Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλησπέρα! Σκέφτομαι πως πρέπει σιγά σιγά να αρχίσω να ετοιμάζω το βαλιτσάκι του μαιευτηρίου. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο e-shop για πιτζάμες; Είδα μερικά ωραία σετάκια στο next (και σκέφτομαι να τα παραγγείλω μέσω bambam - αλλά από ότι βλέπω πρέπει μέχρι 15/7 να έχω κάνει τη παραγγελία - οπότε ο χρόνος με πιέζει).

 

Έχετε να προτείνετε κανένα άλλο site για να κάνω μια έρευνα αγοράς; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εσεις που βλεπω ασχολειστε με το foto.com πειτε λιγο λεπτομεριες... ειμαι εντελως ασχετη απο τετοια αλλα θα ηθελα να φτιαξω ενα αλμπουμ της μπεμπας μου!!!! πως δηλαδη το φτιαχνουμε και τι αποοοολα διαλεγουμε???

επισης ποσο δηλαδη κοστιζει με μεταφορικα? και πρεπει απλα να ανεβασεις τις φωτο που θες και αυτο ηταν???

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες

εγω τη διαφορα στο ebay την ειδα σε συγριση με το ΝΕΧΤ αγγλιας!!!!! 3 φορες πανω!

 

 

 

 

και τωρα........χελπππππππππππππππππππππππππ

παρελαβα απο mytoys

1 κουτα που θα επρεπε να εχει 7 πραματακια

αλλα δυστυχως ειχε μονο 5!

και δεν εχει καμια παρατηρηση

λεει ολα σε αυτο το πακετο!

και ο Β εμεινε με τη γλυκα να περιμενει τον Μικυ!!!!!

η acs λογικα δεν εχει καμια σχεση

και εγω θα στειλω εμαιλ

σκατουλες! αντε να συννενοηθουμε τωρα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως θα σου έρθουν χωριστά. Μια χαρά θα συννενοηθείτε. Στείλε mail λέγοντας τι παρέλαβες και τι λείπει. Ρώτα αν θα παραλάβεις ή αν θα σου επιστρέψουν τα χρήματα. Έλα γατόνι, σώπα που δεν μπορείς...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις αγορασα αυτο για μενα και την MUMSOFIA για το πάρτυ των γενεθλίων !

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemVersion&item=170507052073&view=all&tid=528243845007

3ευρόπουλα τα δυο....χωρις μεταφορικα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλαμαρακι δε βγαζει τιποτα το λινκ...........να σας ρωτησω, ψαχνοντας για body lotion με χαμηλο σκορ στο cosmetic database βρηκα αυτο το μαγαζι http://www.naturallydirect.net/ και πουλαει πολλα με σκορ 0!!!! το εχετε ξαναδει????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτο που με ανησυχει ειναι οτι γραφει οτι ολα ειναι σε αυτο το πακετο!

και οκ 11 ευρω ειναι

το θεμα ειναι οτι ηρθαν οι νεραιδες για το αυτοκινητο και δεν ηρθε ο Μικυ!

και ηταν και αρωστουλης εχτες.

Ευτυχως παρελαβε το πατινι του, 20 ευρω

καμια σχεση με αυτα που ειχα δει εδω με 20 ευρω τελικα!

πολυ στιβαρο και σταθερο!

το καπρι της Α, ειναι μια χαρα....χειμωνιατικο χαχαχαχχα και αασπρο!

θα το φορεσουμε το χειμωνα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες

εγω τη διαφορα στο ebay την ειδα σε συγριση με το ΝΕΧΤ αγγλιας!!!!! 3 φορες πανω!

 

 

 

 

και τωρα........χελπππππππππππππππππππππππππ

παρελαβα απο mytoys

1 κουτα που θα επρεπε να εχει 7 πραματακια

αλλα δυστυχως ειχε μονο 5!

και δεν εχει καμια παρατηρηση

λεει ολα σε αυτο το πακετο!

και ο Β εμεινε με τη γλυκα να περιμενει τον Μικυ!!!!!

η acs λογικα δεν εχει καμια σχεση

και εγω θα στειλω εμαιλ

σκατουλες! αντε να συννενοηθουμε τωρα!

 

Το ίδιο είχε γίνει και με εμένα. Παρέλαβα σε 2 δέματα και 2 διαφορετικές μέρες αλλά το ήξερα από την αρχή ό,τι ήταν δύο διαφορετικά κουτιά. Παρακολουθούσα την παραγγελία μου με tracking number online. Δεν σου έχουν δώσει tracking number? Αν όχι θα δεις πληροφορίες της παραγγελίας σου στο σάι τους. Ψάξτο λιγο,μην πανικοβάλλεσαι.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααααααααααα για μπισκοτα πηρατε!!!!!!!! να σου πω οτι χτες τα κοιταζα θα το πιστεψεις??????? ειδα ατι τετοια απιθανα (δε ξερω και πως λεγονται) εδω http://www.mytoys.de/Backen/KID/de-mt.ha.ca01.01/

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ εχω μπερδευτει....... amazon, ebay με οοοολες τις καταληξεις των χωρων διπλα........... τελικα απο που ειναι καλυτερα να ψωνιζουμε (με paypal)?????? γιατι οταν θελω να αγορασω κατι μπλεκω με 100 σαιτ και τελικα δε ψωνιζω τιποτα........... ή παει αναλογα με το τι θες να ψωνισεις????????? ααααααααα κοριτσια, τελικα δεν εχω παραλαβει απο IHERB κι εχω στεναχωρηθει πολυ... φοβαμαι μη χαθηκε.... ή μη το πηρε κανεις!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααα για μπισκοτα πηρατε!!!!!!!! να σου πω οτι χτες τα κοιταζα θα το πιστεψεις??????? ειδα ατι τετοια απιθανα (δε ξερω και πως λεγονται) εδω http://www.mytoys.de/Backen/KID/de-mt.ha.ca01.01/

 

ναι ναι ειναι για μπισκοτάκια! Και της το πηρα και πηρα και ενα για μενα! σιγα και να μην έρθουν δεν χανω χρηματα!

 

Link to comment
Share on other sites

Ihr Paket:872317920864

 

Kundennummer 1408317897

 

Bestellnummer:512481914

 

 

αυτα γραφει το χαρτι ! και το μαιλ

αυτο με χαλαει

ολα λενε

in diesem Paket!

 

Στο σάιτ τους δεν αναφέρει για άλλο πακέτο? Επίσης δεν γράφει κάπου ό,τι τα υπόλοιπα ήταν σε έλλειψη και θα έρθουν αργότερα???

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εν τω μεταξυ εχω μπερδευτει....... amazon, ebay με οοοολες τις καταληξεις των χωρων διπλα........... τελικα απο που ειναι καλυτερα να ψωνιζουμε (με paypal)?????? γιατι οταν θελω να αγορασω κατι μπλεκω με 100 σαιτ και τελικα δε ψωνιζω τιποτα........... ή παει αναλογα με το τι θες να ψωνισεις????????? ααααααααα κοριτσια, τελικα δεν εχω παραλαβει απο IHERB κι εχω στεναχωρηθει πολυ... φοβαμαι μη χαθηκε.... ή μη το πηρε κανεις!

 

Μόλις παρέλαβα και από τι iherb και από το swimbabes.co.uk αγόρασα crocs με 12.49 λίρες

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_86&products_id=464

και γυαλιά ηλίου στην μικρή με 19 λίρες

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_102&products_id=296

 

Ελπίζω να της κάνουν τα crocs γιατί είναι η τελευταία φορά που αγοράζω παπούτσι από το νετ :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω: εχετε ψωνισει απο το Myshoe.gr και απο το Minoglou.com (ειναι σχεδον το ιδιο);Σκεφτομαι να αρχισω να παιρνω απο εκει παπουτσια, κυριως για τα παιδια και για δωρακια.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω: εχετε ψωνισει απο το Myshoe.gr και απο το Minoglou.com (ειναι σχεδον το ιδιο);Σκεφτομαι να αρχισω να παιρνω απο εκει παπουτσια, κυριως για τα παιδια και για δωρακια.

 

εγω πηρα και απο τα δυο :cool: αλλα τα νουμερα δε μου ηταν οκ και τα πηγαινοφερνω μεχρι να βρω σχεδιο και νουμερο οκ

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

 

το είχα πάρει και εγώ για τα γενέθλια του Παναγιώτη που είχα θέμα τον Μίκυ...Είναι αρκετα μικρό να ξέρεις αλλά έκανα πιτάκια και βγήκαν πολύ όμορφα!!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και από τι iherb και από το swimbabes.co.uk αγόρασα crocs με 12.49 λίρες

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_86&products_id=464

και γυαλιά ηλίου στην μικρή με 19 λίρες

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_102&products_id=296

 

Ελπίζω να της κάνουν τα crocs γιατί είναι η τελευταία φορά που αγοράζω παπούτσι από το νετ :mrgreen::mrgreen:

 

Α πολυ ωραια! Ποσα ειναι τα μεταφορικα? Εγω σκέφτομαι να της παρω τα φλατ τα άλλα με 12 λιρες παλι!

 

Να σας πω: εχετε ψωνισει απο το Myshoe.gr και απο το Minoglou.com (ειναι σχεδον το ιδιο);Σκεφτομαι να αρχισω να παιρνω απο εκει παπουτσια, κυριως για τα παιδια και για δωρακια.

 

Ναι βρε εχουν ψωνισει κοριτσια ειναι αξιοπιστα και θελω να βαλω και τον μινογλου στη λιστα!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες

εγω τη διαφορα στο ebay την ειδα σε συγριση με το ΝΕΧΤ αγγλιας!!!!! 3 φορες πανω!

 

 

 

 

και τωρα........χελπππππππππππππππππππππππππ

παρελαβα απο mytoys

1 κουτα που θα επρεπε να εχει 7 πραματακια

αλλα δυστυχως ειχε μονο 5!

και δεν εχει καμια παρατηρηση

λεει ολα σε αυτο το πακετο!

και ο Β εμεινε με τη γλυκα να περιμενει τον Μικυ!!!!!

η acs λογικα δεν εχει καμια σχεση

και εγω θα στειλω εμαιλ

σκατουλες! αντε να συννενοηθουμε τωρα!

 

Kαλημέρα. Έχει τιμολόγιο στην κούτα που παρέλαβες; Aν ναι δες αν γράφει αναλυτικά τα πραγματάκια που παρέλαβες κι αν είναι 5 ή 7. Εγώ παρέλαβα πράγματα σε τρεις δόσεις αλλά τα έγραφε όλα πολυ αναλυτικά. Μην αγχώνεσαι οι Γερμανοί είναι τυπικοί σ'αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω ψωνίσει από myshoes. Μια χαρά ήταν και τα νούμερ ακαι η ποιότητα σε σχεση με την τιμή τους. Επίσης πολύ άνετα.

 

ναι????????? για βαλε λινκ ποια πηρες!!!!!!!!απο myshoe.grεγω στην αρχη πηρα 2, το ενα ηταν τελειο...επεστρεψα το ενα πηρα αλλα 2 ηταν χαλιατωρα θα τα επιστρεψω αι αντε να δω τι στο καλο θα παρω.......... ψιλοαπογοητευτηκα............απο minoglouστην αρχη πηρα 2 το ενα ηταν πολυ ωραιο,τωρα θα επιστρεψω το αλλο..............σνιφ τι εχω παθει με τις αγορες τελευταια??????? ολο αναποδιες.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...