Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια Καλημερα!!!!

 

Θα ηθελα μια βοηθεια εχω κανει συμφωνια με τον πωλητη του ebay για καποιες αγορες οσο αναφορα τα μεταφορικα που παω να τα βαλω για να χρεωθουν ......καποια κοπελα μου ειχε γραψει πριν αλλα δεν το βρισκω:rolleyes:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Καλοφόρετα τα ρουχαλάκια και τα παπουτσάκια όσων από εσάς έλαβαν...

Έχω μια ερώτηση σχετικά με παπουτσάκια:

Τα Garvalin μήπως γνωρίζει καμιά από εσάς αν έχουν κανονική ή όχι φόρμα;

Μου αρέσουν αυτά http://www.shoespanish.com/Eng/Producto_Ficha.aspx?FrmIdArticulo=705 από το shoespanish αλλά φοβάμαι μήπως κάνω λάθος επιλογή νούμερου (την έχω πατήσει έτσι με παραγγελία από mouyer Ετσι - και τα έστειλα πίσω για αλλαγή)

 

Αν ξέρει κάποια από εσάς θα σας ήμουν υπόχρεη :)

 

καλή σου μέρα!

Είχα στείλει μήνυμα και ρώταγα και εγώ για τις φόρμες και μου είχε πει ότι τα garvalin έχουν κανονική φόρμα, τα agatha είναι λίγο μεγαλύτερα.

ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια Καλημερα!!!!

 

Θα ηθελα μια βοηθεια εχω κανει συμφωνια με τον πωλητη του ebay για καποιες αγορες οσο αναφορα τα μεταφορικα που παω να τα βαλω για να χρεωθουν ......καποια κοπελα μου ειχε γραψει πριν αλλα δεν το βρισκω:rolleyes:

 

Καλημερα εμενα που μου ετυχε αυτο εχθες το βραδυ την ςρα που πληρωνα στο παυπαλ μου εβγαλε ενα νταμακι κενο και συμπληρωσα εκει το ποσο που ειχαμε συμφωνησει στο παρελθον καποια κοπελα αν θυμαμαι καλα ειχε πει οτι τα βαζει ο πωλητης και εσυ συνεχιζεισ την αγορα οποτε αν δε σου βγαζει το κενο κουτακι επικοινωνησε με τον πωλητη να αλλαξει τη ρυθμιση για εσενα τον αγοραστη

Link to comment
Share on other sites

καλή σου μέρα!

Είχα στείλει μήνυμα και ρώταγα και εγώ για τις φόρμες και μου είχε πει ότι τα garvalin έχουν κανονική φόρμα, τα agatha είναι λίγο μεγαλύτερα.

ελπίζω να βοήθησα...

 

 

Καλημέρα ΚΑΡΔΙΑ! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! Θα το τολμήσω να τα πάρω κι ό,τι γίνει...

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!Μόλις παρέλαβα από αυτόν τον πωλητή:http://myworld.ebay.co.uk/kateshiatsu πούδρα MAC!

Όλα οκ.Καλή επικοινωνία με τον πωλητή.Έκανε περίπου 7 εργάσιμες να έρθει.

 

Στέλνω και στο καλαμαράκι πμ!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανένας να μου πει ποιο είναι το πρόβλημα με το paypal;

Μου βγάζει αυτό το μήνυμα "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

Έβγαλα νέα προπληρωμένη κάρτα και μου βγάζει πάλι το ίδιο μήνυμα.

Έκανα add a new card έβαλα τα νέα στοιχεία και τα ίδια.

ΓΙΑΤΙ;

Κανένας;;;:(:confused:

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki γιατι δεν μου ανοιγει http://myworld.ebay.co.uk/buabuos_de...MEFSX:SELLERID μηπως εχεις ιδεα ειναι απο την λιστα του ebay oeoooo!!

 

 

Μπραβο σου καταπληκτικη δουλεια οι λιστες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wink:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια ερωτηση ψαχνω να βρω φανελακια αγοριστικα 0-3 και 3-6 μακρυμανικα εκτος απο Μ&CO ποσο δυσκολο μπορει να ειναι που δεν εχει στο e-bay που θα βρω???

 

ζιπουνακια μακρυμανικα αγοριστικα ?

μισο να ψαξω κι εγω....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κανένας;;;:(:confused:

 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω δυστυχώς. Πάρε όμως ένα τηλέφωνο στη τράπεζα να ρωτήσεις γιατί αυτοί λογικά θα γνωρίζουν τι φταίει και θα σε καθοδήγησουν ώστε να λυθεί το πρόβλημα.

 

 

Κάποια κοπέλα ρωτούσε για την παραγγελία από m&co: εμένα τα πράγματα έφυγαν από αυτούς στις 16/10 και ακόμη δεν τα έχω λάβει. Μόλις λάβω θα ενημερώσω

*

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω να σου απαντήσω δυστυχώς. Πάρε όμως ένα τηλέφωνο στη τράπεζα να ρωτήσεις γιατί αυτοί λογικά θα γνωρίζουν τι φταίει και θα σε καθοδήγησουν ώστε να λυθεί το πρόβλημα.

 

 

Κάποια κοπέλα ρωτούσε για την παραγγελία από m&co: εμένα τα πράγματα έφυγαν από αυτούς στις 16/10 και ακόμη δεν τα έχω λάβει. Μόλις λάβω θα ενημερώσω

Κανουν 3-6 εργασιμες επισης μπορει λογωταχυδρομειου να αργησουν ααααααααααα κ τη μια δικη μου παραγγελια ο ταχυδρομος την αφησε στην πορτα του γειτονα αντι για το 113 τα αφησε στο 115 γιατι και καλα μπερδευτηκε παλι καλα που ηξερα τον γειτονα και ειναι και μονοκατοικια παλι καλα

Link to comment
Share on other sites

Κανουν 3-6 εργασιμες επισης μπορει λογωταχυδρομειου να αργησουν ααααααααααα κ τη μια δικη μου παραγγελια ο ταχυδρομος την αφησε στην πορτα του γειτονα αντι για το 113 τα αφησε στο 115 γιατι και καλα μπερδευτηκε παλι καλα που ηξερα τον γειτονα και ειναι και μονοκατοικια παλι καλα

 

Όπότε λογικά σήμερα αύριο θα τα έχω. Αν φυσικά δε γίνει καμιά στραβή με το ταχυδρομείο :roll:

Έχω και μια αγωνία να δω το μέγεθος...

*

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ψαχνω να βρω φανελακια αγοριστικα 0-3 και 3-6 μακρυμανικα εκτος απο Μ&CO ποσο δυσκολο μπορει να ειναι που δεν εχει στο e-bay που θα βρω???

 

εγω πηρα απο τα καρφουρ 8.90 τα 4 τεμαχια, αλλα και στο next να μπεις νομιζω οτι συμφερουν κι εκει. ασε που εχουν super ποιοτητα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

επισης μηπως μπορει καμια να με βοηθησει?

ηθελα να βρω αυτο το μουλτι http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&ref=nl1010&la=1&itm=9156&ct=7&ref_a=66714&ref_b=3642

το εχει καμια? μπορειτε να με βοηθησετε να το βρω καπου φθηνοτερα????????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

απο m&co εγω εκανα παραγγελια στις 15/10 παρελαβα στις 21/10 (βρηκα το δεμα στο κουτι που εχουμε για τα γραμματα) τα εβαλα και πλυντηριο-στεγνωτηριο και δε παθανε τιποτα

τωρα εκανα αλλη μια παραγγελια στις 22/10 και αναμενω

 

φανελακια βρηκα στο mothercare στον ταυρο (ειναι outlet) η τριαδα 12,5? βεβαια δεν εχει πολλα σχεδια

επισης πηρα και 2 ζευγαρια πυτζαμακια με 13,5?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ψαχνω να βρω φανελακια αγοριστικα 0-3 και 3-6 μακρυμανικα εκτος απο Μ&CO ποσο δυσκολο μπορει να ειναι που δεν εχει στο e-bay που θα βρω???

 

κοπελα μου αυτο βρισκω που αξιζει το κοπο

http://viewitem.eim.ebay.gr/Babys_Christmas_Long_Sleeve_3_x_Bodysuits_03_mths_BNWT/320602208840/item

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...