Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

όλα καλάαααα!!!Παραλάβαμε τα τρελοχτάριαααααααααα!!! Γιούπιιιιιιιιιιιι!!! Ανυπομονώ να πάω σπίτι να τα δώ!!!

Χεχεχεχε!!

 

χαχαχα ακου τρελοχτάρια χαχαχα και καθομαι και σκεφτομαι για δευτερολεπτα "Μα τι λεεειιιι???" χαχαχαχα

 

 

Εμένα η δική μου βλέπει τα λογής πακετάκια κι έχει μάθει γεωγραφία.

Αμερική, Αγγλία, Κίνα κλπ.

Και πάει σχολείο και το λέει φιλάρεσκα στη δασκάλα και τους συμμαθητές

"Τα ρούχα μου δεν υπάρχουν στην Καλαμάτα, τα πήραμε από το κομπιούτερ στην Αμερική/Αγγλία κοκ"

Φανταστείτε για τι ψωνάρα θα με θεωρούν:lol:

 

χε χε ετσι ετσι αφου δεν υπαρχουν στη καλαμάτα καλα λεει το παιδι!!!

Εμενα το πρωί οταν της λεει η δασκάλα της πω πω τι ωραιο φουστανι που φορας λεει η κιουρια "Η μαμα μου μου το πηρε απο το ιντερνέΝ" χαχαχαχα :cool::cool:

 

 

κοριτσια πειτε μου σας παρακαλω, εκανα αιτηση για verification στο paypal στις 29 Μαιου. Που βλεπω τον 4ψηφιο αριθμο για να ολοκληρωθει η διαδικασια; μου ζηταει να κανω confirm αλλα δεν εχω κωδικο..

 

Αν δεν εχεις ιντερνετ μπανκινγκ θα παρεις τηλέφωνο στη τραπεζα και θα τους ζήτησεις να σου πουν στη χρεωση των 1μιση ευρω που φαινεται απο το πευπαλ τον τετραψηφιο ΑΡΙΘΜΟ που γραφει διπλα απο τη λεξη πευπαλ και αυτο θα βαλεις και θα γινεις verified user.

 

 

Παρέλαβα σήμερα μετά από καμιά 20αρια μέρες το φόρεμά μου από το boohoo.com

Απαράδεκτη ποιότητα(λες κ είναι παρεό...), ραμμένο όπου να ναι και ακόμα και τα χρώματα δεν είναι όπως αυτό που είδα στην φωτογραφία.

Είμαι φοβερά εκνευρισμένη που πέταξα 28 ευρώ για ένα τίποτα και τώρα πρέπει να πετάξω κι άλλα...

 

Αντε ρε κοριτσι.....

Τοσο χάλια??? Για στειλε φωτος να το δω....

 

Κριμα ρε...

 

Link to comment
Share on other sites

Τη λιστα με τα e-shops που την βρισκουμε?

 

Η λιστα υπαρχει στην υπογραφη μου, στην υπογραφή επισης των μελών Acess , maria_s νομίζω και kornilia και chatzico οποτε την ανανεώνουμε την ποσταρουμε εδω και ανανεώνουμε και την υπογραφη μας.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ψαχνω να βρω καθησματακι για μεγαλα παιδακια που ειναι μονο κατω ξερετε πως λεγετε στα αγγλικα?

κατι τετοιο http://www.welovetoys.gr/index.php?option=com_findastic&product_type=1&E=IJ&gclid=CNSQvZHjmakCFUEa4QodxSmNtA#/product/metafora-moroy/r03-60893-77-kathisma-ayt/toy-quasar-plus-moon-77

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ψαχνω να βρω καθησματακι για μεγαλα παιδακια που ειναι μονο κατω ξερετε πως λεγετε στα αγγλικα?

κατι τετοιο http://www.welovetoys.gr/index.php?option=com_findastic&product_type=1&E=IJ&gclid=CNSQvZHjmakCFUEa4QodxSmNtA#/product/metafora-moroy/r03-60893-77-kathisma-ayt/toy-quasar-plus-moon-77

 

booster

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο πως σας φαινετε δεν την ξερω καθολου αυτη τη μαρκα αλλα μας αρεσουν τα cars :-D

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002RT8W2K/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Πειτε μου γνωμη βρε κοριτσια!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με την λήξη της απεργίας σήμερα είχαμε παραλαβέσ.

Τα crocs φαντάζομαι απο τον γνωστό σε όλους πλέον (φαντάζομαι) κινέζο. ¨Ολα μια χαρά και μάλιστα μέσα σε μια βδομάδα. Εσώρουχα mothercare http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250810302605&ssPageName=STRK:MEWNX:IT Αψογα καλή τιμή και γρήγορα. Στην συσκευασία mothercare. και ένα σλιπάκι απο τον ίδιο πωλητή m and s.

Link to comment
Share on other sites

αν δεις ποιο κατω απο το βαρος του προιοντος ειναι μονο για το μαξιλαράκι καρς αφου λεει 699γρ....

 

στο review ομως αυτη που το εχει αγορασει αναφερει καθισμα και οχι καλυμα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

στο review ομως αυτη που το εχει αγορασει αναφερει καθισμα και οχι καλυμα

 

Το ειδα....:rolleyes:

αλλα προσωπικά βασίζομαι στην περιγραφή του αμαζον γαι αυτο και το εγραψα...τωρα αν σε ενδιαφερει , στελνεις ενα γραμματακι και λυνεται το μυστηριο....

 

αν και το αποκλειω να ζυγιζει μονο 699γρ το μπουστερ...

 

Ενα κιλο εναμιση ζυγιζουν

 

εκτος αν κανω τοοοοοσο λαθος!:-D

 

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα....:rolleyes:

αλλα προσωπικά βασίζομαι στην περιγραφή του αμαζον γαι αυτο και το εγραψα...τωρα αν σε ενδιαφερει , στελνεις ενα γραμματακι και λυνεται το μυστηριο....

 

αν και το αποκλειω να ζυγιζει μονο 699γρ το μπουστερ...

 

Ενα κιλο εναμιση ζυγιζουν

 

εκτος αν κανω τοοοοοσο λαθος!:-D

 

και αυτο ΕΔΩ που ειναι παρομοιο αλλα για κοριτσια εχει ιδια περιγραφη και βαρος και παλι αυτοι που το αγορασαν αναφερουν καθισμα

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...