Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν, δε φτάνει που είμαι στη Λάρισα και δεν μπορώ να έρθω στη συνάντηση να σας γνωρίσω από κοντά, θα πάτε και bon jovi........ Είστε σκληρές και άκαρδες.......:cry::cry::cry:

Όχι εγώ μαι λαβ, δεν θα πάω στους ΘΕΟΥΣ, δουλεύω βράδυ η δόλια μάνα :cry::cry::cry::cry: θα πάει η φιλενάδα μου η ΑΓΓΕΛΟΜΑΡΙΟΣ και θα μου πεί .......... για να αρρωστήσω περισσότερο:evil::evil:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα που ξετσουτσούρωσα και κάνω βολτίτσες με το τουτούνι, μάλλον οδηγώντας θα σας έρθω στο Πάρκο Τρίτση. Παρόλο που δεν ξέρω πού πέφτει, αλλά έχω gps.

Και είστε σκατούλες που ρώτησα κάτι δις και με γράαααψατε :-ΡΡΡ.

Τέσπα, του έστειλα μνμ του e-bay seller ζητώντας full refund...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!! :D :D :D

Αν και επιδιώκω βολτίτσες για να του πάρω τον τσαμπουκά (του τουτουνιού). Καλοκαιράκι κιόλας, θα έχει αραιώσει και η κίνηση...

Πάντως θα το έχω υπόψη μου αν χρειαστεί να πάμε μαζί!!

Ευχαριστώωωωωω

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες αυτό που σας είχα πει για το ebay είδατε? Ξαναδίνω το link της ερώτησης που τους έκανα και αν καμία ξέρει τί παίζει ας μου πεί γιατί με τρώει καιρό τώρα..... Όχι για να γίνω και καλά πωλήτρια-έμπορος στο ebay αλλά για το μ@μwτο της υπόθεσης....

 

http://community.ebay.co.uk/question/International-Trading/European-Union/2000046754

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

Baberakos στείλ'της αυτηνής κανα mail τύπου:

As you clearly stated at the item description you were supposed to dispatch the item within xxx days and dispite your e-mail the item status clearly states you still haven't............... κλπ κι αν δεν σε γλυφει με τα regards και τα yours faithfully μετά γίνε λίγο ακόμα πιο bitch. (πιάνει πάντα!!!) Αντε γιατί αυτή η επιλεκτική τους ευγένεια μου τη βαράει στα νεύρα.....

Επεξεργάστηκαν by fifitsa
ξέχασα το link
QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pasxalitsa μου ηρθε μειλ οτι εβαλε κι αλλα σχεδια σε εκπτωσεις

πληρωσετα με προπληρωμενη μην χασεις τα νουμερα, κ τα υπολοιπα χρηματα ψωνισε τα απο καπου αλλου για να μη φοβασαι:-P:-P:-P

για πες κοριτσιστικα κοιτας??

τα πηρα γιατι τα χρειαζομαστε επειγοντως...

θα επαιρνα και 2ο ζευγαρι αλλα φοβηθηκα καθοτι 1η φορα (ας τσεκαρω πρωτα τα νουμερα)

αγορινο εχω...

αστα,τα κοριτσιστικα ειναι μουρλια!!!

στο 2ο με το καλο ελπιζω να ψωνιζω και κοριτσιστικα....;)

 

βρηκα σε ενα φορεμα αυτη την πληροφορια...σημαινει one size...σωστα???

Size: Free Size (unit: cm)

Length 120cm, chest flexible design, suggested height: 165cm or more.

 

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στα 75 gymbacks είχα κάνει παραγγελία περίπου 160 δολλάρια αν θυμάμαι σωστά. Το τι θα πάρεις είναι ένα θέμα, ίσως καλοκαιρινά για του χρόνου? Χειμωνιάτικα δεν νομίζω να έχουν βγάλει, φθινοπωρινά ίσως αλλά μάλλον για καλοκαιρινά το κόβω. Ίσως βέβαια αν συννενοηθείς μαζί τους να μπορέσεις να εξαργυρώσεις κάποιο κουπόνι την επόμενη περίοδο εξαργύρωσης.

 

δυστυχως μετα απο 3-4 εμαιλ με το τζιμπορι μου ειπαν οτι αυτο δεν γινεται... τα κουπονια εξαργυρωνονται μονο οταν ειναι η περιοδος που αναγραφεται στο κουπονι....

ενιγουει, δε ξερω τι να κανω... εχω το καλαθακι ετοιμο.... μα με 50 ευρω 5 μπλουζακια 4 σορτσακια και ενα ζακετακι.....! το πολυ πολυ θα πουλαω τζιμπακς στο εβαυ!!!!!!!!!!!!!!

παντως αν εχει καλοκαιρινα 14-24 θα παρω αναγκαστικα για του χρονου αλλα θα με χαλασει......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

 

Πολλά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ρε κορίτσια, έχω στραβωθεί, έχει σε αυτό το σάιτ http://www.bodyedge.co.uk/ υγρό κολλαγόνο που θέλει η μαμά μου για τις αρθρώσεις της. Βλέπετε κάπου αν στέλνει Ελλάδα και πόσο ?

Μεγάλη στραβομάρα λέμε, ο μικρός με την νιοστή λαρυγγίτιδα για φέτος, πάλι έψαχνα ομοιο φάρμακο, σκ....α ολέ δηλαδή.........

 

Koριτσάκι μου με σωζεις, ψαχνω και'γω για τον πεθερο μου, κάνει καλο και στο δερμα ,λες να το παρουμε και για μας?:wink: Και στο i herb πρεπει ναχει αλλα σε υγρη μορφη δεν καταφερα να βρω για τις αρθρώσεις.

Ψωνιζω τα απειρα συμπληρώματα για τον πεθερό μου από i herb.Καιρος να δοκιμάσω κι απ'αλλου!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από gymboree για πρώτη φορά!:D

 

Απίστευτη ποιότητα, σας ευχαριστώ πολύ καλές μου φίλες :-D!

 

Η παραγγελία ήρθε με ΕΛΤΑ χωρίς να πληρώσω κάτι επιπλέον και όλα καλά!

 

Εαν σας πω πως δεν έιμαι πολύ σίγουρη για το τι ακριβώς είναι τα gymbucks, θα με πιστέψετε;

 

Είναι δωροεπιταγές;:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα από εδώ μαγιό για το στεφάνι μου!!!

http://www.badehosen.com/

 

Έχει και γυναικεία μαγιό!!

 

Παρήγγειλα την Κυριακή στις 8 Μαίου και παρέλαβα στις 13 Μαίου την Παρασκευή.

 

Είναι χωρίς μεταφορικά και εγώ επέλεξα να πληρώσω με αντικαταβολή χωρίς καμία επιπλέον χρέωση.

 

Έχει μεγάλη ποικιλία και πολλές προσφορές και εδρεύει στην Αυστρία, στην Βιέννη!

 

Καλαμαράκι, νομίζω πως αξίζει να το βάλεις στην λίστα.:-)

 

Καλαμαράκι το είχες διαβάσει αυτό το μήνυμα μου;:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sternxen καλοριζικα

σε καθε 50 δολαρια αγορες σου στελνουν τα μισα σε τζιμπακς που μπορεις να τα χρησιμοποιησεις σε μια νεα αγορα σε συγκεκριμενη χρονικη περιοδο!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και 30 ευρω για παπουτσακια αγκαλιας! :evil:

Και του Jumbo με 3 ευρω ωραιοτατα ειναι!

 

εχει στο ζαρα στην σειρα mini mode (δεν εχουν ολα τα μαγαζια) πολυ ωραια με 20? περιπου...αλλα και στα κανονικα bebe...

γιατι δεν κοιτας κι εκει?

Τελικά πήρα δυο ωραιότατα ζευγαράκια με 3 ευρώ έκαστο από Jumbo. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας :)

Link to comment
Share on other sites

sternxen καλοριζικα

σε καθε 50 δολαρια αγορες σου στελνουν τα μισα σε τζιμπακς που μπορεις να τα χρησιμοποιησεις σε μια νεα αγορα σε συγκεκριμενη χρονικη περιοδο!!!!!

 

Ευχαριστώ γατούλα μου!:)

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα και εδω!!!!εχει ψωνισει καμια απο εσας απο abercrombie.com???? εχει 70 δολαρια μεταφορικα και εφτιαξα ενα καλαθακι 270 ευρω..(το εκανα σε ευρω για να μου φαινονται λιγοτερα!!!:oops::oops::oops:) αξιζει????

Link to comment
Share on other sites

Αχ τί μου κάνετε. Δεν θα έχω καν σαραντήσει...:(

Ταμαράκι, μην μου πείς ότι θα καθίσεις 40 μέρες μέσα :shock::shock: δεν το έκανα σε κανένα από τα παιδιά μου, αν θηλάζεις, θήλαστρο και αποθήκευση, αν δεν θηλάζεις, τότε γαλατάκι από το κουτί.... Ο σύζυγος, καμμιά γιαγιά ?

 

 

βρηκα σε ενα φορεμα αυτη την πληροφορια...σημαινει one size...σωστα???

Size: Free Size (unit: cm)

Length 120cm, chest flexible design, suggested height: 165cm or more.

 

 

Ουάν σάιζ καταλαβαίνω, για προτεινόμενο ύψος παιδιού 165 και πάνω.

 

Koριτσάκι μου με σωζεις, ψαχνω και'γω για τον πεθερο μου, κάνει καλο και στο δερμα ,λες να το παρουμε και για μας?:wink: Και στο i herb πρεπει ναχει αλλα σε υγρη μορφη δεν καταφερα να βρω για τις αρθρώσεις.

Ψωνιζω τα απειρα συμπληρώματα για τον πεθερό μου από i herb.Καιρος να δοκιμάσω κι απ'αλλου!

 

Δεν βρίσκω στο Iherb, σε υγρή μορφή τουλάχιστον. Έστειλα μέιλ να δούμε τι θα μου πουν για τα μεταφορικά. Αν δεν συμφέρουν, θα δώ μέσω MUM. Είναι αγγλική μάρκα ? Πλάκα έχει, μου έστειλε μύνημα στο φατσοβιβλίο ο Έλλην αντιπρόσωπος (!) ότι δεν συμφέρει να παραγγείλω απ' έξω, λόγω μεταφορικών και ισοτιμίας λίρας..... Αυτός δίνει το ένα μπουκάλι 50 ευρώ και τα 4 150 ευρώ (περίπου 37,5 ευρώ το τεμάχιο δηλ. αν αγοράσεις 4). Ο Άγγλος δίνει το ένα 30 λίρες (33,5 ευρώ) και τα 3 75 λίρες (84 ευρώ δηλαδή περίπου 28 ευρώ το τεμάχιο). Αν τα μεταφορικά είναι καλά, καλώς. Αλλιώς, θα δουλέψει πάλι Άγγλος ξάδελφος. Με τσάντισε κιόλας που μου είπε ότι έχει μια τιμή με την Αγγλία.............

 

Λές να εφοδιαστούμε και εμείς ? Κάτι είδα αλλά σε τι θα μας κάνει καλό εμάς ? Μαλλιά, νύχια και ?

 

Καλαμαράκι το είχες διαβάσει αυτό το μήνυμα μου;:-)

 

Φιλενάδα, στείλε το με πμ, γιατί χάνεται αλλιώς .......... στην μετάφραση............ :lol::lol:

μια ερωτησουλα και εδω!!!!εχει ψωνισει καμια απο εσας απο abercrombie.com???? εχει 70 δολαρια μεταφορικα και εφτιαξα ενα καλαθακι 270 ευρω..(το εκανα σε ευρω για να μου φαινονται λιγοτερα!!!:oops::oops::oops:) αξιζει????

 

Θεούλη μου, αξίζει τόσο πολύ να δώσεις 70 ευρώ μεταφορικά ? Από που είναι ? Από ΗΠΑ ? Το τελωνείο το σκέφτηκες για τόσο μεγάλη αγορά ?Μήπως σε συμφέρει καλύτερα μέσω MYUS?

 

Αυτό φαίνεται μεγάλη

 

Βρε καλώστονε τον Νώντα, 118880 ................ Σταθερή πρωινή παρουσία -εχθές σε πήρε λίγο ο ύπνος- και στα δύο θέματα ....... :wink:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Σαν τη θεία μου τη Σάλλυ

που ψωνίζει στο μπακάλη

τραχανά για το τσουκάλι

και τον τρώει με κουτάλι

 

Καλημερούδια φιλαράκο:D:D:D

Πολύ καλόοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Θα το λέω.......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...