Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια!!! Χτές παρέλαβα από σαλοπετα αρκετά ρουχα από νεχτ που είχα παραγγείλει για την κόρη μου.. Αρκετά καλή ποιότητα απλά στα μπουφάν έχουν μεγάλη φόρμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Θα ήθελα να ξεδιπλωσω μια σκέψη μου για το θέμα των χαλιών.Θα ήταν καλό να είναι από καλό/υγιεινό υλικό,βαμβακερά ή μάλλινα.Το ακρυλικό δεν νομίζω πως είναι και καταλληλότερο υλικό για να έρχονται σε επαφή τα μωρά μας.Ίσως να είμαι και υπερβολική

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εγώ παίρνω της DISNEY και είναι υποαλλεργικά. Ρίξε μια ματια στη λίστα με τις ιστοσελίδες που έχουν τα χαλιά. Εγώ τα πήρα από μαγαζί αλλά τα σχέδια είναι ίδια.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε απο που μπορω να παραγγειλω την ενδοεπικοινωνια angelcare με 2 sensor pads. Ειχα διαβασει παλιοτερα οτι μια κοπελα την ειχε βρει σε καλη τιμη.

Αυτες που βρισκω εχουν 1 sensor pad.

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε καρδιά, αφού το βρήκες στο site το ρολογάκι γιατί δεν το "χτυπάς" ?

Ίριδα τα flycarpet και halia δεν χρεώνουν μεταφορικά και όλες είμαστε υπερευχαριστημένες απ΄την εξυπηρέτηση

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Θα ήθελα να ξεδιπλωσω μια σκέψη μου για το θέμα των χαλιών.Θα ήταν καλό να είναι από καλό/υγιεινό υλικό,βαμβακερά ή μάλλινα.Το ακρυλικό δεν νομίζω πως είναι και καταλληλότερο υλικό για να έρχονται σε επαφή τα μωρά μας.Ίσως να είμαι και υπερβολική

 

Κι εγώ το σκέφτηκα αυτό αλλά βαμβακερά που να βρω, και τα μάλλινα είναι πανάκριβα...

Εγώ το θέλω για την μικρή μου που είναι 6 μηνών και θέλω από τον άλλο μήνα να την βάζω να κάθεται, αλλά σκέφτομαι ότι θα πρέπει να είναι αρκετά χοντρό για να μην κρυώνει και όχι λεπτό...

Έχω προβληματιστεί, εσείς τι λέτε;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!! Χτές παρέλαβα από σαλοπετα αρκετά ρουχα από νεχτ που είχα παραγγείλει για την κόρη μου.. Αρκετά καλή ποιότητα απλά στα μπουφάν έχουν μεγάλη φόρμα..

 

Σε πόσες μέρες παρέλαβες; Τα δικά μου σήμερα φεύγουν...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!! Χτές παρέλαβα από σαλοπετα αρκετά ρουχα από νεχτ που είχα παραγγείλει για την κόρη μου.. Αρκετά καλή ποιότητα απλά στα μπουφάν έχουν μεγάλη φόρμα..

καλοφόρετα !!! αγόρασες και πιτζαμάκια ?? πως ήταν η ποιότητα ??

Link to comment
Share on other sites

Σε πόσες μέρες παρέλαβες; Τα δικά μου σήμερα φεύγουν...

 

Μου τα έστειλε και εμένα την προηγούμενη Τρίτη και χτες το μεσημεράκι ήταν σπίτι μου...

 

καλοφόρετα !!! αγόρασες και πιτζαμάκια ?? πως ήταν η ποιότητα ??

 

Πιτζαμάκια δεν αγόρασα μιας και είχα πολλά από πέρσι.. Αλλά επειδή έχω και την βάφτιση του μπέμπη το Σάββατό, ε όλο και κάτι θα μου φέρουν από τον ακατανόμαστο είπα πως θα τα πάρω από εκεί.. (μιας και η ποιότητα του, ομολογουμένως, είναι πολύ καλή). Τώρα στα ρούχα είναι καλύτερα από ΖΑΡΑ αλλά δεν είναι και το τέλειο... Τα μπουφάν του πάντως είναι πολύ καλά, αλλα λίγο μεγάλη φόρμα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η αδελφούλα μου θα παει Αμερική και με ρώτησε τι να μου φέρει, για πείτε μου κανένα προϊον που δεν υπάρχει εδώ πέρα απο gap και Nike παπούτσια που της είπα να φέρει για την κόρη μου, αξίζει΄τίποτα άλλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή η αδελφούλα μου θα παει Αμερική και με ρώτησε τι να μου φέρει, για πείτε μου κανένα προϊον που δεν υπάρχει εδώ πέρα απο gap και Nike παπούτσια που της είπα να φέρει για την κόρη μου, αξίζει΄τίποτα άλλο?

 

Timberland, DKNY, Ralph Lauren σε εξευτελιστικές τιμές ιδιαίτερα αν βρεθεί σε outlet μαγαζιά.

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πιτζαμάκια δεν αγόρασα μιας και είχα πολλά από πέρσι.. Αλλά επειδή έχω και την βάφτιση του μπέμπη το Σάββατό, ε όλο και κάτι θα μου φέρουν από τον ακατανόμαστο είπα πως θα τα πάρω από εκεί.. (μιας και η ποιότητα του, ομολογουμένως, είναι πολύ καλή). Τώρα στα ρούχα είναι καλύτερα από ΖΑΡΑ αλλά δεν είναι και το τέλειο... Τα μπουφάν του πάντως είναι πολύ καλά, αλλα λίγο μεγάλη φόρμα...

Ευχαριστώ!!!

 

δυστυχώς δεν είναι διαθέσιμο - ¨out of stock" δηλώνει

Μια γρήγορη ματιά που έριξα δεν κατάφερα να το βρω γιατί δεν παίρνεις τηλέφωνο την αντιπροσωπεία να σου πει που μπορείς να το βρεις ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλό φιλίτσα!!! κάνα νέο από το Μαράκι;

 

κοριτσια στειλτε μου μηνυμα και

 

 

πειτε μου με λενε χχχχ χχχχχ και εχω παραγγειλει στην μαρια

 

 

γιατι αν την πάρω τηλ και της πώ μια μαρια-σ απο το παρεντς που θα καταλάβει η κοπελα :))))

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η αδελφούλα μου θα παει Αμερική και με ρώτησε τι να μου φέρει, για πείτε μου κανένα προϊον που δεν υπάρχει εδώ πέρα απο gap και Nike παπούτσια που της είπα να φέρει για την κόρη μου, αξίζει΄τίποτα άλλο?

 

 

 

τσαντες :) επωνυμες *

 

*ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε απο που μπορω να παραγγειλω την ενδοεπικοινωνια angelcare με 2 sensor pads. Ειχα διαβασει παλιοτερα οτι μια κοπελα την ειχε βρει σε καλη τιμη.

Αυτες που βρισκω εχουν 1 sensor pad.

 

η κοπελα που λες την ειχε παρει απο ebay και ηταν η deluxe edition!!ψαξε εκει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Θα ήθελα να ξεδιπλωσω μια σκέψη μου για το θέμα των χαλιών.Θα ήταν καλό να είναι από καλό/υγιεινό υλικό,βαμβακερά ή μάλλινα.Το ακρυλικό δεν νομίζω πως είναι και καταλληλότερο υλικό για να έρχονται σε επαφή τα μωρά μας.Ίσως να είμαι και υπερβολική

 

τα μάλλινα είναι επίφοβα για αλλεργίες. ο παιδίατρος μου είπε ότι αν είναι από υποαλλεργικό συνθετικό υλικό, δεν βγάζουν τρίχα και είναι σε διάσταση που μπορούν να βγουν τακτικά στον ήλιο να τιναχτούν για τα ακάρεα, τότε είναι προτιμητέα από τα βαμβακερά και τα μάλλινα.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον μια τσαντα Kelly για την οποια υπαρχει λιστα αναμονης και τιμη που ξεκναει απο 5000 δολλαρια, να πωλειται γνησια στα 200 δολλάρια;

Προφανως ειναι αντιγραφο.

 

είναι όντως αντίγραφα και μου το επιβεβαίωσαν :rolleyes:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Επειδή η αδελφούλα μου θα παει Αμερική και με ρώτησε τι να μου φέρει, για πείτε μου κανένα προϊον που δεν υπάρχει εδώ πέρα απο gap και Nike παπούτσια που της είπα να φέρει για την κόρη μου, αξίζει΄τίποτα άλλο?

 

ralph lauren, tommy hilfiger, dkny

 

αχ αχ αχ θέλω και γω! :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...