Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αυτο το 20% στο mandco το παιρνεις με καποιο κωδικο ??ισχυει μονο για την τεταρτη??

20% έχει με τον κωδικό 547131 για τα παιδικά ρουχαλάκια, ανεξαρτήτως ημερομηνίας.

 

Την Πέμπτη 4/11 με τον κωδικό 554723 έχει 20% σε ΟΛΑ τα είδη.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20% έχει με τον κωδικό 547131 για τα παιδικά ρουχαλάκια, ανεξαρτήτως ημερομηνίας.

 

Την Πέμπτη 4/11 με τον κωδικό 554723 έχει 20% σε ΟΛΑ τα είδη.[/QUOT

σ ευχαριστω πολυ!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα 3 ζευγάρια παπούτσια από http://www.shoespanish.com

1 ζευγάρι αθλητικά Agatha και 1 ζευγάρι με μπαρέτα Garvalin Νο 28 για την κόρη μου.

Και 1 ζευγάρι καθημερινά Garvalin Νο 26 για τον ανιψιό μου.

Πολύ πιο όμορφα απ' ότι φαίνονται στις φωτό, παραλαβή στην ώρα τους και ευτυχώς με τις παλιές τιμές.

Ανυπομονώ να έρθει η μικρή από το σχολείο να τα δοκιμάσει, φοβάμαι μήπως τα αθλητικά της πέσουν στενά.

Θυμώνω που αύξησαν τις τιμές γιατί είχα σκοπό να παραγγείλω κι άλλα μέχρι τις γιορτές.

 

Liontarina σου απάντησαν στο mail-βρισίδι που τους έστειλες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για όσες ψάχνουν κοριτσίστικα φανελάκια με κόπιτσα από κάτω μέγεθος 24-36 μηνών, μόλις παρέλαβα από αυτόν τον πωλητή αυτά από τα M&S

 

http://cgi.ebay.co.uk/7-Pack-Pure-Cotton-Assorted-Bodysuits-Girls-NEW-/220688835128?pt=Baby_Clothing&hash=item3362146238

 

δεν στέλνει Ελλάδα αλλά του έστειλα μήνυμα μου τα έστειλε με 4,85 λίρες μεταφορικά δηλαδή με 12 ευρά αγόρασα μία 7 άδα :-P:-P (αν και υποθέτω ότι το σχέδιο είναι σχετικά παλιό μια και δεν θυμάμαι να έχω δει 7άδα στα M&S συνήθως αγόραζα 5άδες)

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση κρισεως!

θελω παιχνιδι για Β

η περιπολικο η πυροσβεστικη

πως στα κομματια θα καταλαβω οτι κανει ιου ιου ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ??????????????

 

Πάρε παραδειγμα αυτο http://store.shop72.com/ciretewicsol.html

 

Γραφει "Features siren IC sounds & flashing roof lights." Οπότε κατι αναλογο θα γραφουν οσα κανουν ...... φασαρία!!! :D

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Πριν λίγες μέρες έκανα για πρώτη φορά αγορά από το ebay Αμερικής. Μικρό δέμα με αξία 76 ευρώ +14 ευρώ τα μεταφορικά. Η αποστολή έγινε με usps priority mail. Γνωρίζετε πόσο περίπου θα είναι τπ τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έκανα μια αγορα σε τεστ ωορρηξιας και εγκυμοσύνης από Αγγλία. Όταν θα μου έρθουν θα σας γραψω σχόλια και εντυπώσεις. Πάντως οι τιμές και τα μεταφορικά τους είναι ελάχιστα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Πριν λίγες μέρες έκανα για πρώτη φορά αγορά από το ebay Αμερικής. Μικρό δέμα με αξία 76 ευρώ +14 ευρώ τα μεταφορικά. Η αποστολή έγινε με usps priority mail. Γνωρίζετε πόσο περίπου θα είναι τπ τελωνείο?

 

Δεν είναι απαραίτητο οτι θα περάσει από τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια!!!

 

Να ρωτήσω.έχει ψωνίσει ποτέ καμιά σας απο δω http://www.joebrowns.co.uk/ θέλω να παραγγείλω.

Απο mango outlet έχει καμιά σας εμπειρία;;;

 

Η παραγγελεία απο asos ακόμα άφαντη....απο την προ-προηγούμενη Πέμπτη...

 

Τελωνείο είναι 30% μαζι και τα μεταφορικά απ όσο ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τη βοηθεια σας! Από iherb εχει παραλάβει καμιά σας,κι αν ναι σε ποσο καιρο παραλάβατε? Θέλω να παραγγείλω αυτό το συμπληρωμα διατροφής http://www.iherb.com/Flora-Vegetal-Silica-180-Capsules/3062?at=0 εδώ το βρισκω διπλη τιμη( ως συνήθως)

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τα shoespanish ηθελα να ρωτησω αν τα βρισκεται σε τιμες που σας συμφερουν , γιατι μια μπαρετα που μου αρεσε την βρισκω 82 ευρω και εδω στο μαγαζι την πουλανε 79 ευρω. Ακομα και ηταν 10 ευρω φτηνοτερα που λετε πριν μερες αξιζει τον κοπο να τα παραγγειλω και να περιμενω να ερθουν γιατι μου φαινεται πως ειναι προτιμοτερο να τα αγορασω απευθειας απο το καταστημα οπου πιστευω οτι θα μου κανουν και μια μικρη εκπτωση

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τα shoespanish ηθελα να ρωτησω αν τα βρισκεται σε τιμες που σας συμφερουν , γιατι μια μπαρετα που μου αρεσε την βρισκω 82 ευρω και εδω στο μαγαζι την πουλανε 79 ευρω. Ακομα και ηταν 10 ευρω φτηνοτερα που λετε πριν μερες αξιζει τον κοπο να τα παραγγειλω και να περιμενω να ερθουν γιατι μου φαινεται πως ειναι προτιμοτερο να τα αγορασω απευθειας απο το καταστημα οπου πιστευω οτι θα μου κανουν και μια μικρη εκπτωση

Τα φετινά μοντέλα δεν έχουν όντως διαφορά στις τιμές.

Είχε όμως πολλά περσινά και προπέρσινα μοντέλα και η μέση τιμή πριν τις ακριβύνουν ήταν 45 ευρώ....οπότε είχες σημαντικό κέρδος.

Εμένα τα 2 ζεύγη παπούτσια της μικρής μου έκαναν 42+40 = 82 ευρώ με τα μεταφορικά και του ανιψιού μου που ήταν φετινό μοντέλο 64.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από e-men παραγγελία που έδωσα Σάββατο απόγευμα, δηλαδή χθες την είδαν και την έστειλαν και σήμερα παρέλαβα πρωι πρωι στις 9.10 με αντικαταβολή (χωρίς έξτρα χρέωση παρακαλώ)450 χιλιόμετρα μακριά

Σήμερα επίσης παρήγγειλα τα καθιερωμένα γούρια-δώρα για τις Άγιες μέρες από ostriajewels.com, δωρεάν μεταφορικά άνω των 50 ευρώ και φαντάζομαι αύριο-μεθαύριο θα ναι στην πόρτα μου.

Επίσης αγόρασα από το ebay.co.uk μέσω δημοπρασίας στολή Αγιοβασιλίνας για τη μπουμπού μου με 14 λίρες μαζί με τα μεταφορικά, μάρκας M&S ολοκαίνουργια με τα καρτελάκια της, και επίσης από ebay από τον πωλητή που έβαλε χθες η matsoulinako, πανέμορφες μικρές σιλικονούχες φορμίτσες για σοκολατάκια κ.λπ. με 4 λίρες με τα μεταφορικά.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από αυτό το site http://www.joebrowns.co.uk/ παρήγγειλα εγώ πριν απο κτ μέρες αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμη.

 

Το primimesi ποια κοπέλα εντέλει το πρότεινε και μπήκε στη λίστα (έστω στην προηγούμενη);

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μειλ Γατονι!

here is an update on your order 262668 with M&Co.. A refund of £57.86 has been credited to your account. Please allow at least 3-5 working days for your refund to appear.

If you cancelled or returned an order paid for with a Gift Certificate or Store Credit your refund has been credited to your Store Credit.

Once again thank you for your interest in M&Co. and we look forward to you visiting our site soon.

Kind regards,

M&Co.

Customer Service Team.

δηλαδη>?

Link to comment
Share on other sites

Τι απέγινε το primimesi.com;εξαφανίστηκε από την λίστα;

Είχα βρει ένα καρότσι αλλά θυμόμουν που είχαν γίνει κπ σχόλια στο φορουμ.Δεν είναι εμπιστο για αγορές; εχω βρει αρκετά καλές τιμές σε κπ προϊόντα.

Πείτε μου σας παρακαλώ πριν αγοράσω αέρα κοπανιστό...

 

To εβγαλα εγω για ενα μονο λογο, το θεμα οπου τα κοριτσια ειχαν γραψει τις αρνητικές τους εμπειριες απο το εν λογω σαιτ το διεγραψαν ή το μετέφεραν, και δεν υπήρχε για να διαβάσετε οσοι θελετε οτι ηρθαν σπασμενες κουνιες, καθολου καλο costumer support αδιαφορια κτλπ

Ηθελα να μιλησω πρωτα με τα κοριτσια που εχουν την εμπειρια και μετα να σκεφτω πως θα το ξαναβάλω για να μην πιαστουν κοροιδα καποιες.

 

ευχαριστω τα κοριτσακια που γραφτηκαν στο φοτομεμορις!!!!

θα κανω ενα λουκουματο φοτομπουκ για ολο το 2010 των μικρων χιπ χιπ χιπ!!!!!

 

Χρωστάς καφε κοπελλιά οταν κατέβω αθηνα το νου σου χε χε!!

 

για όσες ψάχνουν κοριτσίστικα φανελάκια με κόπιτσα από κάτω μέγεθος 24-36 μηνών, μόλις παρέλαβα από αυτόν τον πωλητή αυτά από τα M&S

 

http://cgi.ebay.co.uk/7-Pack-Pure-Cotton-Assorted-Bodysuits-Girls-NEW-/220688835128?pt=Baby_Clothing&hash=item3362146238

 

δεν στέλνει Ελλάδα αλλά του έστειλα μήνυμα μου τα έστειλε με 4,85 λίρες μεταφορικά δηλαδή με 12 ευρά αγόρασα μία 7 άδα :-P:-P (αν και υποθέτω ότι το σχέδιο είναι σχετικά παλιό μια και δεν θυμάμαι να έχω δει 7άδα στα M&S συνήθως αγόραζα 5άδες)

 

ααα Που εισαι εσυ εξαφανιζολ κιουρια μου?? Στο μαρκς παντως εχει 7αδες με 18ευρώ με 20αν θυμάμαι καλα!! αρα τον βαζω αυτον των πωλητή ε??

 

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν μπορείτε να με βοηθήσετε. Πριν λίγες μέρες έκανα για πρώτη φορά αγορά από το ebay Αμερικής. Μικρό δέμα με αξία 76 ευρώ +14 ευρώ τα μεταφορικά. Η αποστολή έγινε με usps priority mail. Γνωρίζετε πόσο περίπου θα είναι τπ τελωνείο?

 

Μπορει να περάσει μπορει και να μη περάσει τελωνειο, πχ εγω για μποτες που πηρα απο κινα αξιας 80ευρώ με χρέωσαν 3ευρώ τελωνειο. Αλλα το ιδιο πλήρωσα και για κατι κρέμες τις μαμάς μου παλι αξιας 40ευρώ....Βεβαια εμενα ήταν απλό ταχυδρομειο το ενα και το αλλο ήταν πορτα πορτα των Ελτα παλι.

Μπορει και να το τσακώσουν και να πληρώσεις το 50% της πραγματικής αξιας τους.... Οπως μια κοπελλιά εδω που τελικα της βγήκαν πανάκριβα αυτα που πηρε αν θυμαμαι καλα...

Πριν από λίγο έκανα μια αγορα σε τεστ ωορρηξιας και εγκυμοσύνης από Αγγλία. Όταν θα μου έρθουν θα σας γραψω σχόλια και εντυπώσεις. Πάντως οι τιμές και τα μεταφορικά τους είναι ελάχιστα.

 

 

Σήμερα παρέλαβα από e-men παραγγελία που έδωσα Σάββατο απόγευμα, δηλαδή χθες την είδαν και την έστειλαν και σήμερα παρέλαβα πρωι πρωι στις 9.10 με αντικαταβολή (χωρίς έξτρα χρέωση παρακαλώ)450 χιλιόμετρα μακριά

Σήμερα επίσης παρήγγειλα τα καθιερωμένα γούρια-δώρα για τις Άγιες μέρες από ostriajewels.com, δωρεάν μεταφορικά άνω των 50 ευρώ και φαντάζομαι αύριο-μεθαύριο θα ναι στην πόρτα μου.

Επίσης αγόρασα από το ebay.co.uk μέσω δημοπρασίας στολή Αγιοβασιλίνας για τη μπουμπού μου με 14 λίρες μαζί με τα μεταφορικά, μάρκας M&S ολοκαίνουργια με τα καρτελάκια της, και επίσης από ebay από τον πωλητή που έβαλε χθες η matsoulinako, πανέμορφες μικρές σιλικονούχες φορμίτσες για σοκολατάκια κ.λπ. με 4 λίρες με τα μεταφορικά.

 

Για δωσε λινκ για την στολή απο το εμπευ κουκλι!

 

Ποιο site έχει γούρια;;;!!!!!!!

 

Εδώ http://www.ostriajewels.com

 

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση για amazon.co.uk

θα κανω μια παραγγελια , πανω απο 25 λιρες οποτε με το super fast delivery

προχωροντας προσθετει κατι μικροποσα

πχ οι 100 λιρες εχουν γινει 105

και φτανω στη πληρωμη (δεν εχω βαλει ακομα τιποτα)

το τελικο ποσο θα ειναι αυτο που βλεπω? 105?

paypal δεν υποστηριζει ε?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μειλ Γατονι!

here is an update on your order 262668 with M&Co.. A refund of £57.86 has been credited to your account. Please allow at least 3-5 working days for your refund to appear.

If you cancelled or returned an order paid for with a Gift Certificate or Store Credit your refund has been credited to your Store Credit.

Once again thank you for your interest in M&Co. and we look forward to you visiting our site soon.

Kind regards,

M&Co.

Customer Service Team.

δηλαδη>?

 

ποσο ηταν σε συνολο η παραγγελια σου? 57,86?

ζητησες σε μαιλ να σου κανουν refund τα λεφτα?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

To εβγαλα εγω για ενα μονο λογο, το θεμα οπου τα κοριτσια ειχαν γραψει τις αρνητικές τους εμπειριες απο το εν λογω σαιτ το διεγραψαν ή το μετέφεραν, και δεν υπήρχε για να διαβάσετε οσοι θελετε οτι ηρθαν σπασμενες κουνιες, καθολου καλο costumer support αδιαφορια κτλπ

Ηθελα να μιλησω πρωτα με τα κοριτσια που εχουν την εμπειρια και μετα να σκεφτω πως θα το ξαναβάλω για να μην πιαστουν κοροιδα καποιες.

 

 

από primimesi είχαμε πάρει εγώ, η female και η mikio την άνοιξη του 2009. Και στις 3 μας, ήρθαν σπασμένα σε κατεστραμένες συσκευασίες...φτύσαμε αίμα για να τα αντικαταστήσουν, και στη δική μου περίπτωση και τη δεύτερη φορά ήρθαν πολύ χτυπημένα αλλά επισκευάσιμα οπότε και τα φτιάξαμε...από τέλη απριλίου που έκανα παραγγελία, τελικά κατάφερα να στήσω το δωμάτιο του παιδιού αρχές σεπτέμβρη λίγες μέρες πριν γεννήσω...

το primimesi κατηγορούσε τον έλληνα κουριερ (ιντεραττικα)...η αλήθεια είναι, ότι παρόλο που ούρλιαζα από το μπαλκόνι, ο οδηγός τα κατρακυλούσε κυριολεκτικά από το φορτηγό στο πεζοδρόμιο! η ιντεραττικα έκλεισε μετά από λίγο...

 

τα συμπεράσματα δικά σας...

έχω την εντύπωση όμως ότι κάποια κοπέλα τόλμησε φέτος να παραγγείλει και δεν είχε κανένα πρόβλημα! δε θυμάμαι ποια όμως :roll:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...