Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Πολύ χαιρομαι!!!!!!!!!!

Διαδικτυακή μου φιλενάδα στο σαιτ με τα παπούτσια δεν εχει μεταφορικά ειναι δωρέάν και επισης αν κανεις λαθος ή δεν σου αρέσουν τα στέλνεις πισω παλι δωρεαν , το λεει εκει δεξια στην μπαρα με τα εικονίδια πατα τα και διάβασε . Εγω εχω ηδη βαλει ενα κλειστο και δυο πεδιλάκια 35ευρώ!! Και δυο σεζον να μου βγάλουν ευτιχισμένη θα ειμαι γιατι το ταμειο ειναι μειον!

Τωρα για το καρότσι δεν ξερω να σε πω, εγω για δευτερο εχω ενα του τζάμπο το ροζ με τις γραμμες και εχει αποδειχτει σκυλι μαυρο γιατι το εχει η μητέρα μου!

 

Ναι το κατάλαβα αυτό με τα δωρεάν μεταφορικά, απλά ξέρω ότι συνήθως όταν επιλέγεις αντικαταβολή ως τρόπο πληρωμής χρεώνεσαι κάτι έξτρα, πχ 5-6 ευρώ έχω δει σε άλλα site...Εδώ άραγε χρεωνόμαστε κάτι αν επιλέξουμε αντικαταβολή ή όχι???Γιατί αν είναι να πληρώσω 5-6 ευρώ τότε καλύτερα να φορτίσω την κάρτα και να τα παραγγείλω που θα χρεωθώ μόνο 1 ευρώ ως έξοδο φόρτισης...:-D:grin::-D Με πιάνιεις??????????:mrgreen::mrgreen:

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ουτε καν αναφορά δεν πρεπει να κανουμε απο εδώ και περα γιατι τον/την διαφημίζουμε...

 

Στο θεμα μας.... εχει ψωνίσει κανεις απο εδώ.... www.spitimania.gr

οι τιμες ειναι συμπαθητικες...

Εγώ έχω ψωνίσει κ εμεινα πολύ ευχαριστημένη kalamaraki

Για ρίξε μια ματια εδω...

http://www.spiti-mania.gr/index.php?option=com_jdtestimonials&Itemid=&order_id=538

καλουτσικες κ οι κριτικες...

Link to comment
Share on other sites

Και ναι οντως φοράω γυαλια χαχαχαχαχαχα Κυρα δασκαλα δεν λες τιποτα!

 

Που εισαι...ο αντρουλης σημερα παει για την κουτααααααααααααααααα

Θα την εχω το βραδυ κατα τις 8-8+30 χε χε θα σε παρω τηλεφωνο

 

Βρε σεις... θελετε να μαζευτουμε στο φεις να κανω σελιδα, για το θεμα που μας διέγραψαν?????????? Και θα σας στειλω προσωπικα την σελιδα ....να μη την εχει και το μοδερ που μας διαβάζει χαχαχαχα

 

 

 

αυτο εννοουσα αλλα εσυ εισαι δασκαλα τα λές καλυτερα αχχαχαχαχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

...και εκεί που θα καθόμουνα και αναρωτιόμουν που πάμε στην χώρα αυτή...τρώω φλασιά!!!

 

έχετε δει κυρίες μου τιμές του ικέα αγγλίας; υπάρχει διαφορά;

 

γιατί στο σαιτ τους γράφει το παρακάτω:

 

Can I get products delivered abroad?

 

We are unable to deliver orders outside of mainland England and Wales however we are happy to deliver your order to your shipping agent for onward transfer.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι μαρια εχουν καποιοι κωδικοι διαφορα στην τιμη,πριν κανενα μηνα μου ειχαν στειλει σχετικο μειλ,ξερεις αυτα τα μειλ που κυκλοφορουν με το κιλο,και ελεγε για την διαφορα στις τιμες σε συγκεκριμενα πραγματα.αν το βρω να το κοπιαρω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια

ειμαι καινουρια στο σαιτ και μελλουσα μαμα. θα ηθελα να ρωτησω τι γινεται τελικα με το mothercare και αν υπαρχει τροπος να παραγγειλω απο εκει. προσπαθησα να παρακολουθησω την συζητηση σας αλλα τα εχω χασει!

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια πολυ τσαντιστηκα με το mothercare και τον... "μεσαζοντα" και καλα που δεν ηξερε οτι οι παραγγελιες απο ελλαδα τελικα ακυρωνονται!!!!!!!!!!

Ετσι λοιπον παραγγειλαμε 3 φιλες απο mothercare (μεσω γνωστης στην αγγλια) 450 λιρες ρουχαλακια για τα μωρα μας και οοοοτι αλλο θελαμε...!!!!!!!!!

Ε ξεδωσα η γυναικα!!!! Αστο καλο τους πια.............. :D:D:D

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ααα ξέχασα να σας πω το www.myshoe.gr εχει προσφορά 18,19,20 Μαίου -15% σε ολα τα παπούτσια του! Εγω ετοιμάζομαι να παραγγείλω σημερα

 

τι ηθελες και το πες? παρηγγειλα κι εγω 3 ζευγαρια φλατ............. :D:D:D:D

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...