Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Λοιπόν, σε μαγαζί στη Βουλιαγμένης έχει αυτά 85Ε: http://www.javari.co.uk/Converse%20Unisex%20Taylor%20Lace-Up%20113848/dp/B0033UX5K6/ref=rsl_1-2/?fromPage=mythings&refURL=%2Fmythings%2F&asins=B0033UX75E,B0033UX7UY,B0033UX5K6,B001PIJHZK,B0031U1RLC

και απο το javari μαζί με τα μεταφορικά 55Ε. Καλά, δεν θα πάρω αυτό το μοντέλο, αλλά προφανώς συμφέρει. Είναι μεγάλη διαφορά 30Ε για παπούτσια, δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλαμαρακι, καλαμαρακι, αν είσαι εδώ, με βοηθάς λίγο με τα stickers? Λέω & πιο πάνω οτι μου εμφανίζονται λίγα...

Επιπλέον θέλω να παραγγείλω αυτά http://cgi.ebay.co.uk/64-POLKA-DOTS-Wall-Stickers-Vinyl-Art-Decals_W0QQitemZ260503303051QQcmdZViewItemQQptZUK_Wallpaper?var=&hash=item8262a5d7b4#shId σε 4 διαφορετικά χρώματα αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω. Αν τα παραγγείλω ξεχωριστά θα μπορέσω να επωφεληθώ της προσφοράς (3σετ+1 δώρο) & δεν θα χρεωθούν σαν διαφορετική αποστολή, εεεε?

Μερσί

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι, καλαμαρακι, αν είσαι εδώ, με βοηθάς λίγο με τα stickers? Λέω & πιο πάνω οτι μου εμφανίζονται λίγα...

Επιπλέον θέλω να παραγγείλω αυτά http://cgi.ebay.co.uk/64-POLKA-DOTS-Wall-Stickers-Vinyl-Art-Decals_W0QQitemZ260503303051QQcmdZViewItemQQptZUK_Wallpaper?var=&hash=item8262a5d7b4#shId σε 4 διαφορετικά χρώματα αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω. Αν τα παραγγείλω ξεχωριστά θα μπορέσω να επωφεληθώ της προσφοράς (3σετ+1 δώρο) & δεν θα χρεωθούν σαν διαφορετική αποστολή, εεεε?

Μερσί

 

χε χε εδώ ειμαι...!

Λοιπον και μενα το ιδιο μου κανει μου δειχνει λιγα οπως και σε σενα!

Φιλενάδα το λογικο ειναι αν τα παραγγέιλεις χωριστά να μη επωφεληθεις της προσφοράς αλλα δεν κατάλαβα...

Βαλε καθε φορα΄στο καλάθι σου τα στικεράκια με το επιλεγμένο χρωμα... ετσι δεν ειναι?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια...να σας κανω μια ερωτησουλα..αυτο http://www.kidsshop.gr/

το ξερει καμμια??μηπως ειναι μαιμουδες γιατι εχει μεγαλες διαφορες..μια μπλουζα την εχει 35 και την εχω παρει 70!!!!!!!μα ποσο κοροιδο μπορει να ειμαι...

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν καποιος seller σου κανει προβλημα τον καρφωνεις στο etsy kai kanonizoyn aytoi. Ως τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα, παντα ομως πριν αγορασεις κατι θα κοιτας τα Feedback που μαζευει.....θετικα-αρνητικα, τι πωλησεις εχει κανει, γενικα αν ειναι αξιοπιστος. Ακομα κι εγω που ειμαι αγοραστρια εχω τετοια Feedback , δλδ λενε οι πωλητες τις εντυπωσεις τους απο μενα.Αγορες κανω μεσω paypal. Kaποιος μπορει να σου πωλησει κι εκτος paypal, εξαρταται τι προτιμας.

 

Εγω το λατρευω ως σαιτ, εχω παρει πολλα κοσμηματα κι αλλα πραγματα. οσοι δεν εχουν τιμες αποστολης για ευρωπη, τους ρωτας και συνηθως στελνουν.

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια...να σας κανω μια ερωτησουλα..αυτο http://www.kidsshop.gr/

το ξερει καμμια??μηπως ειναι μαιμουδες γιατι εχει μεγαλες διαφορες..μια μπλουζα την εχει 35 και την εχω παρει 70!!!!!!!μα ποσο κοροιδο μπορει να ειμαι...

 

και εμενα κουλο μου φαινεται αλλα παλι μηπως ειναι σπασμενα νουμερα γιατι μπηκα να αλλαξω μεγεθοσ και δεν αλλαζε.Αρα μπορει να παιζει και αυτο.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είστε απίθανες !!!! Σας διαβάζω ανελλιπώς , έχετε γίνει η αγαπημένη μου ενότητα .

Καλά είναι απίστευτο πόσες έξυπνες αγορές μπορεί να κάνει κανείς !!!

Άντε να ανοίξουμε τα μάτια σε πολλούς ακόμη , μας τα τρώνε κανονικά στην Ελλάδα !!!

 

Vera αυτά που πήρες από το etsy ήταν καλά από ποιότητα σε σχέση με την τιμή τους ; Είναι πολύ ωραίο site .

Mέχρι τώρα μόνο fragrancex έχω δοκιμάσει , πολύ αργούν όμως , την τελευταία φορά από τα 6 πράγματα ένα δεν είχε έρθει καθόλου και τους πήρα τηλέφωνο και μου έλεγαν πως τα πράγματα ελέγχονται 3 φορές πριν φύγουν και κατευθείαν ρώτησα την τηλεφωνήτρια κι εγώ γιατί σας πήρα τηλέφωνο , επειδή δεν είχα τι να κάνω , απαιτώ να διορθώσετε τo λάθος και να μη μου λέτε ότι ελέγχετε 3 φορές , εκτός και αν αυτοί που το κάνουν είναι τυφλοί . Η φωνή χάθηκε στο τηλέφωνο και μου είπε να φωτογραφίσω τα πράγματα που παρέβαλα και να στειλω μέσω e-mail τις φώτο και έτσι έκανα . Μετά με ευχαριστούσαν για τις φώτο και ζητούσαν συγνώμη για την αναστάτωση και τελικά διόρθωσαν το λάθος στέλνοντας το προ'ι'όν που τους είχε διαφύγει .

Θα σας παρακολουθώ , να είστε όλες καλά !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalamaraki μόλις βρήκα την σελίδα απο την Βικη.Απλά δεν φαίνεται καθαρά οτι οι σελίδες είναι δοκιμασμένες και οτι τα μέλη μπορούν να ζητάνε διευκρινήσεις ωστε να είναι πιο σιγουροι.Εγώ που το ήξερα και δυσκολεύτηκα να το βρώ...Το λέω σε εσένα γιατί δεν είδα ποιος είναι ο creator!

Mπράβο πάντως, πολύ καλή σκέψη!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι καλε...δεν θελει ολοκληρο τοιχο ελευθερο...

αφου το λεει ποιο κατω το μεγεθος ειναι 75χ55 εκατοστά... απλα στη διαφημιστική φωτο φαινεται ετσι!.

Δεν ειναι μεγάλο, οι πινακες που εχω ειναι πολύ μεγαλύτεροι

 

Έχεις δίκιο,τώρα το είδα!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και μετά θα τα πάρει σαν μια παραγγελία, ναι? Άσε, νομίζω κατάλαβα μόνη μου τι πρέπει να κάνω. Αχ, έχω χαζέψει βραδυάτικα! Ευχαριστώ πάντως...

 

Γειά σου,αν δεν βρήκες άκρη,να σου πω οτι βάζεις ένα ένα στο καλάθι με τα χρώματα που θέλεις( (4 σετ στο σύνολο),και όταν είναι να πληρώσεις θα σου βγάλει στο paypal το σύνολο.Αν δεις οτι δεν σε καλύπτει(οτι δηλαδή δεν έχει βάλει το ένα δωρεάν,),τους στέλνεις μνμ πριν πληρώσεις ,και θα σου στείλουν άλλη απόδειξη μετά.Ελπίζω να βοήθησα;)

Link to comment
Share on other sites

 

Vera αυτά που πήρες από το etsy ήταν καλά από ποιότητα σε σχέση με την τιμή τους ; Είναι πολύ ωραίο site .

 

Δεν εχω παρει ακριβα πραγματα......καποια κοσμηματα (που δεν ηταν καθολου ακριβα) δεν με ενθουσιασαν απο κοντα, εδειχναν πολυ λιγα (ισως φταιω εγω γιατι δεν υπολογισα τις ιντσες) αλλα τα περισσοτερα ηταν καταπληκτικα και πολυ ωραιοτερα απο οτι στο σαιτ.......επαθα την πλακα μου οταν τα ειδα.........

 

Για παραδειγμα αυτο που θα σου βαλω κατω, πηρα 28 δολλαρια κατι κολλιε απο αυτο το σαιτ και ξετρελλαθηκα γιατι ηταν μεγαλα κι εντυπωσιακα κι εξαιρετικης ποιοτητας.......σιγουρα θα ξαναψωνισω....

 

http://www.etsy.com/shop/polishedtwo

 

Καποιοι παντως σου λενε οτι αν δεν σου αρεσει μπορεις να το επιστρεψεις, φοβουνται πολυ να τους κανεις κακη κριτικη. Εγω δεν επεστρεψα ποτε κατι, ουτε εχω κανει κακη κριτικη για κατι που δεν μου αρεσε........δεν μου παει να κανω κατι τετοιο....αλλο αν με κοροιδεψει.

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Vera μου καλά κοριτσάκι μου , κάθε μέρα λέω πότε θα γεννήσει αυτό το κορίτσι με το καλό ;;;;;

Ελπίζω με ένα πόνο να βγει το μικρούλι και να μη σε χάσουμε από το παρεντς για πολύ καιρό .

Τα κοσμήματα είναι τέλεια , μ'αρέσει και το γούστο σου πολύ , θα πάρω είμαι σίγουρη !!!!Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρει ακριβα πραγματα......καποια κοσμηματα (που δεν ηταν καθολου ακριβα) δεν με ενθουσιασαν απο κοντα, εδειχναν πολυ λιγα (ισως φταιω εγω γιατι δεν υπολογισα τις ιντσες) αλλα τα περισσοτερα ηταν καταπληκτικα και πολυ ωραιοτερα απο οτι στο σαιτ.......επαθα την πλακα μου οταν τα ειδα.........

 

Για παραδειγμα αυτο που θα σου βαλω κατω, πηρα 28 δολλαρια κατι κολλιε απο αυτο το σαιτ και ξετρελλαθηκα γιατι ηταν μεγαλα κι εντυπωσιακα κι εξαιρετικης ποιοτητας.......σιγουρα θα ξαναψωνισω....

 

http://www.etsy.com/shop/polishedtwo

 

Καποιοι παντως σου λενε οτι αν δεν σου αρεσει μπορεις να το επιστρεψεις, φοβουνται πολυ να τους κανεις κακη κριτικη. Εγω δεν επεστρεψα ποτε κατι, ουτε εχω κανει κακη κριτικη για κατι που δεν μου αρεσε........δεν μου παει να κανω κατι τετοιο....αλλο αν με κοροιδεψει.

 

 

ουαου!!!μπηκες στον 10ο μηνα ε??????και εγω στην 41η γεννησα!με το καλο !!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Eyxaristo koritsia.......και ο πρωτος 41η βδομαδα γεννηθηκε και με προκληση........οποτε μαλλον κατα κει παμε παλι......θα αργησετε να με χασετε......χαχα.....δεν εχω και τι να κανω καθομαι ολη μερα.......

 

 

Αρχοντουλα εχω παρει και κεραμικα απο ετσυ, πολυ ωραια και καλες τιμες, αλλα ακριβα τα μεταφορικα.........υπαρχουν κι ελληνες που αγοραζεις απο Ετσυ, οπως αυτη εδω.......εχει ωραια πραγματα, οτι πηρα μου αρεσε πολυ και εκανε εντυπωση, απο αυτην μπορεις να παρεις πραγματα κι εκτος ετσυ, εχει σελιδα στο facebook.

 

http://www.etsy.com/shop/maslinda?ga_search_query=maslinda&ga_search_type=seller_usernames

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια ξανά και απο μένα...

Λοιπόν εγώ έχω μια δήλωση και..μια ερώτηση..

Καταρχήν έχω να προτείνω το http://www.otticanet.com απο όπου παράγγειλα γυαλιά ηλίου του άντρα μου..Τα πήραμε 119Ε + 11Ε έξοδα αποστολής(η ίδια τιμή όσα και αν παραγγείλεις) δηλαδή 130Ε ενώ εδώ το πιο φτηνό που βρήκα ήταν 175Ε.Είναι αυθεντικότατα και ήρθαν σε 4 μόλις ημέρες..Δευτέρα τα παράγγειλα Παρασκευή τα πήρα.Πολύ ευχαριστημένη αν θέλετε το προσθέτε στην λίστα..

 

Και τώρα η ερώτηση..Έχει πουλήσει καμία κάτι στο ebay να μου πει την διαδικασία?Τα έξοδα αποστολής πως τα υπολογίζω?

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...