Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

icinng ειναι η κρεμα που γαρνιρεις. π.χ. η σαντιγυ. για χρωματα δες εδω. ειναι σε μορφη παστας το χρωμα κι οχι υγρο, που θεωρειται καλυτερο.

 

http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/acatalog/Sugarflair_Food_Colourings.html

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπερα εχει παραγγειλει καμμια απο το mytoys τελευταια?? Προσπαθω να κανω παραγγελια κ στο τελος μου βγαζει οτι δεν ειναι σωστη η ημερομηνια της καρτας (visa) κ δεν την δεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Τους εχω στειλει εμειλ..γλύφωντας τους λιγο ρωτώντας μπας και μας στείλουν!!

 

Μολις μου απαντησαν απο το http://www.welliesandworms.co.uk οτι δυστηχως δεν διατίθονται να στειλουν ελλάδα..........

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα εχει παραγγειλει καμμια απο το mytoys τελευταια?? Προσπαθω να κανω παραγγελια κ στο τελος μου βγαζει οτι δεν ειναι σωστη η ημερομηνια της καρτας (visa) κ δεν την δεχεται.

 

Εγώ πριν 15 μέρες περίπου και δεν υπήρχε πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

hello....

να σας ρωτησω, εκανα Bid σε ενα μπουφανακι peacocks (νομιζω ειναι καλη μαρκα ε???) και το κερδισα (μιας και μονο εγω εκανα Bid) 6 ευρω περιπου τελικη τιμη με μτφ

το θελω για καθε μερα για τη μικρη και ειπα να μη παρω κατι ακριβο. το μπουφανακι ειναι με ενδειξη

new without tags

παιζει να μου κανα χρησιμοποιημενο σε καλη κατασταση????? δεν ηθελα used γιαυτο εκανα bid σαυτο..... εν τω μεταξυ η κοπελα λεει οτι το εχει πλυνει κιολας! λετε να εκανα γκαφα????

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230540744270&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γκάφα δεν έκανες αλλα εκεινη το λεει..........

 

it as new with out tags αρα ειναι σαν νεο χωρις ετικέτες

και το εξηγει οτι ειχαν πολλα και για αυτο αυτο ειναι πλυμένο και δεν προλαβε να το φορεσει η μικρη της!

και τη χολοσκας σαν να το αγορασες απο το φορουμ βρε

ενα καλο πλυσιμο και τελος!!

 

Link to comment
Share on other sites

ελενακι αυτοι στο ebay δεν εχουν καποιους "κανονες"? μπορει οποιος θελει να γραφει οτι θελει για αυτα που πουλαει? λογικα οταν λεει new without tags πρεπει να ειναι καινουργιο, αφορετο... σωστα?

μολις παλαβω θα δουμε.... ετσι κι αλλιως 6 ευρω ουτε μπλουζακι δε θα βρισκα, ενα πλυσιμο οπως λες και τελος......... ειδομεν!!!!!!!!

 

τωρα τελευταια ολο κατι παω και κανω με τιος αγορες χιχιχι

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

irida φυσικα και εχουν κανονες.πιστευεις οτι εχει παραβει κανονα???αν ναι κανεις καταγγελια.αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν βλεπω κατι παραπλανητικο:roll::roll::roll:εχει κανει περιγραφη του προιοντος η οποια αν δεν ανταποκρινεται σε αυτο που θα λαβεις τοτε ναι υπαρχει θεμα....

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε σοφακι αφου ακομα δεν εχω παραλαβει....

απλα σκεφτομουν μη παει και πηρα used επειδη λεει οτι το επλυνε.... αλλα αφου γραφει new without tags θα ναι οκ

tnx κοριτσια!

 

α μπηκα και στην εταιρεια αυτη τη peacocks (www.peacocks.co.uk) Και βλεπω εχει πολυυυυ ωραια ρουχαλακια αρα θα ναι καλο κομματι το μπουφανακι!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

έχουμε κάποιο coupon code για το http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk?

 

 

αγόρασα απο εδώ http://www.ollipops.com παπουτσάκια bobux, σε 8 μέρες είχαν έρθει με απλό ταχυδρομείο.

είμαι πολύ ευχαριστημένη , προτίνω να το προσθέσετε στην λίστα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια...

 

2η φορά που τη πατάω με αυτό το φοβερό σάιτ με τα αδιάβροχα...έτσι και τη προηγούμενη φορά που το έγραψε μια κοπέλα, μπήκα μες τη τρελή χαρά, βρήκα τη τσάντα που ήθελα και έμεινα με τη χαρά...για αυτό βρε κορίτσια μου γλυκά ας είμαστε σίγουρες πριν αναφέρουμε ένα σάιτ....για να μη μένουμε και με τη χαρά όχι τίποτα άλλο...

Προσπαθώ να κάνω παραγγελία από το γερμανικό άμαζον αλλά δεν μου βγάζει δωρεάν μεταφορικά...και το ποσό που θέλω είναι 40 ευρώ και είναι και σέλλερ ο άμαζον...τι κάνω λάθος οέο;;

 

Σοφία μια χαρά το μπουφανάκι σας!!Είναι καινούριο χωρίς ταμπαλάκια μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!Εξάλου η τιμή του είναι σούπερ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

 

2η φορά που τη πατάω με αυτό το φοβερό σάιτ με τα αδιάβροχα...έτσι και τη προηγούμενη φορά που το έγραψε μια κοπέλα, μπήκα μες τη τρελή χαρά, βρήκα τη τσάντα που ήθελα και έμεινα με τη χαρά...για αυτό βρε κορίτσια μου γλυκά ας είμαστε σίγουρες πριν αναφέρουμε ένα σάιτ....για να μη μένουμε και με τη χαρά όχι τίποτα άλλο...

Προσπαθώ να κάνω παραγγελία από το γερμανικό άμαζον αλλά δεν μου βγάζει δωρεάν μεταφορικά...και το ποσό που θέλω είναι 40 ευρώ και είναι και σέλλερ ο άμαζον...τι κάνω λάθος οέο;;

 

Σοφία μια χαρά το μπουφανάκι σας!!Είναι καινούριο χωρίς ταμπαλάκια μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!Εξάλου η τιμή του είναι σούπερ!!!

 

Τιποτα απολύτως δεν κάνεις λάθος......

Το εχουμε πει και αναφέρεται και στη λιστα οτι μονο το αγγλικό αμαζον εχει δωρεάν μεταφορικα σε ορισμένα πράγματα ανω των 25λιρών...

Το γερμανικο και το γαλλικο εχουν 17 και 16ευρώ αντιστοιχα μεταφορικα.

 

Link to comment
Share on other sites

MARITA μονο το αγγλικο amazon εχει δωρεαν μεταφορικα για αγορες πανω απο 25 λιρες!

 

edit τωρα ειδα οτι το καλαμαρι προλαβε να απαντησει!!

kalamaraki δεν μου απαντησαν ακομα να ανησυχω?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατινακι, να σας ζησει!!!

 

Πως ειναι το μωρο? Εσυ? Ολα καλα? Περιμενουμε νεα σου!

 

όλα καλα ραννια μου κ εγω και το μωρο 3550 βγηκε η αγαπη μου και ειναι κουκλα. ζορια στο θηλασμο αλλα που θα παει..

Link to comment
Share on other sites

όλα καλα ραννια μου κ εγω και το μωρο 3550 βγηκε η αγαπη μου και ειναι κουκλα. ζορια στο θηλασμο αλλα που θα παει..

 

 

Kατινάκι μου να σου ζήσει το μωρουδάκι σας!! Να είναι πάντα γερό και τυχερό!

 

Κατά τα άλλα:

Χθες έκανα την πρώτη μου αγορά από e-bay και σήμερα το βράδυ μόλις κοιμήσω τα παιδιά θα συνεχίσω την έρευνα αγοράς στο θαυμαστό κόσμο του e-bay (αχ με κολλήσατε:cool:)

*

Link to comment
Share on other sites

Μπραααααβο Αννούλα μου!! αντε και εις ανώτερα χε χε!

 

Χαχαχα!!!

 

3D_emoticon_S281.gif

Ευχαριστώ το forum, τα μέλη του και πάνω από όλα τα μέλη του θέματος αγορές μέσω internet για τους νέους ορίζοντες που μου ανοίγουν καθημερινά!!!

*

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα μου και σε σκεφτόμουν.

Τι έκανες τελικά με την παραγγελία από mandco;

 

Εdit:

To brandsgalaxy το είχα πετύχει σε μια αναζήτηση αλλά είναι δοκιμασμένο; Αν είναι να γραφτούμε μέλη για να δούμε τι έχει.

*

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι εδώ είσαι ψυχή μου? Όταν σε 'συναντώ' μου φτιάχνεις την διάθεση. Αυτό το Χριστουγεννιάτικο τικεράκι σου πολύ μου αρέσει:)

 

χεχεχε γλυκιά μου Ελέ, γι'αυτό το έβαλα, για να μας φτιάχνει η διάθεση :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτά πήρα. 6 απ αυτά κ 6 με το κόκκινο δεντράκι. Το φοβήθηκα ότι θα ναι και αυτά μικρά αλλά σκέφτομαι να βάλω σε σακουλάκια διαφανή με κορδέλα χριστουγεννιάτικη ότι δε χωρέσει στα κουτιά. Κάπως θα βολευτώ. Χρώματα πήρα ένα κόκκινο, ένα πράσινο και ένα κίτρινο ώστε να βγάλω και μπλέ- πορτοκαλί και θα μαι οκ. Πόσα να πάρεις μωρέ, χαμένα πάνε στο τέλος.

 

ευχαριστώ κοριτσάκι μου, είδα και το πμ σου...το μελετάω και πάω για παραγγελία :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Αννιω, η δικια μου παραγγελια αφαντη

εκαναν μια ανπληρωτικη δικια τους με λιγοτερα το Σαββατο

ο θεος βοηθος

ειπα να παραγγειλω και κατι ακομα αλλα μου τα βουτηξαν!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

όλα καλα ραννια μου κ εγω και το μωρο 3550 βγηκε η αγαπη μου και ειναι κουκλα. ζορια στο θηλασμο αλλα που θα παει..

 

μια χαρά η κοριτσάρα σου! να μου την φιλήσεις πολύ πολύ!

 

α! και άλλαξε τικεράκι βρε! ΑΡΙΒΑΡΙΣΕ το κουκλί!!! :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...