Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!

παραγγελνει καμια κοπελα απο ebay ή αλλου επιθεματα στηθους?

για να μην ψαχνω στα τυφλα αναρωτιομουν αν καμια εχει κανει ηδη ερευνα...

 

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω

 

Εγώ αγόρασα επιθέματα της lansinoh - πολύ καλά - από το natural nursery, αλλά δεν πρόλαβα να γράψω. Επίσης, πήρα σακουλάκια για το γάλα σύνολο 20 λίρες τα 100 (της medela στο Λητώ κάνουν 18 ευρώ τα 20, έτσι για να συγκρίνουμε).

 

Τιμές θα σου πω το βράδυ γιατί δεν τις έχω πρόχειρες.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν το άφησα έτσι ............η απάντηση μου στο mail τους (είπαμε τα Αγγλικά μου δεν είναι καλά μην βαράτε) :P:p

Αν μη τι άλλο τουλάχιστον να ξέρουν ότι υπάρχουν ΑΛΛΟΥ πορτοκαλιές :lol::lol:...................

Dear Mr.........,

Thank you for your e-mail.

I was really disappointed as I was expected an answer from your Marketing dept. as my mail was addressed to them.

And I can not find any answers or comments, regarding your Greek commercial representative pricing policy.

Please inform your marketing dept. as they have not the courtesy response to my e-mail, that in Greece there is a boycott in Morthercare products, as customers are disappointed from your delay to solve the problem and the pricing policy of your Greek representative.

There are hundreds of people who are seeking profitable shopping in your main competitor such as Tesco, Mini mode, next.

Once again,

Looking forward to hearing from your Marketing dept.

 

Ωραιότατη επιστολή!

Και τα Αγγλικά σου υπέροχα, δεν καταλαβαίνω γιατί ανησυχείς!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια από Άμαζον ακόμη δεν έχω παραλάβει. Στο σύστημά τους λέει αναμενόμενη ημερομηνία παραλαβής 12 Ιουλίου.

Να περιμένω λέτε ή να τους ενοχλήσω? Με Deutsche Post τα έστειλαν!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS!!!!!

 

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ "ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ" ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΡΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΗΔΟΝΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ?????...

 

ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΤΙΑ?

PLEASE ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΕΣ...ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS!!!!!

 

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ "ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ" ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΡΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΗΔΟΝΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ?????...

 

ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΤΙΑ?

PLEASE ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΕΣ...ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ

 

Αυτα σου κάνουν? 40ευρώ και ειναι ελλαδα.....

ρωτα τους τα μεταφορικα!

 

http://www.wallies.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=3&theid=3&open1=3&open2=&thepid=269&page=3

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολυ όμορφα είναι, αλλά κάτι πιο οικονομικό δεν μπορούμε να βρούμε?

Γιατί αν τον πω τον άνδρα μου πως έδωσα 50 ευρω για τα αυτοκόλλητα, και θα πάθει καρδιακό, και θα με πετάξει από το μπαλκόνι ο καημένος! χαχαχαχα

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

συνεφιασμενοςςςςςς ουρανοςςςςςςς χιχιχιχιιιχι δε κρατηθηκα!

 

 

 

παρελαβα και απο ebay

καλο το φορεματακι, αλλα στην εικονα φαινοταν τελειο

και κλασσικα του χρονου ελπιζω να της κανει!

ψηλωσεεεεεε ψηλωσεεεεεεεε

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μια ερωτηση...αυτοκολλητα για βρεφικη κουνια που θα μπορουσα να βρω...το παραπανω σιτε εχει ομορφα αλλα για τοιχο και αυτα που κολλανε σε ολες τις επιφανειες δεν ειναι για μωρο.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρέλαβα απο τεσκο.(εχω κολλητό αγγλο)

φανταστικά ρουχαλάκια κ σταμπαααα.ειχα βρει κ εκείνον τον κωδικό -30% κ ειναι σαν νΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΗΣΑΝ.

To νούμερο που πηρα για του χρονου το καλοκαιρι ειναι 18-24.

αλλα εγω παιρνω 1 νουμερο μεγαλύτερο απο αυτο που θελω γιατι τα βαζω στο στεγνωτηριο κ μπαίνουν.

ελπιζω να το πέτυχα του νουμερακι..

15 κομματια ,38 λιρες..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μια ερωτηση...αυτοκολλητα για βρεφικη κουνια που θα μπορουσα να βρω...το παραπανω σιτε εχει ομορφα αλλα για τοιχο και αυτα που κολλανε σε ολες τις επιφανειες δεν ειναι για μωρο.........

 

εχεις κοιτάξει στο ικεα?

εγω απο εκει τα πηρα κ κόλλησα στη ντουλάπα κ στην κούνια.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μια ερωτηση...αυτοκολλητα για βρεφικη κουνια που θα μπορουσα να βρω...το παραπανω σιτε εχει ομορφα αλλα για τοιχο και αυτα που κολλανε σε ολες τις επιφανειες δεν ειναι για μωρο.........

 

Εχει και στο τζάμπο αυτοκόλλητα 2ευρώ η καρτέλα με γοργονες, ζωάκια, ηλιους συννεφάκια με θεμα τον υπνο , πολλά τεμαχια και κολλανε μια χαρα σε επιπλα και βγαινουν επισης ευκολα χωρις να αφηνουν σημάδια στο ξύλο! Ριξε μια ματια

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα απο τεσκο.(εχω κολλητό αγγλο)

φανταστικά ρουχαλάκια κ σταμπαααα.ειχα βρει κ εκείνον τον κωδικό -30% κ ειναι σαν νΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΗΣΑΝ.

To νούμερο που πηρα για του χρονου το καλοκαιρι ειναι 18-24.

αλλα εγω παιρνω 1 νουμερο μεγαλύτερο απο αυτο που θελω γιατι τα βαζω στο στεγνωτηριο κ μπαίνουν.

ελπιζω να το πέτυχα του νουμερακι..

15 κομματια ,38 λιρες..

 

χε χε που να σε ακουσει η ΓΑΤΟΥΛΑ....πηρε 19κομμάτια με 126ευρώ! χαχαχαα

 

Link to comment
Share on other sites

χε χε που να σε ακουσει η ΓΑΤΟΥΛΑ....πηρε 19κομμάτια με 126ευρώ! χαχαχαα

 

ΑΠΑΠΑΑΑΑ ,μαυρη ακριβια!!!

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Για άμαζον κανεις???ΒΟΗΘΕΙΑ!!

 

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=gw_m_b_he?ie=UTF8&nodeId=471044

πας εδω

πατας το How do I contact customer service?

ανοιγει μια καρτελα με την παραγγελια σου και κατω δεξια λεει

 

Customer Service

E-mail Us Call Us

διαλέγεις οποιο θες!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...