Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν κορίτσια παρέλαβα από http://www.myshop.com.gr

Πολύ ωραίες ποιότητες και τελικά ήρθαν πολύ γρήγορα τσάμπα τους κατηγόρησα ότι είναι τα ζώα μου αργά

Πήρα 2 σετ σεντόνια ένα της ΝΙΜΑ και ένα ΛΙΜΝΑΙΟΣ και μία πικέ κουβέρτα 115€ και ήταν το πιο οικονομικά που βρηκα είναι δυνατόν ρε κορίτσια?

Θα έλεγα να μπει στην λίστα

Πληρωμή με την παράδοση έκανα

FXWyp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου απαντησε το boots.com!!!!!!!!!!!!

 

Thank you for contacting us again at Boots.com the payment methods we accept.

 

We do accept all major types credit cards, including foreign ones. Please make sure you enter the billing address relevant to the card used.

 

I can also confirm that we are unable to deliver to courier companies or PO boxes. We have to deliver to the person named on the parcel.

 

Thank you again for contacting us and I hope that this further information is helpful. If there is anything else that I can help you with please contact our Boots.com team on 0845 609 0055.

 

Kind regards

 

 

Darlene Kinton

Boots Customer Care.

If you need to contact us again and your query is about Boots.com queries please call 0845 609 0055,or email [email protected]

 

 

δεχονται λοιπον τις δικες μας πιστωτικες!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα εχει δει καμια αν εχει ξεχωριστο κουτακι για billing adress και για delivery adress????????????????????

θα το κοιταξω κι εγω λιγο ακομα........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν ηθελα να σας φερω σε δυσκολη θεση η κοπελα που της εριξα την ιδεα για να φτιαξει το ebay απλα θα ηθελε την βοηθεια σας για τα νουμερα και τα ρουχα.

 

Απλα νιωθω ασχημα γιατι καποτε όλες λεγαμε να βρουμε καποιον να μας στειλνει και τωρα που την βρηκαμε κοντευω να παρεξηγηθω και δεν ειμαι χαζη το καταλαβαινω

 

Τεσπα αγνοηστε όλα τα μηνυματα μου

 

Λυπαμαι :(....

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε βρε φιλιτσα! περιμενε και θα απαντησουμε! εχουμε και μπεμπιδια να νταντεψουμε...

 

νομιζω καλη ιδεα, αναλογα με το τι κερδος θα εχει φανταζομαι....

 

το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να εμπιστευτεις καποιον αλλα δεν θα κανει κατι διαφορετικο απο τους αλλους πωλητες στο ebay και δεν ειναι σιγουρο οτι θα το κανει αν δεν εξασφαλισουμε φτηνη μεταφορα πχ όπως ειχε το μαδερ και αξιοπιστη .

 

γιαυτο σας ρωταω θελω τις γνωμες σας για να της πω .

 

Καμμια δεν ειναι υποχρεωμενη να ψωνισει αν δεν την ικανοποιουν οι τιμες εγω το εκανα με όλη μου την καρδια την παρακαλεσα και στεναχωρηθηκα ... που ειδα οτι με πηδουσατε :) χωρις να μου πειτε ουτε ενα ''καλα θα το δουμε ''

 

Βεβαια χρησιμοποιησα και το ονομα του καλαμαριου επειδη μιλαμε στο φειςμπουκ χωρις να την ρωτησω και ζηταω συγνωμη αλλα πάνω στην χαρα μου να βρουμε λυση στο προβλημα που εχουμε το εκανα χωρις να το σκεφτω .

 

Καλαμαρακι μου σου ζηταω απο δω συγνωμη ξεχασα πριν στο φεις .

 

ουφ !

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να εμπιστευτεις καποιον αλλα δεν θα κανει κατι διαφορετικο απο τους αλλους πωλητες στο ebay και δεν ειναι σιγουρο οτι θα το κανει αν δεν εξασφαλισουμε φτηνη μεταφορα πχ όπως ειχε το μαδερ και αξιοπιστη .

 

γιαυτο σας ρωταω θελω τις γνωμες σας για να της πω .

 

Καμμια δεν ειναι υποχρεωμενη να ψωνισει αν δεν την ικανοποιουν οι τιμες εγω το εκανα με όλη μου την καρδια την παρακαλεσα και στεναχωρηθηκα ... που ειδα οτι με πηδουσατε :) χωρις να μου πειτε ουτε ενα ''καλα θα το δουμε ''

 

Βεβαια χρησιμοποιησα και το ονομα του καλαμαριου επειδη μιλαμε στο φειςμπουκ χωρις να την ρωτησω και ζηταω συγνωμη αλλα πάνω στην χαρα μου να βρουμε λυση στο προβλημα που εχουμε το εκανα χωρις να το σκεφτω .

 

Καλαμαρακι μου σου ζηταω απο δω συγνωμη ξεχασα πριν στο φεις .

 

ουφ !

 

 

χαχαχα Εισαι πολύ ουφο τελικα!!!

Τωρα σορυ...αλλά θα το πω...χαζοξανθιά μου εσυ!

Αν με ειχε ενοχλήσει πρωτον θα στο ειχα πει στα μουτρακια σου!

Δευτερον περίμενα να δω τι θα πουνε και τα κορίτσια .

Πάντως εγω σου ειπα την γνώμη μου πως μπορει να γινει, και να πετύχει ισως και ετσι, αν θες το λες και στα κορίτσια δεν εχω πρόβλημα.

 

Link to comment
Share on other sites

οκ το τσακαλοκαλαμαρακι ειπε να νοικιασει η κοπελα την δ./νση της αλλα μολις τωρα σκεφτηκα με τις καρτες σας όλα οκ τις δεχοντε τα μαδερκερ ????

 

Θα της το πω και αυτο της κοπελας περιμενω να μου πει με μεταφορα τι θα βρει

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

και δεν φταιω εγω καλαμαρακι το ντεκαπαζ .... και να φανταστεις ειναι μονο ανταυγιες φανταζεσαι να επεφτε σε όλο το κεφαλι χαχαχαχχαχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.veropoulos.gr/eshop Είμαι μόνη μου, με δύο μωρά και άντρα στα καράβια, οπότε το ηλεκτρονικό σούπερ μάρκετ ήταν σχεδόν θείο δώρο! Φτιάχνεις λίστα αγορών και ψωνίζεις ωραιότατα από εκεί, τσεκάροντας το φυλλάδιο προσφορών και ταξινομώντας τα προϊόντα από το φθηνότερο στο ακριβότερο. Πληρώνεις με πιστωτική ή αντικαταβολή. Το χρησιμοποιώ ένα χρόνο τώρα και το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν στην αρχή με τα προϊόντα ψυγείου, που μου ερχόντουσαν ελαφρώς ξεπαγωμένα. Από τη στιγμή όμως που πήρα και τους το είπα, δεν έχει ξανασυμβεί. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, ειδικά οι κοπέλες που ψωνίζουν για εσένα ευγενέστατες. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Link to comment
Share on other sites

Τον Βερόπουλο τον χρησιμοποιούσα για παραγγελίες στο γραφείο πάντα άψογοι

Γατούλα όταν είχα γραφτεί εγώ η υπηρεσία ήταν περιορισμένη τώρα νομίζω ότι στέλνουν σε όλη την Αθήνα (ιδίως αν έχεις κοντά κατάστημα στέλνουν σίγουρα) Μπορείς να πάρεις και το τοπικό σου κατάστημα να ρωτήσεις ή να τους στείλεις mail

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 μέρες έκανα παραγγελία στο mothercare.com.Δέχθηκε και την ελληνική διευθυνση και την πιστωτική κάρτα και μετά πό λίγο έλαβα e-mail επιβεβαίωσης. Θα σας ενημερωσω μόλις παραλαβω για να είμαστε σίγουροι ότι τελικά στέλνουν.

 

Μόλις παραλάβεις περιμένουμε ενημέρωση!!!

Αχ μακάρι να γίνεται γιατί μου έχει λέιψει το mothercare...

 

Έστειλα και e-mail στο ebest.gr για να ρωτήσω αν όντως γίνεται αποστολή παραγγελιών από το mothercare μέσω της ιστοσελίδας τους.

Μόλις απαντήσουν θα σας ενημερώσω.

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω στείλει κι εγώ mail στο ebest πριν 2 μέρες αλλά ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει

 

Ωχ...:-(

Έψαχνα μήπως έχουν κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας αλλά δεν....

Τέλος πάντων θα δούμε - σε όποιον απαντήσουν πρώτα θα ενημερώσει.

*

Link to comment
Share on other sites

οκ το τσακαλοκαλαμαρακι ειπε να νοικιασει η κοπελα την δ./νση της αλλα μολις τωρα σκεφτηκα με τις καρτες σας όλα οκ τις δεχοντε τα μαδερκερ ????

 

Θα της το πω και αυτο της κοπελας περιμενω να μου πει με μεταφορα τι θα βρει

 

Φιλίτσα καλημέρα!

 

νομίζω οτι είναι τέλειο αυτό που σκέφτηκες!

η φίλη σου όμως θα μπορέσει να ανταποκριθεί στο χαμό που θα γίνει??????

γιατί φαντάζομαι έχεις σκεφτεί οτι αν πει: νοικιάζω τη διεύθυνση μου για χ ποσό και βάλτε τη για παραγγελίες στο μαδερ, τι έχει να γίνει!!!!

 

εγώ έκανα παραγγελία στα μάδερ με την προπληρωμένη μου και έβαλα διεύθυνση αποστολής Κύπρο και ήταν όλα οκ!

τους είχα στείλει και μέιλ και τους είχα ρωτήσει φυσικά αν μπορώ και μου είχαν πει οτι δεν τους πειράζει!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πειραζει να ανοιξω ενα νεο θεμα με τις αγορες απο αγγλια μεσω γνωστου επειδη με ενδιαφερουν κι αλλα καταστηματα εκτος του Mothercare και γραφω ενα σωρο εδω αλλα δε μου απανταει καμια?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Φιλίτσα επειδή εκεί είναι σοβαρό ας πουμε κράτος πες στη φίλη σου να ψάξει κατ αρχην μην έχει πρόβλημα και βρεθεί μπλεγμένη η κοπέλα. Γιατί μιλάμε για τεράστιο όγκο παραγγελιών που θα έχουν τον ίδιο παραλήπτη... Μπορεί να θεωρήσουν ότι διακινεί εμπορεύματα εκτός της χώρας...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...