Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κοριτσια, βρηκα σε προσφορα ηλεκτρικο θήλαστρο της μεντελα στο naturalnursery.co.uk μαζι με τα μεταφορικα 62? με discount coupon που βρηκα online!! Εχει ψωνησει καμια απο εκει? Θα σας ενημερωσω οταν το παραλαβω!!

 

εχω παρει απο εκει τα σακουλακια της medela.μεσω amazon δεν ξερω αν παιζει ρολο.

μια χαρα ολα.. ευχαριστημένη!μπορουμε να το βαλουμε κ στην λιστα.

το κουπονι που το βρηκες?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν βαλετε στο google discount voucher codes for π.χ mothercare σας βγαζει κωδικους για εκπτωση αν υπαρχουν εκεινη την στιγμη για το καταστημα που θελετε.η να γραφτειτε οπως εγω στο

 

 

http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/newlook.co.uk

 

και σας στελνουν μειλ με κωδικους διαφορων καταστηματων.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά kalamaraki,ότι επιθυμείς!:-):smile::-)

Όοοοταν μπορέσεις βάλε και στη λίστα το Alfalens.gr,πήρα φακούς επαφής και υγρά σε πολύ καλές τιμές.Κορίτσια,ψάξτε το,ειδικά οι κοπέλες απο επαρχία,που μας "μαδάνε" στα καταστήματα οπτικών..(Αλήθεια,Αθήνα-Θεσσαλονίκη τί παίζει;)

Πήρα δύο κουτάκια με 6 φακούς το κάθε κουτάκι,δηλαδή φακούς για 6 μήνες και 3 υγρά.Τα υγρά 4 ευρώ διαφορά απο τα κατάστημα εδώ,και οι φακοί 19,90 το κουτάκι δηλαδή 6,60 το ζευγάρι,όταν εδώ τους έχουν 14 ευρώ το ζευγάρι!:twisted:

Απο 50 ευρώ και πάνω τα έξοδα δωρεάν,και ήρθαν και σε 3 μέρες μόνο.

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα.Ο,τι επιθυμεις!

 

Βρε κορίτσια ανησυχώ πολύ με το fragnance-x.H παραγγελία μου από 17-3 δεν έχει έρθει ακόμη τους έχω στείλει 3 mail και στο τελευταίο πριν 3 μέρες δεν μου απάντησαν καθόλου.:-( Τί μπορώ να κάνω?

ouQHp3.png

w1tfp3.png

Link to comment
Share on other sites

kira εγω βρηκα ενα καταστημα στην ομονοια που πουλαει το κουτι baush and laumb με 3 ζευγαρια φακους 20 ευρω και υγρο νομιζω novasept(δεν ξερω αν λεγεται ετσι γιατι το αγοραζει η αδερφη μου)7 ευρω.μαλλον τα βρισκω σε οκ τιμες οποτε να μην παραγγειλω απο ιντερνετ.θα μπω παντως να ριξω μια ματια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορεί να είμαι λίγο εκτός εποχής αλλά μήπως έχει ψωνίσει καμια κοπέλα υφάσματα από το ιντερνετ;

Εκτός από υφάσματα για σεντόνια και κουρτίνες,σκεφτόμουν να κάνω μια προσπάθεια-σαν αρχαρια που είμαι-να ράψω και κανενα ρουχαλάκι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλαμαράκι και όποια άλλη γιορτάζεις πολύχρονες!!!! Ότι επιθυμείτε:-)

 

Να κάνω και μια ερώτηση για amazon αν γνωρίζει κάποια!!! Θέλω να πάρω κάτι παπουτσάκια τα όποια τα πουλάει το sportsdirect αλλά μέσω amazon. Πως μπορώ να δω τα μεταφορικά; Θα μου τα βγάλει πριν ολοκληρώσω την παραγγελία μου ή πρέπει να στείλω ερώτηση στον πωλητή όπως στο ebay;; Κανονικά στο σάιτ τους είναι 45 λίρες αν θυμάμαι καλά, λογικά θα είναι τα ίδια και στο αμαζον ή δεν παίζει ρόλο;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά kalamaraki,ότι επιθυμείς!:-):smile::-)

Όοοοταν μπορέσεις βάλε και στη λίστα το Alphalens.gr,πήρα φακούς επαφής και υγρά σε πολύ καλές τιμές.Κορίτσια,ψάξτε το,ειδικά οι κοπέλες απο επαρχία,που μας "μαδάνε" στα καταστήματα οπτικών..(Αλήθεια,Αθήνα-Θεσσαλονίκη τί παίζει;)

Πήρα δύο κουτάκια με 6 φακούς το κάθε κουτάκι,δηλαδή φακούς για 6 μήνες και 3 υγρά.Τα υγρά 4 ευρώ διαφορά απο τα κατάστημα εδώ,και οι φακοί 19,90 το κουτάκι δηλαδή 6,60 το ζευγάρι,όταν εδώ τους έχουν 14 ευρώ το ζευγάρι!:twisted:

Απο 50 ευρώ και πάνω τα έξοδα δωρεάν,και ήρθαν και σε 3 μέρες μόνο.

 

Μήπως εννοείς το http://www.alfalens.gr γιατί σε alphlalens δεν μου βγάζει κάτι;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλαμαράκι και όποια άλλη γιορτάζεις πολύχρονες!!!! Ότι επιθυμείτε:-)

 

Να κάνω και μια ερώτηση για amazon αν γνωρίζει κάποια!!! Θέλω να πάρω κάτι παπουτσάκια τα όποια τα πουλάει το sportsdirect αλλά μέσω amazon. Πως μπορώ να δω τα μεταφορικά; Θα μου τα βγάλει πριν ολοκληρώσω την παραγγελία μου ή πρέπει να στείλω ερώτηση στον πωλητή όπως στο ebay;; Κανονικά στο σάιτ τους είναι 45 λίρες αν θυμάμαι καλά, λογικά θα είναι τα ίδια και στο αμαζον ή δεν παίζει ρόλο;

 

μπορει και να μην ειναι ιδια.εγω ειχα βρει υπνοσακο στο αμαζον με 10 λιρες μεταφορικα και στο e-bay ο ιδιος πωλητης τον ειχε 1,20 λιρες!!!!!ενα βημα πριν την ολοκληρωση θα σου τα βγαλει τα μεταφορικα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπον kira μπηκα στο σαιτ που εγραψες αλλα το υγρο για φακους το αγοραζω απο εδω σε καλυτερη τιμη

 

http://www.healthzone.gr/gr/fakoi-epafois.html

 

οχι βεβαια καμια τραγικη διαφορα,μικρη διαφορα(αλλα δεν εχει φακους)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kira εγω βρηκα ενα καταστημα στην ομονοια που πουλαει το κουτι baush and laumb με 3 ζευγαρια φακους 20 ευρω και υγρο νομιζω novasept(δεν ξερω αν λεγεται ετσι γιατι το αγοραζει η αδερφη μου)7 ευρω.μαλλον τα βρισκω σε οκ τιμες οποτε να μην παραγγειλω απο ιντερνετ.θα μπω παντως να ριξω μια ματια.

 

κι εγώ το novasoftt πήρα,9,90 το έχει,οπότε πιο καλά το βρήκες εσύ.Εγώ απο φακούς πάιρνω τις ciba Aqualens αλλα 6 ζευγάρια οπότε πιστευω μου πήγαν πιο καλά.Εξαρτάται πάντως και απο την μάρκα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον kira μπηκα στο σαιτ που εγραψες αλλα το υγρο για φακους το αγοραζω απο εδω σε καλυτερη τιμη

 

http://www.healthzone.gr/gr/fakoi-epafois.html

 

οχι βεβαια καμια τραγικη διαφορα,μικρη διαφορα(αλλα δεν εχει φακους)

 

Αν εννοείς το Novasoft aqua(εγώ αυτό εννοώ) το πήρα 9,90! Στο healthzone το είδα 10,70..

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει απο εκει τα σακουλακια της medela.μεσω amazon δεν ξερω αν παιζει ρολο.

μια χαρα ολα.. ευχαριστημένη!μπορουμε να το βαλουμε κ στην λιστα.

το κουπονι που το βρηκες?

 

Εβαλα στο google " naturalnursery.co.uk discount coupon"

και μου εβγαλε αυτο! http://www.retailmenot.com/view/naturalnursery.co.uk

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και οφ τοπικ...χαχαχα

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

 

 

 

ΧΧΑΧΑΑΧΑΧ ετσι απλα ???? στειλε κανα τούμπανο τριγωνακι χαχαχαχαχαχαχ να τρεχουν σιροπια και να κριτσινιζει το φυλλο μιαμ

Επεξεργάστηκαν by φιλιτσα
ορθ.κο λάθος

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια οι φακοί που αγοράζεται είναι για αλλαγή χρώματος ή για μυωπία?

Θα με ενδιέφερε και μένα, 15 Ευρώ πληρώνω το ζευγάρι τους δίμηνους, μπορώ να πάρω και τέτοιους από εκεί?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά σου λείπει;;;;

 

Εγώ που θέλω να κάνω κι άλλο, θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να τα φέρνανε έτοιμα.

 

Θεωρώ άθλια την περίοδο της εγκυμοσύνης!

 

Καλέ γιατί???Είχες κακή εγκυμοσύνη???

Εγώ πάντως θεωρώ ό,τι μια γυναίκα όταν είναι έγκυος πέρα ό,τι είναι σε πλεονεκτική θέση γιατί γίνεται το επίκεντρο, βιώνει και το θαύμα τησ ζωής στο σώμα της, στο είναι της. Είναι μοναδικό συναίσθημα...

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ γιατί???Είχες κακή εγκυμοσύνη???

Εγώ πάντως θεωρώ ό,τι μια γυναίκα όταν είναι έγκυος πέρα ό,τι είναι σε πλεονεκτική θέση γιατί γίνεται το επίκεντρο, βιώνει και το θαύμα τησ ζωής στο σώμα της, στο είναι της. Είναι μοναδικό συναίσθημα...

 

ΣΥΓΝΩΜΗ για το εκτός θέματος, αλλά ΤΟΣΟ ΑΒΟΛΑ δεν έχω ξανανιώσει στη ζωή μου και είχα και - σχετικά - εύκολη εγκυμοσύνη!

 

Καλό το θαύμα της ζωής, αλλά - δυστυχώς - συνέβαινε μέσα στην κοιλιά μου, τα πίεζε όλα και το τελευταίο 3μηνο ούτε ανάσα δεν μπορούσα να πάρω.

Δεν καταλαβαίνω τι σου άρεσε :shock:.

 

Τέλος πάντων, γούστα είναι αυτά :mrgreen:!

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά kalamaraki,ότι επιθυμείς!:-):smile::-)

Ευχαριστωωω πολυ!!!

 

kalamaraki Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα.Ο,τι επιθυμεις!

 

Ευχαριστωωωω!!

 

Καλημέρα!!!

Καλαμαράκι και όποια άλλη γιορτάζεις πολύχρονες!!!! Ότι επιθυμείτε:smile

 

Ευχαριστουμε ευχαριστουμε!!

 

Χρονια Πολλα kalamaraki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μερσυυυυ!

 

ΧΧΑΧΑΑΧΑΧ ετσι απλα ???? στειλε κανα τούμπανο τριγωνακι χαχαχαχαχαχαχ να τρεχουν σιροπια και να κριτσινιζει το φυλλο μιαμ

 

Εσυ εκει το μυαλο σου...μη χάσεις!! Εγω εφτιαξα εκμεκ καταιφι και τζιζκεικ κοπελια...θα ανεβάσω φωτο το βραδυ...μετα το χαος χαχαχα

 

Καλαμαράκι στο εύχομαι ολόψυχα να γίνεις σύντομα εγκυούλα!!

Εμένα μου λείπει από τότε που γέννησα:):)

 

Και μενα μου ελειπε αλλα δεν τολμουσα να πω κουβέντα....

Απο το στομα σου και στου θεου το αφτάκι χε χε!!

 

Σοβαρά σου λείπει;;;;

 

Εγώ που θέλω να κάνω κι άλλο, θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να τα φέρνανε έτοιμα.

 

Θεωρώ άθλια την περίοδο της εγκυμοσύνης!

 

Ετοιμα ε??? σαν το σακουλάκι εκπληξη χεχεχχε

Εγω ειχα μια καταπληκτική εγκυμοσύνη και ανετα το ξανακάνω δις και τρις μη σου πω!!

 

kαλαμαρακι,χρονια σου πολλα κι ο,τι επιθυμεις:wink:!!!

 

Gracias mucho!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...