Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια θελω τη βοηθεια σας..

ψαχνω φορεμα βαφτισης για την μικρη.

απεχθάνομαι τα γυαλιστερά κ γενικά αυτα που ειναι σαν μπομπονιέρες..

θελω φορεματάκι που να το βαλει κ μετα, που να μην κανει μπαμ οτι ειναι βαφτιστικό!!

εχετε τίποτα υπόψιν?εκτος απο justdresses και childrensalon?

__________________

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α ωραια τοτε! θα το ξανακοιταξω με άλλο γιατρο!!!

 

Εντωμεταξυ εχω ακουσει οτι οι αποψεις διαφέρουν απο γιατρο σε γιατρο, αλλα εμενα αυτο που με επεισε ειναι οτι οταν βγαινουμε εξω κλεινει συνέχεια τα ματια της σαν να την χτυπαει ο ηλιος στα ματια ενω με τα γυαλάκια δεν το κάνει...Τωρα σωστο ή λαθος θα εμπιστευτω το γιατρο μας.

 

Link to comment
Share on other sites

Petalouditsa ρίξε μια ματιά και εδώ http://www.kidsbrandsdirect.com/ αν και οι τιμές στα φουστανάκια είναι λιγο τσιμπημένες νομίζω... πάντως όταν γράφεσαι να ξέρεις ότι έχεις έκπτωση 10ε και επίσης δωρεάν μεταφορικά για αγορά άνω των 40 ευρώ.

Να σας πω και την εμπειρία μου από το συγκεκριμένο σάιτ. Το δεματάκι μου έκανε περίπου 10 εργάσιμες, έδωσα 33ευρώ μαζί με τα μεταφορικά για ένα πανάκι snoozebaby, ενα τζην, ένα ακόμη παντελονάκι και μία τουνίκ. Εδώ μόνο για το snoozebaby ήθελα 20 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά, και δεν είχε και το χρώμα που ήθελα... Ήταν όλα πολύ όμορφα και καλά συσκευασμένα αλλά έγινε ένα λάθος στο νούμερο της τουνίκ και τώρα τους έστειλα μέιλ για να δω τι θα γίνει, στο σάιτ τους πάντως λέει ότι αν επιστρέφουμε κάτι επειδή έχει γίνει δικό τους λάθος, τότε αναλαμβάνουν αυτοί όλα τα έξοδα..για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτή την στιγμή τσεκάρω τα ρουχαλάκια από το online κατάστημα του mini raxevsky για κάποια ρουχαλάκια που θέλω, έχει ωραία φορεματάκια και εκεί και καλές τιμές καθώς έχει κομμάτια με έκπτωση 50-70%.

Ρίξε μια ματιά petalouditsa

 

www.mini-raxevsky.com

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

zaxarini ευχαριστω πολυ για την απαντηση..

μπηκα εχει ωραια φορεματακια αλλα μονο σε μεγαλα νουμερα..

 

female ευχαριστω ειδα 1 φορεματακι που μου αρεσε

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

καλαμαράκι μήπως δεν κάνει απο τόσο μικρή να φοράει γυαλιά ηλίου?

Ρώτησα σε κατάστημα οπτικών και μου είπαν μετά τα 2,5 χρόνια. Ξέρει κάποια άλλη κοπέλα? Να ρωτούσαμε έναν οφθαλμίατρο???

κανονιμκα αυτο ισχυει αλλα σε νορμαλ κατασταση τωρα ο ηλιος μονο νορμαλ δεν ειναι!!το θεμα ειναι νατα αφηνει το ιδιο το παιδι....

Link to comment
Share on other sites

α ωραια τοτε! θα το ξανακοιταξω με άλλο γιατρο!!!

 

Κοριτσια εμεις εχουμε γυαλια απο περσι η οπτικος που ειναι πολυ φιλη μας ειπε οτι ειναι τοσο βλαβερος ο ηλιος που πρεπει να προστατευσουμε τα ματακια του με γυαλια ηλιου αποροφυτικα στις ακτινες!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ενα μπαχαλο ολες οι απαντησεις απο τους ειδικους για αλλη μια φορα:-D!οποτε και εγω θα κανω αυτο που νομιζω σωστο.ετσι κι αλλιως δεν βγαινουμε εξω πριν τις 5 το απογευμα και αν βγουμε εχω καπελακι που της καλυπτει τα ματια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ τώρα διάβασα το θέμα που παρέθεσε το Σοφάκι και προβληματίστηκα...δεν θα παραγγείλω ακόμα γυαλιά, θα ψάξω το θέμα με τον οφθαλμίατρο και μετά...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ήξερα που να το βάλω, βοηθήστε με Please!

 

Εχω γάμο το Σάββατο, και εχω πάρει ροζ φουστάνι maxi το οποίο έχει κάτω απο το στήθος μια μικρή λωρίδα δέρμα χάλκινο χρωμα και θέλω να το βάλω με σανδάλια. Σκέφτομαι μπεζ, γιατί εχω και μπεζ τσαντάκι. Εχετε δει σε κανενα μαγαζί? που να πάω?

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά σου κοντεύει να πηγαίνει με τις φίλες της για καφέ βρε Φιλίτσα!

 

είπα της φοραγα απο 1 ετους ...

 

 

επίσης η κορη μου , μου εκανε δηλωση οτι θα με περνει μαζι οταν θα μεγαλώσει και θα πηγαινει με την φιλη της για καφε χαχαχχα και της ειπα να μην το ξεχασει αυτο ποτε χαχαχχαχαχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Petalouditsa ρίξε μια ματιά και εδώ http://www.kidsbrandsdirect.com/ αν και οι τιμές στα φουστανάκια είναι λιγο τσιμπημένες νομίζω... πάντως όταν γράφεσαι να ξέρεις ότι έχεις έκπτωση 10ε και επίσης δωρεάν μεταφορικά για αγορά άνω των 40 ευρώ.

Να σας πω και την εμπειρία μου από το συγκεκριμένο σάιτ. Το δεματάκι μου έκανε περίπου 10 εργάσιμες, έδωσα 33ευρώ μαζί με τα μεταφορικά για ένα πανάκι snoozebaby, ενα τζην, ένα ακόμη παντελονάκι και μία τουνίκ. Εδώ μόνο για το snoozebaby ήθελα 20 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά, και δεν είχε και το χρώμα που ήθελα... Ήταν όλα πολύ όμορφα και καλά συσκευασμένα αλλά έγινε ένα λάθος στο νούμερο της τουνίκ και τώρα τους έστειλα μέιλ για να δω τι θα γίνει, στο σάιτ τους πάντως λέει ότι αν επιστρέφουμε κάτι επειδή έχει γίνει δικό τους λάθος, τότε αναλαμβάνουν αυτοί όλα τα έξοδα..για να δούμε..

 

και ιδού η απάντησή τους στο μέιλ μου:

 

"Dear---,

 

We are very sorry for the mistake in your order. We hope it didn't cause you much inconvenience. We have in stock the tunic in size 86 and 92 so we can replace the incorrect size if you wish.

 

As it is our mistake we would like to send you the tunic in either size 86 or 92 free of charge, perhaps you could give the size 68 tunic as a gift to someone.

 

Please let me know if you would like the tunic in size 86 or 92 and we will ship this out to you asap.

 

Kind Regards

 

Sarah"

 

Οπότε νομίζω ότι μπορούμε να το βάλουμε στη λίστα!

Link to comment
Share on other sites

... αλλα εμενα αυτο που με επεισε ειναι οτι οταν βγαινουμε εξω κλεινει συνέχεια τα ματια της σαν να την χτυπαει ο ηλιος στα ματια ενω με τα γυαλάκια δεν το κάνει...

 

 

Αυτό το κάνει και η δικιά μου πάντως και αυτό με ώθησε να το αποφασίσω.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

και ιδού η απάντησή τους στο μέιλ μου:

 

"Dear---,

 

We are very sorry for the mistake in your order. We hope it didn't cause you much inconvenience. We have in stock the tunic in size 86 and 92 so we can replace the incorrect size if you wish.

 

As it is our mistake we would like to send you the tunic in either size 86 or 92 free of charge, perhaps you could give the size 68 tunic as a gift to someone.

 

Please let me know if you would like the tunic in size 86 or 92 and we will ship this out to you asap.

 

Kind Regards

 

Sarah"

 

Οπότε νομίζω ότι μπορούμε να το βάλουμε στη λίστα!

 

΄Αψογοι!!!

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!

Να τα βλέπουν κάτι εξυπνοπούλια Έλληνες...

 

χα χα....να πω κατι γιατι θα σκασω....

στελνω που λετε μνμ σε γνωστο ιντερνετικο μαγαζι με μπομπο.....

σχετικα με κατι μπομπο ευθραστες......μειλ καθ ολα τυπικο και ευγενικο,το δικο μου εννοω..ρωτω απλα αν εχουν προβληματα με την μεταφορα τους...

μου απαντα σε 5 μερες,παλι καλα,ως εξης...

Χωρις προσφωνηση,χωρις ενα απλο γεια σας..

οποτε τις στελνουμε σπανε

αυτα.....:roll:

και υποτιθεται οτι ειναι απο τα καλυτερα μαγαζια!!!!!

AΨΟΓΟΙ!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι εσυ βρε ψυχή??? Χάθηκες!!

 

Ειναι αυτο που ειναι στην Καβάλα.....?

Νομιζω εχουν παρει ψηλά τον αμανε αν ειναι αυτοι!

Χαθηκα εεεε,οχι μωρε,σας διαβαζω ανελλιπως αλλα εχω τον μικρο που αρχισε να περπαταει και καταλαβαινεις!!!!Δεν υπαρχει χρονος για απαντησεις...

Οχι δεν ειναι αυτοι...και σ αυτους εστειλα και απαντησαν συντομα,ευγενικοτατοι....

αλλο αλλο....

τι να πεις και να θες να παρεις ετσι οπως συμπεριφερονται σε αποτρεπουν!!!

Φιλια!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

..

οποτε τις στελνουμε σπανε

xaxaxa αυτό θα πει Έλληνας επιχειρηματίας.............άντε τώρα να το συγκρίνετέ με αυτό

 

και ιδού η απάντησή τους στο μέιλ μου:

 

"Dear---,

 

We are very sorry for the mistake in your order. We hope it didn't cause you much inconvenience. We have in stock the tunic in size 86 and 92 so we can replace the incorrect size if you wish.

 

As it is our mistake we would like to send you the tunic in either size 86 or 92 free of charge, perhaps you could give the size 68 tunic as a gift to someone.

 

Please let me know if you would like the tunic in size 86 or 92 and we will ship this out to you asap.

 

Kind Regards

 

Sarah"

 

Οπότε νομίζω ότι μπορούμε να το βάλουμε στη λίστα!

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki,βαλε στην λιστα και το http://www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?catalogId=20551&storeId=12557&langId=-1 .ηρθαν σε 5 εργασιμες.ευχαριστω το μελος που εδωσε κωδικο για δωρεαν μεταφορικα(5 λιρες).πηρα αυτο το φορεμα για την βαφτιση της κορης μου 20 λιρες!!!!!!!

 

edit δεν το βγαζει.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...