Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Και να προσθεςω οτι στις σημερινες προσφορες του ebay εχει αυτο που τουλαχιστον στον αντρα μου πηγαινει παρα πολυ!

 

http://cgi.ebay.co.uk/Juicy-Couture-Dirty-English-Aftershave-100ml-Gift-Set_W0QQitemZ270762536856QQcategoryZ11846QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m621QQ_trkparmsZclkid%3D571510620337628712#shId

 

Στην Ελλαδα δν ξερω αν τα juicy couture υπαρχουν , αλλα στην Αγγλια κανουν θραυση. :D

Aυτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσωπικά το τι αισθάνεσαι εσύ μου είναι εντελώς αδιάφορο και δεν με ενδιαφέρει.

Άλλά όταν θα διαβάζω ανακρίβειες και υπερβολές θα γράφω κι εγώ το τι αισθάνομαι και ας μην ενδιαφέρει κανέναν :rolleyes:!

 

αφου λοιπον το τι αισθανόμαστε δεν ενδιαφέρει κανεναν καλυτερα να το κραταμε για τον εαυτο μας.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι?Πήρα απο το ebay γυαλάκια gymboree για τη μικρή νομίζοντας ότι προστατεύουν από τον ήλιο αλλά σήμερα ένας στο δρόμο μου είπε να προσέχω γιατί τα γυαλιά αυτά ζημιά κάνουν στα μάτια της μικρής.Πήγα λοιπόν σε έναν φίλο οπτικό και μου είπε ότι πρέπει να αλλάξω τους φακούς.Εσείς που τα ψάχνετε περισσότερο για βοηθήστε με.Οντως τα γυαλιά αυτά είναι μόνο για λούσο?Γιατί για να αλλάξω τους φακούς μου είπε 15 ευρώ.Τα πήρα 7 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι χωρίς καμία κακιά διάθεση, δεν αισθάνθηκα ότι κάποιος προσπάθησε να δώσει σε κάποιον δίκιο, απλά δόθηκαν γενικές συμβουλές πάνω στην δική σου περίπτωση χωρίς όμως να θέλουν να θίξουν κάποιον.

Όποτε προσωπικά βρήκα πολύ χρήσιμα τα κατεβατά, γιατί περιέχουν συμβουλές και δεν νομίζω πως αξίζει να λες ότι τα κορίτσια σπαταλάνε το χρόνο τους :wink:!

 

δηλαδη τι έμαθες απο τα κατεβατά που δεν τα εμαθες απο τον beboutsikos?

η οποια μου τόνισε πανω απο 2 φορες οτι δεν μπινταρουμε αν δεν ρωτήσουμε πρωτα το κομπαιν.κ οτι δεν επρεπε να τησ στειλω αλλο μηνυμα κ να περιμενω.

για μενα τα παρακάτω ηταν επανάληψη των παραπάνω με λεξεισ κ φρασεισ που με ενόχλησαν αλλα ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην το συνεχισω,να δωσω ελαφρυντικό για τον τοσο κοπο κ βοηθεια που δίνουν εδω μεσα που στα τοσα πολλα που λενε μπορει να πουν κ κατι παραπανίσιο.

αλλα το θεμα συνεχίζεται κ με βάζετε να απαντήσω.

 

επισης διαβαζουν και αυτοι που δεν τουσ ενδιαφέρει η διαφωνία μας αλλα οι αγορες e shop.

ασε που υπαρχει κ πιθανότητα να μας κλειδώσουν.

το απαπα λοιπόν ηταν για να μην πω αυτα και αλλα πολλα.

αλλα δεν αρεσε.

κ μια κ δεν μας ενδιαφέρει τι αρεσει κ τι αισθάνεται ο αλοσ λεμε οτι μας κατέβει.

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι?Πήρα απο το ebay γυαλάκια gymboree για τη μικρή νομίζοντας ότι προστατεύουν από τον ήλιο αλλά σήμερα ένας στο δρόμο μου είπε να προσέχω γιατί τα γυαλιά αυτά ζημιά κάνουν στα μάτια της μικρής.Πήγα λοιπόν σε έναν φίλο οπτικό και μου είπε ότι πρέπει να αλλάξω τους φακούς.Εσείς που τα ψάχνετε περισσότερο για βοηθήστε με.Οντως τα γυαλιά αυτά είναι μόνο για λούσο?Γιατί για να αλλάξω τους φακούς μου είπε 15 ευρώ.Τα πήρα 7 ευρώ!

 

κοιτα εγω δεν εχω παρει γυαλια απο gymboree γιατι καποτε που ειχαν ερθει τα ξαδερφακια μας απο Αμερική (και ετσι εμαθα τα gymboree κα τα carters) μου ειχαν φανει πολυ ψευτικα μαλλον για ομορφια παντως αυτοι τα φοραγαν.

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οποτε....γυρναμε στα ωραια λινκς και τελος???? το σπαστικο ειναι οταν σου χαλαει κατι και το θες αμεσα

οποτε τσακω το καινουργιο σιδερο γιατι τα εφτυσε το προηγουμενο :twisted:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Petaloyditsa, αντε εγω, ειμαι πολυ ωμη και στα΄πα ετσι οπως τα ενιωθα οποτε δικαιολογεισαι να τα παρεις (λεμε τωρα). Δεν ειμαι και ξαδερφουλα του Ζαμπουνη, ειναι γεγονος!!!

Η κοπελα ομως σου μιλησε πολυ ευγενικα.

Αυτο που δεν εγραψε το μπεμπουτσικο ειναι οτι αν παριστανεις τον νταη στο ebay το Αγγλικο δεν εχεις μελλον γιατι μπορει να σου κανουν report. Αν ημασταν στο Ελληνικο θα περναμε βραβειο.

Anyway!

 

Κοριτσακι μου τα Gymboree δεν εχουν οντως καλους φακους. :-(

Ειναι μονο για μοστρα. Αν ειναι να δωσεις 15 ευρω παρε ενα ζευγαρι babybanz καλυτερα και κρατα τα αυτα οταν δεν εχει ηλιο να κανετε φιγουρα! :-D

Link to comment
Share on other sites

δ...το απαπα λοιπόν ηταν για να μην πω αυτα και αλλα πολλα.

αλλα δεν αρεσε.

 

Το απαππα το εγραψες μετα το καλαμαρακι και την chatzico!

Αρα σ'αυτες ηθελες να πεις αυτα και αλλα πολλα!

Ευτυχως. Νομιζα οτι μιλαγες για μενα και την αλλη κοπελα.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, η περιγραφή για την επιτόπου στροφή και τα υπόλοιπα ήταν όλα τα λεφτά :lol::lol:

 

Κραγιόλα μαρκαδόρους και βιβλιαράκια ζωγραφικής έχω πάρει από το ΑΜΑΖΟΝ, μάλιστα παίρνω κατά 5άδες (!) τους μαρκαδόρους που καθαρίζουν στο πλύσιμο, για ευνόητους λόγους ......

 

Τι να σε κάνω, δεν το είχες πεί, θα τα είχες βάλεις στην κούτα που παρέλαβα από τον Άγγλο ξάδερφο αυτήν την εβδομάδα. Καλά, έχω διάφορα άλλα που έχω σταμπάρει από διάφορα σάιτς και ψήνομαι για άλλη μια κούτα από τον ξάδερφο τον Ιούλιο, αν σε παίρνει χρονικά, ευχαρίστως να ........ τα χώσεις στην δική μου παραλαβή. Σκέψου το.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

είσαι μια γλύκα! θα σου σφυρίξω εγκαίρως οκ; ;)

 

Ρε τρελλοκομειο....ναι συμφωνω για τα κραγιολα συζητουσαμε αλλα σε ειπα και το θυμαμαι οτι τα πηρα απο πρεναταλ που τα ειχε 50% κατω και ειναι σουπερ και βγαινουν με το πλυσιμο, αλλα σε ειπα και μετα οτι εχει κ αλλα στο τζαμπο επειδη ελεγες κραγιολα και εδειχνες και τα crayons που οι ξένοι λενε τις κηρομπογιες ετσι και σου ειπα αυτα οχι με τιποτα γιατι δεν κανει να τα δαγκωσουν μασησουν κτλπ , Μπερδεψαμε τα μπουτια μαςςςςς αλλα με τιποτα δεν ειπα οτι εχει την μαρκα κραγιολα στο τζαμπο αφου δεν την εχει και το ξέρω ;);)

 

τωρα για τα μπρατσακια....αυτα σιγουρα δεν τα εχει το τζαμπο χαχαχαχα

 

αν τα βρω ομως θα σου σφυριξω κλέφτικα για να πιουμε και καφε ;);)

 

 

λατρεία! λατρεία! λατρεία! άντε ψάχνε ε;;;;;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια τα μπανζ δεν τα φοράει καθόλου .Δε θέλει το λουράκι.Εχετε τίποτα άλλο να μου προτείνετε?Ευχαριστώ πολύ πάντως για τις απαντήσεις.

 

Και μενα δεν φορανε καθολου το λουρακι γι'αυτο πηρα της Chicco. Πολυ ωραια. Αν ενδιαφερεσαι θα ψαξω να σου βρω το λινκ. Στα μισα λεφτα απο εδω τα πηρα. 10 ευρω το ζευγαρι.

Link to comment
Share on other sites

Το απαππα το εγραψες μετα το καλαμαρακι και την chatzico!

Αρα σ'αυτες ηθελες να πεις αυτα και αλλα πολλα!

Ευτυχως. Νομιζα οτι μιλαγες για μενα και την αλλη κοπελα.:cool:

 

Εσυ πολλα δεν ειπες;;

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!ειμαι καινουργια στις ιντερνετικες αγορες.ενδιαφερομαι να αγορασω σουτιεν θηλασμου απο το http://www.nursingbra-shop.co.uk/.

οι αποριες μου ειναι οι εξης

οταν βγαλω προπληρωμενη καρτα( απο την τραπεζα κυπρου που συνεργαζομαι)θα πρεπει να την συνδεσω αμεσα στο paypal οπως διαβασα καπου;

το συγκεκριμενο σαιτ πληρωνεται με 2 τροπους world pay και google checkout.το πρωτο ειναι το paypal η κατι αλλο;για το δευτερο τι γνωριζετε;ειναι ασφαλες οσο το paypal;

οταν ζηταει card postcode και card address τι ακριβως συμπληρωνουμε στο καθε ενα;την διευθυνση και τον τ.κ. που εκδιδετε ο λογαριασμος της καρτας;

συγχωρεστε με για τις χαζες μου ερωτησεις:oops:αλλα τωρα μαθαινω....

οποια πληροφορια καλοδεχουμενη.....

ευχαριστω!!!!

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δηλαδη τι έμαθες απο τα κατεβατά που δεν τα εμαθες απο τον beboutsikos?

η οποια μου τόνισε πανω απο 2 φορες οτι δεν μπινταρουμε αν δεν ρωτήσουμε πρωτα το κομπαιν.κ οτι δεν επρεπε να τησ στειλω αλλο μηνυμα κ να περιμενω.

για μενα τα παρακάτω ηταν επανάληψη των παραπάνω με λεξεισ κ φρασεισ που με ενόχλησαν αλλα ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην το συνεχισω,να δωσω ελαφρυντικό για τον τοσο κοπο κ βοηθεια που δίνουν εδω μεσα που στα τοσα πολλα που λενε μπορει να πουν κ κατι παραπανίσιο.

αλλα το θεμα συνεχίζεται κ με βάζετε να απαντήσω.

 

επισης διαβαζουν και αυτοι που δεν τουσ ενδιαφέρει η διαφωνία μας αλλα οι αγορες e shop.

ασε που υπαρχει κ πιθανότητα να μας κλειδώσουν.

το απαπα λοιπόν ηταν για να μην πω αυτα και αλλα πολλα.

αλλα δεν αρεσε.

κ μια κ δεν μας ενδιαφέρει τι αρεσει κ τι αισθάνεται ο αλοσ λεμε οτι μας κατέβει.

 

Petaloyditsa, αντε εγω, ειμαι πολυ ωμη και στα΄πα ετσι οπως τα ενιωθα οποτε δικαιολογεισαι να τα παρεις (λεμε τωρα). Δεν ειμαι και ξαδερφουλα του Ζαμπουνη, ειναι γεγονος!!!

Η κοπελα ομως σου μιλησε πολυ ευγενικα.

Αυτο που δεν εγραψε το μπεμπουτσικο ειναι οτι αν παριστανεις τον νταη στο ebay το Αγγλικο δεν εχεις μελλον γιατι μπορει να σου κανουν report. Αν ημασταν στο Ελληνικο θα περναμε βραβειο.

Anyway!

 

Κοριτσακι μου τα Gymboree δεν εχουν οντως καλους φακους. :(

Ειναι μονο για μοστρα. Αν ειναι να δωσεις 15 ευρω παρε ενα ζευγαρι babybanz καλυτερα και κρατα τα αυτα οταν δεν εχει ηλιο να κανετε φιγουρα! :D

 

Εσυ πολλα δεν ειπες;;

 

Υπενθυμίζω ότι το τοπικ αφορά στις ιντερνετικές αγορές και είστε εδώ και ώρα εκτός θέματος...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εγω αυτο που βλεπω μεχρι τωρα ειναι ολοι να σκίζονται τιγκα ευγένεια κ απαντηση αμεση γιατι φοβουνται τα feedback.

την ιδια στιγμη βλεπω εναν πωλητή να με αγνοει απο την πεμπτη κ το λαμβανω σαν να με αγνοει για να πληρώσω ολοκρηρο το ποσο.

κ παει εκει το μυαλο μου γιατί δεν μπορω να φανταστω εναν πωλητη που τελειώνουν πανω απο 10 δημοπρασίες την ιδια ωρα να μην μπει να δει τι γινετε.

ετσι λοιπον οπως αναρωτήθηκα εγω ..καλα δεν φοβάται τα φηντβακ ετσι ειπα να το στειλω.

κιαν ηθελα να τον απειλήσω θα το έστελνα δεν θα ρώταγα πρωτα εδω.

απειλη δεν ηταν ,τωρα αν εσενα σου φάνηκε απειλή κ τι θα εκανες εσυ αυτο ειναι ενα αλλο θεμα.

 

Την απαντηση μου στο ερωτημα μου την πηρα το πρωι απο 2 κοπελες.δεν ηξερα, ρωτησα, μου απαντησαν ευγενικα, τελειωσε. Τωρα του τυπου μηνηματα εχει δικιο η ταδα κ η ταδε δεν εχουν νοημα κ δεν βρισκω τον λογο που γραφονται. Το θεμα εχει ληξει λοιπον κ δεν καταλαβαινω τον λογο που ασχοληστε ακομα κ σπαταλατε τον πολυτιμο χρονο σας με κατεβατα. Χαλαρωστε λοιπον.

 

Εγω παλι ετσι αισθανθηκα. Ενδιαφερει κανεναν;

 

δηλαδη τι έμαθες απο τα κατεβατά που δεν τα εμαθες απο τον beboutsikos?

η οποια μου τόνισε πανω απο 2 φορες οτι δεν μπινταρουμε αν δεν ρωτήσουμε πρωτα το κομπαιν.κ οτι δεν επρεπε να τησ στειλω αλλο μηνυμα κ να περιμενω.

για μενα τα παρακάτω ηταν επανάληψη των παραπάνω με λεξεισ κ φρασεισ που με ενόχλησαν αλλα ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην το συνεχισω,να δωσω ελαφρυντικό για τον τοσο κοπο κ βοηθεια που δίνουν εδω μεσα που στα τοσα πολλα που λενε μπορει να πουν κ κατι παραπανίσιο.

αλλα το θεμα συνεχίζεται κ με βάζετε να απαντήσω.

 

επισης διαβαζουν και αυτοι που δεν τουσ ενδιαφέρει η διαφωνία μας αλλα οι αγορες e shop.

ασε που υπαρχει κ πιθανότητα να μας κλειδώσουν.

το απαπα λοιπόν ηταν για να μην πω αυτα και αλλα πολλα.

αλλα δεν αρεσε.

κ μια κ δεν μας ενδιαφέρει τι αρεσει κ τι αισθάνεται ο αλοσ λεμε οτι μας κατέβει.

 

 

 

Εσυ πολλα δεν ειπες;;

 

Κοιταξε Πεταλουδιτσα θα σου πω κατι γιατι σε μενα αναφέρεσαι πρωτα

 

 

Αν θες να μη μιλαει αλλος για αυτα που γράφεις να μη γράφεις ΔΗΜΟΣΙΑ!!

 

Εσυ δηλαδη στο τέλος θα μας δειρεις κιολας μηπως???

 

Ειναι σχολιασμος αυτος? Τι σου ειπαμε δηλαδη?

 

Σου εξέφρασα πρωτη απο ολες την γνωμη μου για αυτο που ειπες οτι θα ήθελες να κανεις , και ναι σου ειπα τι θα εκανα ΕΓΩ! Γιατι μονο για μενα μπορω να μιλαω....και οχι να αερολογω.

 

Δεν σε μπαφιασα με το τι μπορεις να παθεις στο εμπευ φερομενη ετσι....

 

Και το οτι ολοι φερονται ευγενικα και απαντάνε αμεσα δεν ειναι ο κανονας κ ουτε ειναι λογος αυτος για να φερομαστε ετσι στους αλλους πωλητες ....

 

Και γενικα ο τροπος σου ειναι αναιδης και με προσβάλλεις στοχοποιοντας με αναφερομενη πανω στο ποστ σου σε αυτα που εγραψες...

 

"Ε λενε κατι χρησιμο ε που και που μπορει να πουν και κατι παραπανισιο..."

 

Σου ζητώ συγνωμη αν προσβληθηκες με αυτο που ειπα οτι ειναι εκφοβιστικο το υποτιθέμενο εμειλ σου ....αλλα ετσι ήταν/γράφτηκε ετσι το εννόησες και ετσι ακούστηκε!

 

Και ναι με ενοχλησε αυτο που διάβασα οχι γιατι εχω κατι προσωπικό μαζι σου αλλα με τον τροπο σκέψης που σιγουρα τον ασπάζονται και αλλοι εκτος απο εσενα....

 

 

Και οχι δεν ειπα κατι παραπανισιο...ειπα ακριβως αυτο που σκέφτηκα με αυτο που εγραψες δημόσια...αν δεν ήθελες να μιλανε οι υπολοιποι να τα εγραφες ιδιωτικα σε καποιον......Και ετσι ολοι εμαθαν οτι οποιος φερεται σαν να ειναι το τσαρδι του το εμπευ ανετοτατα του κανουν αναφορα τα υπολοιπα μελη οπως και εδω και τον αποκλειουν απο εκει μεσα...

Με την μονη διαφορα οτι εκει μπαναρουν και την ip σου....οποτε να ξαναγραφτεις δεν παιζει...

 

Και αν εχεις τοσο προβλημα το κουμπακι της αναφορας κατω ειναι για να το χρησιμοποιουμε οτι προσβαλλομαστε....

 

Γιατι εσυ σε λιγο θα μας πεις και να μη μιλαμε κιόλας......:rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Πεταλουδιτσα δεν νομιζω οτι εχεις δικιο.

Οταν σελνεις μηνυμα και πατας το κουμπι "υποβολη" σου βγαινει ενα μηνυμα που λεει θα λαβετε απαντηση σε 24-48 ωρες (οταν οι μερες ειναι εργασιμες).

Κι'εμενα μου χτυπησε πολυ ασχημα αυτο που εγραψες με το feedback.

Δεν εχουμε πολυ καλη φημη στην Αγγλια και ισως οχι παντα αδικα.

Συμφωνω 100% με Chatzico και Kalamaraki και μην πεις "τι θα εκανες εσυ αυτο ειναι ενα αλλο θεμα" ουτε "απαπαπαπα"

Μπηκες και εγραψες το προβλημα σου αναμενοντας απαντηση. Αν αυτη δεν συμφωνει με το σκεπτικο σου οφειλεις να τη δεχτεις. Να ξερεις οτι ο παραληπτης κακοβουλων μηνυματων, απειλητικων ή προσβλητικων εχει δικαιωμα να κανει report στο ebay και θα βγεις εσυ χαμενη.

Φιλικα παντα στο λεω.

Ξανασκεψου τα λιγο γιατι δεν μπορει 3 ανθρωποι να εκλαβαμε ΟΛΟΙ στραβα αυτο που ηθελες να πεις.

 

:shock::shock::shock:

Τα συμπερασματα δικα σας!

 

Πολύ χαιρομαι που αυτή τη φορά συμφωνουμε 1000%! :D

 

Κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι?Πήρα απο το ebay γυαλάκια gymboree για τη μικρή νομίζοντας ότι προστατεύουν από τον ήλιο αλλά σήμερα ένας στο δρόμο μου είπε να προσέχω γιατί τα γυαλιά αυτά ζημιά κάνουν στα μάτια της μικρής.Πήγα λοιπόν σε έναν φίλο οπτικό και μου είπε ότι πρέπει να αλλάξω τους φακούς.Εσείς που τα ψάχνετε περισσότερο για βοηθήστε με.Οντως τα γυαλιά αυτά είναι μόνο για λούσο?Γιατί για να αλλάξω τους φακούς μου είπε 15 ευρώ.Τα πήρα 7 ευρώ!

 

Θα σου προτεινω να παρεις αυτα που πηρα και εγω , γιατι πηρα τα μπανζ αλλα δεν τα βολευτηκε η μικρη καθολου

 

Λεγονται Julbo --> εδώ http://www.julbousa.com/kids/ θα διαβάσεις ενημερωτικά λιγο για αυτα

 

Τα εχω βρει και στο εμπευ αλλα ακριβοτερα απο αυτον που τα πηρα

 

Εγω τα πηρα από εδώ http://www.swimbabes.co.uk

 

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?keyword=julbo&x=0&y=0&main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&zenid=4da179c8fc495829a3b9b0ab45c172c8

 

διαβασε προσεκτικά ποιο μοντελο ειναι για την ηλικία σας εχει διάφορα

 

τωρα αυτο το σαιτ χρεώνει 8λιρες μεταφορικά, νομιζω δεν θυμαμαι καλα αν γραφτεις σου στελνουν εναν εκπτωτικο κωδικο για πρωτη παραγγελια

 

Tωρα αν κανεις το εξης πχ....αυτο που εκανα και εγω , τους στειλεις ενα μειλ λεγοντας τους οτι θελεις να παρεις μονο τα γυαλια ηλιου και αν μπορουν να σου μειωσουν τα μεταφορικα, εμενα το εκαναν και πληρωσα μονο 4 λιρες.

 

Και αν δεν δεχτουν....υπαρχει και η λυση αν βαλεις εστω και ενα αξεσουάρ κροκς αυτα τα καρφακια τα διακοσμητικα που βαζουν στα παπα τους τα μωρα, με τον κωδικό FRCROC σου εξασφαλιζει μεταφορικά 4 λιρες για ελλαδα.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

είσαι μια γλύκα! θα σου σφυρίξω εγκαίρως οκ; ;)

 

 

Θα ψαξωωωωωωω χε χε ;);)

λατρεία! λατρεία! λατρεία! άντε ψάχνε ε;;;;;

 

Link to comment
Share on other sites

Και να προσθεςω οτι στις σημερινες προσφορες του ebay εχει αυτο που τουλαχιστον στον αντρα μου πηγαινει παρα πολυ!

 

http://cgi.ebay.co.uk/Juicy-Couture-Dirty-English-Aftershave-100ml-Gift-Set_W0QQitemZ270762536856QQcategoryZ11846QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m621QQ_trkparmsZclkid%3D571510620337628712#shId

 

Στην Ελλαδα δν ξερω αν τα juicy couture υπαρχουν , αλλα στην Αγγλια κανουν θραυση. :D

Aυτα!

 

Mόνο ? Είναι πολύ καλή τιμή για άφτερ σέιβ, τόσο πάνε και τα νο νέιμ, η μυρωδιά πώς είναι ? Χειμωνιάτικη, πολύ σανταλόξυλο δηλαδή ?

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

είσαι μια γλύκα! θα σου σφυρίξω εγκαίρως οκ; ;)

 

Σματς σμουτς μισογειτόνισσα :P:p:p:p

 

Εσυ πολλα δεν ειπες;;

 

:shock::shock::shock:

 

Κοιταξε Πεταλουδιτσα θα σου πω κατι γιατι σε μενα αναφέρεσαι πρωτα

 

Αν θες να μη μιλαει αλλος για αυτα που γράφεις να μη γράφεις ΔΗΜΟΣΙΑ!!

 

Εσυ δηλαδη στο τέλος θα μας δειρεις κιολας μηπως???

 

Ειναι σχολιασμος αυτος? Τι σου ειπαμε δηλαδη?

 

Σου εξέφρασα πρωτη απο ολες την γνωμη μου για αυτο που ειπες οτι θα ήθελες να κανεις , και ναι σου ειπα τι θα εκανα ΕΓΩ! Γιατι μονο για μενα μπορω να μιλαω....και οχι να αερολογω.

 

Δεν σε μπαφιασα με το τι μπορεις να παθεις στο εμπευ φερομενη ετσι....

 

Και το οτι ολοι φερονται ευγενικα και απαντάνε αμεσα δεν ειναι ο κανονας κ ουτε ειναι λογος αυτος για να φερομαστε ετσι στους αλλους πωλητες ....

 

Και γενικα ο τροπος σου ειναι αναιδης και με προσβάλλεις στοχοποιοντας με αναφερομενη πανω στο ποστ σου σε αυτα που εγραψες...

 

"Ε λενε κατι χρησιμο ε που και που μπορει να πουν και κατι παραπανισιο..."

 

Σου ζητώ συγνωμη αν προσβληθηκες με αυτο που ειπα οτι ειναι εκφοβιστικο το υποτιθέμενο εμειλ σου ....αλλα ετσι ήταν/γράφτηκε ετσι το εννόησες και ετσι ακούστηκε!

 

Και ναι με ενοχλησε αυτο που διάβασα οχι γιατι εχω κατι προσωπικό μαζι σου αλλα με τον τροπο σκέψης που σιγουρα τον ασπάζονται και αλλοι εκτος απο εσενα....

 

 

Και οχι δεν ειπα κατι παραπανισιο...ειπα ακριβως αυτο που σκέφτηκα με αυτο που εγραψες δημόσια...αν δεν ήθελες να μιλανε οι υπολοιποι να τα εγραφες ιδιωτικα σε καποιον......Και ετσι ολοι εμαθαν οτι οποιος φερεται σαν να ειναι το τσαρδι του το εμπευ ανετοτατα του κανουν αναφορα τα υπολοιπα μελη οπως και εδω και τον αποκλειουν απο εκει μεσα...

Με την μονη διαφορα οτι εκει μπαναρουν και την ip σου....οποτε να ξαναγραφτεις δεν παιζει...

 

Και αν εχεις τοσο προβλημα το κουμπακι της αναφορας κατω ειναι για να το χρησιμοποιουμε οτι προσβαλλομαστε....

 

Γιατι εσυ σε λιγο θα μας πεις και να μη μιλαμε κιόλας......:rolleyes:

Θα συμφωνήσω με το καλαμαράκι, όταν κάποιος ρωτά κάτι σε δημόσιο φόρουμ, θα πρέπει να περιμένει ότι θα πάρει απαντήσεις από διάφορα άτομα. Αν θέλεις κάτι από συγκεκριμένο άτομο, τότε κινείσου με πμ.

 

Είσαι λίγο φάουλ στον τρόπο σου τελικά συνολικά, τόσο ονλάιν όσο και στο φόρουμ.

 

Με συγχωρείς για την γνώμη που εξέφρασα στο θέμα που έθεσες αλλά δεν υπήρχε και κάποια απαγόρευση.

 

Άν πάλι θέλεις να βάλεις περιορισμό στην έκταση των ποστ που απαντάνε το όποιο ερώτημά σου, λυπάμαι αλλά και πάλι δεν γίνεται σε δημόσιο φόρουμ.

 

Δεν βγάζεις κάτι ξέρεις με το να είσαι τόσο επιθετική, το αντίθετο μάλιστα. Α, και noblesse oblige:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Καλά μου λένε - ξέρουν ποιές - ότι ίσως δεν πρέπει να έχω υπομονή !!!!! Θα βρούμε και μπελά δηλαδή στο φινάλε ?:shock::shock::shock: Τέλος στα μαθήματα καλής συμπεριφοράς........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,το πρωτο ειναι με δεικτη προστασιας 30,και δεν εχει κανενα αρωμα

το δευτερο ειναι και κατα των εντομων-για να μην τσιμπανε το μωρο-

και το τριτο ειναι το απλο με δεικτη προστασιας 30 (σε αντιθεση με το πρωτο,αυτο μυριζει λεβαντα αν θυμαμαι καλα)

εγω παντως παρηγγειλα το 15αρι,το θεωρω πιο ηπιο και απ'οτι καταλαβα απλωνεται και ευκολοτερα.

 

ευχαριστω πολυ Πωλινακι!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι έμαθες απο τα κατεβατά που δεν τα εμαθες απο τον beboutsikos?

η οποια μου τόνισε πανω απο 2 φορες οτι δεν μπινταρουμε αν δεν ρωτήσουμε πρωτα το κομπαιν.κ οτι δεν επρεπε να τησ στειλω αλλο μηνυμα κ να περιμενω.

για μενα τα παρακάτω ηταν επανάληψη των παραπάνω με λεξεισ κ φρασεισ που με ενόχλησαν αλλα ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην το συνεχισω,να δωσω ελαφρυντικό για τον τοσο κοπο κ βοηθεια που δίνουν εδω μεσα που στα τοσα πολλα που λενε μπορει να πουν κ κατι παραπανίσιο.

αλλα το θεμα συνεχίζεται κ με βάζετε να απαντήσω.

 

επισης διαβαζουν και αυτοι που δεν τουσ ενδιαφέρει η διαφωνία μας αλλα οι αγορες e shop.

ασε που υπαρχει κ πιθανότητα να μας κλειδώσουν.

 

 

 

το απαπα λοιπόν ηταν για να μην πω αυτα και αλλα πολλα.

αλλα δεν αρεσε.

κ μια κ δεν μας ενδιαφέρει τι αρεσει κ τι αισθάνεται ο αλοσ λεμε οτι μας κατέβει.

 

 

το bebutsiko εχει 2-3 μερες να γραψει, για αυτο μην με ανακατευετε ..πλζζζ:-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...