Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χατζικο εγω απο αυτον αγορασα την οθονη του λαπτοπ περσυ με 70 λιρες και η τοσιμπα ηθελε αντικατασταση με 600 ευρω!

http://stores.ebay.co.uk/lcdkings

αχρειαστος ναναι

Καλή μου Γατούλα, την θυμάμαι την ιστορία με την οθόνη σου και το τί σου ζητούσαν, ο ΗΥ μου είναι TURBO X, η μάρκα του Πλαίσιου. Υποθέτω, γιατί δεν ξέρω γρί από αυτά, ότι αν θέλει αλλαγή το πληκτρολόγιο και δεν έχει το Πλαίσιο, θα πρέπει να ψάξω να βρω συμβατό πληκτρολόγιο ..... this is Greek to me ... άντε να τα βρώ τώρα εγώ αυτά....... δεν νογάω κιόλας κατάλαβες..... να δούμε τι θα πεί ο Αντώνης/Σωτήρης/Θανάσης/Κλημέντιος/Πατάπιος δεν θυμάμαι και το όνομά του του ανθρώπου, εκείνου που έχει το λάπτοπ μου τώρα. Κάτι για πλακέτες καμένες, για βραχυκυκλώματα, για ψήσιμο :confused::confused::confused:, τέτοια σουαχίλι μου έλεγε. Αύριο προς το μεσημέρι θα έχει άποψη .... μάλλον.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες χτύπησα και αυτά

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290383446527&var=590000525929&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170321780125&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

για το αστροπελέκι μου

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270760130065&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

για τον ανηψούλη που έρχεται και

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330569496380&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

για μένα. Το είχε ο άνθρωπος 4,5 λίρες, του έκανα προσφορά με 3 και με γειά μου !!!!!!

 

Άντε να δω τι θα το κάνω τώρα το ποντίκι, που δεν έχω πισι

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι περαστικα!!!!

(αληθεια πως ειναι ενα αρρωστο καλαμαρι?? η δικια μου παλι η σκατουλα θα με στειλει...εκει που ετοιμαζομαστε Δευτερα να παμε για εξετασεις μπας και παιζει ουρολοιμωξη σημερα ειναι απυρετη και ορεξατη)

 

Ο κινεζος επεστρεψε...ανεβασαμε την προσφορα στα 15$...για να μην παιζουμε τις κουμπαρες λεω να του πω να μου επιστρεψει το ποσο κοστους της τσαντας (38$) αλλιως θα του τη στειλω με δικα του εξοδα αποστολης και να μου κανει refund τα παντα! Εντωμεταξυ ακομα δεν εχω αξιωθει να κατεβω στη μοδιστρα να μου πει εαν επισκευαζεται...:oops:

(αυτο που με λεει συνεχεια friend καθε φορα με τσακιζει...:evil:)

 

Το αρρωστο καλαμαρακι....πιανει κανεπεεεε και παει περα δωθε...

Τελικα η μικρη ξανανέβασε πυρετο...39,4....αφου ξυπνησα τον γιατρο απο την μεσημεριανη του σιεστα...αντιβιωση...σιτ που λεει και το γατόνι.

Καλα τον ειπες τον κινέζο...αντε αντε

 

 

 

 

Χι χι χι χι και εγώ έτσι, είδες όμως πως φαίνεται ο άνθρωπος που αφιερώνει χρόνο για να διαβάσει........και δεν τα θέλει όλα έτοιμα ....keep walking lovey :wink:

 

 

 

Nαι ε ? Γιατί εγώ κάτι άλλα θυμάμαι ........:lol::lol::lol:

 

 

 

Καλό είναι μωρέ μ' αρέσει. Παλιά με φώναζαν και Μαρία Μαρμίτα (:?:) και διάφορα άλλα:wink:

 

 

 

Εσύ έβαλες το λίνκ και εγώ φτιάχτηκα με κάτι μωβ για την μικρή που έχει αυτός ο πωλητής, στο νούμερο κολλάω, μάλλον θα την πάω να δοκιμάσει την μάρκα ......... για να τα παραγγείλω λέμε .......

Πολύ συγκινήθηκα που σου άρεσε και το παρήγγειλες .....

 

 

 

Έχω και κάτι πείνες, αμάν να κοιμηθούν τα μαιμουδάκια να φάει και η δόλια μάνα........

 

 

Βρε δεν πάει να ........ κουρευτεί ........ Καλά λες, ζήτα τα όλα !!!!

 

Έχω νεύρα τρελά, το καμάρι μου το μεγάλο τσάκισε το λαπτοπ, έριξε μισό ποτήρι νερό σχεδόν επάνω, το πληκτρολόγιο νεκρό, δεν ανταποκρίνεται ντιπ, τώρα γράφω σε ένα παλαιολιθικό της δουλειάς. Το πήγα σε ένα γείτονα που ασχολείται με ΗΥ, να δούμε αν έχει ελπίδες. Ή θα στεγνώσει και θα είναι ΟΚ (Αμήν Παναγία μου Μπαλουκλιώτισσα.......), ή θα είναι άχρηστο το πληκτρολόγιο ..... Και καλά να έχει το ΠΛΑΙΣΙΟ, αν δεν έχει ? Την που......σα. Ένα χρόνο το ξεχρέωνα γμτ και το έκανε το αστροπελέκι μπάνιο...... θα την φάω μιλάμε :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Αφου μου αρεσε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :-D

χε χε περαστικά στο τουρμπο....χαχαχα και η γιωτου ετσι την πατησε εννοω απο το τέκνο της χε χε εγω για αυτο δεν την αφηνω κοντά στο δικο μου τουρμπο εξ χε χεχε

 

Τις τελευταίες ημέρες χτύπησα και αυτά

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290383446527&var=590000525929&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170321780125&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

για το αστροπελέκι μου

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270760130065&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

για τον ανηψούλη που έρχεται και

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330569496380&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

για μένα. Το είχε ο άνθρωπος 4,5 λίρες, του έκανα προσφορά με 3 και με γειά μου !!!!!!

 

Άντε να δω τι θα το κάνω τώρα το ποντίκι, που δεν έχω πισι

 

Το πηρες τελικα το μπουφανάκι, μπραβο! με γιες και καλοφόρετο!

Ωραιοτατο και το μπικινι σας χε χε

Την τσαντα αυτη την εχει και το τζάμπο στα 10 ή 15ευρω δεν θυμαμαι καλα

 

ΑΛΛΑ.....

ΘΑ ΣΕ ΓΔΑΡΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ,

 

Τελειοοοοοοοοοοοοο το ποντικιιιιιιιιιιιι!!!!!

θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω , εχω ενα ασυρματο της μαικροσοφτ....πφφφ χαλια δηλαδη σε σχεση με το κιτυυυυυυυυ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφου μου αρεσε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :-D

χε χε περαστικά στο τουρμπο....χαχαχα και η γιωτου ετσι την πατησε εννοω απο το τέκνο της χε χε εγω για αυτο δεν την αφηνω κοντά στο δικο μου τουρμπο εξ χε χεχε

 

Το πηρες τελικα το μπουφανάκι, μπραβο! με γιες και καλοφόρετο!

Ωραιοτατο και το μπικινι σας χε χε

Την τσαντα αυτη την εχει και το τζάμπο στα 10 ή 15ευρω δεν θυμαμαι καλα

 

ΑΛΛΑ.....

ΘΑ ΣΕ ΓΔΑΡΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ,

 

Τελειοοοοοοοοοοοοο το ποντικιιιιιιιιιιιι!!!!!

θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω , εχω ενα ασυρματο της μαικροσοφτ....πφφφ χαλια δηλαδη σε σχεση με το κιτυυυυυυυυ

Ναι το πήρα, να μην αρρωσταίνει, να προλαβαίνει να χαλάει το πισι μου :cry::cry: και μετά να φοράει το μπικίνι να δροσίζεται:evil:

 

Χτύπα το το ποντίκι βρε, έχει και άλλα, είπα τα έχει 4,5 λίρες, πεστους ψιτ με 2 θέτε ? Εμένα δέχθηκε με 3 λίρες :wink: Το θέλω για την μπαχατέλα το λάπτοπ της δουλειάς, έχω να φάω δούλεμα ..........

 

Το τζάμπο έχει την τσάντα μας ε ? Εμείς 9 δολλάρια ήτοι περίπου 6,5 ευρώ σύνολο, πάλι κερδισμένοι είμαστε ........ ορίστε και το τζάμπο up up up up.......

 

Και εσύ ΤΟΥΡΜΠΟ ΕΞ, λες να παίρνει γιατρειά ή αποχαιρέτα την την Αλεξάνδρεια (το λαπτοπ....) που χάνεις ?

 

ΕΝΤΙΤ Ποιά είναι η ΓΙΩΤΟΥ ?:confused::confused::confused:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειναι off topic αλλα θα τοπω γιατι θα σκασω...

Πηγε ο husband και εσκασε 90ευρα για να κανει τι λετε???????

TATOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαλιστα κιουριες μου...πηγε κι εκανε τα αρχικα των παιδιων και το δικο μου....ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειναι off topic αλλα θα τοπω γιατι θα σκασω...

Πηγε ο husband και εσκασε 90ευρα για να κανει τι λετε???????

TATOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαλιστα κιουριες μου...πηγε κι εκανε τα αρχικα των παιδιων και το δικο μου....ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Γουστάρω τατού (δεν με άφηναν οι γονείς μου να κάνω και τώρα πιά, λέω ότι θα είναι μπουλσιτ να το κάνω), καλά και τα αρχικά σας δηλαδή ....... πολύ καλός ο σύζυγος.......

Εσύ γιατί χαλιέσαι ? Για τα 90 ευρώ ? Θα στο ξεπληρώσει φιλενάδα....ψάχνε για τσάντα λέμεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Ψιτ, δεν κάνεις και εσύ ένα ?

 

Για τιμωρία, βγάλε φοτό και βάλε να δούμε χι χι χι χι χι πέστου ότι δεν θα τον συγχωρήσεις αλλιώς ..........

 

Όσο το συζητάμε, ψήνομαι ........ ίσως βάλω κι άλλο σκουλαρίκι στο αυτί ......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

χαλο κοριτσια!

 

πηρα αυτο για το ανηψακι που ερχεται εντος του μηνα (στον ακατανομαστο εχει 89 ευρω)

 

και αυτα τα παπουτσακια Kickers για τον γιο μου.(τα βαλα σε δεμα MUM ομως...)

 

Επισης να ξερετε οτι τα προιοντα ιδιωτικης ετικετας Boots , εκτος απο παμφθηνα! πραγματικα παμφθηνα!, ειναι και παρα πολυ καλα, για οσες εχουν MUM ή κατι αντιστοιχο.

Πηρα κρεμοσαπουνο για τα χερια 0,50 λιρες, scrab προσωπου 2,50 και ΠΑΝΕΣ πιστα αντιγραφα των Pampers και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη! Δοκιμαστε τα και θα με θυμηθειτε....

(Εχει και πολλα προιοντα σε προσφορα 1+1 και κατι τετοια...)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα την επιστολή "Φιλαράκο το ξανασκέφτηκα και θα σου στείλω το προιόν με κούριερ, με δική σου χρέωση που σημαίνει πως θα πρέπει να πληρώσεις κατά την παραλαβή του προιόντος. Απευθείας μου στέλνεις το νέο προιόν με τράκινγκ νάμπερ για να παρακολουθώ που βρίσκεται (έτσι και αλλιώς το 1ο πακέτο το είχε στείλει με τράκινγκ). Ενημέρωσέ με αν δέχεσαι διαφορετικά ανοίγω case σε e-bay & paypal immediately!!!!

Ρώτησες σε κάποια κούριερ αν γίνεται αυτό?

Γιατί έχω την εντύπωση ότι σε αποστολές εξωτερικού δεν παίζει η "χρέωση παραλήπτη"

Όχι τίποτε άλλο, φαντάσου να δεχτεί το αμερικανάκι και εσύ να μη μπορείς να του το στείλεις:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ειναι off topic αλλα θα τοπω γιατι θα σκασω...

Πηγε ο husband και εσκασε 90ευρα για να κανει τι λετε???????

TATOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαλιστα κιουριες μου...πηγε κι εκανε τα αρχικα των παιδιων και το δικο μου....ΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

θα έπρεπε να χαίρεσαι γιατί δείχνει ότι σας θέλει παντου μαζί του για όσο ζει..;)

αν έκανε κάτι άλλο τοτε οκ νεύρααααααααα αλλά τώρα???????

(μιλάω απο προσωπική πειρα κ διπλα σημαδεμένη).

και η τιμή πολύ καλή;);)

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω τατού (δεν με άφηναν οι γονείς μου να κάνω και τώρα πιά, λέω ότι θα είναι μπουλσιτ να το κάνω), καλά και τα αρχικά σας δηλαδή ....... πολύ καλός ο σύζυγος.......

Εσύ γιατί χαλιέσαι ? Για τα 90 ευρώ ? Θα στο ξεπληρώσει φιλενάδα....ψάχνε για τσάντα λέμεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Ψιτ, δεν κάνεις και εσύ ένα ?

 

Για τιμωρία, βγάλε φοτό και βάλε να δούμε χι χι χι χι χι πέστου ότι δεν θα τον συγχωρήσεις αλλιώς ..........

 

Όσο το συζητάμε, ψήνομαι ........ ίσως βάλω κι άλλο σκουλαρίκι στο αυτί ......

 

λέω το τελευταίο το έκανα πριν 9 μήνες.......όταν με το καλό γεννησω κ σταματήσω το θηλασμό θα κάνω κ την πριγκίπισσα μου....

είναι τέλειααααααα:P

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα έπρεπε να χαίρεσαι γιατί δείχνει ότι σας θέλει παντου μαζί του για όσο ζει..;)

αν έκανε κάτι άλλο τοτε οκ νεύρααααααααα αλλά τώρα???????

(μιλάω απο προσωπική πειρα κ διπλα σημαδεμένη).

καη τιμή πολύ καλή;);)

Αυτό τώρα τι της το είπες ........... Θα φρικάρει διπλά :lol::lol::lol::lol:

 

Βρέ Έλλη μου, πες τώρα ειλικρινά, ποιός σε ακούει εδώ (????????), τι σε πείραξε ? Το ΤΑΤΟΟ, τα 90 ευρώ, ότι δεν στο είπε ..... τι ?

 

Γιατί η κίνηση ήταν πολύ γλυκιά !!!!!!!1

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μάνα μου πως το έγραψα το ΚΑΙ????????:oops::oops::oops:

ντρέπομαι να το βλέπω...:oops::oops::oops:

Σώπα ρε, σιγά τα ωά. Ποιός το βλέπει στο φινάλε ?;););)

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τι με πειραξε??? Οτι προχθες που του ειπα να παμε να παρουμε κουστουμι για τη βαφτιση μου ειπε 'μπα, δεν εχουμε λεφτα τωρα...θα βαλω του γαμου':shock::shock::shock::shock::shock: παρτη δικια σου κατω!!!

Και σημερα να τα 90 ευρουλακια...αλλα ετοιμαζω την εκδικηση μου!!!!

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ON LINE SHOPPING ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ......ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαλο κοριτσια!

 

πηρα αυτο για το ανηψακι που ερχεται εντος του μηνα (στον ακατανομαστο εχει 89 ευρω)

 

και αυτα τα παπουτσακια Kickers για τον γιο μου.(τα βαλα σε δεμα MUM ομως...)

 

Επισης να ξερετε οτι τα προιοντα ιδιωτικης ετικετας Boots , εκτος απο παμφθηνα! πραγματικα παμφθηνα!, ειναι και παρα πολυ καλα, για οσες εχουν MUM ή κατι αντιστοιχο.

Πηρα κρεμοσαπουνο για τα χερια 0,50 λιρες, scrab προσωπου 2,50 και ΠΑΝΕΣ πιστα αντιγραφα των Pampers και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη! Δοκιμαστε τα και θα με θυμηθειτε....

(Εχει και πολλα προιοντα σε προσφορα 1+1 και κατι τετοια...)

 

μεγεια καλο μου! Βλεπω και εσυ εχεις ξαδελφο στην Αγγλια ( MUM)

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Τι με πειραξε??? Οτι προχθες που του ειπα να παμε να παρουμε κουστουμι για τη βαφτιση μου ειπε 'μπα, δεν εχουμε λεφτα τωρα...θα βαλω του γαμου':shock::shock::shock::shock::shock: παρτη δικια σου κατω!!!

Και σημερα να τα 90 ευρουλακια...αλλα ετοιμαζω την εκδικηση μου!!!!

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ON LINE SHOPPING ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ......ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

A, έτσι πάω πάσο συνπιλότισσα !!!!!!!!!!!!!

 

Δώστου να καταλάβει, μαραθώνιος και όποιος αντέξει........το κουστούμι πάει με το ΤΑΤΟΟ ???????????????

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

το ειχε παθει και η μαρσολαν γιατι ειχε βαλει στο καλαθι της μαξιλαρια και αλλα....

 

βγαλε απο το καλαθι σου τα βαρια κτλπ και θα δεις οτι θα σε αφησει

 

Καλαμαρι μου καλο,αντιστεκομαι σθεναρα στα Μαντκο...και μαξιλαρια παιρνω παντα απο Lidl οποτε φερνει:P:p

Αλλη την ειχε πατησει,αλλα μια χαρα θυμασαι την περιπτωση!

 

Ερωτηση...αυτο το aerosleep αντιιδρωτικο καλυμμα αλλα για καθισματακι αυτοκινητου....το εχει παρει καμια φτηνο και αν ναι απο που???

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω συνεχως εδω αναφερετε τη λεξη MUM κανω αναζητηση και δε βρισκω κατι, χωρις να σας κουρασω τι περιπου ειναι μπορει καποια με την εμπειρια σας να βρει που το αναφερετε αρχικα να μπω σε νοημα.... σορυ για τη ζαλαδα...

 

επισης δεν ξερω αν καποια απο σας εχει παρει απο εξωτερικο στους γονεις π.χ βελονες και ταινιες μετρησης σακχαρου στι αιμα, καμια ιδεα κριμα τετοιες εποχες να τους γδυνουν τα φαρμακεια, προς το παρον βολευτικα με Heathzone αλλα μπορει να ειδατε κατι ακομη εσεις

Link to comment
Share on other sites

Ωραία βρε κορίτσια, ας υποθέσουμε ό,τι μετά από πίεση δέχεται ο κυριούλης να πληρώσει τα έξοδα επιστροφής. Αυτό σημαίνει όμως πως πρέπει ο φίλος μου να τα πληρώσει, να του στείλω ενδεχομένως την απόδειξη από τα έξοδα και να πιστώσει τον λογαριασμό μου. Κάπως έτσι σωστά (δεν μου έχει ξανατύχει να επιστρέψω κάτι και να πρέπει να πληρώσει ο αποδέκτης).

Αν λέω αν αυτός παραλάβει το προιόν και δεν επιστρέψει το ποσό των εξόδων? Και το χειρότερο δεν μου στείλει και το προιόν? Ωστόσο θα έχουν περάσει οι 45 μέρες που έχω περιθώριο. Σκεφτόμουν μήπως θα ήταν πιο φρόνιμο να του στείλω το προιόν πίσω, να μου πιστώσει στον λογαριασμό τα έξοδα επιστροφής+την αξία του προιόντος και να το αγοάρω ξανά εκ νέου ώστε να ανανεώσω και τον χρόνο των 45 ημερών?

Λοιπον ειχα ακριβως το ιδιο θεμα με καποιον πωλητη,ειχα παραγγειλει κατι κι αυτος μου εστειλε ενα παρομοιο.Μετα απο ανταλλαγη καποιων μνμ κι αφου εγω ζητουσα να μου πληρωσει τα εξοδα επιστροφης,για να φανταστεις ηταν στο Ουζμπεκισταν.....,αυτος σταματησε ν απανταει στα μνμ μου...Τοτε του στελνω εν μνμ και του λεω οτι αν δε μου δωσεις μια απαντηση θα ανοιξω θεμα......δεν απανταει...ανοιγω θεμα,αποδεικνυω το λαθος του,που εγω πιστευω οτι ηταν εσκεμμενο,με φωτογραφιες και ζηταω απο το resolution center...θα σε ρωτησουν τι θελεις να γινει, να μου δωσει τα μεταφορικα για να το στειλω......ρωταω στο ταχυδρομειο ποσο θα στοιχισει,του στελνω μνμ,κραταω βεβαια την αποδειξη απο το ταχυδρομειο,και περιμενω να μπουνε τα χρηματα.Αυτος στελνει μνμ....του στυλ...το εστειλες :confused: και του λεω οχι...στειλε μου το ρεφαντ,μεταφορικα εξοδα,και σου το στελνω......ετσι και εγινε....μολις ειδα τα χρηματα στο πειπααλ του το στειλα.....παρελαβα και το σωστο.....μετα απο μερικες μερες παιρνω ενα μειλ στο οποιο ελεγε οτι ειμαι απατεωνας :shock::shock: και οτι του εφαγα τα σουζανια......του εστειλα ενα μνμ κανε υπομονη και θα το λαβεις......πρεπει να το ελαβε αλλιως θα μου ανοιγε κι αυτος θεμα.....κι εζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα.....

θα ταλαιπωρηθεις λιγο αλλα πιστευω θα βρεις το δικιο σου............:wink: εμενα μου πηρε πανω απο μηνα αλλα το χα βαλει πεισμα....

μωρε και συ καλο πηγες να κανεις,ειδες πως ειναι μερικες φορες.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρι μου καλο,αντιστεκομαι σθεναρα στα Μαντκο...και μαξιλαρια παιρνω παντα απο Lidl οποτε φερνει:P:p

Αλλη την ειχε πατησει,αλλα μια χαρα θυμασαι την περιπτωση!

 

Ερωτηση...αυτο το aerosleep αντιιδρωτικο καλυμμα αλλα για καθισματακι αυτοκινητου....το εχει παρει καμια φτηνο και αν ναι απο που???

 

αχ,κι εγω ψαχνω τετοιο για το καροτσι...

το καθισμα αυτοκινητου εχει δικο του πετσετε καλυμμα και ειμαστε οκ...

αλλα παλιοτερα που το ειχα ψαξει δεν ειχα βρει On-line..

φερνουν σιγουρα τα λητω και prenatal αλλα απο τιμες.....

 

ερωτηση...

στο νουμερο παπουτσιου 3F το F τι σημαινει???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω συνεχως εδω αναφερετε τη λεξη MUM κανω αναζητηση και δε βρισκω κατι, χωρις να σας κουρασω τι περιπου ειναι μπορει καποια με την εμπειρια σας να βρει που το αναφερετε αρχικα να μπω σε νοημα.... σορυ για τη ζαλαδα...

 

το mum ειναι υπηρεσια personal shοpper,θα το βρεις και ως MyUkMail αν τα λεω καλα....στειλε ενα πμ στην chatzico...θα σε κατατοπισει απολυτα..χεχε

 

αχ,κι εγω ψαχνω τετοιο για το καροτσι...

το καθισμα αυτοκινητου εχει δικο του πετσετε καλυμμα και ειμαστε οκ...

αλλα παλιοτερα που το ειχα ψαξει δεν ειχα βρει On-line..

φερνουν σιγουρα τα λητω και prenatal αλλα απο τιμες.....

 

ερωτηση...

στο νουμερο παπουτσιου 3F το F τι σημαινει???

 

χμμμμ...καταλαβα τα Λητω ειναι η μονη λυση!!!μολις ειδα και την τιμη....ενταξει...δεν το λες και τρελλα ακριβο 19.90 αλλα θα το ψαξω λιγο ακομη πριν καταληξω εκει!

το F ειναι το φαρδος..για το κουντεπιε...τωρα σε τι μετρηση αντιστοιχει θα σε γελασω!!

Link to comment
Share on other sites

το mum ειναι υπηρεσια personal shοpper,θα το βρεις και ως MyUkMail αν τα λεω καλα....στειλε ενα πμ στην chatzico...θα σε κατατοπισει απολυτα..χεχε

 

 

 

χμμμμ...καταλαβα τα Λητω ειναι η μονη λυση!!!μολις ειδα και την τιμη....ενταξει...δεν το λες και τρελλα ακριβο 19.90 αλλα θα το ψαξω λιγο ακομη πριν καταληξω εκει!

το F ειναι το φαρδος..για το κουντεπιε...τωρα σε τι μετρηση αντιστοιχει θα σε γελασω!!

αντε...μονο 20€ ???

ε,καλα ειναι τοτε....γιατι το θυμομουν πιο ακριβο....:rolleyes:

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...