Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πάντως αντράκι μου, δεν εχω ακουσει καμμία να εχει παραλάβει ή να εχει κανει σχόλιο... απλα πετάχτηκε σαν ιδέα γιατι το βρήκε η matsoulinako οτι την αφήνει να προχωρήσει...., για αυτο δεν το έβαλα ακόμη στη λίστα. Βεβαια αν παρατηρήσεις η σελίδα αυτη δημιουργήθηκε αν θυμάμαι καλα οπως λεει το 2007 κάτω δεξια, ε τοτε ακομα επιτρεπόταν η αγορα....

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα!!! Παρακολουθω παντα αλλα που χρονος να γραψω! Ουφ!

Συμφωνω και εγω με οτι κανονισετε με τις αποστολες απο Αγγλια, γιατι τωρα πια δεν εχω κανενα εκει να με βοηθησει!!!

Εγω ψαχνομαι μηπως καταφερω να τα παραλαβω μεσω Κυπρου. Μιλησα με την ACS Ελλαδας και μου ειπαν οτι το μονο προβλημα ειναι οτι πρεπει να τα παραλαβει καποιος προσωπικα! Ολα τα αλλα λυνονται! Δεν το βαζω κατω ομως θα μιλησω και με ACS Κυπρου! στο κατω κατω λεφτα θα παρουν αυτοι! Ας τα παραλαβει καποιος υπαλληλος τους....

Θα προσπαθησω μεσω ενως γνωστου μηπως βρουμε κατι μεσω Κυπρου και θα σας πω....

Αυτα και απο εμενα.... Παντως οπως εχω ξαναγραψει, τελικα μαλλον ο αντιπροσωπος μας εχει "μπλοκαρει" την διαδικασια (για το mothercare)

Θα τους ξαναστειλω mail και θα τους ξεκαθαρισω οτι απο εδω ΔΕΝ θα ψωνισω γιατι εχουμε μεγαλη διαφορα στις τιμες....

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ααααα kalamaraki μπηκα και εγω στη σελιδα στο φατσοβιβλιο!!Super!;)

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια η μικρή μου πίνει γάλα σε σκόνη Humana No1. Βρήκα αυτό το site που έχει πολύ φθηνά. Εγώ το αγοράζω 14,50? τα 450γρ.

 

http://www.babymilk.de/catalog/index.php?language=en&ad=go-eu

 

Έχει πάρει καμία; Να παραγγείλω γάλα από site; Η συσκευασία είναι διαφορετική αλλά η μάρκα ίδια...λέτε να είναι διαφορετικό και να κάνω κακό στο παιδάκι μου;

 

Τα φώτα σας Please...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια

Σε αυτο www.bebejou.gr ---με την καρτα ανταμοιβης εχει λεει εκπτωση σε ολα τα ειδη 25% ...συμφερει η` ειναι μουφα ???

εχω εγω την καρτα και τις προαλες που ψωνισα κατι απο καταστημα μου εκαναν 15% εκπτωση.δεν ξερω το 25% για ποια προιοντα ισχυει...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια η μικρή μου πίνει γάλα σε σκόνη Humana No1. Βρήκα αυτό το site που έχει πολύ φθηνά. Εγώ το αγοράζω 14,50? τα 450γρ.

 

http://www.babymilk.de/catalog/index.php?language=en&ad=go-eu

 

Έχει πάρει καμία; Να παραγγείλω γάλα από site; Η συσκευασία είναι διαφορετική αλλά η μάρκα ίδια...λέτε να είναι διαφορετικό και να κάνω κακό στο παιδάκι μου;

 

Τα φώτα σας Please...

 

Ρίξε μια ματιά σε αυτή τη συζήτηση...το λένε κάπου οι κοπέλες.το είχα βρει και εγώ και το σκεφτόμουν να πάρω ακόμα όμως δεν το εχω τολμήσει αλλά..βρίσκομαι πολύ κοντά...

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η μικρή μου πίνει γάλα σε σκόνη Humana No1. Βρήκα αυτό το site που έχει πολύ φθηνά. Εγώ το αγοράζω 14,50? τα 450γρ.

 

http://www.babymilk.de/catalog/index.php?language=en&ad=go-eu

 

Έχει πάρει καμία; Να παραγγείλω γάλα από site; Η συσκευασία είναι διαφορετική αλλά η μάρκα ίδια...λέτε να είναι διαφορετικό και να κάνω κακό στο παιδάκι μου;

 

Τα φώτα σας Please...

 

 

σε συμφερει?????τα μεταφορικα απο 0-15 κιλα ειναι 57 ευρω!!!!!!!!

 

We charge special prices for Greece :

0-15kg = 57,10 Euro, 16-30kg = 92,80 Euro, 31-50 kg = 150,90 Euro

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εχει παραγγειλει καμια απο http://www.kidoh.de/ γιατι δεχεται paypal και απο οτι καταλαβα τα μεταφορικα ειναι πολυ φτηνα ( συγνωμη αν κανω λαθος αλλα επειδη δεν ξερω γερμανικα το εκανα μια γρηγορη μεταφραση και ετσι καταλαβα)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι καινουρια μαμα κ εχω αγχωθει με το παιδικο δωματιο της μπεμπας δεν ξερω απο που να παρω την κουνια που να παρω το καροτσι θελω βοηθεια :confused: :confused: :?::?::?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε συμφερει?????τα μεταφορικα απο 0-15 κιλα ειναι 57 ευρω!!!!!!!!

 

We charge special prices for Greece :

0-15kg = 57,10 Euro, 16-30kg = 92,80 Euro, 31-50 kg = 150,90 Euro

 

αααααααααααα κατάλαβα.....άκου 57?!

 

Από e-bay αν το πάρω; Απλά με προβληματίζει μήπως είναι κανένα γάλα άλλο και πάθει τίποτα το παιδάκι μου..το λέω γιατί η συσκευασία είναι διαφορετική, αλλά λογικό είναι αυτό αφού η δικιά μας είναι γραμμένη στα ελληνικά...

Πήρε καμιά κοπέλα γάλατα από εξωτερικό;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

marilyn εχει παρει μια γνωστη μου αλλα απταμιλ.τα πηρε απο αγγλια,ειχαν αλλη συσκευασια αλλα ειναι το ιδιο γαλα.τα πηρε με τα μεταφορικα 157 ευρω τα 10 κουτια ενω εδω τα 10 κουτια εχουν 280.αλλα εχει μονο απταμιλ.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ κι εμένα η ποιότητα με ανησυχεί αλλά πρέπει να είναι το ίδιο.

Και την παιδίατρο να ρωτήσω πιθανόν να μου πει όχι γιατί αυτοί παίρνουν ποσοστά από τις πωλήσεις συγκεκριμένων προϊόντων που συνταγογραφούν...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

μπηκα μεσω ebest sto mothercare

εβαλα διευθυνση

prepaid visa

και ημουν στην αποστολη

πριν δε νομιζω να εφτανε σε αυτο το σημειο

μπας και γινεται τελικα?????????

 

Αυτό λέω κι εγώ απλά δεν παρήγγειλα κάτι ακόμα....

 

kalamaraki βγάλε από την λίστα τον μετατροπέα της DHL (δεν δουλεύει πια). Βάλε αυτό http://www.xe.com/ucc

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...