Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Εμ τι να κάνω για τον μοναχογιό μου πουλάω και την ψυχή μου:)

 

Μωρε εσυ καλα κανεις...εγω πρεπει να πουλησω ΚΑΙ το κορμι μου (και δεν νομιζω να πιασει και πολλα πια μετα απο 2 γεννες!!!!)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μη γελας καλαμαριδιον...οταν συναντηθουμε στο παρκο θα τις βαλω ολες να μαζευουν λουλουδια...μη γελας σε λεω....:lol::lol::lol::lol:

(ε-ε-ε-ε-ε-ε-ρχεται! η καρτα ντε...)

 

AAAAAAAAAAXXXXXXXX

 

Ατιμη μερα.....θα ειμαι πρασινη απο την ζηλεια μουυυυυυ

 

:evil::evil::evil::evil:

 

(ε-ε-ε-ε-ε-ε-ρχεται! να τις κάνω πολλες....αν παρω αλλη μια για οφ τοπικ...θα με μπανάρουν...)

 

Link to comment
Share on other sites

μωρε που χαλασες 1400! το παραξειλωσες βρε αγαπη! ξερεις ποσα τζιμπορυ θα ειχες παρει???? και μαλιστα η ιδια με ταξιδακι στην αμερικα????

 

εγω δε θυμαμαι ....μου ερχεται στο μυαλο ενα 70αρι???? λιγα εεεεε? και αλλα τοσα για μπαλονακια

και φυσικα κολυμπηθρα δικια μου! την εφτιαξα χιχιχιιχιιχχι

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλα,

εχουμε αναφερει για σανταλακια chipmunks απο ebay??

Θελω να παρω στην μικρη για προχειρα,σαν παντοφλακια για μεσα στο σπιτι κυριως και τα βλεπω ελαφρυα..Τα all star και κατι sketsers σε λιγο που θα φουντωσουν οι ζεστες δεν θα λενε και πολυ και τουτα εδω τα βλεπω ωραια γιατι πισω ειναι κλειστα αλλα μπροστα ανοιχτα..

Η μικρη κανει βηματα αλλα δεν περπατα ακομη μονη της..

Εχουμε παρει δερματινα μαλακα παντοφλακια αλλα της ειναι ακομη τεραστια στο πλατος...

τι λετε?

 

http://cgi.ebay.co.uk/CUTE-CHIPMUNKS-Sandals-UK-4-5-6-7-8-9-Pink-Purple-/280641786385?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item870c38f94e

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε marsolan μου καποια κοπελα ειχε αναφερει οτι δεν ηταν ευχαριστημενη απο τα chipmunks αλλα ποια??? Και γιατι??? Νομιζε ιδρωνε πολυ το ποδαρακι??? Αχ ποια ηταν βρε κοριτσια????

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμ τι να κάνω για τον μοναχογιό μου πουλάω και την ψυχή μου:)

 

πρεπει τουλαχιστον να ειχες εξωτικα λουλουδια και ορχιδεες φαλαινοψις για το στολισμο με τοσα χρηματα.

 

Χαλαλι στον μοναχογιο σου!

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλα,

εχουμε αναφερει για σανταλακια chipmunks απο ebay??

Θελω να παρω στην μικρη για προχειρα,σαν παντοφλακια για μεσα στο σπιτι κυριως και τα βλεπω ελαφρυα..Τα all star και κατι sketsers σε λιγο που θα φουντωσουν οι ζεστες δεν θα λενε και πολυ και τουτα εδω τα βλεπω ωραια γιατι πισω ειναι κλειστα αλλα μπροστα ανοιχτα..

Η μικρη κανει βηματα αλλα δεν περπατα ακομη μονη της..

Εχουμε παρει δερματινα μαλακα παντοφλακια αλλα της ειναι ακομη τεραστια στο πλατος...

τι λετε?

 

http://cgi.ebay.co.uk/CUTE-CHIPMUNKS-Sandals-UK-4-5-6-7-8-9-Pink-Purple-/280641786385?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item870c38f94e

 

http://parents.org.gr/forum/search.php?searchid=3979795

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε marsolan μου καποια κοπελα ειχε αναφερει οτι δεν ηταν ευχαριστημενη απο τα chipmunks αλλα ποια??? Και γιατι??? Νομιζε ιδρωνε πολυ το ποδαρακι??? Αχ ποια ηταν βρε κοριτσια????

 

ναι κι εγω θυμομουν στο περιπου αλλα εβαλα αναζητηση και δεν βρηκα κατι...και φαινονται καλα ρε παιδι μου,λενε και οτι εχουν δερμα...

αλλα ποσο να ιδρωνει βρε σεις..ανοιχτο παπουτσι..

Μην παω και τα σκασω σε crocodilinο κλπ για καθημερινο..

Θα μου πεις...κανε κι αλλιως αν μπορεις...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θυμησε ποτε εφυγαν και που μενεις ?

βρε Ιντι εσυ δεν ειχες λαβει κατι? χαρτακι???

Παρήγγειλα αρχές Μαϊου, μου τηλεφώνσαν από τη FedEX στην Αθήνα ότι πρέπει να πληρώσω 136?:shock::shock::shock: για εκτελωνισμό (ενώ η παραγγελία μου ήταν γύρω στα 150?) και φυσικά τους είπα να το στείλουν πίσω.

Σήμερα βλέπω ότι το έχουν παραλάβει το πακέτο και εγώ τους έστειλα mail να μου ξαναστείλουν την παραγγελία με απλό ταχυδρομείο (USPS) ειδάλλως θα ακυρώσω την παραγγελία και θα προβώ σε αμφισβήτηση συναλλαγής... Είδομεν... ακόμα δεν έχω νέα. Επλίζω να μη χάσω τα ευρουλάκια μου, άσε που πλέον όλα τα έχουν κατω από 12,99$....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλα,

εχουμε αναφερει για σανταλακια chipmunks απο ebay??

Θελω να παρω στην μικρη για προχειρα,σαν παντοφλακια για μεσα στο σπιτι κυριως και τα βλεπω ελαφρυα..Τα all star και κατι sketsers σε λιγο που θα φουντωσουν οι ζεστες δεν θα λενε και πολυ και τουτα εδω τα βλεπω ωραια γιατι πισω ειναι κλειστα αλλα μπροστα ανοιχτα..

Η μικρη κανει βηματα αλλα δεν περπατα ακομη μονη της..

Εχουμε παρει δερματινα μαλακα παντοφλακια αλλα της ειναι ακομη τεραστια στο πλατος...

τι λετε?

 

http://cgi.ebay.co.uk/CUTE-CHIPMUNKS-Sandals-UK-4-5-6-7-8-9-Pink-Purple-/280641786385?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item870c38f94e

 

αυτά μας κάνουν???

 

http://cgi.ebay.co.uk/CLARKS-GIRLS-DOODLE-SANDALS-STAR-GAMES-PINK-FITTING-F-/320652120217?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item76bfe4e98c

 

ειναι και κλαρκς

 

Link to comment
Share on other sites

 

μωρε παιδι μου...τα ιδια κοιταμε..:P:p

μολις τα επεξεργαζομουν....ποσο εχουν τα αντιστοιχα Ελλαδα αραγε??

Γιατι εκει βγαινουν 24 λιρονια..

Οχι τιποτε αλλο...να δω ποσο κερδισμενη βγαινω..χεχε!!

Link to comment
Share on other sites

μωρε παιδι μου...τα ιδια κοιταμε..:P:p

μολις τα επεξεργαζομουν....ποσο εχουν τα αντιστοιχα Ελλαδα αραγε??

Γιατι εκει βγαινουν 24 λιρονια..

Οχι τιποτε αλλο...να δω ποσο κερδισμενη βγαινω..χεχε!!

 

οσο και να το εψαξα.....ακομα και στην ελληνική επισημη σελιδα τους...

δεν βρηκα ελληνικες τιμές για τα κλαρκς...

Σε ολα τα καταστηματα που εχει για να βρεις κλαρκς....κανεις τους δεν πουλαει παιδικα...

 

συγκρινε απο των ενηλικων και θα καταλάβεις

 

Link to comment
Share on other sites

οσο και να το εψαξα.....ακομα και στην ελληνική επισημη σελιδα τους...

δεν βρηκα ελληνικες τιμές για τα κλαρκς...

Σε ολα τα καταστηματα που εχει για να βρεις κλαρκς....κανεις τους δεν πουλαει παιδικα...

 

συγκρινε απο των ενηλικων και θα καταλάβεις

 

ξερω,ξερω...τα εχω τιμησει τα κλαρκς των ενηλικων ουκ ολιγες φορες...καλο ξεφραγκιασμα αλλα τι να κανεις που ειναι καταπληκτικα παπα..(και κανουν και ατοκες..χεχε)

η access ειχε δωσει καποια στιγμη το shoe size guide για το fitting τους??

Ειναι στις οδηγιες??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξερω,ξερω...τα εχω τιμησει τα κλαρκς των ενηλικων ουκ ολιγες φορες...καλο ξεφραγκιασμα αλλα τι να κανεις που ειναι καταπληκτικα παπα..(και κανουν και ατοκες..χεχε)

η access ειχε δωσει καποια στιγμη το shoe size guide για το fitting τους??

Ειναι στις οδηγιες??

 

Ναι ναι εκει ειναι!

 

Link to comment
Share on other sites

τα νεύρα μου....

πρώτα τα παίρνω που στην Ελλάδα μας έχουν για τόσο πλούσιους και μετά τα ξαναπαίρνω ακόμα περισσότερο που δε στέλενει Ελλάδα το αμαζον κάποια πράγματα:

http://www.amazon.co.uk/Fairy-Liquid-Green-Apple-Blossom/dp/B0046U721U/ref=sr_1_19?ie=UTF8&qid=1306941243&sr=8-19

 

τα 10 μπουκάλια 8,93 λίρες!!!!!!!!!!!!!! έλεος!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

και όσο αφορά το όνομα αρχίζει από fra.....στην μέση έχει ......tti......και τελειώνει σε .....na

 

AAAAAAAA απο εκει μας ψωνιζει η νονά μας! μόνο! μέγα ψώνιο!!!!!!!

Να σας πω και κάτι να φρίξετε?

Πέρυσι αγόρασα τουλάχιστον 6 κομμάτια της εν λόγω μάρκας, άψογα, σε κρεμάστρες και με τα καρτελλάκια επάνω.

Μόνο 5 ευρώ έκαστο.....από το εβδομαδιαίο παζάρι της Καλαμάτας !!!!

Φανταστείτε τι κέρδος βγάζουν και "τσιμπάνε" τα "ψώνια" σαν τη νονά.

Ξουτ βρε που θα μπω ποτέ στο μαγαζί σας .....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,θέλω να παραγγείλω της μικρής μου απο mandco καλοκαιρινα και επειδη ειναι αρκετα ,εχει καποια καποιον εκπτωτικό κωδικό που μπορώ να χρησιμοποιήσω ??επίσης εχετε χρησιμοποιησει τη salopeta τελευταια??ήθελα να παραγγειλω απο mothercare μεσω αυτης ,της έστειλα email αλλα με εχει ψιλογράψει....

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,θέλω να παραγγείλω της μικρής μου απο mandco καλοκαιρινα και επειδη ειναι αρκετα ,εχει καποια καποιον εκπτωτικό κωδικό που μπορώ να χρησιμοποιήσω ??επίσης εχετε χρησιμοποιησει τη salopeta τελευταια??ήθελα να παραγγειλω απο mothercare μεσω αυτης ,της έστειλα email αλλα με εχει ψιλογράψει....

 

http://www.netvouchercodes.co.uk/discounts/M-and-Co

 

http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/mandco.com

 

;)

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,θέλω να παραγγείλω της μικρής μου απο mandco καλοκαιρινα και επειδη ειναι αρκετα ,εχει καποια καποιον εκπτωτικό κωδικό που μπορώ να χρησιμοποιήσω ??επίσης εχετε χρησιμοποιησει τη salopeta τελευταια??ήθελα να παραγγειλω απο mothercare μεσω αυτης ,της έστειλα email αλλα με εχει ψιλογράψει....

 

χρησιμοποιησα προσφατα την αλλη κοπελια που εχουμε στη λιστα και ηταν ολα ΤΕΛΕΙΑ!!και η επικοινωνια, πηγε να δει στο φυσικο καταστημα εκει το καρεκλακι αυτοκινητου που θελαμε για να μου πει ακριβως εξοδα αποστολης,το εψαξε και μονη της για να μου βρει τη δυνατον καλυτερη τιμη σε αυτο που ηθελα, καθε τοσο μου εστελνε μαιλ για το που ειναι η παραγγελια μου, και ας μου ειχε δωσει ηδη τρακινγκ και γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενη...ειχε δικιο η συμφορουμιτισσα που την ειχε προτεινει και την ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε marsolan μου καποια κοπελα ειχε αναφερει οτι δεν ηταν ευχαριστημενη απο τα chipmunks αλλα ποια??? Και γιατι??? Νομιζε ιδρωνε πολυ το ποδαρακι??? Αχ ποια ηταν βρε κοριτσια????

 

Κυρία κυρία εγώ!!!Δε ξέρω τι έλεγε το λινκ που έβαλε το καλαμαράκι γιατί δε μου το ανοίγει αλλά εμείς δε μείναμε καθόλου ευχαριστημένες....

Πολύ σκληρά από κάτω, ίδρωνε το πόδι και ξέφτιζεο πατος γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια....πριν πάρα μα πάρα πολύ καιρό ένας πατέρας έγραψε σ' αυτό το θέμα ότι είχε αγοράσει στον γιόκα του ηλεκτρικό αυτοκίνητο από την Αγγλία και ήταν πολύ ευχαριστημένος.

Ο μικρός το απόγευμα είδε στην πλατεία ένα τέτοιο και έπαθε πλάκα:cool: δεν ξεκόλαγε...τον ειδε ο μπαμπάς μου και αποφάσισε να του πάρει κάτι παρόμοιο για τα γενέθλιά του:rolleyes:

Ψάχνω λοιπόν εδώ και 2 ολόκληρες ώρες τις σελίδες και δεν το βρίσκω:oops::shock:

Πάσα βοήθεια δεκτή...:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...