Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλημερα,

 

Για να γραφτω στο Paypal πρεπει να δωσω τα στοιχεια διεθυνσης του σπιτιου μου γιατι με αυτα εχω βγαλει την προπλήρωμενη καρτα??

 

Αλλα οι παραδοσεις θελω να γινονται στη δουλεια, αυτα τα στοιχεια εχω δωσει και στο e-bay που γραφτηκα... Billing address - σπιτι, Postal Address - δουλεια

 

Δεν πιστευω να γινει κανενα μπερδεμα...

 

Help

Δε γινεται μπερδεμα,οταν πας να πληρωσεις σε ρωταει σε ποια διευθυνση θα ηθελες παραδοση,αυτη που εχεις δηλωσει η καποια αλλη.....μπορεις να εχεις πολλες διευθυνσεις,εγω ας πουμε εχω τρεις,καθε φορα διαλεγω αυτη που θελω.......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια κάποιες σελίδες πριν σας είχα ρωτήσει λλά με ξεχάσατε:(

 

Ο αδερφός μου διορίστηκε αναπληρωτής δάσκαλος και θέλω να του κάνω δώρο έναν καλό χαρτοφύλακα για τη δουλειά του.

 

Έχετε να μου προτείνετε κάτι?

kalamaraki εσύ που είσαι και συνάδελφός του θα ξέρεις ποιοι είναι πιο χρήσιμοι.Αλλά και όποια ξέρει ας βοηθήσει please:D

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε γινεται μπερδεμα,οταν πας να πληρωσεις σε ρωταει σε ποια διευθυνση θα ηθελες παραδοση,αυτη που εχεις δηλωσει η καποια αλλη.....μπορεις να εχεις πολλες διευθυνσεις,εγω ας πουμε εχω τρεις,καθε φορα διαλεγω αυτη που θελω.......

 

Σε υπερ-ευχαριστω! :D:D Ειμαι εντελως αρχαρια, αλλα να ειστε καλα που μου ανοιξατε τα ματια :mrgreen::mrgreen:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε υπερ-ευχαριστω! :D:D Ειμαι εντελως αρχαρια, αλλα να ειστε καλα που μου ανοιξατε τα ματια :mrgreen::mrgreen:

Παρακαλω,παρακαλω!!!Εμενα επρεπε να εβλεπες στην αρχη.......μονη μου εψαχνα και μαθαινα.....ειναι ομως παιδια οι δημοπρασιες κατι σαν τζογος......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάποιες σελίδες πριν σας είχα ρωτήσει λλά με ξεχάσατε:(

 

Ο αδερφός μου διορίστηκε αναπληρωτής δάσκαλος και θέλω να του κάνω δώρο έναν καλό χαρτοφύλακα για τη δουλειά του.

 

Έχετε να μου προτείνετε κάτι?

kalamaraki εσύ που είσαι και συνάδελφός του θα ξέρεις ποιοι είναι πιο χρήσιμοι.Αλλά και όποια ξέρει ας βοηθήσει please:D

Λοιπον εμενα μου αρεσουν αυτοι....μαλλον ο αδερφος σου ειναι νεαρουλης αν κρινω απο τις ηλικιες που διοριζονται τωρα,πιστευω οτι κατι τετοιο θα του αρεσει πιο πολυ απο ενα ''αυστηρο'' briefcase αλλα παλι γουστα ειν αυτα....

http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-leather-mens-messenger-shoulder-bag-COFFEE-/120623545036?pt=US_CSA_MWA_Backpacks&hash=item1c15b93acc

 

http://cgi.ebay.co.uk/Black-Mens-shoulder-bag-Leather-messenger-bag-gifts-/170509939399?pt=US_CSA_MWA_Backpacks&hash=item27b32f32c7

 

http://cgi.ebay.co.uk/Belkin-15-6-Lite-Business-Bag-F8N225EA-Laptop-Bag-Case-/290381522892?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_LaptopCasesBags&hash=item439c1667cc

 

http://cgi.ebay.co.uk/Belkin-15-4-Messenger-Notebook-Bag-/170464507969?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_LaptopCasesBags&hash=item27b079f841

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτελους παρελαβα και εγω απο το shoeforkids!!! Ηρθαν σημερα γιατι η παραγγελια μου ειχε αποσταλει στις 30/9 (μου ειχαν στειλει email) Επρεπε να τα παραλαβω χτες αλλα λογω απεργιας.......ηρθαν σημερα!

Ειναι τελεια!! Πηρα ενα ζευγαρι clarks first shoes και ενα ζευγαρι μποτακια richter σε ορειβατικο στυλ! Τελεια ποιοτητα, αψογο service!! Τα μποτακια μονο ειναι λιγο πιο μεγαλη η φορμα τους απο οτι τα υπολοιπα! Τα πηρα Νο20 και ειναι σαν κατι NIKE Νο21! Δεν με πειραζει ομως γιατι τα θελω για αργοτερα.... Ετσι και αλλιως ο μπεμπης δεν περπαταει ακομα:D:D

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω τα παρηγγειλα απο αυτο το σαιτ (δεν εχει φωτογραφιες με αυτοκολλητα και τιμες, αλλα του πηγα οτι εικονα ηθελα μου, μου εβγαλε προσφορα και το εφτιαξε στις διαστασεις που ηθελα). Γραφει οτι ειναι κεντρο χονδρικης αλλα δινει κανονικα και σε ιδιωτες. Μου εκανε και πλαστικοποιηση και μπορω να τα πλενω ανετα.

 

http://www.artoflaser.gr/

 

Παρε μια ιδεα απο τα δικα μου

http://my.imageshack.us/v_images.php

 

ναι,βρε Κριστυ...κι ηθελα να σε ρωτησω που εφτιαξες τα τεραστια αυτοκολλητα για το δωματιο...Γιατι τα ειδα και μου εκαναν εντυπωση....ειναι σαν ταπετσαρια και φαινονται πανεμορφα.

Η ποιοτητα τους ειναι καλη???Τι διαστασεις εδωσες και ποσο σου κοστισε???Και το σχεδιο πως τους το εστειλες??Με μεηλ???

Για πες γιατι ενδιαφερομαι γενικα για κατι τετοιο!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα...............μου φαινεται οοοοοοοοοοοταν πληρωθω δεν θα τα βαλω καν στην τραπεζα τα χρηματα............

θα τα καταθέσω κατευθειαν στην προπληρωμένη χαχααχαχαχαχα

τι σουπερ τσαντες εινια αυτες????

και τι σαιτ ωραιο με τα παπα και τις τσάντες για εμας...........αχ ισπανια θα εισαι το βατερλώ μου χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

πάς κάτω κάτω που έχει τις σημαίες των χωρών πατάς το Deutschland και σε πάει στη σελίδα της Γερμανίας εκεί κάνεις εγγραφή

Προσοχή όμως γιατί σε παλαιότερη επικοινωνία που είχα μου είχαν πει τις γνωστές π@π@ριές για την κάρτα .............όμως δεν είχα καμιά φίλη σε χώρα που στέλνει για να το επιβεβαιώσω αν θες δοκίμασε με μία μικρή παραγγελία

 

 

Τους έχω στείλει εδώ και μέρες mail για να ρωτήσω αν δέχονται πληρωμή με ελληνική πιστωτική κάρτα και διεύθυνση αποστολής στη Γερμανία αλλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο...

Πολύ φοβάμαι πως δε δέχονται τελικά ελληνικές πιστωτικές κάρτες ούτε αυτοί...:roll:

Αν μου απαντήσουν θα σας ενημερώσω.

 

 

Για την ώρα ετοιμάζω καλάθι από marks and spencer με delivery address στη Γερμανία και billing address την Ελλάδα. Αν πετύχει θα σας πω...

*

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα παρηγγειλα απο αυτο το σαιτ (δεν εχει φωτογραφιες με αυτοκολλητα και τιμες, αλλα του πηγα οτι εικονα ηθελα μου, μου εβγαλε προσφορα και το εφτιαξε στις διαστασεις που ηθελα). Γραφει οτι ειναι κεντρο χονδρικης αλλα δινει κανονικα και σε ιδιωτες. Μου εκανε και πλαστικοποιηση και μπορω να τα πλενω ανετα.

 

http://www.artoflaser.gr/

 

Παρε μια ιδεα απο τα δικα μου

http://my.imageshack.us/v_images.php

 

αχ ποσο σε ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τους έχω στείλει εδώ και μέρες mail για να ρωτήσω αν δέχονται πληρωμή με ελληνική πιστωτική κάρτα και διεύθυνση αποστολής στη Γερμανία αλλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο...

Πολύ φοβάμαι πως δε δέχονται τελικά ελληνικές πιστωτικές κάρτες ούτε αυτοί...:roll:

Αν μου απαντήσουν θα σας ενημερώσω.

 

 

Για την ώρα ετοιμάζω καλάθι από marks and spencer με delivery address στη Γερμανία και billing address την Ελλάδα. Αν πετύχει θα σας πω...

λογικά θα πετύχει αφού τα m&s έχουν την Ελλάδα ως participating UK stores το θέμα είναι η διεύθυνση παραλαβής σε χώρα που στέλνει ..............άντε περιμένουμε νέα !!!

Link to comment
Share on other sites

ναι..δεν θα το έκανα. προτιμώ να τους πληρώσω κάποιο φεε για να πληρώσουν για μένα. οταν απαντήσουν στην Μαρία θα ξέρουμε πόσο είναι.

Κορίτσια καληνύχτα παω για νάνι μπας και ηρεμίσει και η μικρή γιατί με έχει πεθάνει στην κλωτσιά 3 ώρες τώρα..απορώ δεν κοιμούνται καθόλου?

 

καλησπέρα! μου απάντησαν ότι γράφει και στο σαιτ τους:

 

It depends on the item and value.

 

Δηλ. εξαρτάται την παραγγελία και την αξία της. Τους ενημερώνεις κατά περίπτωση και σου λένε πόσο θα κοστίσει...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ναι,βρε Κριστυ...κι ηθελα να σε ρωτησω που εφτιαξες τα τεραστια αυτοκολλητα για το δωματιο...Γιατι τα ειδα και μου εκαναν εντυπωση....ειναι σαν ταπετσαρια και φαινονται πανεμορφα.

Η ποιοτητα τους ειναι καλη???Τι διαστασεις εδωσες και ποσο σου κοστισε???Και το σχεδιο πως τους το εστειλες??Με μεηλ???

Για πες γιατι ενδιαφερομαι γενικα για κατι τετοιο!!!!!!!!

 

Οντως σαν ταπετσαρια ειναι και με την πλαστικοποιηση ειναι πολυ ευκολα στο καθαρισμα! Μπορουσα να κανω και σκετους ηρωες αλλα μου αρεσε πολυ περισσοτερο να φτιαξω κατι σαν ταπετσαρια. Τετοιου ειδους τα εβρισκα εδω

http://www.muralsforkids.com/product_info.php?cPath=22_154&products_id=1643

1χ2,5 μετρα 400 εευρω συν τα μεταφορικα και θα εντυνα μονο τον ενα τοιχο. Συν οτι δεν ηξερα τι ποιοτητα ειναι (πχ εγω επελεξα την πλαστικοποιηση για ειναι αδιαβροχο και να το καθαριζω, αυτο δεν ξερω τι θα ηταν) και τελος θα επρεπε να τα τοποθετησω μονη μου πραγμα ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!

 

Εγω εφτιαξα 2 τεμ. 1.20 χ 2.5 και ενα μακροστενο για το πλαι της ντουλαπας, μαζι με την τοποθετηση και την πλαστικοποιηση μου στοιχισε 350 ευρω. Χωρις την πλαστικοποιηση ηταν πιο οικονομικα.

Βρηκα τις εικονες μονη μου στο google πατωντας αναζητηση και επιλεγοντας μεγαλυτερες απο 4ΜΡ (τις ειχα βρει ηδη οποτε δεν χρειαστηκε να μου προτινει). Η συνεννοηση εγινε τηλεφωνικα και με μειλ.

Τωρα εχω παραγγειλει για την κουνια και την αλλαξιερα και ανυπομονω να τα βαλω και να δεσει το δωματιο!!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και τωρα μια ερωτηση για την οποια μπορει να πεσει πολυ ντοματα!

 

οκ! Ελληνικη καρτα δε δεχονται...μετρητα (καταθεση σε τραπεζα)δεχονται?

 

και να δεχονται, δεν νομιζω να σε συμφερει, γιατι πρεπει να τα στειλεις με εμβασμα νομιζω

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν δέχονται τους ρώτησα :?:???:

δηλαδή για τις χώρες που στέλνουν δέχονται για να τους στείλω εγώ τα λεφτά και να πάνε σε διεύθυνση στην Αγγλία δεν δέχονται ......

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...