Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ναι ολυμπια θα τους στειλεις μειλ να σου πουνε για τα μεταφορικα.

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια κορίτσια.

Εγώ μέχρι τώρα ψώνιζα μόνο από Γερμανικά site και Γερμανικο e-bay, αλλά βλέπω ότι στην Αγγλία είναι πιο φθηνά.

Πρώτη φορά θα επιχειρήσω να ψωνίσω από Αγγλία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Αναρωτιέμαι πως θα βρω την αντιστοιχία και αν πρέπει να εμπιστευτώ τα διάφορα πινακάκια που κυκλοφορούν στο google. Το δικό μου νούμερο το ξέρω όπως και του συζύγου. Στα παιδικά κολλάω και επειδή θέλω να κάνω 3 ζευγάρια δώρο δεν θέλω να τα πάρω λάθος. 45 λίρες τα μεταφορικά τελικά ε?

 

εμπιστεψου το πινακακι του sports direct κιαν εχεις καποια απορια στειλτους mail.συμβουλεψου και καποιο ζευγαρι αθλητικα που εχεις κιαν ειναι ιδια μαρκα με αυτα που θελεις να παρεις ακομα καλυτερα.

ναι 45 λιρες τα μεταφορικά οσα ζευγάρια κιαν παρεις.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

και εγω το καροτσακι απο pramworld.

ΠΟΛΥ ευχαριστημένη έμεινα.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια κορίτσια.

Εγώ μέχρι τώρα ψώνιζα μόνο από Γερμανικά site και Γερμανικο e-bay, αλλά βλέπω ότι στην Αγγλία είναι πιο φθηνά.

Πρώτη φορά θα επιχειρήσω να ψωνίσω από Αγγλία.

Ψωνισε αφοβα κι εγω απο εκει πηρα καροτσι!!

Μerci για τις πληροφοριες!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμ...ειναι τωρα σοβαρη σελίδα αυτή...?

Δεν αναφέρει ουτε το φυσικό μαγαζι...ουτε ονομα ιδιοκτήτη...αντιπρόσωπου...

ουτε μια διεύθυνση...μονο ενα ξερό email....

Μην τσιμπάτε...!

ειρωνικά το έγραψα kalamaraki!

μα πόσο χαζές μας θεωρούν κάποιοι.........

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!σκεφτομαι να παραγγειλω απο το συγκεκριμενο site ενα καροτσι maclaren.τι λες ειναι αξιοπιστο? ποσες μερες κανει να ερθει και ποσα ειναι τα εξοδα μεταφορας?με prepaid καρτα μπορω να αγορασω? sorry, αλλα ειμαι λιγο ασχετη. ευχαριστω!

 

Γεια σου,

κι εγω το σαιτ εδω απο τη λιστα το εμαθα.Εκανα πολυ καλη ερευνα και στα υπολοιπα προτεινομενα σαιτ για το καροτσι της Μακλαρεν που ηθελα και ηταν το πιο οικονομικο.Κατα την γνωμη μου ειναι απολυτα αξιοπιστο,αγορασα με prepaid της Κυπρου και την δεχτηκαν,δεν ειχα κανενα προβλημα.7 εργασιμες κανουν να τα φερουν και πραγματι ετσι ειναι,τα εφερε η Ιντεραττικα στην πορτα μου.Τα εξοδα μεταφορας σε εμενα ηταν 36 λιρες το κουτι...και παλι κερδισμενη βγηκα.

Να προσθεσω βεβαια οτι στην ιδια ακριβως τιμη εχει τα Μακλαρεν κι ενα αλλο σαιτ το paulstride.co.uk με μεταφορικα 25 λιρες.Βεβαια δεν ξερω ποσο αξιοπιστο ειναι παντως οταν ζητησα καποιες πληροφοριες μου απαντησαν αμεσως και λεπτομερως. Στο λεω γιατι ειδα μεγαλυτερη ποικιλια στα χρωματα του xlr...αν το ειχα μαθει νωριτερα θα επαιρνα το καροτσι απο εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χαίρομαι που βλέπω τόσο καλά λόγια γι αυτό το site, έχω σκοπό να παραγγείλω καροτσάκι από εκεί.

Αν κατάλαβα καλά πρέπει να τους στείλω e-mail με αυτά που θέλω να αγοράσω και να μου απαντήσουν ποσά θα είναι τα μεταφορικά;

 

 

Ολυμπια,κι εγω οταν εψαχνα στην διαβεβαιωση απο το Σοφακι1978 στηριχτηκα και προχωρησα:DΑκριβως αυτο θα κανεις.Δες και την απαντηση που εδωσα και στην Evi-at!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια.

Την προηγούμενη Τρίτη ή Τετάρτη παράγγειλα από αυτό το site σουτιέν θηλασμού, ήρθαν σήμερα σε άριστη κατάσταση. κόστισαν 22,99 λίρες τα 3 μαζί με τα μεταφορικά !!!

Όσον αναφορά για τα σουτιέν εμένα (εχω μικρό στήθος) μια χαρά μου φαίνονται απλώς έχει ελάχιστα μεγαλύτερη cup. Αυτάααααα φιλάκια

 

http://stores.shop.ebay.de/Three-Sisters-Lingerie__W0QQ_armrsZ1QQ_fsubZ2485575

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολυμπια,κι εγω οταν εψαχνα στην διαβεβαιωση απο το Σοφακι1978 στηριχτηκα και προχωρησα:DΑκριβως αυτο θα κανεις.Δες και την απαντηση που εδωσα και στην Evi-at!!!

 

 

ααααα σε εμενα στηριχτηκες??????????σωθηκες!:D:D:D:D:D:D

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μπηκα και στο paulstride και ευτυχως θα μου εβγαινε ακριβως ιδια η τιμη!

 

Σε σενα,σε σενα στηριχτηκα:P:p...μια χαρα πηγαν οι παραγγελιες!!Στο paulstride ιδιες βγαινουν οι τιμες αλλα εχει πιο πολλα χρωματα.Εγω επειδη αργησα λιγο να παραγγειλω στο pram εχασα το χρωμα που ηθελα απο τα xlr κι επειδη τα αλλα δεν μου αρεσαν πηρα το γκρι xt.Αλλα δεν μετανιωνω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια τι εγινε με το pingpong δεν ειχα μπει και παραγγειλα ενα καθισμα αυτοκινητου.....ας μου πει καποια τι εχει γινει?

 

Εχει καιρο που εχει σοβαρα προβλήματα παράδοσης....δεν απαντάνε στα μειλ στα τηλέφωνα...δεν γυρνάνε τα χρηματα πισω...!

 

Link to comment
Share on other sites

The comments for your order are

 

order expected for shipping calendar week 17

 

 

 

Your order has been updated to the following status.

 

New status: Processing

 

Please reply to this email if you have any questions

 

 

Σημερα μου απαντησαν αυτο τι εννοει αραγε ο ποιητης?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

order expected for shipping calendar week 17

 

 

 

Your order has been updated to the following status.

 

New status: Processing

 

Please reply to this email if you have any questions.

 

 

Σημερα μου απαντησαν αυτο τι εννοει αραγε ο ποιητης?

 

Λέει ότι η παραγγελιά σου θα παραδοθεί την 17η εβδομάδα δηλ. τέλη Απριλίου.

Ποιο καρεκλάκι παρήγγειλες;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πως μπορώ να στείλω 1 σουτιέν που παρήγγειλα πίσω για να μου στειλουν 1 μέγεθος παραπάνω?

Το site λέει πως σε περίπτωση αντικατάστασης τα έξοδα είναι δικά τους.

Την μλκ την έκανα όμως εγώ και παράγγειλα λάθος μέγεθος.

Τι να κάνω σε αυτήν την περίπτωση????

 

Δεν ξέρω αν θα έρθουν με ΕΛΤΑ ή ταχυμεταφορές...

 

Τι να κάνω βρε κορίτσια, πως να το στείλω πίσω????1η φορά θα στείλω προϊόν πίσω για αντικατάστη?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Και έχω και δεύτερη ερώτηση... :D

Ποιά είχε εκτυπώσει φώτος στο foto.com

http://gr.foto.com/default.asp;;

Είναι καλές οι φωτογραφίες; Θέλει η αδερφή μου να εκτυπώσει μπόλικες και αναρωτιόμουν αν αξίζει τον κόπο:?:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τσακαλακια θέλω την βοήθεια σας.

Ψάχνω να βρω site με πράγματα Paul Frank.

Συγκεκριμένα έχω ερωτευτεί αυτήν εδώ την κουβερτούλα

paulfrank.jpg

 

Έψαξα και το μόνο που βρήκα είναι αυτό http://shop.paulfrank.com/ και είναι στην Αμερική γμτ.

Οποία έχει δει κάτι ας μου πει σας παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τσακαλακια θέλω την βοήθεια σας.

Ψάχνω να βρω site με πράγματα Paul Frank.

Συγκεκριμένα έχω ερωτευτεί αυτήν εδώ την κουβερτούλα

paulfrank.jpg

 

Έψαξα και το μόνο που βρήκα είναι αυτό http://shop.paulfrank.com/ και είναι στην Αμερική γμτ.

Οποία έχει δει κάτι ας μου πει σας παρακαλώ.

 

http://cgi.ebay.co.uk/Paul-Frank-Small-Paul-Organic-Baby-Blanket_W0QQitemZ220587975546QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_NurseryBedding_RL?hash=item335c11637a#ht_500wt_1182

 

Ρώτα τον προμηθευτή αν στέλνει και πόσο στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω πολυ!!!

Ειμαι στην Γερμανια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...