Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!

να ρωτησω..

αυτα τα αφρολουτρα και απορρυπαντικα στο ecobaby και ecofamily και οι κρεμες weleda για τα συγκαματα ειναι καλες??

η sudocrem ειναι καλυτερη για τετοιες περιπτωσεις??

και στο rosmarino το εκχυλισμα λεβαντας δεν ειναι αιθεριο ελαιο ε??που το χρησιμοποιεις αυτο ακριβως???

σ ενα μηνα γενναω κ μ επιασε πανικος!!πρεπει να ετοιμαστω!!!!:D

xthLp3.png?N3RWspeV

LBhKp2.png?23AKgaR7

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

να ρωτησω..

αυτα τα αφρολουτρα και απορρυπαντικα στο ecobaby και ecofamily και οι κρεμες weleda για τα συγκαματα ειναι καλες??

η sudocrem ειναι καλυτερη για τετοιες περιπτωσεις??

και στο rosmarino το εκχυλισμα λεβαντας δεν ειναι αιθεριο ελαιο ε??που το χρησιμοποιεις αυτο ακριβως???

σ ενα μηνα γενναω κ μ επιασε πανικος!!πρεπει να ετοιμαστω!!!!:D

 

 

μην αγορασεις την sudocream,δωσε μου την διευθυνση σου να σου στειλω ενα μικρο βαζακι που εχω σφραγισμενο.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

H sudocream κορίτσια είναι φαρμακευτική ΔΕΝ είναι για καθημερινή χρήση!!!!Τα weleda για μένα είναι απο τα καλύτερα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις για νεογέννητο.Εγώ τα παραγγέλνω απο bce-europe.Α, και mefirst με το καλό!!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με χρυσα.η αδερφη μου που ειναι νοσοκομα μου ειπε οτι την βαζουν σε ασθενεις που ειναι καιρο στο κρεβατι για να μην ¨"ανοιξουν".γι"αυτο και δεν την θεωρω καταλληλη για βρεφη.γενικα ομως δεν ειμαι και υπερ της κρεμας προληπτικα.εγω βαζω μονο αν δω να κοκκινιζει το οποιο γινεται σπανια.συχνη αλλαγη πανας και παντα πλενουμε με νερακι.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα μου αν δεν είσαι σπιτι σου αφήνει χαρτί ο κούριερ με τηλέφωνο επικοινωνίας (συνήθως του κοντινότερου καταστήματος acs), τηλεφωνείς και ενημερώνεις πότε θα σαι σπίτι. Αν είναι βαρύ το κουτί και τζιμάνι ο κούριερ παίρνει πρώτα τηλ και μετά έρχεται...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω, αλλα σε συγκαματα κανει πολυ καλη δουλεια!

και οταν παθαμε τοοοοοο συγκαμα με Β , μονο το ....πως το λενε......με βοηθησε!

μωβ χρωματακι....βοηθατε την αλτζχαιμερ καλε????????

 

 

ΜΕΛΑΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

hello κοριτσια!!!!!!!!!!!ακομα να παραλαβω απο Iherb και απο bce-europe απο τις 17/6 που τα εστειλαν και οι 2....... αν και υποψιαζομαι οτι ειναι ηδη στο ταχυδρομειο και δε μου χουν φερει ειδιποιηση απλως.......... λετε να παω να ρωτησω? ειναι μπαχαλο εδω, σιγα μη τα βρουν χωρις ειδοποιητηριο............

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με χρυσα.η αδερφη μου που ειναι νοσοκομα μου ειπε οτι την βαζουν σε ασθενεις που ειναι καιρο στο κρεβατι για να μην ¨"ανοιξουν".γι"αυτο και δεν την θεωρω καταλληλη για βρεφη.γενικα ομως δεν ειμαι και υπερ της κρεμας προληπτικα.εγω βαζω μονο αν δω να κοκκινιζει το οποιο γινεται σπανια.συχνη αλλαγη πανας και παντα πλενουμε με νερακι.

 

σοφακι κι εγω παντα τη πλενω, μωρομαντηλα σπανια βαζω, αλλα ολο κοκκινιζει στις διπλες........... ειδικα στα μπουτια ψηλα εκει που ακουμπαει η πανα.........κι εγω sudocream εβαζα αλλα επειδη ειπατε οτι ειναι δυνατη, ετυχε και αγορασα μια της προδερμ και εινια πολυ καλη και ελαφρια........... τωρα τι περιεχει δεν ξερω.............

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

 

Να ρωτήσω πάλι:

 

1.Το τέλος που πληρώνουμε στο site Σαλοπετα ειναι για κάθε φορά που ψωνίζουμε;;;;

 

2.Εχει αγοράσει καμιά σας τη κανάτα της Brita που φιλτράει το νερό;;;

 

3.Για παπούτσια δείτε εδώ http://www.schuh.co.uk....

 

Και γω προτείνω BCE για Weleda ...

Link to comment
Share on other sites

σοφακι κι εγω παντα τη πλενω, μωρομαντηλα σπανια βαζω, αλλα ολο κοκκινιζει στις διπλες........... ειδικα στα μπουτια ψηλα εκει που ακουμπαει η πανα.........κι εγω sudocream εβαζα αλλα επειδη ειπατε οτι ειναι δυνατη, ετυχε και αγορασα μια της προδερμ και εινια πολυ καλη και ελαφρια........... τωρα τι περιεχει δεν ξερω.............

 

ειναι και στο δερμα του μωρου,καποια ειναι πολυ ευαισθητα.χμμμ εχετε μπουτακια για δαγκωμα και εσεις????:mrgreen::mrgreen:

 

στανταρ εχουν ερθει τα πραγματα σου αλλα καπου καθονται και ξεκουραζονται:mrgreen::mrgreen::mrgreen:!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!

 

Να ρωτήσω πάλι:

 

1.Το τέλος που πληρώνουμε στο site Σαλοπετα ειναι για κάθε φορά που ψωνίζουμε;;;;

ναι αν δηλαδή κάνεις σήμερα μια παραγγελία και ξανακάνεις μετά από 2 μήνες θα πληρώσεις την αμοιβή ανάλογα με το κόστος όπως το γράφει στο σιτε αν όμως παραγγείλεις την ίδια φορά από 2 ή 3 καταστήματα από όσο ξέρω το fee είναι το ίδιο και πάλι ανάλογα με το κόστος της συνολικής παραγγελίας (δεν ξέρω αν εννόησες τι εννόησα γιατί εγώ μπερδεύτηκα) :mrgreen::mrgreen:

Για διευκρινήσεις καλλίτερα να ρωτήσετε την ίδια η κοπέλα μιλάει άπταιστα Ελληνικά:P εχμμμμ καθότι Ελληνίδα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παραμυθάκι εγώ το πήρα από το mytoys. Σε 6 εργάσιμες το είχα στην πόρτα μου. Παρεπιπτόντως είναι κορυφαίο καθισματάκι και πολύ άνετο!

 

έλεγα κι εγώ να το πάρω απο εκεί μετά την πρόταση της Γατούλας αλλά διάβασα οτι μετακομίζουν τις αποθήκες τους και γίνεται ένα μπάχαλο με τις παραγγελίες....στέλνουν λάθος πράγματα, άλλα τα στέλνουν μισά και λέω να μη το ρισκάρω μια και βιάζομαι....

μάλλον θα το πάρω απο όλιβερς γιατί στο πραμ που έστειλα μέιλ για τα μεταφορικά μου είπαν 70 λίρες!!!

Link to comment
Share on other sites

κοπελες..να πω..θελω λεβαντα για να αρωματιζω το χωρο που θα κοιμαται η μικρη μου,αλλα θυμαμαι νομιζω η rosie,επαιρνε απ το εξωτερικο φθηνοτερα απ οτι αν παρω απο δω αιθεριο ελαιο.θυμαστε τη σελιδα???

και το εκχυλισμα απ το ροζμαρινο κανει γ αυτη τη δουλεια???

xthLp3.png?N3RWspeV

LBhKp2.png?23AKgaR7

Link to comment
Share on other sites

κοπελες..να πω..θελω λεβαντα για να αρωματιζω το χωρο που θα κοιμαται η μικρη μου,αλλα θυμαμαι νομιζω η rosie,επαιρνε απ το εξωτερικο φθηνοτερα απ οτι αν παρω απο δω αιθεριο ελαιο.θυμαστε τη σελιδα???

και το εκχυλισμα απ το ροζμαρινο κανει γ αυτη τη δουλεια???

 

καλυτερα ρωτα εδω

 

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1620296#post1620296

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με χρυσα.η αδερφη μου που ειναι νοσοκομα μου ειπε οτι την βαζουν σε ασθενεις που ειναι καιρο στο κρεβατι για να μην ¨"ανοιξουν".γι"αυτο και δεν την θεωρω καταλληλη για βρεφη.γενικα ομως δεν ειμαι και υπερ της κρεμας προληπτικα.εγω βαζω μονο αν δω να κοκκινιζει το οποιο γινεται σπανια.συχνη αλλαγη πανας και παντα πλενουμε με νερακι.

 

Και γω μονο Sudocream χρησιμοποιω αλλα ποτε καθε μερα, δεν χρειαζεται αλλωστε! Και ποτε προληπτικα δεν της την βαζω , μονο αν συγκαει ειδάλλως νεράκι και πετσετουλα να σκουπιστουμε! Αλλα ειναι η καλύτερη μπαυ φαρ...!

 

 

 

2.Εχει αγοράσει καμιά σας τη κανάτα της Brita που φιλτράει το νερό;;;

Και εγω σκέφτομαι να το αγοράσω....

 

3.Για παπούτσια δείτε εδώ http://www.schuh.co.uk

 

Εχει πολυ ενδιαφέροντα μοντελάκια χε χε εχεις ψωνισει απο εκει, και εισαι ευχαριστημενη? Ειναι αξιόπιστοι ως προς την παράδοση?

 

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι τι ειναι αυτη η κανατα?για πειτε λιγο και που τη βρισκουμε γιατι εγω εδω δεν πινουμε της βρυσης... μονο εμφιαλωμενο χρησιμοποιω για τα παντα,φαι,μωρο,για μας.... και οταν το βραζω βγαζει πολλα αλατα και το μπιμπερο ειναι γεματο αλατα!!!!!!!! μηπως κανω κακο στη μπεμπουλα??? γιατι πινει και πολυ νερο η ατιμουλα μου......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

και επισης που κυμαινονται οι τιμες τους?γιατι το αμαζον τις εχει μιση τιμη καπoιες.αλλα για ποια απο ολες τις κανατες λετε????????

 

 

http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_p_6_0?rh=k%3Abrita+water+filter%2Cn%3A11052681%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=11052681&keywords=brita+water+filter&ie=UTF8&qid=1277808997&rnid=367777011

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανατα που φιλτραρει το νερο , πολυ καλη.

http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_p_6_0?rh=k%3Abrita+jug%2Cn%3A11052681%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=11052681&keywords=brita+jug&ie=UTF8&qid=1277807162&rnid=367777011

Εδω νομιζω πουλιεται η αυθεντικη μονο σε φαρμακεια...αλλα μπορει να κανω και λάθος βεβαια γιατι εχω δει πολλες απομιμίσεις!

Εγω δεν την ποτιζω εμφιαλωμενο...μονο αν δεν ξερω το νερο της περιοχης της δινω μονο τοτε! Ο γιατρος μας λεει οτι εχει πολυ υψηλό Νάτριο...και κατι ....δεν θυμαμαι να το επιχερηματολογησω να σου πω την αλήθεια!!

Ρωτα τον παιδιάτρο σας βρε.

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΙΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΝΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΦΗΝΗ ΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΣΩ ΠΜ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΘΕΣΗ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...