Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

soy kanei??? σε 5 μερες στο σπιτι σου

+16,95 μεταφορικα

 

 

http://www.mytoys.de/Maxi-Cosi-Autositz-PrioriFix-Tango-Red/Autositz-PrioriFix/Maxi-Cosi/KID/de-mt.ba.br01.42.03/1786913

 

 

δεν ισχύει οτι αυτοί δεν παραδίδουν πλέον εκτός Γερμανίας παραγγελίες μεγαλύτερες των 200 ευρώ????

 

Συγνώμη που σας ζαλίζω εεεε??????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης, Φερι, ασχετο με το απο που , το εχεις ελεγξει οτι ειναι συμβατο με το αμαξι σου ε? νομιζω αυτα πανε αναλογα με τον τυπο του αμαξιου? η κανω λαθος?

 

ναι το έβαλα στο σάιτ της maxi cosi και είναι συμβατό!!!!

 

ξέρει καμία να μου πει σίγουρα για το mytoys.de αν μπορώ να το κάνω???

νομίζω οτι και το mikio είχε πρόβλημα με αυτό το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

με ενα translation το μονο υποπτο ειναι

 

Im Fall eines Missbrauchs von Kreditkarten übernehmen die meisten Banken entweder alle entstandenen Kosten oder begrenzen den Eigenanteil des Karteninhabers auf ? 150,- (genaue Vereinbarungen entnehmen Sie bitte Ihrem Kreditkartenvertrag).

 

 

Σε περίπτωση κατάχρησης των πιστωτικών καρτών, οι περισσότερες τράπεζες είτε να αποδεχθεί ή να περιορίσει τις δαπάνες που συνεπάγεται για το δικό της μερίδιο του κατόχου της κάρτας σε ? 150 - (λεπτοέρειες, ανατρέξτε στην κάρτα σας σύμβαση πίστωσης).

 

 

μηπως ηταν τραπεζικο το θεμα??????

δε δοκιμασεις να το κανεις?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύει οτι αυτοί δεν παραδίδουν πλέον εκτός Γερμανίας παραγγελίες μεγαλύτερες των 200 ευρώ????

 

Συγνώμη που σας ζαλίζω εεεε??????????

 

Η MUMSOFIA ειχε πει οτι δεν δεχονται παραγγελιες, το συστημα , ανω των 200ευρώ στο συνολο με τα μεταφορικα...οχι οτι δεν παραδίδονται Ελλαδα.. Βεβαια αλλο μελος δεν θυμαμαι ποιο ειχε πει οτι εκανε μια χαρα την παραγγελια του πανω απο 200ευρώ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια !!! παρέλαβα από το bambam!!!! τα ρούχα της tesco είναι τέλειααααα !!!

 

Καλαμαράκι ακούςςςςςςςςς βάλτο στην λίστα please

 

ΚΑΚΟΥΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑ! Φιλενάδα πόσες μέρες μετά απ την παραγγελία? Τα μεταφορικά αυξάνονται πάνω από κάποιο βάρος ή είναι στάνταρ?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.vouchercodes.co.uk/tesco.com

εδω ειχα βρει τον κωδικό -30% για το τεσκο..

έληξε βέβαια αλλα απ οτι βλέπω βγαζει συχνά.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΚΟΥΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑ! Φιλενάδα πόσες μέρες μετά απ την παραγγελία? Τα μεταφορικά αυξάνονται πάνω από κάποιο βάρος ή είναι στάνταρ?

 

AGE αυτό ήθελα να ρωτήσω και εγώ. Μετά από πόσες μέρες παρέλαβες αφότου παρήγγειλες; Λες να σωθούμε; Γιατί έχω δει κάτι καταπληκτικά ρουχαλάκια στο monsoon!...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια !!! παρέλαβα από το bambam!!!! τα ρούχα της tesco είναι τέλειααααα !!!

 

Καλαμαράκι ακούςςςςςςςςς βάλτο στην λίστα please

 

Αχ τί μου κάνεις αχ!!

Έχω βάλει στο καλάθι περί τα 16 είδη και έχω φτάσει αισίως περί τα 65 ευρώ. Έλεγα να περιμένω αλλά τώρα ανυπομονώ να προχωρήσωω.ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Άτιμε δικηγόρε διαζυγίου, σου έρχομαι!!!! :-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνήσω μαζί σου! εχω το beaba και είναι απο τις πιο αποτελεσματικές αγορες που έχω κανει!!! Και σε 2 λεπτακια πλενονται τα εξαρτήματα, μηπως κανεις κατι λάθος? σορυ για το off topic

 

Όχι καλέ δεν κάνω λάθος. Εγώ δεν έχω τον συγκεκριμένο αλλά κάποιον άλλο. Δεν θυμάμαι μοντέλο, τον έχω στην αποθήκη στα αζήτητα.

Ο συγκεκριμένος που λες μπορεί να είναι εύχρηστος, δεν αμφιβάλλω.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό: Maxi Cosi Priorifix - Tango Red

 

αλλά θέλω και να το έχω σε 10 το πολύ 15 μέρες γιαυτό με ενδιαφέρει και ποιό σάιτ παραδίδει πιο γρήγορα!!!

 

Παραμυθάκι εγώ το πήρα από το mytoys. Σε 6 εργάσιμες το είχα στην πόρτα μου. Παρεπιπτόντως είναι κορυφαίο καθισματάκι και πολύ άνετο!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

οχοχοχο εχω το διασκακι μαζι μου

 

 

σε λιγο ανεβαζω φωτο τη γατοοικογενεια!!!

 

Tι παιδια κουκλια ειναι αυτα γατουλα μου?

Να τα χαιρεσε τα γατακια σου.

Καπως ετσι μας βλεπω κι εμας το καλοκαιρι :-D

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

πω πω ένα απόγευμα έλειψα...........χαχα

λοιπόν κοριτσάκια μου στείλαν τα πράγματα την Τετάρτη και τα είχα Δευτέρα στο γραφείο (από ότι είδα στο σύστημα είχαν έρθει νωρίτερα αλλά η ACS ΚΟΙΜΟΤΑΝ)

οι 18 λίρες που είναι τα μεταφορικά είναι για 10 κιλά πράγμα ........χαχα πολύ πράγμα .......η κοπέλα τα βγάζει και από τις σακούλες και μου τα συσκεύασε μια χαρά σε ένα πακετάκι αφού έβγαζα και δεν το πίστευα ...........

19 αντικείμενα σετ των 2 κομματιώνή 3 κομματιών 108 λίρες

+ 2 παντελόνια του καλού μου από Μ& S 1 δικό μου +6 φανελάκια της μικρής από νεχτ δεν νομίζω ότι ήταν 10 κιλά αφού τα μετέφερα άνετα στο σπίτι.........

από το απόγευμα που γύρισα βάζω πλυντήρια χαχαχα

αν ξέχασα να απαντήσω σε κάτι ξαναρωτήστε η μικρή θέλει να γράψει και αυτή .......α ........έχει και φθηνότερη μεταφορά με ταχυδρομείο δείτε στο σιτε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

 

Να ρωτήσω,ποια διαδικασία ακολουθούμε όταν παραγγέλνουμε μέσω Σαλοπέτας;;;Πως πληρώνουμε μέσω paypal σε αυτή την περίπτωση;;;

 

Α και το τέλος το πληρώνουμε κάθε φορά που χρησιμοποιούμε τη Σαλοπέτα;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...