Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φραουλιτσα

επειδη και εγω ψαχνω για τον συζηξ , εχω βρει στο ebay.com απο πωλητες με 100% θετικο feedback, μαρκα suberth? καλα το εγραψα?

τωρα δεν το εχω προχειρο ειμαι στον υπολογιστη του πατρικου μου

οταν γυρισω θα στο βαλω εδω το λινκ

 

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki βάλε και το www.iherb.com στη λίστα με τα βιολογικά.

Έχει και ένα σύστημα για εκπτώσεις σαν πυραμίδα.Έχω και κωδικό έκπτωσης εννοείται!

Παρήγγειλα 27/8 από Αμερική και μου ήρθε σήμερα η diaper cream της weleda.

 

κικη ενταξει ο κωδικος -5δολλαρια για τη πρωτη παραγγελια... μετα????????? πως θα βαλουμε κωδικο για επομενη αγορα???????? κανενα τσακαλι δεν τα καταφερε τελικα????????????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα. Είναι 50 λίρες το χρόνο για να διατηρείς τη διευθυνση και 7 λίρες η εγγραφή που τα πληρώνεις μόνο μία φορά. Το μαδερ για εντός αγγλίας δεν έχει μεταφορικά από ένα ποσο και πάνω. Και μετά για να στείλουν αυτοι δεν ειναι πολλά. Παει βεβαια αναλογα το βαρος αλλα αν μπεις στο site τους εχει αναλυτικο τιμοκαταλογο. Εγω παντως ειμαι τοσο εκνευρισμενη με το μαδερ εδω που τα πληρωνουμε 3πλασια που και τα ιδια λεφτα να μου ερχοτανε θα τα επαιρνα απεξω.

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

κικη ενταξει ο κωδικος -5δολλαρια για τη πρωτη παραγγελια... μετα????????? πως θα βαλουμε κωδικο για επομενη αγορα???????? κανενα τσακαλι δεν τα καταφερε τελικα????????????

 

Εντάξει!

Σου έβγαλε εσένα ότι να συστήσεις σε κάποιον που θα αγοράσει από εκεί πρώτη φορά να χρησιμοποιήσει το mail σου για κωδικό έκπτωσης και να έχει κάποια έκπτωση δε θυμάμαι τώρα πόσο, αλλά να πιστωθείς κι εσύ κάποια έκπτωση για την επόμενή σου αγορά?

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχει παρει καμμια kerastage απο ιντερνετ?

Αν ναι απο που?

 

Καλησπέρα,

παρήγγειλα πριν από κάνα μήνα σαμπουάν για τον άντρα μου από το www.feelunique.com. (περιλαμβάνεται στη λίστα) και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη. Το σαμπουάν το βρήκα 6 ευρώ φθηνότερα και τη μάσκα που χρησιμοποιώ γύρω στα 15 ευρώ φθηνότερα

 

Αν χρειαστείς βοήθεις πες μου

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν κανά μήνα εσώρουχα φανελάκια και βρακάκια της μικρής μου απο το figleaves.com. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τη ποιότητα και από την εξυπηρέτηση τους...

 

Βρε μαριτα είδα και δεν βρήκα για παιδάκια..........

Link to comment
Share on other sites

Φραουλιτσα

επειδη και εγω ψαχνω για τον συζηξ , εχω βρει στο ebay.com απο πωλητες με 100% θετικο feedback, μαρκα suberth? καλα το εγραψα?

τωρα δεν το εχω προχειρο ειμαι στον υπολογιστη του πατρικου μου

οταν γυρισω θα στο βαλω εδω το λινκ

 

Βασικά θέλω να πάρω κράνος για την κόρη μου, γιατί θα την πηγαίνει ο άντρας με τη μηχανή στο σχολείο. Εδώ που κοιτάω έχουν πάνω από 90 ευρώ τα πιο καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ παίρνω αυτό:

http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/detail/515107_Danival_Unrefined_fine_Sea_Salt_1kg.html

 

Σημασία εχει να είναι Unrefined fine Sea Salt που είναι το ψιλό. Υπαρχει και χοντρό αλάτι...αν δεις τα συστατικά του σε σχέση με αυτά του εμπορίου....καμία σχέση!!!!

Είναι καθαρό αλάτι και όχι με πρόσθετα και χημικά...και Ε (εψιλον) δυστυχώς...:twisted::twisted::twisted:

 

αχ ωραια απο καπου να ξεκινησω σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι

 

κανεις κατευθειαν παραγγελια ή και εκει μεσω σαλοπετα;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα. Είναι 50 λίρες το χρόνο για να διατηρείς τη διευθυνση και 7 λίρες η εγγραφή που τα πληρώνεις μόνο μία φορά. Το μαδερ για εντός αγγλίας δεν έχει μεταφορικά από ένα ποσο και πάνω. Και μετά για να στείλουν αυτοι δεν ειναι πολλά. Παει βεβαια αναλογα το βαρος αλλα αν μπεις στο site τους εχει αναλυτικο τιμοκαταλογο. Εγω παντως ειμαι τοσο εκνευρισμενη με το μαδερ εδω που τα πληρωνουμε 3πλασια που και τα ιδια λεφτα να μου ερχοτανε θα τα επαιρνα απεξω.

 

Αυτό βρε παιδιά συμφέρει πιο πολύ απο σαλοπέτα....

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα. Είναι 50 λίρες το χρόνο για να διατηρείς τη διευθυνση και 7 λίρες η εγγραφή που τα πληρώνεις μόνο μία φορά. Το μαδερ για εντός αγγλίας δεν έχει μεταφορικά από ένα ποσο και πάνω. Και μετά για να στείλουν αυτοι δεν ειναι πολλά. Παει βεβαια αναλογα το βαρος αλλα αν μπεις στο site τους εχει αναλυτικο τιμοκαταλογο. Εγω παντως ειμαι τοσο εκνευρισμενη με το μαδερ εδω που τα πληρωνουμε 3πλασια που και τα ιδια λεφτα να μου ερχοτανε θα τα επαιρνα απεξω.

 

πολυ εξυπνη κινηση! μπραβο τσακαλι!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό βρε παιδιά συμφέρει πιο πολύ απο σαλοπέτα....

 

Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα!.. Μόλις διάβασα το site του http://www.my-uk-mail.co.uk/ και εκτός από τις 57 (50+7) λίρες που δίνεις αρχικά (50 για συνδρομή 1 χρόνου και 7 εφάπαξ) θέλει 2 λίρες για να πακετάρει κάθε δέμα, 3 λίρες για να στο αποθηκεύσει πάνω από 2 βδομάδες (με τη λογική οτι σε συμφέρει να μαζέψει πολλά δέματα και τα στείλει με τη μία) και κάμποσα λεφτά να στα στείλει (ανάλογα το βάρος και τον τρόπο αποστολής). Για παράδειγμα, ένα πακέτο 10 κιλών στο στέλνει με το economy courier service με 44,21 λίρες. Δεν μιλάμε για express courier...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

παρήγγειλα πριν από κάνα μήνα σαμπουάν για τον άντρα μου από το www.feelunique.com. (περιλαμβάνεται στη λίστα) και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη. Το σαμπουάν το βρήκα 6 ευρώ φθηνότερα και τη μάσκα που χρησιμοποιώ γύρω στα 15 ευρώ φθηνότερα

 

Αν χρειαστείς βοήθεις πες μου

 

 

Βρήκα ότι σε αυτό το site πουλάνε Kerastase αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία.

Ελπίζω να έχει καλές τιμές...

http://www.LuxuryHairCare.gr

 

(έχει group και στο facebook :-) )

4RMtp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ ωραια απο καπου να ξεκινησω σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι

 

κανεις κατευθειαν παραγγελια ή και εκει μεσω σαλοπετα;

 

Μέσω ΣΑΛΟΠΕΤΑ!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

mayrilin ευχαριστω

αληθεια το ροζ αλατι που εχει τι ειναι το ξερεις,λεει απο ιμαλαια,ειναι καλο?

 

Δεν το έχω δοκιμάσει...:( Σε κάποια από τις επόμενες αγορές μου όμως κάτι θα κάνω...:D

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει...:( Σε κάποια από τις επόμενες αγορές μου όμως κάτι θα κάνω...:D

 

μπορει να παρω και εγω κανενα οπωτε θα σας πω,αμα παραγγειλω ποσα θελουν μεταφορικα?να το βαλω στο πακετο σαλοπετα?ετσι κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ότι σε αυτό το site πουλάνε Kerastase αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία.

Ελπίζω να έχει καλές τιμές...

http://www.LuxuryHairCare.gr

 

(έχει group και στο facebook :-) )

 

Έχω ψωνίσει εγώ από αυτό. Η πληρωμή γίνεται με αντικαταβολή δε χρειάζεται να έχεις κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να παρω και εγω κανενα οπωτε θα σας πω,αμα παραγγειλω ποσα θελουν μεταφορικα?να το βαλω στο πακετο σαλοπετα?ετσι κανεις?

 

ναι με σαλοπετα κι αν παραγγειλεις 35 λιρες αν δεν κανω λαθος εχει μηδεν μεταφορικα για Αγγλια :wink:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει!

Σου έβγαλε εσένα ότι να συστήσεις σε κάποιον που θα αγοράσει από εκεί πρώτη φορά να χρησιμοποιήσει το mail σου για κωδικό έκπτωσης και να έχει κάποια έκπτωση δε θυμάμαι τώρα πόσο, αλλά να πιστωθείς κι εσύ κάποια έκπτωση για την επόμενή σου αγορά?

 

το ειδα που το ειπατε αυτο αλλα εμενα δε μου εβγαλε κατι τετοιο... διαβασα μαλιστα στις οδηγιες οτι για να κερδισεις την εκπτωση πρεπει ο "φιλος" σου που θα ψωνισει να βαλει καποιο κωδικο που θα του πεις εσυ (που στον εχουν δωσει απο το iherb)

εγω παντως τετοιο κωδικο δε πηρα... ή δεν το καταλαβα..... εσυ τον ειδες καπου? κι αν ναι που? γιατι 2 φορες παραγγειλα εγω και δεν τον ειδα.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα!.. Μόλις διάβασα το site του http://www.my-uk-mail.co.uk/ και εκτός από τις 57 (50+7) λίρες που δίνεις αρχικά (50 για συνδρομή 1 χρόνου και 7 εφάπαξ) θέλει 2 λίρες για να πακετάρει κάθε δέμα, 3 λίρες για να στο αποθηκεύσει πάνω από 2 βδομάδες (με τη λογική οτι σε συμφέρει να μαζέψει πολλά δέματα και τα στείλει με τη μία) και κάμποσα λεφτά να στα στείλει (ανάλογα το βάρος και τον τρόπο αποστολής). Για παράδειγμα, ένα πακέτο 10 κιλών στο στέλνει με το economy courier service με 44,21 λίρες. Δεν μιλάμε για express courier...

και υπάρχει και το άλλο θέμα .....συνήθως τα καταστήματα που δεν στέλνουν Ελλάδα δεν δέχονται και Ελληνικές πιστωτικές κάρτες

το next ας πούμε δεν δέχεται με τίποτα πρέπει λέει η κάρτα να αντιστοιχεί με την διεύθυνση παραλήπτη και δεν δέχονται ούτε τραπεζικό έμβασμα.

η tesco ήταν ποίο ευέλικτη στο θέμα άλλα έπρεπε να στείλω 3-4 μαιλ για να βρω έναν άνθρωπο να συνεννοηθώ και δέχονται ελληνική πιστωτική με μία διαδικασία κάνεις εγγραφή με την διεύθυνση στην Αγγλία που θα πάνε τα πράγματα και σου την αλλάζουν αυτοί στο σύστημα ..............όλα αυτά με συνεννόηση εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Βρε μαριτα είδα και δεν βρήκα για παιδάκια..........

 

Για δες εδώ....αν και δε ξέρω τι έχει μείνει τώρα....

http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwiser.asp?term=children+outlet&cm_re=home_outlet-_-bb-_-cta7_mens

Link to comment
Share on other sites

το ειδα που το ειπατε αυτο αλλα εμενα δε μου εβγαλε κατι τετοιο... διαβασα μαλιστα στις οδηγιες οτι για να κερδισεις την εκπτωση πρεπει ο "φιλος" σου που θα ψωνισει να βαλει καποιο κωδικο που θα του πεις εσυ (που στον εχουν δωσει απο το iherb)

εγω παντως τετοιο κωδικο δε πηρα... ή δεν το καταλαβα..... εσυ τον ειδες καπου? κι αν ναι που? γιατι 2 φορες παραγγειλα εγω και δεν τον ειδα.......

 

Ναι σου δίνει κάποιον κωδικό που δεν το θυμάμαι.Ενναλακτικά όμως σου λέει, ότι αν δεν τον θυμάσαι, μπορεί ο φίλος σου να δώσει το mail που έχεις δηλώσει!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...