Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, όπως σας είπα και χθες παρήγγειλα ένα κάθισμα αυτοκινήτου από pramworld. Προηγουμένως με mail τους ρώτησα τα μεταφορικά και μου απάντησαν. Μου έστειλαν κι ένα mail για order success. Λογικά δεν πρέπει σήμερα να μου στείλουν κάποιο που να λέει ημέρα παράδοσης, ότι ok με την κάρτα κτλ?

 

Επίσης, τα στέλνουν με απλό ταχυδρρομείο, με courrier κι αν ναι με ποια, me τι?

 

Όποια έχει παραγγείλει τα φώτα της please!

οταν φυγει απο αυτους η παραγγελια θα σου στειλουν με email ενα link και ενα tracking number για να μπορεις να παρακολουθεις που βρισκεται το δεμα σου. θα ερθει το πολυ σε 7 εργασιμες με acs.

Ξέρετε αν τα πράγματα από το http://www.bce-europe.com έρχονται με courier ή με το ταχυδρομείο?

Ευχαριστώ.

αναλογα το μεγεθος της παραγγελιας.

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

οταν φυγει απο αυτους η παραγγελια θα σου στειλουν με email ενα link και ενα tracking number για να μπορεις να παρακολουθεις που βρισκεται το δεμα σου. θα ερθει το πολυ σε 7 εργασιμες με acs.

 

αναλογα το μεγεθος της παραγγελιας.

 

Ευχαριστώ:-D

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχει καμια εμπειρια απο αυτο το site?

http://www.newbabyland.com/default.asp?l=2

βρηκα την ενδοεπικοινωνια με καμερα της chicco 149 ευρω + 20 μεταφορικα οταν εδω τη βρηκα (η ποιο φθηνη) 200 ευρω... και ειμαι ετοιμη να τη παραγγειλω....

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχει καμια εμπειρια απο αυτο το site?

http://www.newbabyland.com/default.asp?l=2

βρηκα την ενδοεπικοινωνια με καμερα της chicco 149 ευρω + 20 μεταφορικα οταν εδω τη βρηκα (η ποιο φθηνη) 200 ευρω... και ειμαι ετοιμη να τη παραγγειλω....

 

Το έχω ξαναγράψει και θα το ξαναγράψω.

Ο αδερφός μου είναι δάσκαλος ειδικής αγωγής και στο πανεπιστήμιο μάθανε ότι: κινητά, ασύρματοι και κυρίως ενδοεπικοινωνίες (μιας και είναι δίπλα στο μωρό) έχουν ενοχοποιηθεί για αυτισμό(ναι, είναι και επίκτητος, δυστυχώς).Δε σημαίνει ότι όποιος βάλει ενδοεπικοινωνία θα πάθει κάτι τέτοιοΜου το επιβεβαίωσε κι η παιδίατρός μου.

 

Αυτό βέβαια δε σημαίνει τπτ. Ο καθένας γνωρίζει για εκείνον ποιο είναι το καλύτερο.

Απλά το υπενθυμίζω μήπως δεν το πήρε κάποιας το μάτι;)

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα ήθελα να σας προτείνω το ηλεκτρονικό κατάστημα www.oneira.gr έχω πάρει τα πάντα και τρεις και λίγο όλο και κάτι χρειάζομαι, έτσι δεν βγαίνω έξω μες στην ζέστη να ψαχνω παίρνω ένα τηλέφωνο και την επομένη κιόλας έίνα σπίτι, και καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου και αποστειρωτές κτλ τα πάντα. για να ταλαιπωρουμαστε είμαστε, και που να αφησεις το μωρό σου και άντε βγάλτο μές στη ζ'εστη κτλ, εμένα πιο πολύ με συμφέρει να μου τα φέρνει ο κουριερ και το καλύτερο ότι είναι και τα μεταφορικά δωρεάν!!!

 

Να ρωτήσω δηλαδή ρε κορίτσια οταν καποιος κανει εγγραφή και στα 3 ποστ που εχει γραψει αναφερεται στα "Ονειρα" (που στην τελική δεν έχω τιποτα με το καταστημα ισα ισα οταν ημουν λεχωνα πολυ με εξυπηρετησε αφου ηταν το πιο κοντινο μου στο σπιτι και ετρεχε ο συζυγος) δεν θα επρεπε να φαει καμια καρτουλα?

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κορίτσια μια βοηθεια θελω να παραγγειλω απο το amazon.de εν τραμπολινο για την μικρη αλλα δεν μπορω να καταλαβω εαν το στελνει Ελλαδα και αν ναι ποιο το κοστος

http://www.amazon.de/gp/product/B000LZWDVS/ref=pd_luc_mri?ie=UTF8&m=A19GH5M11MHFQ2

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μια βοηθεια θελω να παραγγειλω απο το amazon.de εν τραμπολινο για την μικρη αλλα δεν μπορω να καταλαβω εαν το στελνει Ελλαδα και αν ναι ποιο το κοστος

http://www.amazon.de/gp/product/B000LZWDVS/ref=pd_luc_mri?ie=UTF8&m=A19GH5M11MHFQ2

 

δεν το στελνει ελλαδα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μια βοηθεια θελω να παραγγειλω απο το amazon.de εν τραμπολινο για την μικρη αλλα δεν μπορω να καταλαβω εαν το στελνει Ελλαδα και αν ναι ποιο το κοστος

http://www.amazon.de/gp/product/B000LZWDVS/ref=pd_luc_mri?ie=UTF8&m=A19GH5M11MHFQ2

 

Αυτο ομως το στέλνει το ιδιο το αμαζον το γερμανικο Ελλαδα (ειμαι και εκει μελος και εχω καταχωρήσει την Ελλάδα).....

http://www.amazon.de/gp/product/B000LZWDVS/ref=s9_simh_gw_p200_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1AJW24K36WZCC7QEAZ2Y&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375193&pf_rd_i=301128

το προχωρησα μεχρι το τελικο στάδιο και ζητάει 16,64ευρώ μεταφορικα.

Στο συνολο δηλαδη θα σου βγει 87,86ευρώ!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο ομως το στέλνει το ιδιο το αμαζον το γερμανικο Ελλαδα (ειμαι και εκει μελος και εχω καταχωρήσει την Ελλάδα).....

http://www.amazon.de/gp/product/B000LZWDVS/ref=s9_simh_gw_p200_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=1AJW24K36WZCC7QEAZ2Y&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375193&pf_rd_i=301128

το προχωρησα μεχρι το τελικο στάδιο και ζητάει 16,64ευρώ μεταφορικα.

Στο συνολο δηλαδη θα σου βγει 87,86ευρώ!

kalamaraki έγραψες!

ποια είναι η κλίκα? μπορώ να γίνω΄μέλος?

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki έγραψες!

ποια είναι η κλίκα? μπορώ να γίνω΄μέλος?

 

Δεχομαι αιτήσεις 9-12 το πρωί μονο μετά κανω μποτέ χαχαχαχα

 

οχι ,πρεπει να γραψεις ακομα 983 ποστ(εισαι ακομα στο 17):mrgreen::mrgreen:!!!

 

Οχι οχι ....τον καταργήσαμε αυτον τον κανόνα!! :mrgreen::mrgreen:

 

όχι.............. έχεις μόνο 17 ποστ ..........:mrgreen::mrgreen:

 

Αντιπρόεδρε...δεν ενημερώθηκες βλέπω ε??χαχαχα

 

την πικρη αληθεια :lol::lol::lol:!

 

Οχι βρε Σοφάκι μου....δεν ειναι πικρή αλήθεια........

Ειναι καραμπινάτη αλήθεια χε χεεχ

 

Link to comment
Share on other sites

Δεχομαι αιτήσεις 9-12 το πρωί μονο μετά κανω μποτέ χαχαχαχα

 

 

 

Οχι οχι ....τον καταργήσαμε αυτον τον κανόνα!! :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Αντιπρόεδρε...δεν ενημερώθηκες βλέπω ε??χαχαχα

 

 

 

Οχι βρε Σοφάκι μου....δεν ειναι πικρή αλήθεια........

Ειναι καραμπινάτη αλήθεια χε χεεχ

 

Εγώ τι να πω η δόλια?Που μου έστειλαν και πμ ότι προσπαθώ να καλοπιάσω το kalamaraki και το fistikaki (που ποτέ δεν έχουμε μιλήσει με την κοπέλα) για να τα έχω καλά λέει με τις κολλητές των αντμίν?Και στο τέλος πήρα και μια ευχή καλή κλίκα!Και δε μου επέτρεπε και απάντηση γμτ:twisted:

 

Και με το συμπάθειο ρε κορίτσια, αλλά ήθελα να της πω ότι χ@#$%στηκα ποιος είναι αντμίν και ποιος κολλητός του!Έχω και ζωή έξω από εδώ.

Μπαίνω εδώ γιατί μ'αρέσει αν δεν μου άρεσε δε θα έμπαινα και χ@#$%στηκα για το αν είμαι αρεστή. Μπααααααααααααααα

 

Ουφ!Τα πα τουλάχιστον εδώ τα μισά αφού δεν μπόρεσα σε πμ.Ξαλάφρωσα!;)

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι τριτωσε?????? :)

 

τη κυριακη λεει τα εστειλε απο αγγλια ο πωλητης του ebay (στελνουν καλε κυριακη????) τελος παντως και τωρα αναμενω........

 

YΓ εγω κοντευω τα 1.000!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι λογικο αγαπητο υποψήφιο μελος της κλίκας μας...................

Νομιζαν πως βρηκαν υποστηρικτη ............

Δεν θα σχολιάσω τα υπολοιπα....

Νομιζω Κική πως εχεις σχηματισει γνωμη αν ειμαστε ή οχι κλικα....

Συμπαθειες μεγαλύτερες υπάρχουν και ειναι λογικο...καποιες μιλάμε κοντα 2μιση χρονια τωρα...αλλα οχι και κλικα! Ελεος πια...........

Αν ημουν κολλητη με τους αντμιν θα ετρωγα κάρτες??????

 

υγ ετσι τα λεω για ξεκάρφωμα....χεχχεεχεχ

 

Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι λογικο αγαπητο υποψήφιο μελος της κλίκας μας...................

Νομιζαν πως βρηκαν υποστηρικτη ............

Δεν θα σχολιάσω τα υπολοιπα....

Νομιζω Κική πως εχεις σχηματισει γνωμη αν ειμαστε ή οχι κλικα....

Συμπαθειες μεγαλύτερες υπάρχουν και ειναι λογικο...καποιες μιλάμε κοντα 2μιση χρονια τωρα...αλλα οχι και κλικα! Ελεος πια...........

Αν ημουν κολλητη με τους αντμιν θα ετρωγα κάρτες??????

 

υγ ετσι τα λεω για ξεκάρφωμα....χεχχεεχεχ

 

Άστα ρε kalamaraki!Βγήκα και φταίχτρα από πάνω. Ναι έχεις δικαίωμα να λες τη γνώμη σου και θα υπερασπίζομαι το δικαίωμα σου να τη λες ΕΥΓΕΝΙΚΑ, άσχετα αν συμφωνώ ή διαφωνώ. Και ναι, περίμενα και εγώ κάποιες απαντήσεις προτού μου δώσω το πράσινο φως στον εαυτό μου να προχωρήσει.Τις πήρα.Με έπεισαν, προχώρησα.Απλό.Αν δε με έπειθαν δε θα προχωρούσα.Ήμουν δηλαδή υποχρεωμένη να αμφέβαλλα μέχρι τέλους ή να καταδίκαζα?Τα πήρα τώρα sorry (είναι που δε μπορώ να τα πω σε πμ, αλλιώς θα σου λεγα).

Αυτό το κάψιμο πάλι να γίνω αρεστή στους αντμίν!

 

Συγγνώμη κορίτσια για το οφ τόπικ.Το κλείνω το στόμα μου!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...