Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Προσπαθω να γραφτω αλλα ενω βαζω 84401 postcode μου γραφει οτι ειναι λαθος ξερεις αν πρεπει να βαλω κατι αλλο?

 

δεν θυμαμαι να ειχα καποιο προβλημα,ειναι υποχρεωτικο πεδιο?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δηλαδή θα πρέπει να πληρώσουμε και τελωνείο? Και πόσο πάει το μαλλί?

Ααα Σοφάκι μου έκοψες την φόρα:)

 

η μια ειχε πληρωσει 75 ευρω τελωνειο για λογαριασμο 180 δολαριων.οι αλλες 2 δεν θυμαμαι.αλλα και ενα μελος το ειχε γραψει σε αυτο το τοπικ,αν το βρω θα το ποσταρω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η μια ειχε πληρωσει 75 ευρω τελωνειο για λογαριασμο 180 δολαριων.οι αλλες 2 δεν θυμαμαι.αλλα και ενα μελος το ειχε γραψει σε αυτο το τοπικ,αν το βρω θα το ποσταρω.

 

 

πωωωω!Τσαμπα την εκτυπωση που ειχε . Φθηνοτερα θα τα ειχαν παρει εδω.

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια 3 φιλες μου που παραγγειλαν απο victoria secret και οι 3 πληρωσανε τελωνειο.να το εχετε κατα νου!

 

χμ, μπορούμε να μάθουμε πόσο πλήρωσαν και οι 3 και αν είχαν επιλέξει απλό ταχυδρομείο ή express delivery?

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε? Τι έχω χάσει??

Μικιό με γειες, με γειες το καθισματάκι. Ποιο πήρες καλέ?? Καλοτάξιδο να είναι και να το ευχαριστηθεί ο Γιώργης και το δεύτερο σποράκι!!

Καλέ τι είναι το 0 νούμερο?? Δεν παίζει τέτοιο νούμερο, 0-3 να μην σου πω 3μηνών απευθείας. Αχαχαχα! Εμάς το 0-3 που είναι μέχρι 56 πόντους μας ήταν ίσα ίσα!

Ρε κορίτσια τελικά δεν μου είπε καμιά. Με τις προπληρωμένες τι γίνεται? Έχει ψάξει καμιά που συμφέρει καλύτερα?

 

Εγώ έχω της Κύπρου. 1 ευρώ προμήθεια κάθε φορά που βάζω λεφτά (ανεξαρτήτως ποσού) και είμαι πολύ ευχαριστημένη με την εξυπηρέτηση.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα! Ας πω κι εγώ τον πόνο μου... Έστειλα μέιλ στο kidsroom.de για να ρωτήσω αν έστειλαν την παραγγελία μου, μου απάντησαν ότι την έστειλαν την επόμενη κιόλας μέρα 19 Μαΐου και μου έδωσαν λινκ με την κούριερ και trakinkg number. Όλο χαρά η καλή σου βάζω τον αριθμό και μου βγάζει ότι No result found for your DHL query. Please try again. Ξαναστέλνω μέιλ να ρωτήσω αν μου έδωσαν λάθος αριθμό ή ας τσεκάρουν τέλος πάντως τι γίνεται και είμαι στην αναμονή! Άντε να δούμε! Ουφ!

 

οταν ειχα παραγγείλει απο sportdirect,

δεν μπορουσα να δω που ειναι το δεμα μου

(δεν δουλευε το -track your shippment)

πηρα τηλ στη DHL ελλαδα,μου ζητησαν το νούμερο της παραγγελίας και μου ειπαν που ακριβως ειναι.

210 9890000

για δοκίμασε..

 

 

----

 

ααα τωρα ειδα οτι παραλαβες...

δεν πειράζει..για αλλη φορα..:D:D

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

χμ, μπορούμε να μάθουμε πόσο πλήρωσαν και οι 3 και αν είχαν επιλέξει απλό ταχυδρομείο ή express delivery?

 

οχι μαρακι δεν εχω τηλεφωνα τους,ειναι στον χωρο που δουλευω και δεν εχω πιασει ακομα δουλεια για να μπορω να τις βρω:-(!επιλεξτε απλο ταχυδρομειο,μην κανετε λογαριασμο πανω απο 100-120 δολαρια και θελω να πιστευω οτι δεν θα σταματησουν τελωνειο.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα παραγγείλει απο sportdirect,

δεν μπορουσα να δω που ειναι το δεμα μου

(δεν δουλευε το -track your shippment)

πηρα τηλ στη DHL ελλαδα,μου ζητησαν το νούμερο της παραγγελίας και μου ειπαν που ακριβως ειναι.

210 9890000

για δοκίμασε..

 

 

----

 

ααα τωρα ειδα οτι παραλαβες...

δεν πειράζει..για αλλη φορα..:D:D

 

Ευχαριστώ πολύ! Ίσως να μου χρειαστεί, δεν ξέρεις... γιατί με βλέπω και για άλλες αγορές από εκεί! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις πήρα τηλ. στο myshoe να δω που βρίσκονται τα παπούτσια.

Η παραγγελία μου έγινε 18/05,σ τις 19/05 μου είπαν ό,τι τα έστειλαν και θα έπρεπε να τα έχω παραλάβει.

Θα με ξαναπάρει σε λίγο να μου πει...

Για να δούμε.

Σοφία τι έγινε με το newlook?

Θέλω να παραγγείλω και ακούω προβλήματα και σταματάω και από εκεί!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι μαρακι δεν εχω τηλεφωνα τους,ειναι στον χωρο που δουλευω και δεν εχω πιασει ακομα δουλεια για να μπορω να τις βρω:-(!επιλεξτε απλο ταχυδρομειο,μην κανετε λογαριασμο πανω απο 100-120 δολαρια και θελω να πιστευω οτι δεν θα σταματησουν τελωνειο.

 

δεν πειράζει κοριτσάκι

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τηλ. στο myshoe να δω που βρίσκονται τα παπούτσια.

Η παραγγελία μου έγινε 18/05,σ τις 19/05 μου είπαν ό,τι τα έστειλαν και θα έπρεπε να τα έχω παραλάβει.

Θα με ξαναπάρει σε λίγο να μου πει...

Για να δούμε.

Σοφία τι έγινε με το newlook?

Θέλω να παραγγείλω και ακούω προβλήματα και σταματάω και από εκεί!

 

σου κανω copy paste

 

 

λοιπον εχω νεα απο το new look!!!!

 

μου εφερε σημερα ο αντρας μου το πακετο και τι να δω!αντι για 8 τεμαχια που ειχα παραγγειλει ειχε μεσα μονο 3!!!!!κοιταω το αναλυτικο χαρτι που ειχαν μεσα και τα εγραφαν ολα τα ρουχα κανονικα και το ποσο που πληρωσα.μπαινω στο σαιτ να τους στειλω μειλ αλλα δεν υπαρχει μειλ για να επικοινωνησεις μαζι τους!μονο τηλεφωνικα!και πηρα η δολια τηλεφωνο και επεσα σε αγγλο-αγγλο,αυτη ηταν προφορα οχι ψεματα,και μου ειπε οτι μαλλον δεν ηταν σε στοκ τα ρουχα και να περιμενω λιγες μερες για να μου επιστρεψουν τα χρηματα.δεν μπορουσε ομως να δει εκεινη την στιγμη την παραγγελια μου γιατι δεν ειχε συστημα!!!!και οχι τιποτα αλλο αλλα μου αρεσαν τα ρουχα τους!!!!!

 

εν τω μεταξυ μπαινω να δω τα ρουχα που ειχα παραγγειλει και τα εχει κανονικα διαθεσιμα,in stock γραφουν!

 

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή (21-5) παρείγγειλα 3 ζευγάρια παιδικά από το

http://www.minoglou.com/index.php?main_page=index

(το είχε προτείνει μια κοπέλα μαζί με το myshoe.gr και το προτίμησα γιατί έχει μικρά νούμερα στα παιδικά, ενώ το myshoe.gr δεν έχει) και Τρίτη πρωί με πήραν από την κούριερ και πήγα και τα πήρα (είναι κοντά μας & με βόλευε).

 

Από το myshoe.gr παρείγγειλα την ίδια μέρα γυναικεία (με -15% που τα είχε) και αναμένω.

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοηθηστε λίγο με το mytoys.de. ;Εχω prepaid της Κύπρου και έχω μια παραγγελία 206 ευρώ. Βάζω τον αριθμό της κάρτας, βάζω τον 3ψηφιο αριθμό και ημερομηνία λήξης. Αλλά δεν προχωράει η πραγγελία μου. Τι λάθος κάνω;

Μαριαλένα 11/12/09

Εμμελεια 16/01/12

Στεφανος 8/5/15

 

23/3/2012 ήρθε και ο ανηψιός!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοηθηστε λίγο με το mytoys.de. ;Εχω prepaid της Κύπρου και έχω μια παραγγελία 206 ευρώ. Βάζω τον αριθμό της κάρτας, βάζω τον 3ψηφιο αριθμό και ημερομηνία λήξης. Αλλά δεν προχωράει η πραγγελία μου. Τι λάθος κάνω;

 

τι μήνυμα σου βγάζει?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοηθηστε λίγο με το mytoys.de. ;Εχω prepaid της Κύπρου και έχω μια παραγγελία 206 ευρώ. Βάζω τον αριθμό της κάρτας, βάζω τον 3ψηφιο αριθμό και ημερομηνία λήξης. Αλλά δεν προχωράει η πραγγελία μου. Τι λάθος κάνω;

 

Νομίζω οτι κάπου αναφέρθηκε οτι δε στέλνει εκτός Γερμανίας παραγγελίες μεγαλύτερες απο 200 ευρώ...για κοίταξε το...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοηθηστε λίγο με το mytoys.de. ;Εχω prepaid της Κύπρου και έχω μια παραγγελία 206 ευρώ. Βάζω τον αριθμό της κάρτας, βάζω τον 3ψηφιο αριθμό και ημερομηνία λήξης. Αλλά δεν προχωράει η πραγγελία μου. Τι λάθος κάνω;

 

γράψε λάθος στο παραπάνω μήνυμα...

άλλη κοπέλα 2σελίδες πίσω περίπου, έγραφε οτι δεν της έπαιρνε την παραγγελία όταν χρησιμοποίησε prepaid Κύπρου...

με άλλη πιστωτική της την δέχτηκε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...