Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

μπραβο ρε κοριτσια... ιδεα δεν ειχα!

κατι αλλο τωρα, 3 χρονια αγοραζω απο το ebay.uk και ποτε δεν χαθηκε τιποτα στo ταχυδρομειο. Εδω κι ενα μηνα περιμενω ενα αρωμα που ποτε δεν ηρθε. Ο seller λεει οτι το εστειλε κι εχει τον αριθμο της αποδειξης, στο ταχυδρομειο μου ειπαν να του ζητησω να καταθεσει στο δικο του post office με τον αριθμο αιτηση αναζητησης. Σας ετυχε τιποτα αναλογο, να το κλαιω το αρωμα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπραβο ρε κοριτσια... ιδεα δεν ειχα!

κατι αλλο τωρα, 3 χρονια αγοραζω απο το ebay.uk και ποτε δεν χαθηκε τιποτα στo ταχυδρομειο.

Εδω κι ενα μηνα περιμενω ενα αρωμα που ποτε δεν ηρθε. Ο seller λεει οτι το εστειλε κι εχει τον αριθμο της αποδειξης, στο ταχυδρομειο μου ειπαν να του ζητησω να καταθεσει στο δικο του post office με τον αριθμο αιτηση αναζητησης. Σας ετυχε τιποτα αναλογο, να το κλαιω το αρωμα;

Είναι απλή αποστολή ή συστημένο ? Αν είναι συστημένο, δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. Ο πωλητής τι ανέφερε στην περίπτωση που χαθεί αντικείμενό του ? Αναλαμβάνει την ευθύνη ? Τώρα αν είναι απλό ....... αποχαιρέτα την την Αλεξάνδρεια που χάνεις...

Τι λένει οι πιο έμπειρες ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν.... πήρα αυτό από αυτό το σαιτ:

 

http://www.olivers-baby-care.co.uk/recaro-young-sport-child-car-seat-microfibre-fabric.html

 

είναι πολύ καλό!!!!! καλύτερο από ότι περίμενα!!!!! ήρθε σε μέσα σε 4 εργάσιμες μέρες!!!!

 

σας ευχαριστώ για τις υποδείξεις σας και τη βοήθεια σας!!!!!! :P

 

αν κι η άσχετη αναρωτηθηκα πριν κάνω τη παραγγελια, μήπως το βρω Ελλαδα σε καλη τιμή.... ήταν και 40 λίρες τα μεταφορικά.... εν ναι!!!! 319 ευρωπουλάκια το βρήκα......

 

καλοταξιδευτο.. μια χαρα το πηρες οσο σκεφτομαι πριν 3 χρονια που τα εσκασα νταγκα νταγκα 320ευρω αλλα και καμποσα στο δευτερο περσυ τοσο πιο πολυ αγριευω με την κοροιδια που μας κανουν, δεν πειραζει θα ξυπνησουν ολοι και να δω απο που θα δουνε πελατη στο κατωφλι τους

 

α για να γελασετε ηρθε μια μερα μηνυμα στο κινητο απ τη La Redoute και αυτοι μου τα ετρωγαν ενα φεγγαρι οτι εχει εκπτωσεις, σαν βρηκα χρονο λεω να δω κατι καλυματα καναπεδων που οκ καλα μου ειχαν βγει με το 50% και τι διαβαζω η εκπτωση 50% για την 1η ωρα απο τις 13.00 το μεσημερι και 30% απο τις 14.00 και 20% ως τις 16.00.............πανε καλα ή μας δουλευουνε εγω το ειδα 4 μερες μετα που βρηκα χρονο.

 

επισης να καταθεσω ενα χονγκoνεζικο που ανακαλυψα και τι δεν εχει απο μικροπραγματα κινεζικα φυσικα αλλα πολυ λιγα μεταφορικα:

http://shop.ebay.co.uk/boutique_uno/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4908&rt=nc&_ipg=&_trksid=p3911.c0.m14.l1581&_pgn=2

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αρρωστη την εχω με ιωση....απο χτες 38μισαρια....μυτη....και μαλλον ερχεται και ο λαιμος. Εμεις πηγαμε χτες στον παιδιατρο.

 

περαστικα σας πριν μια βδομαδα την περασαμε οικογενειακως, ειναι λιγο ζορικη ειδικα το αισθημα κοπωσης που δημιουργει.. καλο κουραγιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλο ηταν, Economy Delivery (Royal Mail 2nd Class Standard). Εχω παρει ενα τσουρμο πραγματα πρωτη φορα χανεται κατι...

Ας πάει ο άνθρωπος αλλά τι να βρεί ? Είτε κάπου σκονίζεται το άρωμα σου είτε κάποιος άλλος το χαίρεται.... Ψυχραιμία......... Πόσος καιρός είπες ότι είναι από τότε που το έστειλε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

24 Απριλιου....

 

Ρε συ, προλαβαίνεις να ανοίξεις case στο ebay ? Πες του πωλητή ότι δεν ευθύνεσαι εσύ, να σου επιστρέψει τα χρήματα σου και αν έρθει το άρωμα τον ξαναπληρώνεις. 45 ημέρες είναι, εγώ θα το έκανα, γιατί να πάνε χαμένα τα χρήματά σου......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εκπτωτικοί κωδικοί

KICKERS :arrow: mvcjune -12% έως 7 Ιουνίου

YOURS CLOTHING :arrow: MVC2205 -12% έως 7 Ιουνίου

VERTBAUDET :arrow: 8030 -30% έως 10 Ιουνίου

VERTBAUDET :arrow: 4770 και 4741 -15 λίρες για αγορές άνω των 20 λιρών έως 30 Ιουνίου

VERTBAUDET :arrow: 4902 -10 λίρες για αγορές άνω των 20 λιρών έως 30 Ιουνίου

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικα σας πριν μια βδομαδα την περασαμε οικογενειακως, ειναι λιγο ζορικη ειδικα το αισθημα κοπωσης που δημιουργει.. καλο κουραγιο

 

σε ευχαριστώ ποντικάκι, και μαλλον εχει κολλησει και μενα...

Νηστική ολη μερα με 150μλ γαλατακι, μια φρυγανιά ενα αχλάδι....ε...αυτά!

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

ευχομαι να ειστε ολες καλα!θα θελα να κανω διαφορες αγορεσ απο το ιντερνετ,κυριως αντικειμενα!δεν γνωριζω την διαδικασια μηπως θα μπορουσατε να με διαφωτισετε!πως τα πληρωνουμε με αντικαταβολη στο κουριερ?ειναι αυθεντικα τα προιοντα τοθ διαδικτυου ή μαιμου και ελλατωματικα?ερχονται γρηγορα η κανουν καμια 10αρια μερες?

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου και καλο σαββατοκυριακο να εχετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια!

ευχομαι να ειστε ολες καλα!θα θελα να κανω διαφορες αγορεσ απο το ιντερνετ,κυριως αντικειμενα!δεν γνωριζω την διαδικασια μηπως θα μπορουσατε να με διαφωτισετε!πως τα πληρωνουμε με αντικαταβολη στο κουριερ?ειναι αυθεντικα τα προιοντα τοθ διαδικτυου ή μαιμου και ελλατωματικα?ερχονται γρηγορα η κανουν καμια 10αρια μερες?

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου και καλο σαββατοκυριακο να εχετε!

Καλώστηνα και σιδηροκέφαλη !!!!!

Λοιπόοοοοοοοοον, φιλενάδα, για να προκόψεις στον συγκεκριμένο τομέα, πρέπει να διαβάσεις, να είσαι καλή και επιμελής μαθήτρια:wink::wink:

Δες εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=67896 είναι οδηγίες για όλα, έμπνευση του καλαμαρακίου, ένας μπούσουλας για όλους.

Μετά, ρώτα ............

Π.χ. αντικαταβολή στο εξωτερικό δεν παίζει, κούριερ ή ΕΛΤΑ, ανάλογα τι μας διασφαλίζει και τι μας συμφέρει.

Μαιμού ή αυθεντικά ? Όσο αυθεντικά ή μαιμού είναι ότι αγοράζεις από τα συμβατικά μαγαζιά.

Παράδοση αναλόγως ........ από διάφορα, κυρίως από τον τόπο αποστολής και την αποτελεσματικότητα του ονλαιν καταστήματος.

Αυτά γενικά, για περισσότερα, μελέτη ..............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια !!!!!!!!!!!!

Θέλω να βρώ έναν χαρτοφύλακα που όταν ανοίγει να έχει θέσεις για να χωρίζω τα χαρτιά μου, νομίζω χαρτοφύλακα το λένε αυτό:confused::confused:

 

Θέλω να είναι και λίγο καλαίσθητο, να μην γίνομαι και ρόμπα όταν το βλέπουν, και πλαστικό δεν με πειράζει αρκεί να είναι ......... καλαίσθητο.

 

Ξέρετε πως να το ψάξω ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

briefcase δεν είνα ιο χαρτοφύλακας??

Τέτοιο στυλ εννοείς:http://cgi.ebay.co.uk/Silver-Tone-Black-Plastic-Briefcase-Document-Holder-/330569165303?pt=Men_s_Accessories_UK&hash=item4cf77529f7

Καλέ τι γρήγορα κορίτσια είστε εσείς???

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

 

πολλα τα μεταφορικα δε την συμφερει, εχω παρει ιδιους στο τζαμπο σχετικα φθηνους δε θυμαμαι ακριβως αν προλαβω και παω αυριο ισως σας πω και τιμες

 

εκανα εντιτ εσπαγα το κεφαλι μου να βρω που ειχα δει εδω:

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=230004691

και εδω:

http://www.paperless.gr/%CE%91%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%AD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%A6%CE%AC%CE%BA%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CE%B9-%CE%91%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%AD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82/c11_37/p6222/%CE%91%CE%A1%CE%A7%CE%95%CE%99%CE%9F%CE%98%CE%97%CE%9A%CE%97-%CE%91%CE%9E%CE%99%CE%9F%CE%93%CE%A1%CE%91%CE%A6%CE%A9%CE%9D-%CE%A0%CE%9B%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%97-13-%CE%98%CE%95%CE%A3%CE%95%CE%A9%CE%9D-%CE%97%CE%9C%CE%99%CE%94%CE%99%CE%91%CE%A6%CE%91%CE%9D%CE%91-%CE%A7%CE%A1%CE%A9%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91/product_info.html

αλλα παλι σε τρωνε μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Ήρθα απόψε μετανιωμένη να εξομολογηθώ. Αμάρτησα...

Πήγα στου ακατανόμαστου, τί να κάνω, έπρεπε να πάρω δωράκι για το κοριτσάκι μιας φίλης και δεν προλάβαινα να παραγγείλω Online. Τα σκασα όπως παλιά...

(δεν παίζονται... 7 σωβρακάκια, 20 κάτι ευρώ!!!, δεν τα πήρα βέβαια)

 

Σχωρέστε με! Ήμουν απεγνωσμένη!

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εκπτωτικοί κωδικοί

KICKERS :arrow: mvcjune -12% έως 7 Ιουνίου

YOURS CLOTHING :arrow: MVC2205 -12% έως 7 Ιουνίου

VERTBAUDET :arrow: 8030 -30% έως 10 Ιουνίου

VERTBAUDET :arrow: 4770 και 4741 -15 λίρες για αγορές άνω των 20 λιρών έως 30 Ιουνίου

VERTBAUDET :arrow: 4902 -10 λίρες για αγορές άνω των 20 λιρών έως 30 Ιουνίου

εσεις οι εμπειρες...

το site των kickers δεν βγαζει ποτε καλοκαιρινα???

ολα κλειστα ειναι???

 

Κορίτσια καλησπέρα. Ήρθα απόψε μετανιωμένη να εξομολογηθώ. Αμάρτησα...

Πήγα στου ακατανόμαστου, τί να κάνω, έπρεπε να πάρω δωράκι για το κοριτσάκι μιας φίλης και δεν προλάβαινα να παραγγείλω Online. Τα σκασα όπως παλιά...

 

(δεν παίζονται... 7 σωβρακάκια, 20 κάτι ευρώ!!!, δεν τα πήρα βέβαια)

 

Σχωρέστε με! Ήμουν απεγνωσμένη!

:P:p:p:p:p

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Ήρθα απόψε μετανιωμένη να εξομολογηθώ. Αμάρτησα...

Πήγα στου ακατανόμαστου, τί να κάνω, έπρεπε να πάρω δωράκι για το κοριτσάκι μιας φίλης και δεν προλάβαινα να παραγγείλω Online. Τα σκασα όπως παλιά...

(δεν παίζονται... 7 σωβρακάκια, 20 κάτι ευρώ!!!, δεν τα πήρα βέβαια)

 

Σχωρέστε με! Ήμουν απεγνωσμένη!

 

εχμ μπενετον δεν ειχε κει κοντά; πιστεύεις πραγματικά ότι θα σε συγχωρέσουμε;;; :shock::shock::shock:

 

έχε χάρη που το καλαμαρούδι μου είναι άρρωστο απόψε....

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...