Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

Πολύ γλυκό !!!! Να πάρουμε στο καλαμαράκι που είναι αρρωστάκι αυτό http://cgi.ebay.co.uk/Hello-Kitty-Princess-Child-Baby-Board-Car-sign-/130435449229?pt=UK_Baby_Baby_Safety_ET&hash=item1e5e8f018d

 

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ MSN-Emoticon-sick-147.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ωραία βρε κορίτσια, ας υποθέσουμε ό,τι μετά από πίεση δέχεται ο κυριούλης να πληρώσει τα έξοδα επιστροφής. Αυτό σημαίνει όμως πως πρέπει ο φίλος μου να τα πληρώσει, να του στείλω ενδεχομένως την απόδειξη από τα έξοδα και να πιστώσει τον λογαριασμό μου. Κάπως έτσι σωστά (δεν μου έχει ξανατύχει να επιστρέψω κάτι και να πρέπει να πληρώσει ο αποδέκτης).

Αν λέω αν αυτός παραλάβει το προιόν και δεν επιστρέψει το ποσό των εξόδων? Και το χειρότερο δεν μου στείλει και το προιόν? Ωστόσο θα έχουν περάσει οι 45 μέρες που έχω περιθώριο. Σκεφτόμουν μήπως θα ήταν πιο φρόνιμο να του στείλω το προιόν πίσω, να μου πιστώσει στον λογαριασμό τα έξοδα επιστροφής+την αξία του προιόντος και να το αγοάρω ξανά εκ νέου ώστε να ανανεώσω και τον χρόνο των 45 ημερών?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία βρε κορίτσια, ας υποθέσουμε ό,τι μετά από πίεση δέχεται ο κυριούλης να πληρώσει τα έξοδα επιστροφής. Αυτό σημαίνει όμως πως πρέπει ο φίλος μου να τα πληρώσει, να του στείλω ενδεχομένως την απόδειξη από τα έξοδα και να πιστώσει τον λογαριασμό μου. Κάπως έτσι σωστά (δεν μου έχει ξανατύχει να επιστρέψω κάτι και να πρέπει να πληρώσει ο αποδέκτης).

Αν λέω αν αυτός παραλάβει το προιόν και δεν επιστρέψει το ποσό των εξόδων? Και το χειρότερο δεν μου στείλει και το προιόν? Ωστόσο θα έχουν περάσει οι 45 μέρες που έχω περιθώριο. Σκεφτόμουν μήπως θα ήταν πιο φρόνιμο να του στείλω το προιόν πίσω, να μου πιστώσει στον λογαριασμό τα έξοδα επιστροφής+την αξία του προιόντος και να το αγοάρω ξανά εκ νέου ώστε να ανανεώσω και τον χρόνο των 45 ημερών?

Χμμμμμμμ, θέλει λίγη σκέψη.

 

Λοιπόν, του επιστρέφεις το λάθος προιόν με χρέωση παραλήπτη, γίνεται αυτό ?

 

Ταυτόχρονα ζητάς είτε να σου επιστραφεί το σύνολο του ποσού που πλήρωσες και να ξαναβάλεις παραγγελία, είτε να του στείλεις πίσω το λάθος συστημένο με χρέωση δική του, να του δώσεις τράκιν νάμπερ και εκείνος μόλις δει αυτά τα στοιχεία, να σου στείλει αμέσως το σωστό προιόν. Λέω τι θα με διευκόλυνε και τι θα άρεσε σε εμένα. Για να εκμεταλλεύομαι και τον χρόνο υπέρ μου......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν όλα αυτά γίνονται, θα ήταν το ιδανικότερο. Χμ περιμένω τι θα μου απαντήσει και θα τον στολίσω καταλλήλως!!! Ε όχι να μας κουνιούνται και τα Αμερικανάκια:)

Aπολύτως σωστό. Στο μεταξύ, γιατί δεν του τα προτείνεις με τρόπο κάθετο ΕΣΥ όλα αυτά, για να επισπεύσεις την διαδικασία και να του δείξεις ότι δεν περνάνε τα κουλά ?:wink: Υπάρχει και το πειπαλ.......... ευτυχώς..........:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

ΕΝΤΙΤ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Αυτό το να επιστρέψεις με έξοδα του παραλήπτη, ίσως μπορείς να το πουλήσεις ως εξής. Όπως εγώ πλήρωσα κανονικά και πολύ γρήγορα μεταφορικά για να έρθει το αντικείμενο εδώ στην Ελλάδα, έτσι και εσύ τώρα να πληρώσεις μεταφορικά άμεσα και γρήγορα για να διορθώσεις το λάθος σου;);)

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Μίλησα με τον φίλο μου και του είπα να μου φέρει την απόδειξη του προιόντος που είχε πάνω το δέμα μήπως γράφει εκεί το σίριαλ, αν ναι θα του το στείλω να του το τρίψω στα μούτρα. Αν όχι θα του πω πως δέχομαι μόνο να στείλω το πακέτο πίσω με χρέωση παραλήπτη και να μου στείλει αμέσως το σωστό προιόν με τράκινγκ νάμπερ ώστε να παρακολουθώ που βρίσκεται μπας και προλάβω τους χρόνους.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Aπολύτως σωστό. Στο μεταξύ, γιατί δεν του τα προτείνεις με τρόπο κάθετο ΕΣΥ όλα αυτά, για να επισπεύσεις την διαδικασία και να του δείξεις ότι δεν περνάνε τα κουλά ?:wink: Υπάρχει και το πειπαλ.......... ευτυχώς..........:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

ΣΩΣΤΗ!!!!! Ετοιμάζω επιστολή!!!

Φοβού τους Έλληνες!!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Ήρθα απόψε μετανιωμένη να εξομολογηθώ. Αμάρτησα...

Πήγα στου ακατανόμαστου, τί να κάνω, έπρεπε να πάρω δωράκι για το κοριτσάκι μιας φίλης και δεν προλάβαινα να παραγγείλω Online. Τα σκασα όπως παλιά...

(δεν παίζονται... 7 σωβρακάκια, 20 κάτι ευρώ!!!, δεν τα πήρα βέβαια)

 

Σχωρέστε με! Ήμουν απεγνωσμένη!

 

Και εγω το εχω κανει....για δωρακι....

 

8-):cool:

 

εχμ μπενετον δεν ειχε κει κοντά; πιστεύεις πραγματικά ότι θα σε συγχωρέσουμε;;; :shock::shock::shock:

 

έχε χάρη που το καλαμαρούδι μου είναι άρρωστο απόψε....

 

αχχχ λατρεια μου...αχχχχ η μικρη καλυτερα τραγουδαει και χορευει και εγω σερνομαι απο καναπε κρεββατι....ευτυχως ήρθε ο χαζμπαντ χτες εκπληξη και μας κουραρει και τις δυο :lol:

 

 

καλησπέρα!

 

κορίτσια που έχετε ψωνίσει απο mandco για κοριτσάκια, θέλω βοήθεια...

θέλω να παραγγείλω ρουχαλάκια για την ανιψιά...

είναι 3,5 χρ. και έχει ύψος 1,06 και βάρος 16 κιλά.

Να της πάρω το 3-4 ή το 4-5???

να σημειώσω οτι τα θέλει να είναι λίγο μίνι πχ τα φορεματάκια...

η φόρμα του 3-4 είναι όπως την λέει στο size guide ή είναι πιο μικρά και να πάρω το 4-5????????:confused:

 

Εγω πηρα πρωτη φορα πριν απο λιγες μερες και με την γάτα αυτο συζητουσαμε οτι ειναι φαρδουλα μεν εχουν μπολικο χωρο και οτι σιγουρα θα της κανουν και του χρονου σε φάρδος αν οχι σε υψος, σαν υψος ομως ειναι οκ αρα καλα εκανα και πηρα το 3-4 που η μικρη μου ειναι 99εκ και 14,300

αλλα και εγω για την δική σου ανιψιά θα επαιρνα 4-5 για καλυτερα .

 

αμαρτια εξομολογουμενην,ουκ εστιν αμαρτια!!!!!!:P:rolleyes:

 

ετσι ετσι σωστη!

 

ψαχνω να βρω τι έχετε ποσταρει κατα καιρους για το nextαλλα στην αναζήτηση δεν μοθ βγάζει τίποτα !

δεν θυμάμαι αν δεχεται ελληνικη πιστωτικη για να τα στειλουν στην αδερφή μου, μπορειτε να βοηθησετε? επίσης έχουν καποιο καταστημα ελλάδα? α!και κατι αλλο. υπαρχει κανενα voucher code? thanks!

 

Μπορεις να γραφεις στο γουγλη καθε φορα που ψάχνεις κατι

 

voucher code τάδε και θα σου βγαζει πολλες σελιδες με voucher codes.

 

 

Το 6 επισης ειναι και το 39 σε γυναικειο...;)

 

Ναι αλλα τα παιδικά παπά λενε παντα μπροστά junior todler ή kid ενώ τον ενηλικων ειναι σκέτα.

Θελει λιγο προσοχή γιατι μια φορά διαλεξα ενα kid 8 και ήταν νομιζω το 34 το 35 δεν θυμαμαι.

 

 

personal sopper για νεχτ θα ελεγα μονο σε φαση εκπτωσεων, εγω βρισκω παρα πολλα στο εβαυ και με καλες τιμες

 

Νεραιδουλα, 20 μ πατησε τα 10! μας περνατε ! (τα τζιμπορακια το 3 της πεφτουννννννν)

 

To River West ειναι κολλητα στο ΙΚΕΑ στο Κηφισο, μικρο σε μεγεθος (2 ωρες στα Νεχτ, 1 ωρα στο Η&Μ, 2 ωρες παιδοτοπο, αντε και 1 ωρα για κεφτεδακια στο ΙΚΕΑ, τελειωσε η μερα!!!!!)

 

θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κανονισε αν κατεβω καλοκαιρι θα με πας βολτα σε λεω!!!

 

Με λένε Αρτέμη Μάτσα και έχω να πω το εξής, Δεν Φταίω Εγώ, Το Καλαμαράκι Το Έκανε..........

 

 

Θέλει σκέψη και υπολογισμούς το πέρσοναλ σόπερ στο ΝΕΧΤ :rolleyes:

Η κατανομή χρόνου που κάνεις είναι unpectable...................:wink:

 

Τι εκανα παλι εγω....???? ενα λινκ εβαλα μονο.....:oops:

 

 

 

Τελειο ρε συ! με γιες σας!

 

Πολύ γλυκό !!!! Να πάρουμε στο καλαμαράκι που είναι αρρωστάκι αυτό http://cgi.ebay.co.uk/Hello-Kitty-Princess-Child-Baby-Board-Car-sign-/130435449229?pt=UK_Baby_Baby_Safety_ET&hash=item1e5e8f018d

 

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ MSN-Emoticon-sick-147.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Καλα ρε....θα κλαψω ρεεεε ειναι ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Ευχαριστω για την σκέψη μονο! :wink:;-)

 

Aπολύτως σωστό. Στο μεταξύ, γιατί δεν του τα προτείνεις με τρόπο κάθετο ΕΣΥ όλα αυτά, για να επισπεύσεις την διαδικασία και να του δείξεις ότι δεν περνάνε τα κουλά ?:wink: Υπάρχει και το πειπαλ.......... ευτυχώς..........:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

ΕΝΤΙΤ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Αυτό το να επιστρέψεις με έξοδα του παραλήπτη, ίσως μπορείς να το πουλήσεις ως εξής. Όπως εγώ πλήρωσα κανονικά και πολύ γρήγορα μεταφορικά για να έρθει το αντικείμενο εδώ στην Ελλάδα, έτσι και εσύ τώρα να πληρώσεις μεταφορικά άμεσα και γρήγορα για να διορθώσεις το λάθος σου;);)

 

ΣΩΣΤΗ!!!!! Ετοιμάζω επιστολή!!!

Φοβού τους Έλληνες!!!!

 

Συμφωνω με την χατζιθο !

 

Ελε πανω του του αμερικανιουυυυυυυυ!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα την επιστολή "Φιλαράκο το ξανασκέφτηκα και θα σου στείλω το προιόν με κούριερ, με δική σου χρέωση που σημαίνει πως θα πρέπει να πληρώσεις κατά την παραλαβή του προιόντος. Απευθείας μου στέλνεις το νέο προιόν με τράκινγκ νάμπερ για να παρακολουθώ που βρίσκεται (έτσι και αλλιώς το 1ο πακέτο το είχε στείλει με τράκινγκ). Ενημέρωσέ με αν δέχεσαι διαφορετικά ανοίγω case σε e-bay & paypal immediately!!!!

Ωστόσο αν γράφει το σίριαλ η απόδειξη θα του το τρίψω και αυτό.

Άι στο καλό, με σύγχισε το american thing.

Καλαμαράκι περαστικούλια βρε ψυχή. Ίωση είναι, σε 1-2 μέρες θα είσαι καλύτερα. Έλλη περαστικά και στην ζουζουνίτσα σου. Μικρούλα μωρέ και αυτή ταλαιπωρείται.

Με πυρετό είχα και εγώ τον πρίγκηψ Δευτέρα-Τρίτη και όλη μέρα έλεγε 'μαμάκα αγκαλίτσα'. Ανάρρωσε πλήρως όμως.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι εκανα παλι εγω....???? ενα λινκ εβαλα μονο.....:oops:

 

Καλα ρε....θα κλαψω ρεεεε ειναι ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Ευχαριστω για την σκέψη μονο! :wink:;-)

 

Συμφωνω με την χατζιθο !

 

Ελε πανω του του αμερικανιουυυυυυυυ!!!

Καλά ένα λίνκ ......... τέσπα, χαλάλι σου βρε κορίτσι :wink:

 

Είστε καλύτερα ? Ευτυχώς που κατέφθασε και η ομάδα κρούσης να συνδράμει στην ανάρρωση...... άντε περαστικά και άλλη ίωση να μην μας εύρει φέτος...........

 

Είδες το αμερικανόπουλο, πόσο smart είναι ? Επάνω του Ελέ, ούτε κόκαλο μην αφήσεις pita-52.gif

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αχαχα ωραίο το εμοτικόν! Ξεσηκωτικό:-P

 

Σχολάω, καλό ΣΚ, τα λέμε από Δευτέρα.

 

Χίλια ευχαριστώ για τις γνώμες και την συμβολή σας (δεν θα σας ευχαριστεί το ίδιο και το Αμερικανάκι πάντως;))

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερούδια.

 

Προσπαθώ να κανω παραγγελία από madco και μου λέει αυτο:"Mackays do not currently deliver Internationally". Τους έστειλα μέιλ αλλά δεν μου απαντήσανε. Σήμερα είναι η τελευταία μέρα με -20%.

 

Ξέρετε κάτι επ' αυτού?

 

chatzico: Με όποιον δάσκαλο καθήσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις :))

line_m122_beg_40_time_1272600000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έστειλα την επιστολή "Φιλαράκο το ξανασκέφτηκα και θα σου στείλω το προιόν με κούριερ, με δική σου χρέωση που σημαίνει πως θα πρέπει να πληρώσεις κατά την παραλαβή του προιόντος. Απευθείας μου στέλνεις το νέο προιόν με τράκινγκ νάμπερ για να παρακολουθώ που βρίσκεται (έτσι και αλλιώς το 1ο πακέτο το είχε στείλει με τράκινγκ). Ενημέρωσέ με αν δέχεσαι διαφορετικά ανοίγω case σε e-bay & paypal immediately!!!!

Ωστόσο αν γράφει το σίριαλ η απόδειξη θα του το τρίψω και αυτό.

Άι στο καλό, με σύγχισε το american thing.

Καλαμαράκι περαστικούλια βρε ψυχή. Ίωση είναι, σε 1-2 μέρες θα είσαι καλύτερα. Έλλη περαστικά και στην ζουζουνίτσα σου. Μικρούλα μωρέ και αυτή ταλαιπωρείται.

Με πυρετό είχα και εγώ τον πρίγκηψ Δευτέρα-Τρίτη και όλη μέρα έλεγε 'μαμάκα αγκαλίτσα'. Ανάρρωσε πλήρως όμως.

 

Σωστη καρασωστη!!!

Μονο ασε κατω το μαστιγιο χαχαχαχα

 

Ευχαριστω κοριτσι, η μικρη το περασε ποιο χαλαρα...εγω ομως..ο μαθουσαλας εχω πεσει γμτ...

 

Ρε συ Χατζίκο γιατί σε λέει το Καλαμάρι Χατζίθο???? Do you adore Spanish?

 

χε χε εντωμεταξυ στα ισπανικα παλι σε κ διαβαζεται αλλα εμενα με αρεσει να την λεω χατζιθοοοοοο χαχαχαχαχα

 

 

Καλά ένα λίνκ ......... τέσπα, χαλάλι σου βρε κορίτσι :wink:

 

Είστε καλύτερα ? Ευτυχώς που κατέφθασε και η ομάδα κρούσης να συνδράμει στην ανάρρωση...... άντε περαστικά και άλλη ίωση να μην μας εύρει φέτος...........

 

Είδες το αμερικανόπουλο, πόσο smart είναι ? Επάνω του Ελέ, ούτε κόκαλο μην αφήσεις pita-52.gif

 

ναι ναι και δεν τον μαλωσα που ήρθε , ειχαμε πει να κανουμε οικονομια μωρε...αφου γυρναω στις 15 αλλα μπραβο του γιατι δεν την παλευα σημερα με την μικρη...

 

και ναι ...εγω ενα λινκ εβαλα η γυναικα χαζευω χειμωνιατικα παπα να ειμαι ετοιμη ενημερωμενη και να τα χτυπησω ιουλιο...αυγουστο θα δω ποτε!

αλλα το χελλόοου κιτι ...με ελιωσε....το παρήγειλαααααααα χαχαχαχαχ (ειπαμε απο τα περισευματα των αγορων μας χε χε :wink:)

 

αμαν μαρι με το γυρο.....το πνευμα προθυμο...αλλα το σωμα...αδυνατει!

 

 

Αχαχα ωραίο το εμοτικόν! Ξεσηκωτικό:-P

 

Σχολάω, καλό ΣΚ, τα λέμε από Δευτέρα.

 

Χίλια ευχαριστώ για τις γνώμες και την συμβολή σας (δεν θα σας ευχαριστεί το ίδιο και το Αμερικανάκι πάντως;))

 

Αντε αντε σπιτακι σου! Καλο σκ και μαστιγιο στο αμερικανακι!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερούδια.

 

Προσπαθώ να κανω παραγγελία από madco και μου λέει αυτο:"Mackays do not currently deliver Internationally". Τους έστειλα μέιλ αλλά δεν μου απαντήσανε. Σήμερα είναι η τελευταία μέρα με -20%.

 

Ξέρετε κάτι επ' αυτού?

 

chatzico: Με όποιον δάσκαλο καθήσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις :))

 

το ειχε παθει και η μαρσολαν γιατι ειχε βαλει στο καλαθι της μαξιλαρια και αλλα....

 

βγαλε απο το καλαθι σου τα βαρια κτλπ και θα δεις οτι θα σε αφησει

 

Link to comment
Share on other sites

το ειχε παθει και η μαρσολαν γιατι ειχε βαλει στο καλαθι της μαξιλαρια και αλλα....

 

βγαλε απο το καλαθι σου τα βαρια κτλπ και θα δεις οτι θα σε αφησει

ΚΑΛΑ ΜΙΛΆΜΕ ΕΙΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!

Όντως έβαλα μαξιλάρια!!!

Περαστικά;)

 

Παρεμπιπτόντως τώρα διάβαζα τις απαντήσεις σχετικά με την αλλαγή διεύθυνσης στο εμπευ

Σας ευχαριστώ και πάλι όλες.

Σε λίγο καιρό εύχομαι οι απορίες μου να είναι σε επόμενο επίπεδο απ΄του αρχάριου:oops:

line_m122_beg_40_time_1272600000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΜΙΛΆΜΕ ΕΙΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!

Όντως έβαλα μαξιλάρια!!!

Περαστικά;)

 

Παρεμπιπτόντως τώρα διάβαζα τις απαντήσεις σχετικά με την αλλαγή διεύθυνσης στο εμπευ

Σας ευχαριστώ και πάλι όλες.

Σε λίγο καιρό εύχομαι οι απορίες μου να είναι σε επόμενο επίπεδο απ΄του αρχάριου:oops:

 

Ευχαριστω Τζουλι

 

Ειδες? χε χε :wink::wink:

 

Μια χαρά τα πας και εις ανώτερα!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι περαστικα!!!!

(αληθεια πως ειναι ενα αρρωστο καλαμαρι?? η δικια μου παλι η σκατουλα θα με στειλει...εκει που ετοιμαζομαστε Δευτερα να παμε για εξετασεις μπας και παιζει ουρολοιμωξη σημερα ειναι απυρετη και ορεξατη)

 

Ο κινεζος επεστρεψε...ανεβασαμε την προσφορα στα 15$...για να μην παιζουμε τις κουμπαρες λεω να του πω να μου επιστρεψει το ποσο κοστους της τσαντας (38$) αλλιως θα του τη στειλω με δικα του εξοδα αποστολης και να μου κανει refund τα παντα! Εντωμεταξυ ακομα δεν εχω αξιωθει να κατεβω στη μοδιστρα να μου πει εαν επισκευαζεται...:oops:

(αυτο που με λεει συνεχεια friend καθε φορα με τσακιζει...:evil:)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

και μια και το θυμηθηκα....έχει δοκιμάσει καμία αυτό:

http://mariaevita.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=655

μετα απο δικια μου προτροπη μας το εφερε ο νονος δωρο απο το εν λογω site...

το δοκιμασαμε στην μπανιερα και μου φανηκε πολυ καλο...τωρα για παραπανω θα το δω στην θαλασσα...

το ειδα προσφατα και στο comfuzio στην ιδια τιμη

 

πειτε μου οτι οι καλοκαιρινες εκπτωσεις ΔΕΝ ξεκινανε τελος Ιουνιου....

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

chatzico ,διάβασα σε προηγούμενο ποστ ότι πήρες υποσέντονα μιας χρήσης.Επειδή είμαι και εγώ σε φάση βγαλσίματος πάνας από πού τα πήρες.Από εξωτερικό ?

Όχι, όταν τα πήρα ήμουν ακόμα ένα βλαμένο που τα έσκαγε στα συμβατικά. Από το σμ τα πήρα, αλλά για ρίξε και ένα βλέφαρο στο ebay, τα είχα πάρει γύρω στα 10-12 ευρώ αν θυμάμαι.....

 

Αχαχα ωραίο το εμοτικόν! Ξεσηκωτικό:-P

 

Σχολάω, καλό ΣΚ, τα λέμε από Δευτέρα.

 

Χίλια ευχαριστώ για τις γνώμες και την συμβολή σας (δεν θα σας ευχαριστεί το ίδιο και το Αμερικανάκι πάντως;))

 

Άντε καλή όρεξη σε όλες μας. Όσο για το Αμερικανάκι, σκασίλα μας και εμάς Κωστής Παλαμάς. Αααααααααα....

 

chatzico: Με όποιον δάσκαλο καθήσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις :))

 

Χι χι χι χι και εγώ έτσι, είδες όμως πως φαίνεται ο άνθρωπος που αφιερώνει χρόνο για να διαβάσει........και δεν τα θέλει όλα έτοιμα ....keep walking lovey :wink:

 

Ευχαριστω κοριτσι, η μικρη το περασε ποιο χαλαρα...εγω ομως..ο μαθουσαλας εχω πεσει γμτ...

 

Nαι ε ? Γιατί εγώ κάτι άλλα θυμάμαι ........:lol::lol::lol:

 

χε χε εντωμεταξυ στα ισπανικα παλι σε κ διαβαζεται αλλα εμενα με αρεσει να την λεω χατζιθοοοοοο χαχαχαχαχα

 

Καλό είναι μωρέ μ' αρέσει. Παλιά με φώναζαν και Μαρία Μαρμίτα (:?:) και διάφορα άλλα:wink:

 

και ναι ...εγω ενα λινκ εβαλα η γυναικα χαζευω χειμωνιατικα παπα να ειμαι ετοιμη ενημερωμενη και να τα χτυπησω ιουλιο...αυγουστο θα δω ποτε!

αλλα το χελλόοου κιτι ...με ελιωσε....το παρήγειλαααααααα χαχαχαχαχ (ειπαμε απο τα περισευματα των αγορων μας χε χε :wink:)

 

Εσύ έβαλες το λίνκ και εγώ φτιάχτηκα με κάτι μωβ για την μικρή που έχει αυτός ο πωλητής, στο νούμερο κολλάω, μάλλον θα την πάω να δοκιμάσει την μάρκα ......... για να τα παραγγείλω λέμε .......

Πολύ συγκινήθηκα που σου άρεσε και το παρήγγειλες .....

 

αμαν μαρι με το γυρο.....το πνευμα προθυμο...αλλα το σωμα...αδυνατει!

 

Έχω και κάτι πείνες, αμάν να κοιμηθούν τα μαιμουδάκια να φάει και η δόλια μάνα........

 

Ο κινεζος επεστρεψε...ανεβασαμε την προσφορα στα 15$...για να μην παιζουμε τις κουμπαρες λεω να του πω να μου επιστρεψει το ποσο κοστους της τσαντας (38$) αλλιως θα του τη στειλω με δικα του εξοδα αποστολης και να μου κανει refund τα παντα! Εντωμεταξυ ακομα δεν εχω αξιωθει να κατεβω στη μοδιστρα να μου πει εαν επισκευαζεται...:oops:

(αυτο που με λεει συνεχεια friend καθε φορα με τσακιζει...:evil:)

Βρε δεν πάει να ........ κουρευτεί ........ Καλά λες, ζήτα τα όλα !!!!

 

Έχω νεύρα τρελά, το καμάρι μου το μεγάλο τσάκισε το λαπτοπ, έριξε μισό ποτήρι νερό σχεδόν επάνω, το πληκτρολόγιο νεκρό, δεν ανταποκρίνεται ντιπ, τώρα γράφω σε ένα παλαιολιθικό της δουλειάς. Το πήγα σε ένα γείτονα που ασχολείται με ΗΥ, να δούμε αν έχει ελπίδες. Ή θα στεγνώσει και θα είναι ΟΚ (Αμήν Παναγία μου Μπαλουκλιώτισσα.......), ή θα είναι άχρηστο το πληκτρολόγιο ..... Και καλά να έχει το ΠΛΑΙΣΙΟ, αν δεν έχει ? Την που......σα. Ένα χρόνο το ξεχρέωνα γμτ και το έκανε το αστροπελέκι μπάνιο...... θα την φάω μιλάμε :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε να στειλουμε κατι στο εξωτερικο με τα εξοδα αποστολης στον αλλον, παιζει στα ΕΛΤΑ μας η θα φατε πορτα?????

 

Περσυ που ειχα παει να στειλω επιστροφη κατι μποτες ugg μου ειπαν στο ταχυδρομειο οτι δεν γινετε με πληρωμη παραληπτη ετσι πληρωσα εγω και μου εκανα refund το ποσο απο τις μποτες συν τα εξοδα που ειχα πληρωσει για να τις επισρεψω δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι:rolleyes:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...