Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στο ebay έβαλα στην αναζήτηση camper women shoes αλλά μου έβγαλε ελάχιστα παπούτσια και όχι αυτό που ψάχνω.Τι να πω,είμαι και παντελώς άσχετη με το ebay.Εβαλα και όλες τις ρυθμίσεις που προτείνει το καλαμαράκι.

 

Πεσμου τι νουμερο φοράς ................

αλλιως ψάξε εδώ http://clothes.shop.ebay.co.uk/Womens-Shoes-/63889/i.html?LH_PayPal=1&LH_AvailTo=80&LH_ItemCondition=1&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A3443&rt=nc&_nkw=Camper&_adv=1&_dmd=2&_dmpt=Women_s_Shoes&_in_kw=1&_oexkw=&_okw=Camper&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14&_udhi=&_udlo=&_vc=1

ξανα έλεγξε ομως στο advanced search τις ρυθμίσεις μου

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρια σ'εφαγα!:-P

 

Περυσι τετοιο καιρο....450 (απο ebay παντα!)

 

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ?? με πορτ μπεμπέ και καρεκλάκι maxi cosi???:P

 

Μην της τα λες ετσι..χαχαχαχαχαχα

 

Θα παθει εγκεφαλικο χαχαα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια δείτε λίγο αυτό το site http://www.beauty-wise.eu/

 

Έχει πολύ φτηνά καλλυντικά.Το έδωσε μια κοπέλα στο τόπικ οικολογικά - βιολογικά προϊόντα.

 

Μισό να τη ρωτήσω αν έχει ψωνίσει.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τα φώτα σας λίγο με το e-bay βρε κορίτσια.

Χτύπησα κάτι για τον μικρό, έλεγε έξοδα αποστολής για Ελλάδα 1,99λίρες και έστειλα ι-μέιλ να ρωτήσω τα μεταφορικά. Απλά για να σιγουρευτώ μην μου ζητήσει άλλα μετά. Στο e-mail λοιπόν ο φίλτατος Άγγλος μου είπε ό,τι δεν στέλνει Ελλάδα. Όταν του είπα ό,τι δεν είναι δυνατόν εφόσον αναφέρει έξοδα αποστολής για Ελλάδα μου είπε ό,τι έχει κάνει λάθος. Μπαίνοντας ξανά είδα ό,τι είχε αλλάξει τις ρυθμίσεις, είχε εξαιρέσει την Ελλάδα αλλά ωστόσο εγώ είμαι πρώτη στο bid. Όταν του το είπα μου είπε πως δεν πειράζει γιατί κάποιος άλλος έχει κάνει bid μετά από μένα αλλά εγώ άλλο bid δεν βλέπω και η δημοπρασία λήγει αύριο βράδυ.

Ερώτηση...Αν τελικά κερδίσω την δημοπρασία τι γίνεται? Δεν είναι υποχρεωμένος να το στείλει? Επίσης να σας πω ό,τι ο συγκεκριμένος seller, είναι top rated seller με 100% feedback!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

τα μνμ σας υπαρχουν κι ετσι θα αναγκαστει να στο στελει αν το κερδισεις,μην ανησυχεις το δικιο σου θα το βρεις.......... του στειλεs μειλ η του κανες ερωτηση μεσω εβαυ?

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκια έχουμε βρει πουθενά μακιγιάζ mac?

 

Εγώ έχω παραγγείλει μια πούδρα MAC από το ebay και την περιμένω μέσα στην εβδομάδα.

 

Το site που έδωσα πιο πάνω με μια πρώτη ματιά τα έχει πιο φτηνά κι από το ebay.Τη μάσκαρα πχ που μου πρότειναν εδώ τα κορίτσια του YSL την πήρα από ebay 23? και εδώ την έχει 18? με την παράδοση! Είναι βέβαια λίγο δύσχρηστο:roll:

Έτσι σκέφτομαι το επόμενό μου καλλλυντικό να το παραγγείλω από εκεί.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ράννια από που είναι οι στίχοι στην υπογραφή σου;

 

http://www.youtube.com/watch?v=rTyfgAwomJk&feature=related

 

Οi επομενοι ειναι καλυτεροι

 

"Στου βουρκου μεσα τα νερα,

ποια γλωσσα μου μιλανε,

αυτοι που μου ζητανε,

να χαμηλωσω τα φτερα"

 

Αλλα, μιας και ειναι φορουμ γονεων ειπα να βαλω αυτο που εχω. Το λεω για τη μανα μου και τον πατερα μου...ελπιζω μια μερα να το πει και ο γιος μου για μας....

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ?? με πορτ μπεμπέ και καρεκλάκι maxi cosi???:P

 

Ναι...καινουργιο το 3 σε 1 (με maxi cosi) και δωρο μια κουβερτουλα QUINNY ....σε breen το πηρα. Εχω αποθηκευσει και τον πωλητη, πριν μερες παλι εχει καροτσια...οχι αυτο ομως ....

 

(+100 ευρω μεραφορικα απο Ιταλια, με ΕΛΤΑ συστημενο)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι...καινουργιο το 3 σε 1 (με maxi cosi) και δωρο μια κουβερτουλα QUINNY ....σε breen το πηρα. Εχω αποθηκευσει και τον πωλητη, πριν μερες παλι εχει καροτσια...οχι αυτο ομως ....

 

(+100 ευρω μεραφορικα απο Ιταλια, με ΕΛΤΑ συστημενο)

 

Το breen και μεις με κουβερτούλα :)

 

Αχ αχ αχ!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

α! ταιριαζουν τα γουστα μας...

 

Παντως πρεπει να ειχα πετυχει μεγαλη ευκαιρια, γιατι τωρα καμια σχεση οι τιμες. Και δε το πηρα σε δημοπρασια....σε buy it now....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρια, καθισμα αυτοκινητου 6+ ποιο εχετε? Και απο που? Και ποσο? Και ειναι καλο? Και ο,τι ξερεις πες μου....:D:D

 

το καρεκλάκι από 9+ κιλά έχουμε το maxi cosi priorifix

έχει 4 ανακλίσεις, είναι isofix και από το ολιβερς το πήραμε κάτι παραπάνω από 200 ευρώ φθηνότερα από ότι εδώ (450 στο λητώ) συμπεριλαμβανομένου του καλοκαιρινού πετσετέ καλύματος...

 

http://www.maxi-cosi.com/gb-en/carseats/toddler/priorifix

 

το black reflection πήραμε...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

το bambino world εβαζε συνεχεια δημοπρασιες στο ebay κ εχω δει πολλες φορες να πουλιεται το συγκεκριμενο μεχρι κ 9 λιρες ή δολλαρια αν θυμαμαι καλα και με free shipping για Ελλαδα!!τωρα απο οτι εριξα μια ματια δε βρηκα κατι..

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...