Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ρε σεις πατε καλααααααααααααααααααα

450 λιρες?????????????

 

τελικα παμε για πιο φτηνα και δε κρατιεσται και θα παρετε ολη την πολη χαχαχαχαχαχα

 

ε πηρα 250 ευρω εγω 250 η 2η και 30 μολις ευρω η 3η κοπελα!!!!!!!!!!!!! μπλεξαμε.......... εγω βασικα πηρα της avent τον ατμομαγειρα που κναει 100 ευρω οποτε τα υπολοιπα λεφτα ηταν ρουχαλακια, μπιμπερο, πανακια, sudocream (μιση τιμη).... καλα ηταν!

 

Τωρα θα παρουμε και φορεματακια και σετακια πολυ φθηνα απο Matalan.co.uk

Αλλα να μη σας μπριζωνω αλλο!!!!!!!!!!!!!!!! Τα λεω για οσες εχουν γνωστο Αγγλια............

 

ψάχνω να βρω τρόπους πατριωτάκι πως να μην δώσω λεφτά στους ελληνάρες αντιπροσώπους ακόμα και για χαρτί υγείας που λέει ο λόγος :mrgreen:

 

τελικά με το parcel2go και αφού μου έβγαλαν την ψυχή ότι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ο κούριερ (parcelforce) να παραλάβει δέμα με παραστατικό με ημερομηνία προηγούμενης ημέρας, αγγάρεψα τον φίλο μου, δανείστηκε εκτυπωτή και μου έστειλαν καινούργια παραστατικά για σήμερα. Πάει λοιπόν ο καλός μας φίλος σήμερανα τα κολλήσει στο δέμα που είχε αφήσει στον θυρωρό και ανακαλύπτει ότι το δέμα είχε γίνει collect από την parcelforce ΧΘΕΣ με το ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ παραστατικό!!! Είπατε τίποτα;;;;

 

Οπότε προσοχή με την parcel2go, έχει απίστευτα κενά επικοινωνίας μεταξύ πελάτη και συνεργαζόμενων couriers.

 

 

ωχ λες να τη πατησουμε κι εμεις????????? ωχ ωχ ωχ μη λες τετοιααααααααα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπαααααα και της δικιάς μου που είναι αδύνατη το ίδιο γινόταν δεν της κρατούσαν για τόσο που έλεγε μάλλον τα νούμερα είναι .......

 

πες μου ότι δεν βλέπεις Ελληνικές ταινίες να πηδηχτώ από το παράθυρο :lol::lol:............. ΓΚΟΡΤΖΟΣ:mrgreen::mrgreen:

 

http://grtube.com/?p=217

 

εχμ...βλεπω ελληνικες ταινιες...ή μαλλον έβλεπα μικρη.. και επειδη τις εχω βαρεθει ταμάλα δεν τις ξαναβλέπω..σε αντιθεση με τον συζηγο που ξερει και τα λογια απο έξω σε όλες τις ταινιες!

 

Link to comment
Share on other sites

ε μα θα το πω...θα το επαιρνα...και εγω 16-18 φοράω αναλόγως...αλλα δεν αντεχω τα πουααααααα χαχαχαχα σαν ναυτης θα ειμαι βρε ή σαν γαλλιδούλα ...συγχώρεσέ με χαχαχαχα αλλα ο φιογκος μου αάρεσε χαχαχα

 

 

:lol::lol::lol::lol:

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγυώμαι εγώ για την τρελοκρητικιά!!! :)

 

Mπράβο βρε Μαράκι μου! Κι η άλλη η κρητικιά θα εγγυηθεί αλλά είναι στη δουλειά κι είναι απασχολημένη! :lol: Kαλαμαράκι είμαστε και "συνάδελφοι"!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχμ γκουχου, γκουχου!Ας σοβαρευτούμε τώρα!Αυτό το dpam στα φορμάκια τουλάχιστον δεν έχει και την τρελή ποικιλία και δεν μου φαίνεται και πολύ οικονομικό....Παρόλαυτά έχει πολύ γλυκά φορεματάκια!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι βρε καλαμαράκι; Σου πέσαμε πολλές και μας περνάς από φεις κοντρόλ; :) :) :)

 

αι να χαθεις χαχαχαχα ναι κανω τον μπραβο!!!

χαχαχαχ λοιπον φευγω παω για δουλεια τα λεμε το βραδακι

φιλουρεεεεεεεεεεεεεεεες αγωνιστριες μου!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι έκανα η άσχετη και δεν μπορώ να ξαναμπώ στην σελίδα του fb???

 

εσυ τιποτα ......

 

ΚΑΛΑΜΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΣΕ ΤΗΓΑΝΗΣΩ ΘΑ ΣΕ ΨΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΧΛΑΠΑΚΙΑΣΩ

 

ΜΑΡΗ ΤΡΕΛΑΡΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ????

 

ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ??????????????????????????????????????????

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧ

 

ΛΩΡΙΔΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΟΨΩ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

εσυ τιποτα ......

 

ΚΑΛΑΜΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΣΕ ΤΗΓΑΝΗΣΩ ΘΑ ΣΕ ΨΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΧΛΑΠΑΚΙΑΣΩ

 

ΜΑΡΗ ΤΡΕΛΑΡΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ????

 

ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ??????????????????????????????????????????

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧ

 

ΛΩΡΙΔΕΣ ΘΑ ΣΕ ΚΟΨΩ

α.......νταξει τότε, ντάξει ........νόμιζα ότι κάτι έκανα εγώ........

καλαμαράκι τηγανητό ε?? σλουπππππ :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

α.......νταξει τότε, ντάξει ........νόμιζα ότι κάτι έκανα εγώ........

καλαμαράκι τηγανητό ε?? σλουπππππ :lol::lol:

 

 

 

θα της ριξω και λεμονι μπολικο αχαχαχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

και όσες δεχεστε ερωτηση μεσω πμ με το ονομα του γκρουπ να μην απαντατε άπλά να αναφερετ ότι και εγω '' Η ντουβλη και το πουρο ''

 

 

Συγνωμη αλλα στο μετωπο δεν γραφει Βλάκας ;)

 

Κορίτσι, σε έχασα! Και εγώ ρώτησα για τις αγορές απο Αγγλία και μου έστειλε το καλαμαράκι πμ...

 

ΑΚΥΡΟ φιλίτσα, το κατάλαβα το ποίημα χαχα! Άργησα λίγο αλλάαααα...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι, σε έχασα! Και εγώ ρώτησα για τις αγορές απο Αγγλία και μου έστειλε το καλαμαράκι πμ...

 

ΑΚΥΡΟ φιλίτσα, το κατάλαβα το ποίημα χαχα! Άργησα λίγο αλλάαααα...

 

 

σιγα σιγα θα ενημερωθειτε όλες , τωρα όταν μπαινει καποιος που εκανε εγγραφη σημερα και λεει σας παρακολουθω και ενα σωρο μπλα μπλα @@ριες στειλτε μου την σελιδα μας περναει για ΜΑΚακες .

 

 

και επειδη εχω νευρα τωρα 2 μερες με την συμπεριφορα 2 ατομων , να ξερετε ότι αν με διαβαζετε δεν ειμαι βλάκας ουτε πιανομαι κοροιδο .... πίσω εχει η αχλαδα την ουρα ...

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα πρωτα απο όλα θελω να ζητησω συγνώμη για το θεμα του ebest και οταν εριξα την ιδεα ουτε που ειχα φανταστει πως θα προκαλουσα καποια "ενταση". Πραγματικά λυπάμαι που ξεκινησα αυτη την ιστορια :(

και αυτη την σελίδα την ειχα δει τυχαια πριν 2 χρόνια χωρις ομως ΠΟΤΕ να αγορασω κατι μεσω αυτης ...Ας μην ασχολήθω ομως αλλο ελπιζω να βρουμε μια λυση αλλα και αν οχι δεν χαλασε και ο κοσμος απο ρουχαλάκια αλλο τιποτα ...

Ετσι για την ιστορια με το mytoys.de ολα μια χαρα τελικως ειχαν δεσμευτει τα χρηματα απο την τραπεζα ,μετα απο καποιες μερες ξεδεσμεύτηκαν εκανα την παραγγελία μου 258 ευρω μια κουνια και ενα καροτσακι και μεσα σε 4 μόλις μέρες εφτασε στα ΧΑΝΙΑ απιστευτο η αδερφουλα μου δεν το πιστευε οταν της εμφανιστηκαν στην πόρτα (ηταν δωρακι) τοσο που την αλλη μέρα γέννησε (χαχα) εναν κοριτσαρο 4100γρ και 54 πόντους!!!

Τώρα σκεφτομαι να πάρω καποια ρουχαλακια απο το gymboree.com μου αρεσουν πολυ αλλα δεν ξερω καθόλου την φορμα τους και αγχωνομαι για το μεγεθος αν τα γνωριζει καποια κοπελα θα εκτιμουσα να μου ελεγε την γνωμη της

φιλάκια

ααα ηθελα επισης να πω ενταξει οτι εγινε εγινε με το ebest αλλα δεν μπορω να καταλάβω γιατι αυτο το "κρυφτό" ειναι κακό να θελουμε να ψωνισουμε πιο φθηνά ειτε απο το ματδερκερ ειτε απο αλλου?? ακομη και να μας διαβαζουν οι αντιπροσωποι ε και? τοσο μεγαλη αγοραστική δυναμη ειμαστε?

ελπιζω να μην παρεξηγηθω και να μην θεωρηθώ "υποπτη" ;)

Link to comment
Share on other sites

anit καλοριζικη η ανηψια!

 

φανταζομαι οτι ακομα η σελιδα ειναι υπο ψαξιμο τι θα γινεικαι πως

επειδη κακοβουλοι αναμεσα μας υπαρχουν και τους βλεπουμε συνεχως (βλεπε αρχειο πλευρα-δεν αναφερομαι φυσικα σε καποιον συγκεκριμεν) καλο ειναι να φυλαμε λιγο τα ρουχα μας για να μπορεσουμε να γεμισουμε και καμια ντουλαπιτσα φθηνα.

ο Χ καποιος αν μπορει να κοβει τη προσβαση σε κοτζαμ ελλαδιτσα δε θα μπορει να κανει τουτττττττ μια φατσοσελιδιτσα???????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...