Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με το καλό να δεχθείτε το νέο σας μέλος !!!

τσ τσ θα σε μαλώσω ......:lol::lol: δεν διαβάζεις δεν διαβάζεις...........το Next δεν στέλνει στο Ελλάδισταν :) μπορούμε όμως να παραγγείλουμε από εδώ http://bambam.yokaboo.com/pages/personal-shopper-service-1/

 

Ρε παιδιά ΝΕΧΤ νομίζω ότι έχει στα Γιαννενα που πήγα το Πάσχα ή μήπως κάνω λάθος? Ετσι νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας να ρωτήσω άν έχει αγοράσει καμμία απο disneystore.co.uk ???Εχει ωραία πραγματάκια κ καλές τιμές αλλα στέλνουνε Ελλάδα κ τί μεταφορικά?????????[/quote

 

 

Nομίζω πως είχα ρωτήσει το χειμώνα για ένα παιχνίδι και είχε κουφά εξοδα αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

'Εχω παραγγείλει από εκεί αποκριάτικη στολή, εσώρουχα και κάποια ρουχαλάκια..Η στολή φανταστική (θα ξαναπάρω σίγουρα), τα ρούχα μέτρια και τα εσώρουχα απογοήτευση..

 

Το ίδιο θα έλεγα και εγώ που πήρα εσώρουχα!!!Και ιδιαίτερα μικρά. Αυτά κορίτσια μου έχουν οι αγορές μέσω ιντερνετ. Πόσες φορές τα έχω πάρει και λέω δεν θα ψωνίσω τιποτα άλλο και πάλί τα ίδια κάνω με τις τιμές στην χώρα μας.!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ψαχνω να βρω για το κινητο μου Lg ku990 viewty αυτο το kαλωδιο usb που το συνδεεις με το πισι για μεταφορα αρχειων κλπ usb data cable το λενε... ουτε καν ελλαδα δεν το βρισκω!!!! αλλα και να το βρω φανταζομαι θα ναι ακριβοτερο αποτι στο ιντερνετ... μπορει καμια να βοηθησει???? κατι στο αμαζον μου βγαζει το γκουγκλ.... αλλα θελω ναρχεται ελλαδα....

 

Στο ebay δες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε παιδιά ΝΕΧΤ νομίζω ότι έχει στα Γιαννενα που πήγα το Πάσχα ή μήπως κάνω λάθος? Ετσι νομίζω!

 

Βρε ναι...εχει και στην θεσσ νομιζω στο χοντο...εχει και αθηνα με την μονη διαφορα....

Εχει τιμές Ελλάδος!!!!!!!!!!! Δεν συμφέρει!

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ΝΕΧΤ νομίζω ότι έχει στα Γιαννενα που πήγα το Πάσχα ή μήπως κάνω λάθος? Ετσι νομίζω!

 

Πες το μου να χαρώ! Μμμμ...Δεν θυμάμαι καθόλου. Μακάρι πάντως...Μου το εύχομαι... Αχαχαααα

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

παρήγγειλα χτες κρέμα για τα χέρια και το σώμα από το www.e-creativegroup.gr (έχει κυρίως επαγγελματικά προιόντα που βρίσκεις σε στούντιο νυχιών και κομμωτήρια) και σήμερα θα μου τα φέρουν. Οι τιμές είναι πάρα πολύ καλές και μπορείς να πληρώσεις και με αντικαταβολή. Σημείωση μέχρι τις 25/07 έχουν ένα extra 15% έκπτωση. Kalamaraki αν θές πρόσθεσέ το στη λίστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κόρες ξέρει καμία να μου πει πως θα επιστρέψω κάτι στο amazon (διαβάζω αλλά δεν καταλαβαίνω η ξανθιά αν το στέλνω εγώ ή θα μου στείλουν αυτοί κουριερ):oops::oops:

Δεν βλέπω να τα πουλάω τα μποτάκια :cry:

Link to comment
Share on other sites

:-P:razz::-P Ζαχαρινακι μου!!!!:-P:-P:-P ναι ναι χτυπαμε και εδω:mrgreen:

 

Καλα ειμαστε φουσκωνουμε και χαιρομαστε σαν τα χαζα(τονιζω το σαν εεε)

Εσυ τι παραγγελνεις πουλακι μου??για την ζουζουνα σου ή γενικα???

 

αυτην την κυρια σαλοπετα την εχεις χρησιμοποιησεις ποτε???ειναι δυσκολη σαν διαδικασια???γιατι εγω θελω πολλα πραγματακια για την μπεμπουλα απο το next!!!!:mrgreen:

 

Mε το καλό να έρθει το μωράκι σας!!!

εγώ παραγγέλνω λίγο απ'όλα, κυρίως για την μπέμπα αλλά και για μας, για το σπίτι, γενικώς ότι μπορώ;)

 

Την κυρία σαλοπέτα ακόμη δεν την χρησιμοποιήσα από Σεπτέμβρη μάλλον. Η διαδικασία απ'ότι έχουν γράψει τα κορίτσια είναι απλή. Επιλέγεις από τα καταστήματα αυτά τα προϊόντα που θέλεις, τα κάνεις copy-paste στο word γράφεις δίπλα και τι νούμερο θέλεις και το στέλνεις στην σαλοπέτα. μετά αναλαμβάνει αυτή.

αν μπεις και στο σάιτ της, τα λέει αναλυτικά

φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

στην ιδια συσκευασια που τα παρελαβες αν μπορεις τα ξαναβαζεις μεσα, ενω εκρυπωνεις μια σελιδα στο κομματι που γραφει επιστροφες, τη συμπληρωνεις και την κολλας απεξω και το στελνεις με εΛΤΑ...δεν ξερω αν σε βοηθησα...εγω το εχω κανει κανα δυο φορες και δεν ειχα προβλημα-μονο απο το γερμανικο ψωνιζω, αν και δε νομιζω να παιζει ρολο....

Link to comment
Share on other sites

στην ιδια συσκευασια που τα παρελαβες αν μπορεις τα ξαναβαζεις μεσα, ενω εκρυπωνεις μια σελιδα στο κομματι που γραφει επιστροφες, τη συμπληρωνεις και την κολλας απεξω και το στελνεις με εΛΤΑ...δεν ξερω αν σε βοηθησα...εγω το εχω κανει κανα δυο φορες και δεν ειχα προβλημα-μονο απο το γερμανικο ψωνιζω, αν και δε νομιζω να παιζει ρολο....

 

ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗς age...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κόρες ξέρει καμία να μου πει πως θα επιστρέψω κάτι στο amazon (διαβάζω αλλά δεν καταλαβαίνω η ξανθιά αν το στέλνω εγώ ή θα μου στείλουν αυτοί κουριερ):oops::oops:

Δεν βλέπω να τα πουλάω τα μποτάκια :cry:

 

δεν τους στέλνεις ένα μέιλ να σε διαφωτίσουν; πριν λίγες μέρες που μου ήρθε μια σπασμένη κανάτα, τους έστειλα και μου απαντήσανε άμεσα:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ΝΕΧΤ νομίζω ότι έχει στα Γιαννενα που πήγα το Πάσχα ή μήπως κάνω λάθος? Ετσι νομίζω!

 

έχω δει σίγουρα στα Καρφούρ που είναι κοντά στα JUMBO, δεν ξέρω αν έχει και κάπου αλλού

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ την κανάτα με τα φίλτρα μετά από 2 βδομάδες περίπου. Ωστόσο μου επέστραψαν τα έξοδα αποστολής και μου έστειλαν άλλη κανατα και φίλτρα. Ξέρετε τι πρέπει να κάνω όταν φτάσουν τα επόμενα προιόντα????Να μην τα παραλάβω για να τους επιστραφούν?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι Χρυσα μου ...για δες!

αλλιως θα το βαλω στην επομενη ανανέωση

 

Mα επειδή δεν το βλέπω γιάυτό ρωτάω...Απλά έλεγα μήπως ήταν μεσα στα μάτια μου και εγώ κοιτούσα τα αυτιά!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

έχω δει σίγουρα στα Καρφούρ που είναι κοντά στα JUMBO, δεν ξέρω αν έχει και κάπου αλλού

 

λοιπον στα Γιαννενα πηγα προσφατα και εχει ενα NEXT στο καρφουρ και αλλο ενα ισως πιο μεγαλο στο κέντρο Μιχαηλ Αγγελου απεναντι περιπου απο μια Εθνικη τραπεζα! αυτη τη στιγμη εχουν -50% ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...