Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ευχαριστώ πολυ!!!!

δειτε http://www.dpam.com

δεν ξερω αν υπαρχει στην λίστα αλλα λεω να δοκιμασω!

 

Ολγα μου ειναι στη λιστα μας και εχει αν θυμαμαι 16ευρώ μεταφορικα

 

Βρε κορίτσια, όσες παραγγείλατε από amazon σας πρόσθεσε στο τέλος φπα? Στις 124 λίρες μου πρόσθεσε 25 λίρες φπα:roll:

 

Εμενα για 36,46λιρες καλάθι μου πρόσθεσε 2λιρες φπα και 8,76λιρες για μεταφορικα.

 

α μου πηρε και το paypal to 1,5 euro!

τι κανω τωρα?

 

 

εβαλα τον κωδικο το 4ψηφιο ΟΚ

 

και λεει εχει ελαχιστο fee 3 euro για Ελλαδα

ετσι ειναι?

 

Τι εννοεις? Που το λεει αυτο?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από το babybutt έχω αγοράσει ρουχαλάκια στον μικρό και πρώτον δεν μου άρεσε καθόλου η ποιότητα, δεύτερον παράγγειλα 2 διαφορετικά κομμάτια σε 18άρι νούμερο και το ένα με το άλλο δεν είχε καμιά σχέση. Το ένα το έβαλε 6 μηνών και το άλλο θα το βάλει 1,5 χρονών!!! Τους έστειλα e-mail με παράπονα και μου είπαν αν θέλω ν ατα στείλω πίσω με δικά μου έξοδα κτλ. Δεν πρόκειται να ξαναπαραγγείλω!

Το άμαζον μου χρέωσε και εμένα κάτι ψιλά ΦΠΑ.

ΓΑΤΟΥΛΑ αυτό με τον μοβ φιόγκο λες?????Το είχα βάλει στο καλάθι που το ήθελε η συνάδερφος για την εγγονή της και έκανε φτερά!!!

ΠΟΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ????:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βοηθεια!

το www.diapers.com στελνει Ελλαδα?

 

οχι δεν στελνει!τους εστειλα μειλ και η κοπελα τρελαθηκε απο την χαρα της που της γραψανε απο ελλαδα!!!!μου ειπε και καποιες ελληνικες λεξεις:mrgreen:

 

το καλο ειναι οτι εχει paypal οποτε δηλωσα την διευθυνση της ξαδερφης μου στην αμερικη και θα μου τα φερει εκεινη!αγορασα 25 αλλαξιες ρουχα 140 ευρω δηλαδη 5-6 ευρω η αλλαξια.εγω αγορασα carter's κλασικα,εκτος απο τις πολυ καλες τιμες που εχει γενικα βρηκα και εκπτωτικο κωδικο -30% και μου βγηκαν πολυ φθηνα.

 

 

http://www.diapers.com/Product/ProductDetail.aspx?productId=19216

 

 

http://www.diapers.com/Product/ProductDetail.aspx?productId=18613

 

αυτα ειναι 2 απο αυτα που αγορασα αλλα τα ειχε ακομα πιο φθηνα και επιπλεον -30%.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.paypal.com/gr/cgi-bin/?cmd=_display-withdrawal-fees-outside

καλαμαρι για δες!

 

 

femaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee h mια της αλληνης επαιρνε??????

το ειχα βουτηξει, το εχασα, το ξαναβουτηξα , αλλα αργησα

και τους εστειλα παραπονο φυσικα

 

επισης μολις εστειλα κοροιδια σε σελερ του ebay

φορεμα του ΝΕΧΤ 4-5 λιρες το πουλαει 12,5 λιρες + 7 λιρες μεταφορικα

 

να παει να τουτττττττττττττττττ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Ρε φιλενάδα.....

αυτο βγάζει σε μετάφραση!

 

PayPal μπορεί να χρεώσει μια ελάχιστη αμοιβή για τις αποσύρσεις σε μη-ΗΠΑ για τις τράπεζες. Σας επιβάρυνση κατά τη στιγμή της απόσυρσης.

Μερικά μη-ΗΠΑ για τα μέλη μπορεί να έχουν τραπεζικούς λογαριασμούς των ΗΠΑ, οπότε βεβαιωθείτε ότι το τραπεζικό λογαριασμό και την παροχή πληροφοριών για την απόσυρση σας είναι πλήρη και ακριβή.

 

αυτο ειναι για αναλήψεις....τι δουλεια εχεις εσυ στις αναλήψεις καλέ????

 

Link to comment
Share on other sites

εμ και εγω ρωταγα τις φορουμ φιλεναδες, σας αρεσει αυτο, το αλλο?

μεχρι να το κανω....σκονη και θρυψαλα χαχαχχαχα τεσπα, κριμα!

13-15/7 τωρα

 

και εχω απογοητευτει απο το ebay

ελεγχω τα ΝΕΧΤκομματια και τα εχουν απο 2 εως 3 φορες πανω!

αρα καπουτ εμπιστοσυνη!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα.Να ρωτησω,εχει παραγγειλει καμια απο το sportsdirect?Θελω να παρω παπουτσακια για το γιο μου αθλητικα για τα πρωτα βηματα.Τα νουμερα ομως πως αντιστοιχουν στα δικα μας?Για παραδειγμα το 19 20 που θελω τι νουμερο ειναι εκει?

3-08-09.Η ημερομηνια που αλλαξε τη ζωη μου.Εγινα και εγω μανουλα

16-3-12.Μανουλα ξανα!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

καλαμαριιιιιιιιι εκανα bought το item

 

 

παταω το pay now τωρα?

 

 

το πατησα

 

αυτο τι ειναι??? πρωτη φορα ! σορυ!

 

Redeem a voucher[ PayPal required- opens in a new window or tab ]

Enter the redemption code for your voucher.

 

η μεταφραση ειναι μπι βλακωδης! βοηθατε!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

το γερμανικο το εχω μαθει καλυτερα!!!!

 

 

αντε εκανα και τη πρωτη μου αγορα στο ebay!!!!!

 

Royal Mail Airmail ειναι ταχυδρομειο???? θα περιμενω χαρτακι για παραλαβη λογικα?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα.Να ρωτησω,εχει παραγγειλει καμια απο το sportsdirect?Θελω να παρω παπουτσακια για το γιο μου αθλητικα για τα πρωτα βηματα.Τα νουμερα ομως πως αντιστοιχουν στα δικα μας?Για παραδειγμα το 19 20 που θελω τι νουμερο ειναι εκει?

 

Εγώ έχω πάρει παπουτσάκια για τον μικρό μου. Έχει οδηγό μεγεθών στο σάιτ, μπορείς να τον εμπιστευτείς. Τα μεταφορικά είναι 50 λίρες περίπου, το ξέρεις ε?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι όντως υπερβολικά τα μεταφορικά τους!!! Εγώ τότε είχα παραγγείλει μαζί με την νονά του μικρού και μοιραστήκαμε τα μεταφορικά. Επίσης είχα πάρει παπούτσια για τον μικρό, για τον μπαμπά μας, δικά μου (αλλά βγήκαν σε έλλειψη και έμεινα μπουκάλα) και 2-3 δώρα οπότε κάτι κέρδισα. Ακόμη όμως έχω αμφιβολία αν είναι αυθεντικά τα κομμάτια τους...

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εσείς που είστε γνώστριες ρίξτε μια ματιά σε αυτό το σάιτ: http://www.limelites.co.uk/

εχει κυριως γυναικεία γνωστών εταιρειών με σημαντική εκπτωση.

καλές δεν είναι οι τιμές; τι λέτε; γιατί μόλις μαζέψω money θέλω να πάρω κανα φουστανάκι

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν στελνει!τους εστειλα μειλ και η κοπελα τρελαθηκε απο την χαρα της που της γραψανε απο ελλαδα!!!!μου ειπε και καποιες ελληνικες λεξεις:mrgreen:

 

το καλο ειναι οτι εχει paypal οποτε δηλωσα την διευθυνση της ξαδερφης μου στην αμερικη και θα μου τα φερει εκεινη!αγορασα 25 αλλαξιες ρουχα 140 ευρω δηλαδη 5-6 ευρω η αλλαξια.εγω αγορασα carter's κλασικα,εκτος απο τις πολυ καλες τιμες που εχει γενικα βρηκα και εκπτωτικο κωδικο -30% και μου βγηκαν πολυ φθηνα.

 

 

http://www.diapers.com/Product/ProductDetail.aspx?productId=19216

 

 

http://www.diapers.com/Product/ProductDetail.aspx?productId=18613

 

αυτα ειναι 2 απο αυτα που αγορασα αλλα τα ειχε ακομα πιο φθηνα και επιπλεον -30%.

 

:cry::cry::cry::cry::cry:

θελω και γωωωωωωωω

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμ και εγω ρωταγα τις φορουμ φιλεναδες, σας αρεσει αυτο, το αλλο?

μεχρι να το κανω....σκονη και θρυψαλα χαχαχχαχα τεσπα, κριμα!

13-15/7 τωρα

 

και εχω απογοητευτει απο το ebay

ελεγχω τα ΝΕΧΤκομματια και τα εχουν απο 2 εως 3 φορες πανω!

αρα καπουτ εμπιστοσυνη!

Το ebay μας δουλεύει σε πολλές αγορές.

Παπουτσάκια Lelly-Kelly, αγορασμένα από το υπαιθριο παζάρι της πόλης μου, με ετικέτες στο κουτί κλπ, τα πήρα 10 ευρώ και ΟΛΟΙΔΙΑ στο e bay τα είδα 35 λίρες!!!!!!!!

Και εννοείται ότι είναι τουλάχιστον προπέρσινα

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά ότι ήταν ολόιδια δε σημαίνει πως ήταν και γνήσια...

Έχω παει στην πηγή της μαϊμουδιάς και είχα μείνει άναυδη από την ομοιότητα...

Και ο σύζυγος που λόγω δουλειάς έχει δει πολλά προϊόντα μαϊμου έχει έρθει και μου χει πει επί λέξη "Αν αυτό το φορτίο έφτανε στα μαγαζιά, πολλοί θα κλαίγαν τα λεφτά τους..."

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Female ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.Μα 50 λιρες?Πιο ακριβα τα μεταφορικα απο τα παπουτσια!!!!!!!!!!!!!

3-08-09.Η ημερομηνια που αλλαξε τη ζωη μου.Εγινα και εγω μανουλα

16-3-12.Μανουλα ξανα!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το fotobook που έφτιαξα στο www.foto.com και είναι πραγματικά καταπληκτικό. Μου πήρε πολλές πολλές μέρες να το φτιάξω και απογοητεύτηκα γιατί για κάποιο λόγο δεν μπορούσα όταν το τελείωσα να κάνω upload τις φωτογραφίες... Και η βοήθεια μέσα από το site είναι απογοητευτική... τελικά ο άντρας μου που είναι τεχνικός υπολογιστών μου βρήκε το λάθος μου, που ήταν κάποιες διπλοαποθηκευμένες φωτογραφίες που το προγραμμά τους δεν μπορούσε να τις βρει .

Το άλμπουμ πάντως είναι υπέροχο,είναι το prestige με σκληρό εξώφυλλο πολύ γερό, μέσα το χαρτί είναι χοντρό σαν κανσον και κάπως ματ στην ποιότητα και οι φωτογραφίες πολύ καλές. Επίσης έχει τα πιο ωραία φόντα από όλα τα άλλα site που προτείνετε, τουλάχιστον για παιδικό fotobook.

Μου κόστισαν δύο αντίτυπα (δίνει το δεύτερο στην μισή τιμή) με τα μεταφορικά 37 ευρώ !!!

 

Προσπαθώ να φτιάξω κι εγώ άλμπουμ στo foto.com και δεν τα καταφέρνω! Μου ζητάει να φορτώσω το Java, το κάνω και στο τέλος μετά από πολλά λεπτά αναμονή μου βγάζει ότι δεν μπορεί ο window installer να το "κατεβάσει". Τί κάνω λάθος? Το έχω ξαναπροσπαθήσει πολλές φορές σε άσχετες χρονικές στιγμές. Ουφ τα νεύρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...