Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Πω πω...καλε τι ειστε εσεις! Δεν σας προλαβαίνω λεμε.....

 

Έχεις φάει και εσύ κόλλημα!!!! Εμάς απλώθηκε η χάρη μας και στο ebay.de! Γιατί τόσο καιρό ασχολούμαστε με άσχετα και δεν παίρναμε χαμπάρι τη χαρά του ebay shopping?

 

Εντελως ομως...κολλημα μεγάλο και εγω αυτην την απορια ειχα....γιατι ασχολουμουν με ολα τα αλλα!

 

Kαμια?Καλαμαρακι μου που εισαι?

 

Το Καλαμαριδιον παρακολουθει τις δημοπρασιες του!!!Χα χαχα!!!

 

Οχι βρε....φετος φευγω απο το σπιτι μου στις 9 το πρωι και γυρνάω στις 2+30...... Για φετος θα με εχετε μονο τα μεσημερια και μετα χε χε

 

 

Μα καλα τι αξια κολλητή εχω!! Ευγε Σοφάκι μου Σμουτσ

 

Κορίτσια, αν θυμάμαι καλά το καλαμαράκι είχε πετάξει την ιδέα για λίστα με αξιόπιστους πωλητές από ebay.

Λοιπόν σήμερα μου ήρθε η μάσκαρα που είχα παραγγείλει, σε μια εβδομάδα όλα super!

Η μάσκαρα είναι αυτή:http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280567735426

Οπότε αν θέλετε βάζετε τον πωλητή στους αξιόπιστους.

Σας ζηλεύω για τις δημοπρασίες!Ακόμη δεν έχω μπει σε αυτό το τριπάκι!!

 

Κικόυλα μου στειλτο σε πμ τον πωλητη , καποια στιγμή θα δεήσω και θα τα κανω λιστα στην λιστα μας!!

 

ravΤ ευχαριστω πολυ.MUMSOFIA ΣΜΟΥΤΣ!!!;)

 

Ειδες φιλενάδα που εχω! Σορυ σοφακι αλλα δεν ειχα χρονο να ασχοληθω ...

 

Καλημέρα!Μιας και λέτε για πωλητές του e-bay θα ήθελα να προσθέσω και αυτόν http://shop.ebay.co.uk/mums2bcouk/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686 πουλάιε κουνιστές πουλθρόνες...εγώ χτές παρέλαβα (σε μια εβδομάδα από την παραγγελία) την δικια μου και είναι υπέροχη...Είναι πολυ πιό άνετη από όσες είδα στην Ελλάδα και πολύ πιό φθηνή...Έχω κατενθουσιαστεί...ειλικρινά δεν την περίμενα τόση καλή ποιοτικά...

 

Πολυ ωραια τελεια! Στειλτο μου σε πμ να μου μεινει ο πωλητης να φτιαξω καποια στιγμή τη λιστα

 

αυτο για την εκπτωση 20% στο mandco στα παλτα που το ειδαμε????

18-24 να της παρω η 2-3 για παλτο μωρε?

 

Η εκπτωση -20% ειναι για τα γυναικεια παλτο γατουλινη μου

Τον κωδικο που σου εδωσαν τον βαζεις αν η παραγγελια σου ειναι μονο παιδικα ρουχα

 

 

Επιτελους παρελαβα σημερα την θηκουλα για το τηλεφωνακι μου

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220661684663

 

Παρα πολυ ωραια και ευγενεστατοι απαντουσαν στο λεπτο και επειδη αργησε παρα πολυ σημερα μου ειπε η κοπελα οτι θα μου εστελνε αλλο αλλα τελικα ηρθεεεε!!!!!!

 

Καλα που δεν εκλαψα!!!!!!χαχαχα

μα καλα ενα μηνα εκανε μαλλον τα ελτα βαλανε το χερακι τους παλι!!!!:mrgreen:

 

Στειλτο μου σε παρακαλω σε πμ να μου μεινει ο πωλητης!!

 

 

Τωρα παω να δω τις δημοπρασίες μου χε χεχεχεχ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εσυ προηγεισαι. εγω εκανα τη παραγγελια Κυριακη βραδυ και Τριτη τα στειλανε.

 

Καταλαβα ,αν αφηνουν το δεμα χωρις ειδοποιηση στην εισοδο, θα τα δω τα ρουχαλακια της μικρης στην παιδικη χαρα φορεμενα απο κανενα αλλο παιδάκι...super...

Δε μπορώ να ασχοληθω σε λιγες ωρες μπαινω κλινική για να γεννησω. Ελπίζω με την επιστροφη μου να εχουν έρθει:(

Φαντάζομαι πόσες σελίδες θα εχω να διαβάσω στο γυρισμό...

Καλά ψωνια κορίτσια!!!

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα ,αν αφηνουν το δεμα χωρις ειδοποιηση στην εισοδο, θα τα δω τα ρουχαλακια της μικρης στην παιδικη χαρα φορεμενα απο κανενα αλλο παιδάκι...super...

Δε μπορώ να ασχοληθω σε λιγες ωρες μπαινω κλινική για να γεννησω. Ελπίζω με την επιστροφη μου να εχουν έρθει:(

Φαντάζομαι πόσες σελίδες θα εχω να διαβάσω στο γυρισμό...

Καλά ψωνια κορίτσια!!!

 

Με το καλό!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

διμητρα θηλαζεις τη μεγαλη 3 χρονια ΚΑΙ γεννας??????

απο μεθαυριο θα τσακωνονται πιο θα φαει?????

 

Ναι αυτο θα είναι ένα θέμα. Οταν την είπα οτι θα πίνει το μωρο πρωτα και μετα αυτην γιατι αυτην τρωει και φαγητα που την αρεσουν πολυ μου απαντησε: ααα δε μπορω να περιμένω τη σειρά μου... Φαντασου τι εχει να γίνει...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

dimitrab με το καλό!!!! Αντε να παίρνω και εγώ σειρά..κουράτηκα!!

 

Απο το amazon με το free delivery εχτες μου εστειλαν μνμ οτι εφυγε σήμερα πριν απο μισή ωρα ήταν η UPS στην πόρτα μου...τωρα έτυχε δεν ξέρω πάντως έμεινα αλαλη..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχει ψωνισει καμια απο εδω?

http://www.bonprix.gr/bg/shop.htm?cat=1.10

 

επεσα τυχαια στην σελιδα ψαχνοντας για ποντσο

 

εχω ψωνισει εγω παλιοτερα. ολα καλα. το μονο οτι κανεις 2 εβδομαδες να παραλαβεις

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν θυμαμαι αν το britsuperstore.co.uk ειναι στη λιστα παντως αλλαξε επωνυμια και λεγεται πλεον expatessentials.com.

 

Απο εκει παιρνω τα γαλατα Απταμιλ!

 

Εκανα και την μακακια μου,εννοειται...Αντι να παρω το νο 2 το απλο,πηρα το νο2 το plus για αχορταγα μωρακια!!!!!

χαχα...

τι να τα κανω τωρα 5 κουτια για αχορταγα η ερμη???:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-/2984/i.html?_catref=1&_fln=1&_ipg=&_sac=1&_ssn=flogit4u&_trksid=p3911.c0.m282

 

το βρήκα!!!!κορίτσια αυτός ο πωλητής στέλνει ελλάδα ενδιαφέρομαο για το καρότσι silver cross και το καρεκλάκι τηw bloom! τι λέτε τσάμπα χαρά πήρα?

Link to comment
Share on other sites

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-/2984/i.html?_catref=1&_fln=1&_ipg=&_sac=1&_ssn=flogit4u&_trksid=p3911.c0.m282

 

το βρήκα!!!!κορίτσια αυτός ο πωλητής στέλνει ελλάδα ενδιαφέρομαο για το καρότσι silver cross και το καρεκλάκι τηw bloom! τι λέτε τσάμπα χαρά πήρα?

 

Οχι δεν στέλνει δυστυχώς..

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αν το britsuperstore.co.uk ειναι στη λιστα παντως αλλαξε επωνυμια και λεγεται πλεον expatessentials.com.

 

Απο εκει παιρνω τα γαλατα Απταμιλ!

 

Εκανα και την μακακια μου,εννοειται...Αντι να παρω το νο 2 το απλο,πηρα το νο2 το plus για αχορταγα μωρακια!!!!!

χαχα...

τι να τα κανω τωρα 5 κουτια για αχορταγα η ερμη???:mrgreen:

 

 

marsolan σε συμφερει να αγοραζεις το Νο 2 απο αγγλια????εδω τα 10 κουτια (αλλα 800γρ)βγαινουν 160 ευρω και τα 10 κουτια απο αγγλια(900γρ)βγαινουν 188 ευρω τελικη τιμη.:roll::roll::roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

marsolan σε συμφερει να αγοραζεις το Νο 2 απο αγγλια????εδω τα 10 κουτια (αλλα 800γρ)βγαινουν 160 ευρω και τα 10 κουτια απο αγγλια(900γρ)βγαινουν 188 ευρω τελικη τιμη.:roll::roll::roll:

 

 

Sofaki,δεν πηρα μονο 2ης βρεφικης,πηρα και 1ης που δεν εχουμε τελειωσει ακομη-εχουμε εναν μηνα μπροστα μας κι αυτα τα πρωτα εδω ειναι πανακριβου.Επισης τα μεταφορικα ειτε παρεις 5 κουτια ειτε 20 ειναι ιδια οποτε βγηκα κερδισμενη!!

Εκανα συνδυασμο,χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα ,αν αφηνουν το δεμα χωρις ειδοποιηση στην εισοδο, θα τα δω τα ρουχαλακια της μικρης στην παιδικη χαρα φορεμενα απο κανενα αλλο παιδάκι...super...

Δε μπορώ να ασχοληθω σε λιγες ωρες μπαινω κλινική για να γεννησω. Ελπίζω με την επιστροφη μου να εχουν έρθει:(

Φαντάζομαι πόσες σελίδες θα εχω να διαβάσω στο γυρισμό...

Καλά ψωνια κορίτσια!!!

Με το καλο να ερθει το νινακι σου!!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sofaki,δεν πηρα μονο 2ης βρεφικης,πηρα και 1ης που δεν εχουμε τελειωσει ακομη-εχουμε εναν μηνα μπροστα μας κι αυτα τα πρωτα εδω ειναι πανακριβου.Επισης τα μεταφορικα ειτε παρεις 5 κουτια ειτε 20 ειναι ιδια οποτε βγηκα κερδισμενη!!

Εκανα συνδυασμο,χαχα!!

 

ναι το απταμιλ 1 ειναι πανακριβο!!!!!μακαρι να με αφηνε ο συζηγος να παραγγειλω!:|

 

το 2 εδω το εχουν 16 ευρω οποτε δεν εχει διαφορα μεγαλη.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήξω.

Γράφτηκα στο paypal όλα ωραια. Εβαλα και αριθμό κάρτας. Είναι προπληρωμένη και έχει περίπου 100 ευρώ. Με έβαλε να γράψω δυο προσωπικά μου στοιχεία σε περίπτωση που ξεχάσω τον κωδικό. Ωραία.. Φαντάζομαι οτι θα περιμένω για να μου δώσει κωδικούς που θα βάζω στις μελλοντικές αγορές. Πόσο θα πάρει αυτό? και δεύτερον γιατί στο υπόλοιπο του λογαριασμού μου εκεί μου βγάζει μηδεν. Δεν είναι το διαθέσιμο υπολοιπο της προπληρωμένης αλλα κάτι άλλο και τί? Οποιος κατάλαβε τι θέλει να πεί ο ποιητής ας απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...