Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ντίαρ, σου έστειλα ένα πμ, χωρίς βιάση, σκέψου και όποτε μπορείς, πέσμου.

Σματς σμούτς

 

σας εχω απαντήσει κιουρια μου......

 

εχω κανει μουλτικουοτ.....μια σελιδα πριν, σου ξέφυγε :P:rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παιδικά παπούτσια προσπαθώ να αγοράσω. Που αλλού μπορώ να βρω UMI σε καλές τιμές & να τα στέλνουν Ελλάδα;

 

αχ γλυκειά μου πονεμένη ιστορία!!! έχω φάει τον τόπο για umi (τα σαιτς που σου λένε τα κορίτσια έχουν ελάχιστ) αλλά το μόνο που βρήκα είναι το http://www.sammybee.co.uk.

 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ εδώ και 3 μέρες δεν έχουν απαντήσει στα εμαιλς μου που τους ρωτάω πόσο τα μεταφορικά για να προχωρήσω σε πληρωμή :( ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

 

Πάντως αν βρεις κάτι, μου λές και μένα ε;;;;; :lol:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

 

θελω να παραγγειλω ενα φορεματακι απο τα boohoo. αν εχει παρει καμια σας πειτε μου σας παρακαλω πως ειναι οι φορμες τους? να παω με βαση τις μετρησεις του οδηγου τους?

 

ευχαριστω

wn7Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχω μεινει speechless....

ποσα δεν ξερω...

 

Και εμεις δεν ξέραμε...αλλα διαβάσαμε απο τις παλιες, καναμε γκαφες...μικρες νομιζω χε χε και μαθαμε

 

κατσε να διαβασεις λιγο ολη την ενοτητα που εχει στην υπογραφη μου το Οδηγιες για τα παντα, χαζεψε και την λιστα, μπες και λιγο στο αμαζον παιξε με τα κουμπακια κανε αυτα πουλεει στις οδηγιες

 

και μετα το διαβασμα αν εχεις αποριες εδώ ολο και καποια θα ειναι να στις λυσει.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια

 

θελω να παραγγειλω ενα φορεματακι απο τα boohoo. αν εχει παρει καμια σας πειτε μου σας παρακαλω πως ειναι οι φορμες τους? να παω με βαση τις μετρησεις του οδηγου τους?

 

ευχαριστω

 

Έχω παραγγείλει μία φορά και εκείνη την φορά βασίστηκα στον δικό τους οδηγό μεγεθών, επειδή ήμουν και η πρώτη που παρήγγειλε. Ε μου έπεσαν τεράστια. Ενώ φοράω το 10-12άρι μου έβγαζε πως αντιστοιχώ σε 14άρι και τελικά ήταν λάθος.

Ας σου πουν και άλλα κορίτσια που παρήγγειλαν μετά από μένα.

Πάντως αν παράγγελνα ξανά θα παράγγελνα 10-12 που είναι το Αγγλικό μου νούμερο, διασταυρωμένο και με άλλα Αγγλικά σάιτ που έχω ψωνίσει.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο georkost viewpost.gif

καλημερα!!!

χθες παρελαβα απο www.houseoffraser.com ..σε 3 μερες..10 λιρες μεταφορικα... κ παρελαβα αυτο

 

http://www.houseoffraser.co.uk/Tommy...d.html?cgid=03

 

 

εμεινα πολυ ευχαριστημενη κ με βλεπω κ για δευτερη παραγγελια(ο αντρας μου δεν ξερω τι θα κανει....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

 

Αυτό μεχρι τώρα δεν έστελνε Ελλαδα.Εκτός και αν το πήρες μέσω MUM

 

το πηρα με απ'ευθειας παραγγελια

 

http://www.houseoffraser.co.uk/INTERNATIONAL+DELIVERY/M116_INTERNATIONAL_DELIVERY,default,pg.html

Link to comment
Share on other sites

σας εχω απαντήσει κιουρια μου......

 

εχω κανει μουλτικουοτ.....μια σελιδα πριν, σου ξέφυγε :P:rolleyes:

 

Ντίαρ εννοείς αυτό ? Μόνο κουoτάρεις, δεν σχολιάζεις εδώ ...

 

εχω μεινει speechless....

ποσα δεν ξερω...

 

Ότι σου λέει το καλαμαράκι, πήγαινε στο αντίστοιχο τόπικ και ...... πρωινή μελέτη :wink:

 

καλησπερα κοριτσια

 

θελω να παραγγειλω ενα φορεματακι απο τα boohoo. αν εχει παρει καμια σας πειτε μου σας παρακαλω πως ειναι οι φορμες τους? να παω με βαση τις μετρησεις του οδηγου τους?

Νομίζω ότι οι απόψεις όσων αγόρασαν από εκεί δεν είναι καλές. Πήγαινε στην αρχή της σελίδας, στο δεξί μέρος στην αναζήτηση και βάλε boohoo, για να δεις τι είπαν τα άλλα κορίτσια που αγόρασαν και παρέλαβαν από εκεί.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ντίαρ εννοείς http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2053909&postcount=29356 εδώ ? Μόνο κουτάρεις, δεν σχολιάζεις εδώ ...

 

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2053909&postcount=29356

 

εδώ αλλα το ουφο....το εβαλα μεσα στο κουότ....

 

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=2053909&postcount=29356

 

εδώ αλλα το ουφο....το εβαλα μεσα στο κουότ....

No problem, απλά από συνήθεια, δεν κοίταξα το ροζ πλαίσιο, μπερδεψουά και εγώ, φιλιαααααααααα

Καλό που έβαλες το ΟΔΗΓΙΕΣ στην υπογραφή σου !!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε, όλο και κάποιας θα της πάει το μάτι πιά.

 

Έστειλα και εγώ μέιλ στο σάιτ που ανέφερες, τι στο καλό σε κάποια θα απαντήσουν.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ναι και τώρα που το'βαλες, κάτι έγινε...

 

Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.....χαχαχαχα :rolleyes::rolleyes:

 

Ε, όλο και κάποιας θα της πάει το μάτι πιά.

 

Έστειλα και εγώ μέιλ στο σάιτ που ανέφερες, τι στο καλό σε κάποια θα απαντήσουν.

 

Και εγω εστειλα.....τους ειπα οτι θελω 4 ζευγαρια παπα και ενα καπελο και κατι κροκσακια....

 

ψεμμα...αλλα μπας και φιλοτιμηθουν!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω αυτο το site...ενω εχει ωραια πραγματακια ειναι λιγο μπαχαλο...ειδικα στο checkout δεν εχει επιλογη για μτφ...

 

edit -- καλα ειστε τρομερες βρε!!!! Τους βλεπω να τριβουν τα χερια τους που ανοιξαν big bussiness με το Ελλαντα!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ειδα και εγω αυτο το site...ενω εχει ωραια πραγματακια ειναι λιγο μπαχαλο...ειδικα στο checkout δεν εχει επιλογη για μτφ...

 

edit -- καλα ειστε τρομερες βρε!!!! Τους βλεπω να τριβουν τα χερια τους που ανοιξαν big bussiness με το Ελλαντα!!!

 

εμ...παω στοιχημα...οτι απαντουν οταν προλαβουν και βρισκονται τις ωρες καταστημάτων....

 

Opening Times

Monday 9.30 - 2.30

Tuesday - Saturday 9.30 - 5.00

 

 

αμ...για αυτο εγραψα τοσα ζευγαρια κτλπ χαχαχαχαχ

 

για να δουμε...θα τσιμπησουν?:cool:

 

Link to comment
Share on other sites

τους έχω ήδη πει ότι έχουν αρκετούς πιθανούς πελάτες πίσω μου τους οποίους αποτρέπω απο το να ψωνίσουν γιατί το customer service τους ειναι για τον...

 

τεσπά, δεν έχουν πτοηθεί...σε όποια απαντήσουν όμως μου λέει να δώσω παραγγελία!!!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ρε δεν απαντούν λέμε...περιμένω quote για μεταφορικά από τον Μάρτιο...

έκανα μια προσπάθεια πάλι πριν από 3 μέρες και πάλι άντε γειαααα!!!!

 

ρε συ...αφου το εχεις το αγγλικο ευκολο....

 

για δεν παιρνεις ενα τελεφωνο???

 

ακου απο τον μαρτιο....:shock::shock:

 

Link to comment
Share on other sites

ρε συ...αφου το εχεις το αγγλικο ευκολο....

 

για δεν παιρνεις ενα τελεφωνο???

 

ακου απο τον μαρτιο....:shock::shock:

 

ναι καλα για να συγχιστω!!!! αν εμπαιναν στον κοπο να στειλουν 2 λεξεις θα το εκανα...

αλλα σκέφτομαι ότι αφού δεν μπαίνουν στον κόπο να δουν τα μαιλς τους τόσους μήνες, μαλλον κ@λοχανείο είναι οπότε ου μπλέξεις (ένστικτο λέει!)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...