Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια και εγώ ακόμα περιμένω από το M&CO που το παρήγγειλα 6/10... τι να πω... άτυχη ήμουν με αυτό το site τελικά...

 

Στειλε ενα mail ειναι πολυ εξυπηρετικοι και απαντανε αμεσως!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στειλε ενα mail ειναι πολυ εξυπηρετικοι και απαντανε αμεσως!!!!!

 

tella Ποτε εφυγε απο αυτους? δε πας και εσυ απο ελτα αυριο?

 

Σχετικά με την επικοινωνία τους δεν έχω την καλύτερη εμπειρία! Για άλλη παραγγελία της ίδιας μέρας που μου ακύρωσαν χωρίς λόγο και τα λεφτά μου είναι ακόμα δεσμευμένα στην τράπεζα κάνανε 3 μέρες να μου απαντήσουν και χρειάστηκε να στείλω 5 (!) mail... αλλά αν δεν έρθει και αύριο θα τους στείλω μήνυμα, αν και υποθέτω ότι δεν είναι δικό τους λάθος γιατί μου είχαν πει ότι τα πράγματα φύγανε στις 7/10... οπότε μάλλον τα ΕΛΤΑ φταίνε... μπορεί αύριο να πάω μια βόλτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σχετικά με την επικοινωνία τους δεν έχω την καλύτερη εμπειρία! Για άλλη παραγγελία της ίδιας μέρας που μου ακύρωσαν χωρίς λόγο και τα λεφτά μου είναι ακόμα δεσμευμένα στην τράπεζα κάνανε 3 μέρες να μου απαντήσουν και χρειάστηκε να στείλω 5 (!) mail... αλλά αν δεν έρθει και αύριο θα τους στείλω μήνυμα, αν και υποθέτω ότι δεν είναι δικό τους λάθος γιατί μου είχαν πει ότι τα πράγματα φύγανε στις 7/10... οπότε μάλλον τα ΕΛΤΑ φταίνε... μπορεί αύριο να πάω μια βόλτα...

 

Εμενα ειχαν φυγει 12.10 και τα παρελαβα χτες με το να μεινουν στον γειτονα (χεχε Ελλαδα) και μεσολαβησε και σκ οποτε καλο ειναι να πας πρωτα απο ταχυδρομειο μετα απο τους γειτονες και στο τελος αν δε βγαλεις ακρη στειλε μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα και τιποτα με νεραιδες??????

 

Εμενα λες μαρη????? Θελω τον ιππικο ομιλο, μου τον ζηταει σαν τρελος! 80 ευρω τον εχουν εδω.

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάντως πήρα νυφικό και παπούτσια από https://www.lightinthebox.com/ 250 ευρω όλα και μου μένουν και είναι και τέλεια!δεν το περίμενα!!!!το ρίσκαρα και είναι τέλεια!

 

 

τέλεια κίνηση!!!! πολύ καλά έκανες.... μακάρι να το ήξερα κι εγώ όταν παντρευόμουν.....

Link to comment
Share on other sites

θυμάται καμιά σας σε ποια σελίδα έχει βάλει μια κοπέλα οδηγίες για ποντάρισμα στο εβαΥ Δεν εννοώ αυτό που είχε βάλει το καλαμαράκι

 

Η Ράννια νομίζω το έκανε αλλά δε θυμάμαι σε ποια σελίδα

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτακα εβαυ

τιποτα μονο κατι σκατουλακια

το σαιτ των ελτα εντοπιζει τκ απο οδο και πολη

πειτε μου οτι δεν εχω θεμα πλιζζζζζζζζ

 

 

εχεις θεμα γιατι παει βαση τκ καλο ειναι αυριο πρωι πρωι να παρεις στα κεντρικα και να ρωτησεις πιθανον να το γυρισαν πισω

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου ανοίξατε τα μάτια με το mandco και έκανα ήδη 2 παραγγελείες. Στη μία δεν ήξερα για τον κωδικό έκπτωσης αλλά στην άλλη τον έβαλα. Τι παλτό πήρα, τι πυζάμες, παπούτσια φουστάνια, τα πάντα μιλάμε. Να' στε καλά βρε κοριτσάκια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτακα εβαυ

τιποτα μονο κατι σκατουλακια

το σαιτ των ελτα εντοπιζει τκ απο οδο και πολη

πειτε μου οτι δεν εχω θεμα πλιζζζζζζζζ

 

Eμένα πάντως μου έστειλε μία φίλη μου δέμα από Αγγλία και είχε γράψει λάθος τον Τ.Κ. αντί για 16342 έγραψε 16243 (μήπως μένουμε κοντά, παρεμπιπτόντως?) αλλά το δέμα ήρθε κανονικά, απλά δεν θυμάμαι με ποια εταιρία ήρθε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

 

σήμερα παρέλαβα απο mandco...

καταρχήν να πω οτι η παραγγελία μου ήρθε σε 2 δέματα....ένα χθες και ένα σήμερα...

Κατά δεύτερον να πω οτι η ποιότητα τους δε με τρέλανε...ή μάλλον για την ακρίβεια, η ποιότητα τους συνάδει με την τιμή τους....πιο κοντά σε τζάμπο, καμία σχέση με ακατανόμαστο...

και τα μεγέθη....τεράστια!!!

η μικρή μου πριν ένα μήνα ήταν 77 εκατοστά και τα 12-18 που της πήρα που λέει οτι είναι μέχρι 80 εκατοστά, της είναι πολύ μεγάλα!

μάλλον θα της τα αλλάξω με 9-12!

 

α και για τα κορίτσια που περιμένουν ις παραγγελίες τους, εγώ την έκανα 8/10 και παρέλαβα σήμερα....περάστε μια βόλτα απο ΕΛΤΑ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως πήρα νυφικό και παπούτσια από https://www.lightinthebox.com/ 250 ευρω όλα και μου μένουν και είναι και τέλεια!δεν το περίμενα!!!!το ρίσκαρα και είναι τέλεια!

 

Α, ωραίο site! Πλήρωσες και τελωνείο???

 

Αυτό ήθελα να ρωτήσω και εγώ: Τι πλήρωσες σε τελωνείο; Πως σου ήρθε το δέμα; Δεν ήταν μεγάλο; Από ποιότητα το νυφικό τι έλεγε;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ρώτησε μια κοπέλα για μπότες/γαλότσες και μια που κοίταζα για μένα είπα να βάλω αυτές που βρήκα στο αμαζον:

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dshoes&field-keywords=wellies&x=0&y=0#%2Fref%3Dsr_nr_p_n_target_audience__0%3Frh%3Dn%253A355005011%252Ck%253Awellies%252Cp_n_target_audience_browse-bin%253A363840011%26bbn%3D355005011%26keywords%3Dwellies%26ie%3DUTF8%26qid%3D1287505551%26rnid%3D363839011&enc=1

 

Δεν ξέρω αν σε πάει στην σελίδα κατευθείαν αλλά αν βάλεις wellies στο search σου βγάζει πολλές

Link to comment
Share on other sites

ειχα κακη εξυπηρετηση απο το www.pharmacy4u.gr και θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας καθως και εσεις με εχετε βοηθησει στις ιντερνετικες μου αγορες!

παρηγγειλα κατι καλλυντικα της μαμας μου και για μενα θηλες σιλικονης και προστατευτικα θηλης. ενω λενε παραδοση σε 5 μερες ηρθαν μετα απο 15 και οχι τα προστατευτικα. αυτο δεν με νοιαζει. αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι εγω επρεπε να στειλω email και να ρωτησω τι εγινε. η δικαιολογια ηταν η απεργια των φορτηγων. οκ το δεχομαι. γιατι δεν με ενημερωνεις??? ειπαν οτι το πακετο εφυγε παρασκευη ενω εφυγε δευτερα (ειδα το χαρτι της courier), χρεωσαν τη καρτα με ολο το ποσο απο την αρχη και το κυριοτερο μου ειπαν οτι εκαναν την επιστροφη της διαφορας (για το προϊον που δεν εστειλαν) στη καρτα 3 μερες πριν, μιλησα με τη τραπεζα και εγινε την μερα που εστειλα ενα mail ολιγον χεσμεντεν!!! για ολα αυτα σημειωνω οτι εγω εστελνα παντα email (καποια τα εστειλα 2 φορες). εκεινοι απο μονοι τους δεν με ενημερωσαν για τιποτα! η εξυπηρετηση τους ηταν αθλια, τουλαχιστον σε σχεση με αλλα site απο τα οποια εχω ψωνισει...

 

nano και εγω ειχα κακη εξυπηρετηση απο το pharmacy4u(η μαλλον καθολου εξυπηρετηση)και δεν νομιζω να ξαναψωνισω.

 

kalamaraki μηπως να το γραφαμε στην λιστα μας σαν σημανση για κακο customer service???ειναι πλεον 4-5 τα περιστατικα!

 

Θα το κάνω ευθύς αμέσως κορίτσια!

 

 

θυμάται καμιά σας σε ποια σελίδα έχει βάλει μια κοπέλα οδηγίες για ποντάρισμα στο εβαΥ Δεν εννοώ αυτό που είχε βάλει το καλαμαράκι

 

Galera υπάρχει το λινκ με τις οδηγίες της Ράννιας στη λίστα κατω κάτω

Η λιστα υπάρχει στην υπογραφή μου κάτω

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηγα σημερα στα next στο καρφουρ και πηρα της κορης μου κατι φορμακια και κατι καλσονακια, τα οποια ομολογουμενως ειναι οικονομικα. πανω κατω τιμες τζαμπο. και τωρα σας εχω το καλυτερο. απο αυτη τη Παρασκευη και για μια εβδομαδα θα βαλουν προσφορες σε επιλεγμενους κωδικους.ΤΡΕΧΑΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω κατι:με τα ΕΛΤΑ μπορούμε να βρούμε ακρη αν δεν έχουμε το traking number; Γιατί σε τηλέφωνο που τους έκανα για ένα δέμα που περιμένω μου απάντησαν πως αν δεν το γνωρίζω δεν μπορούνε να κανουν τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...