Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Σταυρωστε με!!:mrgreen::roll:

 

αντε καλε!

 

το ανεφερα σε περιπτωση που το ηθελε η κοπελα να το αγορασει.Ολοι ενα χερι βοηθειας δινουμε ουδεις αλανθαστος.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω νομιζω οτι ειναι ολο το καθισμα

ανδρακι για σενα ειναι? μικρος δεν ειναι ακομα για τετοιο?

 

Ειναι απο 15 κιλα και πανω εμεις ειμαστε 14 αλλα το θελω για το αυτοκινητο της γιαγιας μας που τον βαζουμε με ζωνη για πολυ λιγο ε να βλεπει και εξω το παιδακι μου!!!!!:D

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια η απαντηση του κινεζου για την ελλατωματικη τσαντα

Hi friend;

i am very sorry to take so many trouble;this is my wrong;i will refund 5 dollar as you compensation;that is ok;if you any question;pls tell me,i will try my best resolve it and let you satisfaction;thanks,have a good day

Παει καλα????? 5$ για τσαντα που πληρωσα 38 + 25 μτφ????

Εσεις τι θα κανατε???? Τι να απαντησω στο 'φιλαρακι'?????

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

διορθωνετε με γαζομα κοριτσακι? λεω μηπως να το σκεφτεις και αυτο

σιγουρα απαντηση...ΟΧΙ!

 

 

ανδρακι, δε θελουν αυτα και μαι καποια ηλικια? πχ 4+

και ο δικος μου 16 ειναι αλλα σε τετοιο δε θα τον εβαζα με τιποτα ακομα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η απαντηση του κινεζου για την ελλατωματικη τσαντα

Hi friend;

i am very sorry to take so many trouble;this is my wrong;i will refund 5 dollar as you compensation;that is ok;if you any question;pls tell me,i will try my best resolve it and let you satisfaction;thanks,have a good day

Παει καλα????? 5$ για τσαντα που πληρωσα 38 + 25 μτφ????

 

Εσεις τι θα κανατε???? Τι να απαντησω στο 'φιλαρακι'?????

 

Μμμμμμ, το θέμα ήταν στο φερμουάρ ε ? Και εγώ, λίγο λίγα τα βλέπω, πόσο θα σου πάρουν για να σου αλλάξουν φερμουάρ ? Το λιγότερο 10 ευρώ ? Θα του έλεγα ότι δεν είμαι και πολύ satisfied..........

 

Το αγαπητό MUM, πολύ ευγενικά και λακωνικά με πληροφόρησε ότι

This was dispatched yesterday. The Parcelforce number is EK......................GB :lol::lol::lol: Για να δώ που είναι το πακέτο, να πάω στην σελίδα της παρσελφορς ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

Αν δεν εχεις ιντερνετ μπανκινγκ θα παρεις τηλέφωνο στη τραπεζα και θα τους ζήτησεις να σου πουν στη χρεωση των 1μιση ευρω που φαινεται απο το πευπαλ τον τετραψηφιο ΑΡΙΘΜΟ που γραφει διπλα απο τη λεξη πευπαλ και αυτο θα βαλεις και θα γινεις verified user.

 

 

 

 

 

 

σε ευχαριστώ........απο 18/5 εψαχνα τον κωδικό κ ακρη δεν έβρισκα...:cool:

κ σε 1' έγινα verified user:lol::lol:

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα μεγάλα πνεύματα ......... σκέφτονται το ίδιο, όλες το ίδιο σκεφτήκαμε.......:wink::wink::wink:

Αφήστε που κάποιοι άλλοι προκαταβάλουν και τι τρώς ...........:shock:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

διορθωνετε με γαζομα κοριτσακι? λεω μηπως να το σκεφτεις και αυτο

σιγουρα απαντηση...ΟΧΙ!

 

 

ανδρακι, δε θελουν αυτα και μαι καποια ηλικια? πχ 4+

και ο δικος μου 16 ειναι αλλα σε τετοιο δε θα τον εβαζα με τιποτα ακομα

 

 

Κοιτα να σου πω δεν γραφει ηλικιες μονο κιλα και καλα κανεις και δεν το βαζεις στην Αθηνα εμεις ειμαστε σε νησι η γιαγια τον πηγαινοφερνει καθε μερα 1 χλμ οποτε το προτιμω απο το να φοραει μονο τη ζωνη, γιατι να παρω μεγαλο καθισμα δεν θελω ......να βλεπει εξω θελω!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να κανω βρε κοριτσια??? Να ζητησω ολο το ποσο πισω??? Δεν ξερω καν ποσο θα κοστισει να την επισκευασω (εαν φτιαχνεται)...σε ποιο σημειο ειναι καλο να αναφερω οτι θα ανοιξω case σε ebay & paypal???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντε καλε!

 

το ανεφερα σε περιπτωση που το ηθελε η κοπελα να το αγορασει.Ολοι ενα χερι βοηθειας δινουμε ουδεις αλανθαστος.

 

οχι οχι...να με σταυρώσετεεεεεεεεεεε 8-):cool:

 

 

βρε κοριτσια μη γελασετε αλλα δεν βλεπω που στελνεις μειλ για να ρωτησω στο αμαζον.....

 

Πας αμαζον, κατω κατω κατω λεει σε διαφορες στυλες let us help you εκει πατας το help και μετά διαλέγεις το how to contact customer service κανεις λογκ ιν και μετά βουλά θα το καταλάβεις :D

 

 

σε ευχαριστώ........απο 18/5 εψαχνα τον κωδικό κ ακρη δεν έβρισκα...:cool:

κ σε 1' έγινα verified user:lol::lol:

 

Ειδες? Τελος καλα ολα καλά!:wink:

 

Τα μεγάλα πνεύματα ......... σκέφτονται το ίδιο, όλες το ίδιο σκεφτήκαμε.......:wink::wink::wink:

Αφήστε που κάποιοι άλλοι προκαταβάλουν και τι τρώς ...........:shock:

 

:?::?::?::?::?::?::?::?:

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η απαντηση του κινεζου για την ελλατωματικη τσαντα

Hi friend;

i am very sorry to take so many trouble;this is my wrong;i will refund 5 dollar as you compensation;that is ok;if you any question;pls tell me,i will try my best resolve it and let you satisfaction;thanks,have a good day

Παει καλα????? 5$ για τσαντα που πληρωσα 38 + 25 μτφ????

Εσεις τι θα κανατε???? Τι να απαντησω στο 'φιλαρακι'?????

 

:rolleyes::rolleyes: σωπα ρε πεστου....ακου 5 δολλαρια...αυτο δεν φτανει να αγορασεις καλο φερμουαρ πες του....

 

Ψιψινελ μου δεν ξερω αν γαζωνεται αλλα και η μοδιστρα δεν θα θελει κανα 10αρικακι??? Μα καλα βλαμμενος ειναι???? 5$??? :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ετοιμαζω ξεχ@@@@ριο....

 

ναι ξεχεστηριο και πετα τη μαγική λέξη....:evil:

 

Μμμμμμ, το θέμα ήταν στο φερμουάρ ε ? Και εγώ, λίγο λίγα τα βλέπω, πόσο θα σου πάρουν για να σου αλλάξουν φερμουάρ ? Το λιγότερο 10 ευρώ ? Θα του έλεγα ότι δεν είμαι και πολύ satisfied..........

 

Το αγαπητό MUM, πολύ ευγενικά και λακωνικά με πληροφόρησε ότι

This was dispatched yesterday. The Parcelforce number is EK......................GB :lol::lol::lol: Για να δώ που είναι το πακέτο, να πάω στην σελίδα της παρσελφορς ?

 

αφου δεν σε φασκέλωσαν καλα εισαι χαχαχαχα:cool::cool:

 

 

Τα μεγάλα πνεύματα ......... σκέφτονται το ίδιο, όλες το ίδιο σκεφτήκαμε.......:wink::wink::wink:

Αφήστε που κάποιοι άλλοι προκαταβάλουν και τι τρώς ...........:shock:

 

Τωρα το καταλαβα.....:idea:

 

Τι να κανω βρε κοριτσια??? Να ζητησω ολο το ποσο πισω??? Δεν ξερω καν ποσο θα κοστισει να την επισκευασω (εαν φτιαχνεται)...σε ποιο σημειο ειναι καλο να αναφερω οτι θα ανοιξω case σε ebay & paypal???

 

ναι ναι...σωστα και αν γινεται και αν δεν φαινεται μετα....

 

στειλτον κανονικα...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να κανω βρε κοριτσια??? Να ζητησω ολο το ποσο πισω??? Δεν ξερω καν ποσο θα κοστισει να την επισκευασω (εαν φτιαχνεται)...σε ποιο σημειο ειναι καλο να αναφερω οτι θα ανοιξω case σε ebay & paypal???

Λοιπόν, η τσάντα ήταν used ? Δεν θυμάμαι, αλλά και πάλι δεν λέει και κάτι ιδιαίτερο αυτό.

 

Εγώ θα του έλεγα ότι είμαι εντελώς δυσαρεστημένη, έδωσα αρκετά χρήματα και τώρα καλούμαι να πληρώσω και επισκευή και ότι εν πάσει περιπτώση το ποσό που αναφέρει εκείνος, είναι πολύ λίγο, για να καλύψει τόσο την επισκευή όσο και την δυσαρέσκεια μου από την προβληματική αγορά. Εσύ με πόσα θα είσαι ευχαριστημένη ? Για όλο το ποσό, χλωμό το κόβω πάντως .. Έίτε ζήτα του εσύ τι έχεις στο μυαλό σου -γιατί όχι άλλωστε?΄-, είτε πέστου να do his best to keep you satisfied....

 

:?::?::?::?::?::?::?::?:

Άλλοι τοστάκι, άλλοι παγωτάκι ..........:idea:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

Άλλοι τοστάκι, άλλοι παγωτάκι ..........:idea:

 

 

Ναι ρε κοπελια....κυπριακο το εχεις κανει!

 

μη το πετας εεεετσι στο ξεκάρφωτο....μου πηρε δυο λεπτα να το πιασω@@

 

αμαν πια....ασε κατω το κουταλιιιιιιιιιιιιιι!!!

 

σε βλεπω σου λεω...χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Πας αμαζον, κατω κατω κατω λεει σε διαφορες στυλες let us help you εκει πατας το help και μετά διαλέγεις το how to contact customer service κανεις λογκ ιν και μετά βουλά θα το καταλάβεις :D

 

 

Ευχαριστω kalamaraki μου!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω kalamaraki μου!!!!!

 

 

Tιποτις!

 

Ποια θελει χας παπυς??? Σε πολυ καλη τιμη και πολυ καλα μεταφορικά?

 

http://cgi.ebay.co.uk/HUSH-PUPPIES-GREEN-NUBUCK-LEATHER-ANKLE-BOOTS-UK-8-25-5-/370490967828?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item5642fb8714

 

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανω βρε κοριτσια??? Να ζητησω ολο το ποσο πισω??? Δεν ξερω καν ποσο θα κοστισει να την επισκευασω (εαν φτιαχνεται)...σε ποιο σημειο ειναι καλο να αναφερω οτι θα ανοιξω case σε ebay & paypal???

 

κλασικη απαντηση κινεζου .Θα του κανεις επιστροφη το προιον( τραβα και καμια φωτογραφια πριν το στειλεις) και θα ζητησεις ολο το ποσο πισω.

 

οχι οχι...να με σταυρώσετεεεεεεεεεεε 8-):cool:

 

δεν υπαρχει περιπτωση .Με εκανες κομματια λεμε

 

 

 

 

Το αγαπητό MUM, πολύ ευγενικά και λακωνικά με πληροφόρησε ότι

This was dispatched yesterday. The Parcelforce number is EK......................GB :lol::lol::lol: Για να δώ που είναι το πακέτο, να πάω στην σελίδα της παρσελφορς ?

 

ως συνηθως ο ξαδερφος ! Δεν αλλαζει τακτικη. Ναι θα το βρεις κανονικα και αναλυτικα αλλα γιαιτ δεντο λενε αλλα πρεπει να τους ρωταμε εμεις.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

ως συνηθως ο ξαδερφος ! Δεν αλλαζει τακτικη. Ναι θα το βρεις κανονικα και αναλυτικα αλλα γιαιτ δεντο λενε αλλα πρεπει να τους ρωταμε εμεις.

Xι χι χι είδες ο 'ξάδερφος' ? Πάντως, δεν έχω παράπονο με επικοινωνία αυτού του επιπέδου, απλά και λακωνικά, εντός 24 ωρών. Αυτό ζήτησαν ούτως ή άλλως, αυτό προσφέρω και εγώ :wink::wink: . Δεν επένδυσα και συναισθηματικά επάνω τους - πράγμα ΕΝΤΕΛΩΣ αδύνατο, λόγω καταγωγής τους, είμαι ρατσίστρια μαζί τους, σας το έχω πεί,

 

Είναι δε η πρώτη φορά που μου δίνουν tracking number. Άσε που πλέον δεν ρωτώ, πόσο είναι τα μεταφορικά μου, κάνω top up και ζητώ άμεση αποστολή.

 

Στο είπα, εδώ και 2 ημέρες είμαι verified user !!!!!!!!!! Αν στο ξαναείπα, σόρυ, είναι από την χαρά και την κούραση που ξεχνάω σε βαθμό αυτοκτονίας. Ευχαριστώ και πάλι πολύ !!!!!!!!!!!

 

Σματς σμουτς.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Άτσα, και καλοκαιρινό/ανοιξιάτικο λέγκο κίκερς !!!!!!!!!! Που είναι η Ελέ ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...