Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εγω παραγγειλα απο εδω http://nursingbra-shop.co.uk/. εχει πολλα σχεδια σε ο,τι νουμερο μπορεις να φανταστεις και για οσα αντεχει η τσεπη σου. πολυ εξυπηρετικοι και γρηγορη αποστολη. το ειχα ξεχασει. συμπαθες μαλακιο δεν το βαζεις στη λιστα;

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα πηγα το πρωι σε ενα πρατηριο και πηρα 2 σουτιεν βαμβακερα με 18 ευρω το καθενα. Πολυ καλη τιμη και τα δοκιμασα κιολας. Απογοητευτηκα με τα μικρα μεγεθη και βγηκα να αγορασω. Ευτυχως βρηκα σε καλη τιμη!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια παρήγγειλα γάλατα bio της holle για τον μικρό, εδώ έχουν 13,50 ευρώ και τα πήρα απο το http://www.apo-rot.de με 7,62!!!! Παρέλαβα σε μια εβδομάδα με dhl!! Νομίζω δεν υπάρχει στην λίστα, μπορείτε να το προσθέσετε λοιπόν!!!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

α..........είναι ο Γερμανός που είχα βάλει παλιά το λινκ για πες μεταφορικά όντως 10 ευρώ ??? για πόσα κιλά πράγμα είναι αυτά ?? έχει και πάνες αυτός λές να συμφέρει ???

Link to comment
Share on other sites

α..........είναι ο Γερμανός που είχα βάλει παλιά το λινκ για πες μεταφορικά όντως 10 ευρώ ??? για πόσα κιλά πράγμα είναι αυτά ?? έχει και πάνες αυτός λές να συμφέρει ???

 

Πήρα 30 πακέτα των 600gr!!!!! Δηλαδή 18kg!!!!!!!! Ναι 10 ευρώ τα έξοδα αποστολής!!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω γιατι βλεπω οτι υπαρχει σε στοκ..μηπως μιλας για διαφορετικο σελλερ?

το συνολο ειναι 99.73ε..καλη τιμη ειναι να το παρω λετε?

συμπράγκαλα χρειάζονται?????

 

 

 

απο συμπραγκαλα να παρεις την συσκευη για το ρυζι,2 μπωλακια των 300 μλ και ενα μικρο δοχειο που βαζεις τα αρωματικα.

 

το ιδιο ειναι και το μωβ και το λαχανι χρωμα.3 μερες πριν που κοιταγα για την marilyn δεν υπηρχε σε στοκ.ελεγε σε 3-5 εβδομαδες.αλλα μαλλον ξαναηρθαν.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ax βρε σοφακι που εισουν..την εδωσα τωρα τη παραγγελία.

δεν μπορουσα να περιμένω:mrgreen:

χρειαζονται αυτα ε?να κανω συμπληρωματική?

 

αχ τι παθαίνω οταν σας διαβαζω.. εκτροχιάζομαι!!

πηρα κ τα ρολόγια του μαλάκιου..

γιαυτο σας ειχα κόψει τοσο καιρο..

κόβεις λεει το κακο απο την ρίζα του οταν θες να σωθεις.

αν ξανακυλήσεις δεν μας λενε τι κανουμε..:cool:

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα γάλατα bio της holle για τον μικρό, εδώ έχουν 13,50 ευρώ και τα πήρα απο το http://www.apo-rot.de με 7,62!!!! Παρέλαβα σε μια εβδομάδα με dhl!! Νομίζω δεν υπάρχει στην λίστα, μπορείτε να το προσθέσετε λοιπόν!!!!!!

 

αχ, να 'σαι καλα! κι εγω αυτο το γαλα δινω στη κορη μου και το παιρνω 12 ευρω περιπου απο το βιολογικο της γειτονιας. θα παραγγειλω αμεσα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουμπαρα ωραιο το γαλατακι??αυτο της έδινες απο την αρχη?

μηπως να αλλάξω γαλα:rolleyes:

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ένα site, το kiddicare, που συνέχεια το έβρισκα για πράγματα του μωρού σε καλές τιμές αλλά δεν έστελνε Ελλάδα (γενικώς εξωτερικό), τώρα το "σκέφτεται". Αν θέλετε μπορείτε να ψηφίσετε να στέλνει... http://community.kiddicare.com/kiddicare/topics/offer_international_shipping_options

 

Για τα Marks&Spencer κανείς? Ξέρετε αν συμφέρει?

Link to comment
Share on other sites

κουμπαρα ωραιο το γαλατακι??αυτο της έδινες απο την αρχη?

μηπως να αλλάξω γαλα:rolleyes:

 

τι κανεις ωρε κομπαρα; στην αρχη της εδινα aptamil για τους κολικους και το επαιρνα απο το ebay. μετα το 5ο μηνα πηγα να της δωσω noulac, αλλα ο παιδιατρος ειπε οχι εβαπορε. μονο σκονη μεχρι να ερθει η ωρα να πιει φρεσκο. ετσι της πηρα το βιολογικο γιατι ερχεται πανω κατω στα ιδια με αυτα του super market. και κρεμες, αυτης της εταιρειας της δινω. φιλια στη νεοφωτιστη. περιμενω φωτο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

λες να υπαρχει λογος να της το αλλαξω τωρα πια..εγω στον χρονο θα της δωσω φρεσκο.

κ να παραγγείλουμε μαζι.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να μου πεις 10 ευροπουλα δεν ειναι κ πολλα..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

να μου πεις 10 ευροπουλα δεν ειναι κ πολλα..

 

αμα θες παραγγελνουμε και μαζι. θες να της το δοκιμασεις πρωτα; αν δεν εχεις βιολογικο καταστημα κοντα, να το παρω εγω και να στο στειλω. να δεις πρωτα αν το πινει πριν παραγγειλεις ποσοτητα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα λες..θα ρθω πειραια την αλλη εβδομαδα κ θα παρω.

ευχαριστω παντως.ειναι πιο υγιεινό τωρα αυτο ε?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

εγω παραγγειλα απο εδω http://nursingbra-shop.co.uk/. εχει πολλα σχεδια σε ο,τι νουμερο μπορεις να φανταστεις και για οσα αντεχει η τσεπη σου. πολυ εξυπηρετικοι και γρηγορη αποστολη. το ειχα ξεχασει. συμπαθες μαλακιο δεν το βαζεις στη λιστα;

 

Καλησπέρα , νόμιζα πως υπαρχει στη λιστα...κάνω λάθος?

Τελικά δίκιο ειχα.....Υπάρχει στη λιστα ήδη !

 

Κορίτσια παρήγγειλα γάλατα bio της holle για τον μικρό, εδώ έχουν 13,50 ευρώ και τα πήρα απο το http://www.apo-rot.de με 7,62!!!! Παρέλαβα σε μια εβδομάδα με dhl!! Νομίζω δεν υπάρχει στην λίστα, μπορείτε να το προσθέσετε λοιπόν!!!!!!

 

Βεβαιως βεβαιως!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα γάλατα bio της holle για τον μικρό, εδώ έχουν 13,50 ευρώ και τα πήρα απο το www.apo-rot.de με 7,62!!!! Παρέλαβα σε μια εβδομάδα με dhl!! Νομίζω δεν υπάρχει στην λίστα, μπορείτε να το προσθέσετε λοιπόν!!!!!!

 

Τί μεταφορικά σου χρέωσαν;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας δώσω και εγώ τα φώτα μου για κάτι, αν ήδη δεν το ξέρετε.

Προχθές είχε στην τηλεόραση την κυρία που έχει τα diapercakes και έδειχνε πως τα φτιάχνει.Έψαξα λοιπόν στο ίντερνετ και βρήκα βιντεάκια που σου δείχνουν πως να φτιάξεις μόνη σου diapercakes ειδικά στο youtube.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

απο συμπραγκαλα να παρεις την συσκευη για το ρυζι,2 μπωλακια των 300 μλ και ενα μικρο δοχειο που βαζεις τα αρωματικα.

 

το ιδιο ειναι και το μωβ και το λαχανι χρωμα.3 μερες πριν που κοιταγα για την marilyn δεν υπηρχε σε στοκ.ελεγε σε 3-5 εβδομαδες.αλλα μαλλον ξαναηρθαν.

 

Αχ είμαι λίγο άτυχη....χθες βράδυ τον παρήγγειλα από το γαλλικό σάιτ..:-(:sad:

τουλάχιστον τον πήρα πολύ πιο φθηνά από ότι στην Ελλάδα...:)

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...