλλα δε θυμαμαι

ειναι ορθοπεδικα η μαλλον οχι?

 

Εμείς πήραμε clarks και του είναι πολύ καλά στο πόδι.Παρόλο που είχε ειπωθεί πως δεν είναι ορθοπεδικά, ο άντρας μου έπιασε μέσα στην σόλα μια μικρή καμάρα.Πάντως τρέχει πολύ καλά με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ο μικρός φοράει 25,5 να του πάρω το 7 uk

 

Ξερετε μεταφορικά???

 

Τώρα με μπέρδεψες σε σχέση με τα νούμερα.Πήραμε αθλητικά Nike και τα clarks από το shoesforkids και το πήρα 7 όπου είναι το 24.Γιατί να πάρεις το 7 για 25,5;

Link to comment
Share on other sites

τα κλαρκς, νομιζω εχω ξαναρωτησεις βρε παιδια αλλα δε θυμαμαι

ειναι ορθοπεδικα η μαλλον οχι?

 

και μεις πήραμε από εκεί clarks και είναι τέλεια!!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα με speedex τις μποτουλες ugg απο το http://www.schuh.co.uk τελικα ολα καλα και το νουμερο και συνεπεστατοι με ειχαν ενημερωσει οτι 8-10/11 θα παραλαμβανα οπως και εγινε kalamaraki μου ειναι οκ για την λιστα μας!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...